Resovia i Skra już w Berlinie, w sobotę polski bój o finał LM

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i PGE Skry Bełchatów są już w Berlinie, gdzie w sobotni wieczór zmierzą się w półfinale Ligi Mistrzów CEV.

Emocje związane z Final 4 tegorocznej Ligi Mistrzów rosną z godziny na godzinę. Fani już nie mogą doczekać się wielkiego pojedynku w półfinale, czego dowodem wydarzenia środowego wieczora w Rzeszowie. Jeden z ostatnich treningów przed wyjazdem do Berlina rzeszowianie odbyli w obecności ponad 2 tysięcy kibiców zgromadzonych na trybunach. Wicemistrzowie kraju odlecieli do stolicy Niemiec w czwartek.

Bełchatowianie w Berlinie zameldowali się kilka godzin wcześniej i tego samego dnia odbyli zajęcia na siłowni.

Areną finałowego turnieju LM będzie Max-Schmeling-Halle – obiekt mogący pomieścić 11 tysięcy widzów. Dużą część z nich stanowić będą Polacy.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

fot. Twitter

W PubSport.pl będziecie mogli wysłuchać relacji na żywo z meczów turnieju finałowego przygotowanych przez ekipę TakSieGra.com. W pierwszym z półfinałów (17:00) Zenit Kazań zagra z gospodarzem – Berlin Recycling Volleys. Mecz Skry z Resovią rozpocznie się o 20:00.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz