Resovia i Skra już w Berlinie, w sobotę polski bój o finał LM

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i PGE Skry Bełchatów są już w Berlinie, gdzie w sobotni wieczór zmierzą się w półfinale Ligi Mistrzów CEV.

Emocje związane z Final 4 tegorocznej Ligi Mistrzów rosną z godziny na godzinę. Fani już nie mogą doczekać się wielkiego pojedynku w półfinale, czego dowodem wydarzenia środowego wieczora w Rzeszowie. Jeden z ostatnich treningów przed wyjazdem do Berlina rzeszowianie odbyli w obecności ponad 2 tysięcy kibiców zgromadzonych na trybunach. Wicemistrzowie kraju odlecieli do stolicy Niemiec w czwartek.

Bełchatowianie w Berlinie zameldowali się kilka godzin wcześniej i tego samego dnia odbyli zajęcia na siłowni.

Areną finałowego turnieju LM będzie Max-Schmeling-Halle – obiekt mogący pomieścić 11 tysięcy widzów. Dużą część z nich stanowić będą Polacy.

Bezpośredni odnośnik do obrazka

fot. Twitter

W PubSport.pl będziecie mogli wysłuchać relacji na żywo z meczów turnieju finałowego przygotowanych przez ekipę TakSieGra.com. W pierwszym z półfinałów (17:00) Zenit Kazań zagra z gospodarzem – Berlin Recycling Volleys. Mecz Skry z Resovią rozpocznie się o 20:00.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/