Jesteś tutaj:
Home > Dyscypliny sportowe na IO Rio 2016 > Lekkoatletyka na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016

lekkoatletykaTerminarz, wyniki, kadra Polski, medaliści, areny oraz inne informacje na temat zawodów lekkoatletycznych podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016.

[tab:Terminarz]

12/08

13/08

14/08

15/08

16/08

17/08

18/08

19/08

20/08

21/08

[tab:Kadra PL]

Kobiety:
1. Emilia Ankiewicz – 400m ppł
2. Maria Andrejczyk – oszczep
3. Iga Baumgart – 4×400
4. Paulina Buziak – chód 20km
5. Angelika Cichocka – 1500
6. Martyna Dąbrowska – 4×400
7. Agnieszka Dygacz – chód 20km
8. Sofia Ennaoui – 1500
9. Joanna Fiodorow – młot
10. Agata Forkasiewicz – 4×100
11. Żaneta Glanc – dysk
12. Paulina Guba – kula
13. Małgorzata Hołub – 400, 4×400
14. Anna Jagaciak-Michalska – trójskok
15. Joanna Jóźwik – 800
16. Anna Kiełbasińska – 200, 4×100
17. Karolina Kołeczek – 100m ppł
18. Klaudia Konopko – 4×100
19. Malwina Kopron – młot
20. Matylda Kowal – 3000m prz.
21. Katarzyna Kowalska – maraton
22. Iwona Lewandowska – maraton
23. Kamila Lićwinko – wzwyż
24. Joanna Linkiewicz – 400m ppł
25. Marika Popowicz-Drapała – 4×100
26. Ewelina Ptak – 4×400
27. Katarzyna Sokólska – 4×100
28. Monika Stefanowicz – maraton
29. Ewa Swoboda – 100, 4×100
30. Agnieszka Szwarnóg – chód 20km
31. Justyna Święty – 400, 4×400
32. Karolina Tymińska – 7-bój
33. Danuta Urbanik – 1500
34. Anita Włodarczyk – młot
35. Patrycja Wyciszkiewicz- 4×400

Mężczyźni:
1. Rafał Augustyn – chód 50km
2. Sylwester Bednarek – wzwyż
3. Adrian Błocki – chód 50km
4. Konrad Bukowiecki – kula
5. Damian Czykier – 110m ppł
6. Patryk Dobek – 400m ppł, 4×400
7. Paweł Fajdek – młot
8. Rafał Fedaczyński – chód 50km
9. Łukasz Grzeszczuk – oszczep
10. Michał Haratyk – kula
11. Karol Hoffmann – trójskok
12. Jakub Jelonek – chód 20km
13. Artur Kozłowski – maraton
14. Kacper Kozłowski – 4×400
15. Łukasz Krawczuk – 4×400
16. Marcin Krukowski – oszczep
17. Jakub Krzewina – 4×400
18. Adam Kszczot – 800
19. Marcin Lewandowski – 800
20. Piotr Lisek – tyczka
21. Tomasz Majewski – kula
22. Piotr Małachowski – dysk
23. Wojciech Nowicki – młot
24. Rafał Omelko – 400, 4×400
25. Michał Pietrzak – 4×400
26. Yared Shegumo – maraton
27. Robert Sobera – tyczka
28. Henryk Szost – maraton
29. Wojciech Theiner – wzwyż
30. Robert Urbanek – dysk
31. Paweł Wiesiołek – 10-bój
32. Paweł Wojciechowski – tyczka
33. Karol Zalewski – 200
34. Krystian Zalewski – 3000m prz.

[tab:END]

 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama

One thought on “Lekkoatletyka na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016

Dodaj komentarz

Top