Jesteś tutaj:
Home > Dyscypliny sportowe na IO Rio 2016 > Piłka ręczna na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016

Terminarz, wyniki, grupy, tabele, kadra Polski areny oraz inne informacje na temat zawodów piłki ręcznej podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016.

KWALIFIKACJE OLIMPIJSKIE >>

[tab:Kobiety]

Grupa A

Gr AKrajPKTMGoleStrac.
Brazylia85138117
Norwegia85141121
Hiszpania65125116
Angola45116128
Rumunia45108119
Czarnogóra05107134

TERMINARZ:

6/7 sierpnia
14:30 Norwegia 28 31 Brazylia
21:40 Czarnogóra 19 25 Hiszpania
00:50 Rumunia 19 23 Angola
8/9 sierpnia
19:40 Hiszpania 24 27 Norwegia
21:40 Brazylia 26 13 Rumunia
02:50 Angola 27 25 Czarnogóra
10/11 sierpnia
14:30 Brazylia 24 29 Hiszpania
16:30 Rumunia 25 21 Czarnogóra
21:40 Norwegia 30 20 Angola
12/13 sierpnia
16:30 Angola 24 28 Brazylia
19:40 Rumunia 24 21 Hiszpania
21:40 Czarnogóra 19 28 Norwegia
14/15 sierpnia
14:30 Czarnogóra 23 29 Brazylia
21:40 Norwegia 28 27 Rumunia
00:50 Hiszpania 26 22 Angola

Grupa B

Gr BKrajPKTMGoleStrac.
Rosja105165147
Francja8511893
Szwecja55150141
Holandia45135135
Korea Płd.35130136
Argentyna04101147

TERMINARZ:

6/7 sierpnia
16:30 Holandia 14 18 Francja
19:40 Rosja 30 25 Korea Płd.
02:50 Szwecja 31 21 Argentyna
8/9 sierpnia
14:30 Korea Płd. 28 31 Szwecja
16:30 Francja 25 26 Rosja
00:50 Argentyna 18 26 Holandia
10/11 sierpnia
19:40 Rosja 36 34 Szwecja
00:50 Holandia 32 32 Korea Płd.
02:50 Francja 27 11 Argentyna
12/13 sierpnia
16:30 Szwecja 29 29 Holandia
00:50 Rosja 35 29 Argentyna
02:50 Korea Płd. 17 21 Francja
14/15 sierpnia
19:40 Holandia 34 38 Rosja
16:30 Szwecja 25 27 Francja
02:50 Argentyna 22 28 Korea Płd.

PlayOffs

Ćwierćfinał Wynik Półfinał Wynik FINAŁY Wynik
Brazylia 23
Holandia 32
16/08 15:00 Holandia 23
Francja 24
Norwegia 33 18/08 20:30
Szwecja 20 FINAŁ
17/08* 01:30 Rosja 22
Francja 19
Rosja 31 20/08 20:30
Angola 27
16/08 22:00 Rosja 38 O BRĄZ
Norwegia 37 Holandia 26
Francja 27 18/08 01:30 Norwegia 36
Hiszpania 26 PD 20/08 16:30
16/08 18:30

Terminarz

FazaDataDrużyna IDrużyna IIWynik IWynik IIGodzina
A6/08NorwegiaBrazylia283114:30
B6/08HolandiaFrancja141816:30
B6/08RosjaKorea Płd.302519:40
A6/08CzarnogóraHiszpania192521:40
A6/08RumuniaAngola192300:50
B6/08SzwecjaArgentyna312102:50
B8/08Korea Płd.Szwecja283114:30
B8/08FrancjaRosja252616:30
A8/08HiszpaniaNorwegia242719:40
A8/08BrazyliaRumunia261321:40
B8/08ArgentynaHolandia182600:50
A8/08AngolaCzarnogóra272502:50
A10/08BrazyliaHiszpania242914:30
A10/08RumuniaCzarnogóra252116:30
B10/08RosjaSzwecja363419:40
A10/08NorwegiaAngola302021:40
B10/08HolandiaKorea Płd.323200:50
B10/08FrancjaArgentyna271102:50
A12/08AngolaBrazylia242814:30
B12/08SzwecjaHolandia292916:30
A12/08RumuniaHiszpania242119:40
A12/08CzarnogóraNorwegia192821:40
B12/08RosjaArgentyna352900:50
B12/08Korea Płd.Francja172102:50
A14/08CzarnogóraBrazylia232914:30
B14/08SzwecjaFrancja252716:30
B14/08HolandiaRosja343819:40
A14/08NorwegiaRumunia282721:40
A14/08HiszpaniaAngola262200:50
B14/08ArgentynaKorea Płd.222802:50
1/416/08BrazyliaHolandia233215:00
1/417/08*NorwegiaSzwecja332001:30
1/416/08RosjaAngola312722:00
1/416/08FrancjaHiszpania2726 PD18:30
1/218/08HolandiaFrancja232420:30
1/218/08RosjaNorwegia383701:30
Brąz20/08HolandiaNorwegia263616:30
FINAŁ20/08RosjaFrancja221920:30

[tab:Mężczyźni]

Grupa A

Gr AKrajPKTMGoleStrac.
Chorwacja85147134
Francja85152126
Dania65136128
Katar55122127
Argentyna25111131
Tunezja15118145
7/8 sierpnia
14:30 Chrowacja 23 30 Katar
19:40 Dania 25 20 Argentyna
00:50 Francja 25 23 Tunezja
9/10 sierpnia
14:30 Katar 20 35 Francja
19:40 Tunezja 23 31 Dania
02:50 Argentyna 26 27 Chorwacja
11/12 sierpnia
14:30 Tunezja 25 25 Katar
19:40 Dania 24 27 Chorwacja
02:50 Francja 31 24 Argentyna
13/14 sierpnia
16:30 Chrowacja 29 28 Francja
19:40 Dania 26 25 Katar
02:50 Argentyna 23 21 Tunezja
15/16 sierpnia
19:40 Francja 33 30 Dania
00:50 Chrowacja 41 26 Tunezja
02:50 Katar 22 18 Argentyna

TERMINARZ:

Grupa B

Gr BKrajPKTMGoleStrac.
Niemcy85153141
Słowenia85137126
Brazylia55141150
POLSKA45139140
Egipt35129143
Szwecja25132131

TERMINARZ:

7/8 sierpnia
16:30 Szwecja 29 32 Niemcy
21:40 POLSKA 32 34 Brazylia
02:50 Słowenia 27 26 Egipt
9/10 sierpnia
16:30 Niemcy 32 29 POLSKA
21:40 Brazylia 28 31 Słowenia
00:50 Egipt 26 25 Szwecja
11/12 sierpnia
21:40 Brazylia 33 30 Niemcy
00:50 Słowenia 29 24 Szwecja
16:30 POLSKA 33 25 Egipt
13/14 sierpnia
21:40 Egipt 27 27 Brazylia
00:50 Szwecja 24 25 POLSKA
14:30 Słowenia 25 28 Niemcy
15/16 sierpnia
16:30 Niemcy 31 25 Egipt
14:30 POLSKA 20 25 Słowenia
21:40 Szwecja 30 19 Brazylia

PlayOffs

Ćwierćfinał Wynik Półfinał Wynik FINAŁY Wynik
Chrowacja 27
POLSKA 30
18/08* 01:30 POLSKA 28
Dania 29
Dania 37 20/08* 01:30
Słowenia 30 FINAŁ
17/08 22:00 Dania 28
Francja 26
Brazylia 27 21/08 19:00
Francja 34
17/08 15:00 Francja 29 O BRĄZ
Niemcy 28 POLSKA 25
Niemcy 34 19/08 20:30 Niemcy 31
Katar 22 21.08 15:30
18/08 18:30

Terminarz

FazaDataDrużyna IDrużyna IIWynik IWynik IIGodzina
A7/08ChrowacjaKatar233014:30
B7/08SzwecjaNiemcy293216:30
A7/08DaniaArgentyna252019:40
B7/08POLSKABrazylia323421:40
A7/08FrancjaTunezja252300:50
B7/08SłoweniaEgipt272602:50
A9/08KatarFrancja203514:30
B9/08NiemcyPOLSKA322916:30
A9/08TunezjaDania233119:40
B9/08BrazyliaSłowenia283121:40
B9/08EgiptSzwecja262500:50
A9/08ArgentynaChorwacja262702:50
A11/08TunezjaKatar252514:30
B11/08POLSKAEgipt332516:30
A11/08DaniaChorwacja242719:40
B11/08BrazyliaNiemcy333021:40
B11/08SłoweniaSzwecja292400:50
A11/08FrancjaArgentyna312402:50
B13/08SłoweniaNiemcy252814:30
A13/08ChrowacjaFrancja292816:30
A13/08DaniaKatar262519:40
B13/08EgiptBrazylia272721:40
B13/08SzwecjaPOLSKA242500:50
A13/08ArgentynaTunezja232102:50
B15/08POLSKASłowenia202514:30
B15/08NiemcyEgipt312516:30
A15/08FrancjaDania333019:40
B15/08SzwecjaBrazylia301921:40
A15/08ChrowacjaTunezja412600:50
A15/08KatarArgentyna221802:50
1/418/08*ChrowacjaPOLSKA273001:30
1/417/08DaniaSłowenia373022:00
1/417/08BrazyliaFrancja273415:00
1/418/08NiemcyKatar342218:30
1/220/08*POLSKADania282901:30
1/219/08FrancjaNiemcy292820:30
Brąz21.08POLSKANiemcy253115:30
FINAŁ21/08DaniaFrancja282619:00

[tab:END]

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama

4 thoughts on “Piłka ręczna na Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016

  1. Słuchajcie macie tutaj błąd…zamiast 14:30 Słowenia-Niemcy (bo to powinno być i jest, przy grupie B) to 16:30 Chorwacja-Francja….pozdrawiam i Dziękuję za to, ze pubsport istnieje…rewelacyjna strona, której używam od kilku lat.

Dodaj komentarz

Top