Jesteś tutaj:
Home > Klasyfikacja medalowa Rio 2016

Przedstawiamy aktualną klasyfikację medalową Igrzysk Olimpijskich Rio 2016.

# KrajZŁOTOSREBROBRĄZSUMA
1.USA463738121
2.Wielka Brytania27231767
3.Chiny26182670
4.Rosja19181956
5.Niemcy17101542
6.Japonia1282141
7.Francja10181442
8.Korea Płd.93921
9.Włochy812828
10.Australia8111029
11.Holandia87419
12.Węgry83415
13.Brazylia76619
14.Hiszpania74617
15.Kenia66113
16.Jamajka63211
17.Chorwacja53210
18.Kuba52411
19.Nowa Zelandia49518
20.Kanada431522
21.Uzbekistan42713
22.Kazachstan35917
23.Kolumbia3238
24.Szwajcaria3227
25.Iran3148
26.Grecja3126
27.Argentyna3104
28.Dania26715
29.Szwecja26311
30.RPA26210
31.Ukraina25411
32.Serbia2428
33.POLSKA23611
34.Korea Płn.2327
35.Tajlandia2226
36.Belgia2226
37.Słowacja2204
38.Gruzja2147
39.Azerbejdżan171018
40.Białoruś1449
41.Turcja1348
42.Armenia1304
43.Czechy12710
44.Etiopia1258
45.Słowenia1214
46.Indonezja1203
47.Rumunia1135
48.Wietnam1102
49.Bahrajn1102
50.Bahamy1102
51.Tajwan1023
52.IOA1012
53.Wybrzeże Kości Słoniowej1012
54.Kosowo1001
55.Fidżi1001
56.Singapur1001
57.Portoryko1001
58.Tadżykistan1001
59.Jordania1001
60.Malezja0415
61.Meksyk0325
62.Irlandia0202
63.Algieria0202
64.Litwa0134
65.Wenezuela0123
66.Bułgaria0123
67.Mongolia0112
68.Indie0112
69.Filipiny0101
70.Grenada0101
71.Katar0101
72.Burundi0101
73.Niger0101
74.Norwegia0044
75.Egipt0033
76.Tunezja0033
77.Izrael0022
78.Portugalia0011
79.ZEA0011
80.Estonia0011
81.Mołdawia0011
82.Maroko0011
83.Austria0011
84.Dominikana0011
85.Finlandia0011
86.Nigeria0011
87.Trynidad i Tobago0011

Klasyfikacja Londyn 2012 >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama

3 thoughts on “Klasyfikacja medalowa Rio 2016

Dodaj komentarz

Top