Jesteś tutaj:
Home > Medaliści i wyniki Polaków Rio 2016

Prezentujemy medalistów i wyniki Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 według dni. 

6/08

Kolarstwo szosowe (M) - start wspólny

1. Van Avermaet (BEL) 
2. Fuglsang (DEN) + 0:00 
3. MAJKA (POL) +0:05
4. Alaphilippe (FRA) + 0:22
52. GOŁAŚ (POL) 
62. KWIATKOWSKI (POL) 

Strzelectwo - karabin pneum. 10 m (K)

1. Thrasher (USA) 208.0
2. Du (CHN) 207.0
3. Yi (CHN) 185,4
4. Engleder (GER 165.0
29. NAGAY (POL) 412,8 (Q)
40. BOGACKA (POL) 409,1 (Q)

Strzelectwo - pistolet pneum. 10 m (M)

1. Hoang (VIE) 202,5
2. Wu Almeida (BRA) 202,1
3. Pang (CHN) 180,4
4. Tuzinskij (RUS) 159,4
5. Jin (KOR) 139,8
41. DANILUK 576 (Q)

Judo - 60 kg (M)

1. Mudranow (RUS 
2. Smietow (KAZ) 
3. Takato (JPN) 
3. Urozboev (UZB) 
  
  

Judo - 48 kg (K)

1. Pareto (ARG) 
2. Jeong (KOR) 
3. Kondo (JPN) 
3. Galbadrach (KAZ) 
  
  

Łucznictwo - drużynowo (M)

1. Korea Płd. 
2. USA 
3. Australia 
4. Chiny 
5. Francja 
6. Indonezja 

Szermierka - szpada indywidualna (K)

1. Szasz (HUN) 
2. Fiamingo (ITA) 
3. Sun (CHN) 
4. Rembi (FRA) 
  
  

Podnoszenie ciężarów - 48 kg (K)

1. Tanasan (THA) 200 kg
2. Agustiani (INA) 192 kg
3. Miyake (JPN) 188 kg
4. Piron (DOM) 187 kg
5. Jelissjejewa (KAZ) 186 kg
6. King (USA) 183 kg

Pływanie - 400 m zmiennym (M)

1. Hagino (JPN) 04:06,0
2. Kalisz (USA) 04:06,8
3. Seto (JPN) 04:09,7
4. Lirtchfield (GBR) 04:11,6
5. Litherland (USA) 04:11,7
6. Fraser-Holmes (AUS) 4:11,90 

Pływanie - 400 m dowolnym (M)

1. Horton (AUS) 03:41,5
2. Sun (CHN) 03:41,7
3. Detti (ITA) 03:43,5
4. Dwyer (USA) 03:44,0
5. Jaeger (USA) 03:44,2
6. Guy (GBR) 03:44,7

Pływanie - 400 m zmiennym (K)

1. Hosszu (HUN) 4:26,36 WR
2. Diardo (USA) 04:31,2
3. Belmonte Garcia (ESP) 04:32,4
4. Miley (GBR) 04:32,5
5. Overholt (CAN) 04:34,7
6. Beisel (USA 04:35,0

Pływanie 4x100 dowolnym (K)

1. Australia 3:30,65 WR
2. USA 03:31,9
3. Kanada 03:32,9
4. Holandia 03:33,8
5. Szwecja 03:35,9
6. Włochy 03:36,8

7/08

Judo - 52 kg (K)

1. Kelmendi (KOS) 
2. Giuffrida (ITA 
3. Nakamura (JPN) 
3. Kuziutina (RUS) 
  
  

Judo - 66 kg (M)

1. Basile (ITA) 
2. An (KOR) 
3. Sobirow (UZB) 
3. Ebinuma (JPN) 
  
  

Strzelectwo - Pistolet pneum. 10 m (K)

1. Zhang (CHN) 199,4
2. Batasarszkina (RUS) 197,1
3. Korakaki (GRE) 177,7
4. Zavala Vazquez (MEX) 157,1
5. Elhodhod (EGY) 137,1
23. K. BREŚ (POL) 379 (Q)

Kolarstwo szosowe - start wspólny (K)

1. Van der Breggen (NED) 
2. Johansson (SWE) + 0:00
3. Longo Borghini (ITA) + 0:00
4. Abbot (USA) + 0:04
5. Armitstead (GBR) + 0:20
6 NIEWIADOMA + 0:20

Strzelectwo - trap (K)

1. Skinner (AUS) 
2. Rooney (NZL) 
3. Cogdell (USA) 
4. Galvez (ESP) 
  
  

Podnoszenie ciężarów - 53 kg (K)

1. Hsu (TPE) 212 kg
2. Diaz (PHI) 200 kg
3. Yoon (KOR) 199 kg
4. Koha (LAT) 197 kg
5. Dos Reis Santos 193 kg
6. Yagi (JPN) 186 kg

Skoki do wody - Trampolina 3 m synch. (K)

1. Wu/Shi (CHN) 345,6
2. Cognotto/Dallape (ITA) 313.83
3. Keeney/Smith (AUS) 299,19
4. Abel/Ware (CAN) 298,32
5. Cheong/Sabri (MAS) 293,4
6. Blagg/Gallantree (GBR) 292,83

Łucznictwo - drużynowo (K)

1. Korea Płd. 
2. Rosja 
3. Tajwan 
4. Włochy 
5. Meksyk 
6. Indie 

Szermierka - Floret ind. (M)

1. Gorazzo (ITA) 
2. Massialas (USA) 
3. Safin (RUS) 
4. Kruse (GBR) 
  
  

Podnoszenie ciężarów - 56 kg (M)

1. Long (CHN) 307 kg
2. Om (PRK) 303 kg
3. Krauithong (THA) 289 kg
4. Chontey (KAZ) 278 kg
5. Tran (VIE) 275
6. De Las Salas (COL) 266 kg

Pływanie - 100 m motylkowym (K)

1. Sjostrom (SWE) 55,48 WR
2. Oleksiak (CAN) 56,46
3. Vollmer (USA) 56,63
4. Chen (CHN) 56,72
5. Lu (CHN) 56,76
6. Ikee (JPN) 56,86

Pływanie - 100 m klas. (M)

1. Peaty (GBR) 57,13 WR
2. Van Der Burgh (RPA) 58,69
3. Miller (USA) 58,87
4. Cordes (USA) 59,22
5. Gomes (BRA) 59,31
6. Koseki (JPN) 59,37

Pływanie - 400 m dow. (K)

1. Ledecky (USA) 03:56,46 WR
2. Carlin (GBR) 04:01,2
3. Smith (USA) 04:01,9
4. Kapas (HUN) 04:02,4
5. MacLean (CAN) 04:04,7
6. Cook (AUS) 04:05,3

Pływanie - 4x100 dow. (M)

1. USA 03:09,9
2. Francja 0,85625
3. Australia 03:11:37
4. Rosja 03:11,6
5. Brazylia 03:13,2
6. Belgia 03:13,6

8/08

Gimn. Sportowa - drużynowo (M)

1. Japonia 274,094
2. Rosja 271,453
3. Chiny 271,122
4. Wiela Brytania 
5. USA 
6. Brazylia 

Judo -57 kg (K)

1. Silva (BRA) 
2. Dorjsuren (MGL) 
3. Monteiro (POR) 
3. Matsumoto (JPN) 
  
  

Judo - 73 kg (M)

1. Ono (JPN) 
2. Orujov (AZE) 
3. Szawdatuaszwili (GEO) 
3. Van Tichelt (BEL) 
  
  

Pływanie - 100 m klas. (K)

1. King (USA) 1:04,93 OR
2. Efimowa (RUS) 01:05,5
3. Melili (USA) 01:05,7
4. Shi (CHN) 
5. Nicol (CAN) 
6. Luthersdottir (ISL) 

Pływanie - 100 m grzbiet. (M)

1. Murphy (USA) 51,97 OR
2. Xu (CHN) 52,31
3. Plummer (USA) 52,4
4. Larkin (AUS) 
5. Lacourt (FRA) 
6. Ryłow (RUS) 

Pływanie - 100 m grzbiet. (K)

1. Hosszu (HUN) 58,45
2. Baker (USA) 58,75
3. Masse (CAN) 58,76
3. Fu (CHN) 58,76
5. Nielsen (DEN) 
6. Smoliga (USA) 

Pływanie - 200 m dow. (M)

1. Sun (CHN) 01:44,7
2. Le Clos (RPA) 01:45,2
3. Dwyer (USA) 01:45,2
4. Guy (GBR) 
5. Haas (USA) 
6. Biedermann (GER) 

Podnoszenie ciężarów - 58 kg (K)

1. Srisurat (THA) 240 kg
2. Sirikaew (THA) 232 kg
3. Kuo (TPE) 231 kg
4. Escobar (ECU) 223 kg
5. Andoh (JPN) 218 kg
6. Contreras (DOM) 217 kg

Podnoszenie ciężarów - 62 kg (M)

1. Figueroa Mosquera (COL) 318 kg
2. Irawan (INA) 312 kg
3. Kharki (KAZ) 305 kg
4. Itokazu (JPN) 
5. Saad (EGY) 
6. Baru (PNG) 

Rugby 7-osobowe (K)

1. Australia 
2. Nowa Zelandia 
3. Kanada 
4. Wiela Brytania 
5. USA 
6. Francja 

Skoki do wody - Platf. 10 m synchr. (M)

1. Lin/Cnen (CHN) 496,98
2. Boudia/Johnson (USA) 457,11
3. Daley/Goodfellow (GBR) 444,45
4. Haudsing/Klein (GER) 438,32
5. Garcia/Sanchzez (MEX) 423,3
6. Dołgow/Gorszkowozow (UKR) 421,98

Strzelectwo - Karabin pneum. 10 m (M)

1. Campriani (ITA) 206,1
2. Kulish (UKR) 204,6
3. Maslennikow (RUS) 184,2
4. Bindra (IND) 163,8
5. Sidi (HUN) 142,7
6. Charheika (BLR) 121,6

Strzelectwo - trap (M)

1. Glasnović (CRO) 
2. Pellielo (ITA) 
3. Ling (GBR) 
4. Kostelecky (CZE) 
  
  

Szermierka - szabla ind. (K)

1. Egorian (RUS) 
2. Welikaja (RUS) 
3. Charlan (UKR) 
4. Brunet (FRA) 
  
  

9/08

Gimnastyka sportowa - drużynowo (K)

1. USA 184,897
2. Rosja 176,688
3. Chiny 176,003
4. Japonia 5.
Wielka Brytania  6.
Niemcy  

Jeździectwo - WKKW drużynowo

1. Francja 169
2. Niemcy 172,8
3. Australia 175,3
4. Nowa Zelandia 
5. Wiela Brytania 
6. Holandia 

Jeździectwo - WKKW indywidualnie

1. Jung (GER) 40,9
2. Nicolas (FRA) 48.00
3. Dutton (USA) 51,8
4. Griffiths (AUS) 53,1
5. Burton (AUS) 53,6
6. Johnstone (NZL) 59,3

Judo - 63 kg (K)

1. Trstenjak (SLO) 
2. Agbegnenou (FRA) 
3. Gerbi (ISR) 
3. Van Emden (NED) 
  
  

Judo - 89 kg (M)

1. Kalmurzajew (RUS) 
2. Stevens (USA) 
3. Toma (ZEA) 
3. Nagase (JPN) 
5.  
6.  

Kajakarstwo górskie - C1 (M)

1. Gargaud Chanut (FRA) 94,17
2. Benus (SVK) 95,02
3. Haneda (JPN) 97.44
4. Cebas (CZE) 
5. Tasiadis (GER) 
12. HEDWIG (POL) 

Pływanie - 200 m dow. (K)

1. Ledecky (USA) 01:53,7
2. Sjostrom (SWE) 01:54,1
3. McKeon (AUS) 01:54,9
4. Pellegrini (ITA) 
5. Shen (CHN) 
6. Barratt (AUS) 

Pływanie - 200 m motylkowym (M)

1. Phelps (USA) 01:53,4
2. Sakai (JPN) 01:53,4
3. Kennderesi (HUN) 01:53,6
4. Le Clos (RPA) 
5. Seto (JPN) 
6. Bromer (1:55,64 

Pływanie - 200 m zmiennym (K)

1. Hosszu (HUN) 2:06,58 OR
2. O'Connor (GBR) 02:06,9
3. Dirado (USA) 02:08,8
4. Margalis (USA) 
5. Coutts (AUS) 
6. Pickrem (CAN) 

Pływanie 4x200 dow. (M)

1. USA 07:00,7
2. Wielka Brytania 07:03,1
3. Japonia 07:03,5
4. Australia 
5. Rosja 
10. POLSKA 

Podnoszenie ciężarów - 63 kg (K)

1. Deng (CHN) 262 kg
2. Choe (PRK) 248 kg
3. Gorichewaw (KAZ) 243 kg
4. Perez Tigrero (COL) 
5. Gurrola Ortiz (MEX) 
6. Bordignon (ITA) 217

Podnoszenie ciężarów - 69 kg (M)

1. Shi (CHN) 352 kg
2. Ismayilov (TUR) 351 kg
3. Artykov (KGZ) 339 kg
4. Mosquera Lozano (COL) 
5. Rooque Mendoza (MEX) 
6. Calja (ALB) 

Skoki do wody - platforma 10 m synch. (K)

1. Liu/Chen (CHN) 354.00
2. Cheong/Pamg (MSA) 344,43
3. Benefeito/Filion (CAN) 336,18
4. Kim/Kim (PRK) 
5. Couch/Toulson (GBR) 
Espinosa/Orozco (MEX)  

Strzelectwo - Pistolet 25 m (K)

1. Korakaki (GRE) 
2. Karsch (GER) 
3. Diethelm (SUI) 
4. Zhang (CHN) 
  
  

Szermierka - szpada ind. (M)

1. Park (KOR) 
2. Imre (HUN) 
3. Grumier (FRA) 
4. Steffen (SUI) 
  
  

10/08

Kolarstwo - na czas (K)

1. Armstrong (USA) 
2. Zabelinskaja (RUS) +0:06
3. Van Der Breggen (NED) +0:11
4. Van Dijk +0:22
18. NIEWIADOMA +3:21
19. PLICHTA +3:32

Kolarstwo - na czas (M)

1. Canchellara (SUI) 
2. Dumoulin (NED) +0:47
3. Froome (GBR) +1:02
4. Castroviejo (ESP) +1:06
6. BODNAR +1:50
14. KWIATKOWSKI + 3:40

Wioślarstwo - czwórka podwójna (K)

1. Niemcy 6:49.39
2. Holandia 6:50.33
3. POLSKA 6:50.86
4. Ukraina 
5. USA 
6. Chiny 

Wioślarstwo - czwórka podwójna (M)

1. Niemcy 6:06.81
2. Australia 6:07.96
3. Estonia 6:10.65
4. POLSKA 6:12.09
5. Wielka Brytania 
6. Ukraina 

Strzelectwo - pistolet 50 m (M)

1. Jin (KOR) 193,7
2. Hoang (VIE) 191,3
3. Kim (PRK) 172,8
4. Han (KOR) 
5. Wang (CHN) 
6. Gotczarow (RUS) 

Strzelectwo - podwójny trap (M)

1. Aldeehani (IOA) 
2. Innocenti (ITA) 
3. Scott (GBR) 
4. Kneale (GBR) 
  
  

Skoki do wody - trampolina 3 m synch. (M(

1. Lauger/Mears (GBR) 454,32
2. Dorman/Hixon (USA) 450,21
3. Cao/Qin (CHN) 443,7
4. Feck/Hausding (GER) 
5. Ocampo/Pacheco (MEX) 
6. Chiarabini/Tocci (ITA) 

Kajakarstwo górskie - K1 (M)

1. Clarke (GBR) 88,53
2. Kauzer (SLO) 88,7
3. Prskavec (CZE) 88,99
4. Aigner (GER) 
5. Grigar (SVK) 
6. Da Silva (BRA) 

Podnoszenie ciężarów - 69 kg (K)

1. Xiang (CHN) 261 kg
2. Zapparkul (KAZ) 259 kg
3. Ahmed (EGY) 255 kg
4. Solis Arboleda (COL) 
5. Avdaljan (ARM) 
6. Paczabut (BLR) 

Gimnastyka sportowa (wielobój indywidualny (M)

1. Uchimura (JPN) 92,365
2. Werniajew (UKR) 92,266
3. Whitlock (GBR) 90,641
4. Beljawski (RUS) 
5. Lin (CHN) 
6. Deng (CHN) 

Judo - 70 kg (K)

1. Tachimoto (JPN) 
2. Alvear (COL) 
3. Conway (GBR) 
3. Vargas Koch (GER) 
  
  

Judo - 90 kg (M)

1. Baker (JPN) 
2. Liparteliani (GEO) 
3. Gwak (KOR) 
3. Cheng (CHN) 
  
  

Podnoszenie ciężarów - 77 kg (K)

1. Rahimow (KAZ) 379 kg
2. Lyu (CHN) 379 kg
3. Mahmoud (EGY) 361 kg 
4. Chinnawong (THA) 
5. Spac (MDA) 
6. Caiced Piedrahita (COL) 

Szermierka - floret (K)

1. Deriglazowa (RUS) 
2. Di Francesca (ITA) 
3. Boubakri (TUN) 
4. Szaniewa (RUS) 
  
  

Szermierka - szabla (M)

1. Szilagyi (HUN) 
2. Homer (USA) 
3. Kim (KOR) 
4. Abedini (IRI) 
  
  

 

Tenis stołowy - singiel (K)

1. Ding (CHN) 
2. Li (CHN) 
3. Kim (PRK) 
4. Fukuhara (JPN) 
  
  

Pływanie - 200 m klas. (M)

1. Balandin (KAZ) 
2. Prenot (USA) 
3. Czupkow (RUS) 
4. Willis (GBR) 
5. Koseki (JPN) 
6. Watanabe (JPN) 

Pływanie - 200 m motylkowym (M)

1. Belmonte (ESP) 2:04.85
2. Groves (AUS) 2:04.88
3. Hoshi (JPN) 2:05.20
4. Adams (USA) 
5. Zhou (CHN) 
6. Zhang (CHN) 

Pływanie - 100 m dowolnym (M)

1. Chalmers (AUS) 47.58
2. Timmers (BEL) 47.80
3. Adrian (USA) 47.85
4. Condorelli (CAN) 
5. Scott (GBR) 
6. Dressel (USA) 

Pływanie - 4x200 m dowolnym (K)

1. USA 7:43.05
2. Australia 7:44.87
3. Kanada 7:45.39
4. Chiny 7:47.96
5. Szwecja 
6. Węgry 

11/08

Wioślarstwo - dwójka (M)

1. Murray/Bond (NZL) 6:59.71
2. Brittain/Keeling (RPA) 7:02.51
3. Abagnale/Di Costanzo (ITA) 7:04.52
4. Sinclair/Innes (GBR) 
5. Chardin/Mortelette (FRA) 
6. Turrin/Lloyd (AUS) 

Wioślarstwo - dwójka podwójna (K)

1. FULARCZYK/KOZŁOWSKA 7:40.10
2. Thornley/Grainger (GBR) 7:41.05
3. Vistartaite/Valciukaite (LTU) 7:43.76
4. Nikolaidou/Asoumanki (GRE) 
5. Lefebvre/Ravera (FRA) 
6. O'Leary/Tomek (USA) 

Wioślarstwo - dwójka podwójna (M)

1. Sinković/Sinković (CRO) 6:50.28
2. Griskonis/Ritter (LTU) 6:51.39
3. Borch/Tufte (NOR) 6:53.25
4. Fossi/Battisti (ITA) 
5. Walton/Collins (GBR) 
6. Boucheron/Androdias (FRA) 

Wioślarstwo - Czwórka wagi lekkiej (M)

1. Szwajcaria 6:20.51
2. Dania 6:21.97
3. Francja 6:22.85
4. Włochy 
5. Nowa Zelandia 
6. Grecja 

Strzelectwo - Karabin 50 m - 3 pozycje (K)

1. Engleder (GER) 458.6
2. Zhang (CHN) 458.4
3. Du (CHN) 447.4
4. Zublasing (ITA) 
5. Hofmann (AUT) 
6. Christen (SUI) 

Kajakarstwo górskie - C2 (M)

1. Skantar/Skantar (SVK) 101,58
2. Florence/Hounslow (GBR) 102,01
3. Klauss/Peche (FRA) 103,24
4. Anton/Benzien (GER) 103,58
5. SZCZEPAŃSKI/POCHWAŁA 104,97
6. Kuzniecow/Larionow (RUS) 106,7

Kajakarstwo górskie - K1 (K)

1. Chourraut (ESP) 98.65
2. Jonez (NZL) 101.82
3. Fox (AUS) 102.49
4. Dukatova (SVK) 
5. Huhnle (AUT) 
6. Pennie (GBR) 

Gimnastyka sportowa - Wielobój indywidualny (K)

1. Biles (USA) 62.198
2. Raisman (USA) 60.098
3. Mustafina (RUS) 58.665
4. Shang (CHN) 
5. Black (CAN) 
6. Wang (CHN) 

Judo -78 kg (K)

1. Harrison (USA) 
2. Tcheumeo (FRA) 
3. Aguiar (BRA) 
3. Velenesek (SLO) 
  
  

Łucznictwo - indywidualnie (K)

1. Chang (KOR) 
2. Unruh (GER) 
3. Ki (KOR) 
4. Valencia (MEX) 
5. Tan (TPE) 
6. Folkard (GBR) 

Judo -100 kg (M)

1. Krpalek (CZE) 
2. Gasimov (AZE) 
3. Maret (FRA) 
3. Haga (JPN) 
5.  
6.  

Kolarstwo torowe - sprint druż. (M)

1. Wielka Brytania 
2. Nowa Zelandia 
3. Francja 
4. Australia 
5. Niemcy 
7. POLSKA 

Szermierka - Szpada drużynowa (K)

1. Rumunia 
2. Chiny 
3. Rosja 
4. Estonia 
  
  

Rugby 7 (M)

1. Fidżi 
2. Wielka Brytania 
3. RPA 
4. Japonia 
5. Nowa Zelandia 
6. Argentyna 

Tenis stołowy - Singiel (M)

1. Ma (CHN) 
2. Zhang (CHN) 
3. Mizutani (JPN) 
4. Samsonow (BLR) 
  
  

Pływanie - 200 m klas. (K)

1. Kaneto (JPN) 2:20.30
2. Efimowa (RUS) 2:21.97
3. Shi (CHN) 2:22.28
4. Tutton (GBR) 
5. McKeown (AUS) 
6. Renshaw (GBR) 

Pływanie - 200 m grzbiet. (M)

1. Murphy (USA) 1:53.62
2. Larkin (AUS) 1:53.96
3. Ryłow (RUS) 1:53.97
4. Xu (CHN) 
5. Pebley (USA) 
6. Li (CHN) 

Pływanie - 200 m zmiennym (M)

1. Phelps (USA) 1:54.66
2. Hagino (JPN) 1:56.61
3. Wang (CHN) 1:57.05
4. Fujimori (JPN) 
5. Lochte (USA) 
6. Heintz (GER) 

Pływanie - 100 m dow. (K)

1. Manuel (USA) 52.70 OR
1. Oleksiak (CAN) 52.70 OR
3. Sjostrom (SWE) 52.99
4. Campbell (AUS) 
5. Kromowidjojo (NED) 
6. Campbell (AUS) 

12/08

Wioślarstwo - dwójka podwójna w. lekkiej (K)

1. Paulis/Head (NED) 7:03.73
2. Jennerich/Obee (CAN) 7:05.88
3. Huang/Pan (CHN) 7:06.49
4. Mackenzie/Edwawrd (NZL) 
5. Mccann/Grobler (RPA 
6. Lambe/Lynch (IRL) 

Jeździectwo - Ujeżdzanie druż.

1. Niemcy 82.577
2. Wielka Brytania 77.937
3. USA 76.363
4. Holandia 
5. Szwecja 
6. Dania 

Wioślarstwo - dwójka podwójna w. lekkiej (M)

1. Houzin/Azou (FRA) 6:30.70
2. O'Donovan/O'Donovan (IRL) 6:31.23
3. Brun/Strandli (NOR) 6:31.39
4. Thompson/Smith (RPA) 
5. Konieczny/Campbell Jr. (USA) 
6. MIKOŁAJCZEWSKI/JANKOWSKI 6:42.00

Wioślarstwo - dwójka (K)

1. Glover/Stanning (GBR) 7:18.29
2. Behrent/Scow (NZ) 7:19.53
3. Rasmussen/Andersen (DEN) 7:20.71
4. Mueller/Luczak (USA) 
5. Persse/Chrisnowitrz (RPA) 
6. Boada Peiro/Cidi Dentelles (ESP) 

Wioślarstwo - Czwórka (M)

1. Wielka Brytania 5:58.61
2. Australia 6:00.44
3. Włochy 6:03.85
4. RPA 
5. Holandia 
6. Kanada 

Strzelectwo - Karabin 50 m leżąc (M)

1. Junghaenel (GER) 209.5
2. Kim (KOR) 208.2
3. Grigorjan (RUS) 187.3
4. Kameniskij (RUS) 
5. Bubnowicz (BLR) 
6. De Nicolo (ITA) 

Lekkoatletyka - 10000 m (K)

1. Ayana (ETH) 29:17.45 WR
2. Cheruiyot (KEN) 29:32.53
3. Dibaba (ETH) 29:42.56
4. Nawowuna (KEN) 
5. Saina (KEN) 
6. Huddle (USA) 

Tenis - Debel (M)

1. Lopez/Nadal (ESP) 
2. Mergea/Tecau (ROU) 
3. Johnson/Sock (USA) 
4. Nestor/Daniel (CAN) 
  
  

Lekkoatletyka - Chód 20 km (M)

1. Wang (CHN) 1:19.14
2. Cai (CHN) 1:19.26
3. Bird-Smith (AUS) 01:19:37
19. JELONEK 
47. BRZOZOWSKI 
DNS. NOWAK 

Strzelectwo - Skeet (K)

1. Bacosi (ITA) 
2. Cainero (ITA) 
3. Rhode (USA) 
4. Wei (CHN) 
  
  

Podnoszenie ciężarów -75 kg (K)

1. Rim (PRK) 274 kg
2. Naumawa (BLR) 258 kg
3. Valenti Perez (ESP) 257 kg
4. Valoyes (COL) 
5. Decha (UKR) 
6. Arthur (USA) 

Trapolina (K)

1. 1. Maclennan (CAN) 56.465
2. Page (GBR) 56.040
3. Li (CHN) 55.885
4. He (CHN) 
5. Piatrenia (BLR) 
6. Driscoll (GBR) 

Judo +78 kg (K)

1. Andeol (FRA) 
2. Ortiz (CUB) 
3. Yu (CHN) 
3. Yamabe (JPN) 
  
  

Łucznicztwo (M)

1. Ku (KOR) 
2. Valladont (FRA) 
3. Ellison (USA) 
4. Van Den Berg (NED) 
5. Worth (AUS) 
6. Nespoli (ITA) 

Judo +100 kg (M)

1. Riner (FRA) 
2. Harasawa (JPN) 
3. Silva (BRA) 
4. Sasson (ISR) 
  
  

Kolarstwo torowe - sprint druż. (K)

1. Chiny 
2. Rosja 
3. Niemcy 
4. Australia 
5. Holandia 
6. Francja 

Kolarstwo torowe - pościgowy druż. (M)

1. Wielka Brytania 
2. Australia 
3. Dania 
4. Nowa Zelandia 
5. Niemcy 
6. Włochy 

Szermierka - Floret druż. (M)

1. Rosja 
2. Francja 
3. USA 
4. Włochy 
  
  

Podnoszenie ciężarów -85 kg (M)

1. Rostami (IRI) 396 kg
2. Tian (CHN) 395 kg
3. Sincraian (ROU) 390 kg
4. Ułanow (KAZ) 
5. Pielieszenko (UKR) 
6. Asajonak (BLR) 

Lekkoatletyka - Kula (K)

1. Carter (USA) 20.63
2. Adams (NZL) 20.42
3. Marton (HUN) 19.87
4. Gong (CHN) 
5. Saunders (USA) 
6. Scwhanitz (GER) 

Pływanie - 200 m grzbietowy (K)

1. Dirado (USA) 2:05.99
2. Hosszu (HUN) 2:06.05
3. Caldwell (CAN) 2:07.54
4. Ustinowa (RUS) 
5. Hocking (AUS) 
6. Asajonak (BLR) 

Pływanie - 100 motylkowy (M)

1. Schooling (SIN) 50.39
2. Phelps (USA) 51.14
2. Le Clos (RPA) 51.14
2. Cseh (HUN) 51.14
5. Li (CHN) 
6. Metella (FRA) 

Pływanie - 800 m dowolny (K)

1. Ledecky (USA) 8:04.79 WR
2. Carlin (GBR) 8:16.17
3. Kapas (HUN) 8:16.37
4. Belmonte (ESP) 
5. Ashwood (AUS) 
6. Smith (USA) 

Pływanie - 50 m dowolny (M)

1. Ervin (USA) 21.40
2. Manaudou (FRA) 21.41
3. Adrian (USA) 21.49
4. Proud (GBR) 
5. Goworow (UKR) 
6. Fratus (BRA) 

13/08

Wioślarstwo - jedynka (M)

1. Drysdale (NZL) 6:46.51
2. Martin (CRO) 6:44.44
3. Synek (CZE) 6:50.44
4. Obreno (BEL) 
5. Szarbaczeia (BLR) 
7. WĘGRZYCKI-SZYMCZYK 6:53.52

Wioślarstwo - jedynka (K)

1. Brennan (AUS) 7:26.86
2. Stone (USA) 7:27.04
3. Duan (CHN) 7:27.88
4. Twigg (NZL) 
5. Gamelin (SUI) 
6. Topinkova/Knapkowa (CZE) 

Lekkoatletyka - Dysk (M)

1. Ch. Harting (GER) 68.37
2. MAŁACHOWSKI 67,55 
3. Jasiński (GER) 67.02
4. Kupper (EST) 
5. Kanter (EST) 
6. Weisshaidinger (AUT) 

Wioślarstwo - Ósmeka (K)

1. USA 6.01.49
2. Wielka Brytania 6.03.98
3. Rumunia 6:04.10
4. Nowa Zelandia 
5. Kanada 
6. Holandia 

Wioślarstwo - Ósemka (M)

1. Wielka Brytania 5:29.63
2. Niemcy 5:30.96
3. Holandia 5:31.59
4. USA 
5. POLSKA 5:34.62
6. Nowa Zelandia 

Tenis - singiel (K)

1. Puig (PUR) 
2. Kerber (GER) 
3. Kvitova (CZE) 
4. Keys (USA) 
  
  

Strzelectwo - Pistolet szybkostrzelny 25 m (M)

1. Reitz (GER) 34
2. Quiquampoix (FRA) 30
3. Li (CHN) 27
4. Zhang (CHN) 
5. Pupo (CUB) 
6. Mazzetti (ITA) 

Strzelectwo - Skeet (M)

1. Rossetti (ITA) 
2. Svensson (SWE) 
3. Alrashidi (IOA) 
4. Milczew (UKR) 
  
  

Trampolina (M)

1. Hanczarou (BLR) 
2. Dong (CHN) 
3. Gao (CHN) 
4. Munetomo (JPN) 
5. Uszakow (RUS) 
6. Ito (JPN) 

Kolarstwo torowe - Pościg. Druż. (K)

1. Wielka Brytania 
2. USA 
3. Kanada 
4. Nowa Zelandia 
5. Włochy 
DSQ POLSKA 

Kolarstwo torowe - Keirin (K)

1. Ligtlee (NED) 
2. James (GBR) 
3. Meares (AUS) 
4. Wojnowa (RUS) 
5. Basowa (UKR) 
6. Vogel (GER) 

Szermierka - Szabla druż. (K)

1. Rosja 
2. Ukraina 
3. USA 
4. Włochy 
5. Korea Płd. 
6. POLSKA 

Podn. Ciężarów -94 kg (M)

1. Moradi (IRN) 403 kg
2. Stralsou (BLR) 395 kg
3. Didzbalis (LTU) 392 kg
4. Sumpradit (THA) 
5. Abdalla (EGY) 
6. Chumak (UKR) 

Lekkoatletyka - w dal (M)

1. Henderson (USA) 8,38
2. Manyonga (RPA) 8.37
3. Rutherford (GBR) 8.29
4. Lawson (USA) 
5. Wang (CHN) 
6. Lasa (URU) 

Lekkoatletyka - 10000 m (M)

1. Farah (GBR) 27:05.17
2. Tanui (KEN) 27.05.64
3. Tola (ETH) 27:06.26
4. Demelsash (ETH) 
5. Rpipp (USAO 
6. Cheptegei (UGA) 

Pływanie - 50 m dow. (K)

1. Blume (DEN) 24.07
2. Manuel (USA) 24.09
3. Herasimenia (BLR) 24.11
4. Halsall (GBR) 
5. Campbell (AUS) 
6. Kromwidjojo (NED) 

Pływanie - 1500 m dow. (M)

1. Paltrinieri (ITA) 14:34.57
2. Jaeger (USA) 14:39.48
3. Detti (ITA) 14:40.86
4. Wilimovsky (USA) 
5. Horton (USA) 
6. Cochrane (CAN) 

Lekkoatletyka - 100 m (K)

1. Thompson (JAM) 10,71
2. Bowie (USA) 10.83
3. Fraser-Pryce (JAM) 10,86
4. Ta Lou (CIV) 10,86
5. Schippers (NED) 
6. Ahye (TTO) 

Pływanie - 4x100 m zmiennym (M)

1. USA 3:27.95
2. Wielka Brytania 3:29.24
3. Australia 3:29.93
4. Rosja 
5. Japonia 
6. Brazylia 

Lekkoatletyka - Siedmiobój (K)

1/ Thiam (BEL) 
2. Ennis-Hill (GBR) 
3. Theisen-Eaton (CAN) 
  
  
  

Pływanie - 4x100 m zmiennym (K)

1. USA 3:53.13
2. Australia 3:55.00
3. Dania 3:55.01
4. Chiny 
5. Kanada 
6. Brazylia 

14/08

Golf (M)

1. Rose (GBR) 
2. Stenson (SWE) 
3. Kuchar 9USA) 
4. Pieters (BEL) 
5. Cabreara (ESP) 
6. Aphibarnrat (THA) 

Lekkoatletyka - Maraton (K)

1. Sumgson (KEN) 2:24.04
2. Kirwa (BRN) 2:24.13
3. Dibaba (ETH) 2:24.30
21. LEWANDOWSKA 
23. STEFANOWICZ 
DNF. KOWALSKA 

Boks -49 kg (M)

1. Dusmatow (UZB) 
2. Martinez (COL) 
3. Hernandez (USA) 
3. Argilagos (CUB) 
  
  

Tenis - singiel (M)

1. Murray (GBR) 
2. Del Potro (ARG) 
3. Nishikori (JPN) 
4. Nadal (ESP) 
  
  

Tenis - debel (K)

1. Makarowa/Wiesnina (RUS) 
2. Bacsinszky/Higins (SUI) 
3. Safarova/Strycova (CZE) 
4. Hlavackova/Hradecka (CZE) 
  
  

Tenis - MIKST

1. Matek-Sands/Soch 
2. V. Williams/Ram(USA) 
3. Hradecka/Stepanek 
4. Mirza/Bopanna(IND) 
  
  

Strzelectwo - karabin 50 m 3 pozycje (M)

1. Campriani (ITA) 458.8
2. Kamenickij (RUS) 458.5
3. Raynaud (USA) 448.4
4. Brodmeier (GER) 
5. Link (GER) 
6. Zhu (CHN) 

Żeglarstwo - RS:X (M)

1. Van Rijsselberghe (NED) 25
2. Dempsey (GBR) 52
3. Le Coq (FRA) 86
4. MYSZKA 88
5. Kokkalanis (GRE) 
6. Wilhelm (GER) 

Żeglarstwo - RS:X (K)

1. Picon (FRA) 64
2. Chen (CHN) 66
3. Elfutina (RUS) 69
4. De Geus (NED) 70
5. Albau (ESP) 71
14. BIAŁECKA 153

Gimnastyka sport. - ćwiczenia wolne (M)

1. Whitlock (GBR) 15.633
2. Hypolito (BRA) 15.533
3. Mariano (BRA) 15.433
4. Shirai (JPN) 
5. Uchimura (JPN) 
6. Dalton (USA) 

Gimnastyka sport. - Skoki (K)

1. Biles (USA) 15.966
2. Paseka (RUS) 15.253
3. Steingruber (SUI) 15.216
4. Karmakar (IND) 
5. Wang (CHN) 
6. Hong (PRK) 

Gimnastyka sport. - Koń z łękami (M)

 Whitlock (GBR) 15.966
2. Smith (GBR) 15.833
3. Naddour (USA) 15.700
4. Tommasone (FRA) 
5. Belawskij (RUS) 
6. Kuksenkow (RUS) 

Zapsy klas. -75 kg (M)

1. Wlasow (RUS) 
2. Madsen (DEN) 
3. Kim (KOR) 
3. Abdvali (IRI) 
  
  

Zapasy klas. - 59 kg (M)

1. Borrero (CUB) 
2. Ota (JPN) 
3. Tasmuradow (UZB) 
3. Berge (NOR) 
  
  

Skoki do wody - trampolina 3 m (K)

1. Shi (CHN) 406.05
2. He (CHN) 387.90
3. Cognato (ITA) 372.80
4. Abel (CAN) 
5. Keeney (AUS) 
6. Qin (AUS) 

Gimnastyka sport. - Poręcze (K)

1. Mustafina (RUS) 15.900
2. Kocian (USA) 15.833
3. Scheder (GER) 15.566
4. Seitz (GER) 15.533
5. Shang (CHN) 
6. Lopez (VEN) 

Kolarstwo torowe - Sprint (M)

1. Kenny (GBR) 
2. Skinner (GBR) 
3. Dimitriew (RUS) 
4. Glaetzer (AUS) 
5. Eilers (GER) 
6. Xu (CHN) 

Szermierka - Szpada druż. (M)

1. Francja 
2. Włochy 
3. Węgry 
4. Ukraina 
  
  

Podnoszenie cięż. +75 kg (K)

1. Meng (CHN) 307 kg
2. Kim (PRK) 306 kg
3. Robles (USA) 286 kg
4. Haridy (EGY) 
5. Lee (KOR) 
6. Son (KOR) 

Lekkoatletyka - Trójskok (K)

1. Ibarguen (COL) 15.17
2. Rojas (VEN) 14.98
3. Rypakowa (KAZ) 14.74
4. Orji (USA) 
5. Knyazeva-Minenko (ISR) 
10. JAGACIAK 14.07 

Lekkoatletyka - 400 m (M)

1. Van Niekerk (RPA) 40.03 WR
2. James (GRN) 43.76
3. Merritt (USA) 43,85
4. Cedenio (TTO) 
5. Sibanda (BOT) 
6. Son (KOR) 

Lekkoatletyka - 100 m (M)

1. Bolt (JAM) 9,81
2. Gatlin (USA) 9.89
3. De Grasse (CAN) 9.91
4. Blake (JAM) 
5. Simbine (RPA) 
6. Meite (CIV) 

15/08


Pływanie - 10 km (K)

1. Van Rouwendaal (NED) 1:56:32.1
2. Bruni (ITA) 1:56:49.5
3. Okimoto (BRA) 56:51,4
4. Xin (CHN) 
5. Anderson (USA) 
22. ZACHOSZCZ (POL) (1:59:20.4

Jeździectwo - Ujeżdżanie ind.

1. Dujardin (GBR) 93.857
2. Werth (GER) 89.071
3. Broring-Sprehe (GER) 87.142
4. Graves (USA) 
5. Jurado Lopez (ESP) 
6. Schneider (GER) 

Lekoatletyka - Rzut młotem (K)

1. WŁODARCZYK 82,29 WR
2. Zhang (CHN) 76.75
3. Hitchon (GBR) 74.54
4. Heidler (GER) 
5. Marghieva (MDA) 
9. FIODOROW 69.87 

Lekkoatletyka - 3000 m z przeszk. (K)

1. Jebet (BRN) 8:59.75
2. Jepkemoi (KEN) 9:07.12
3. Coburn (USA) 9:07.63
4. Chepkoech (KEN) 
5. Assefa (ETH) 
6. Krause (GER) 

Żeglarstwo - Laser (M)

1. Burton (AUS) 73
2. Stipanović (CRO) 75
3. Meech (NZL) 85
4. Scheidt (BRA) 
5. Bernaz (FRA) 
PRZEŁOŻONE NA 16/08  

Żeglarstwo - Laser Radial (K)

1. Bouwmeester (NED) 61
2. Murphy (IRL) 67
3. Rindom (DEN) 71
4. Van Acker (BEL) 
5. Tenkanen (FIN) 
PRZEŁOŻONE NA 16/08  

Gimnastyka sport. - kółka (M)

1. Petrounias (GRE) 16.000
2. Zanetti (BRA) 15,766
3. Abliazin (RUS) 15.700
4. Liu (CHN) 
5. Radiwiłow (UKR) 
6. You (CHN) 

Gimnastyka sport. - Skoki (M)

1. Ri (PRK) 15.691
2. Abliazin (RUS) 15.516
3. Shirai (JPN) 15.449
4. Dragulescu (ROU) 
5. Nagornyj (RUS) 
6. Werniajew (UKR) 

Gimnastyka sport. - Równoważnia (K)

1. Wevers (NED) 15.466
2. Hernandez (USA) 15.333
3. Biles (USA) 14.733
4. Boyer (FRA) 
5. Saraiva (BRA) 
6. Fan (CHN) 

Boks -91 kg (M)

1. Tiszczeno (RUS) 
2. Lewit (KAZ) 
3. Savon (CUB) 
3. Tulaganow (UZB) 
  
  

Podnoszenie cięż. -105 kg (M)

1. Nurudinow (UZB) 431 kg
2. Martirosjan (ARB) 417 kg
3. Zaiczikow (KAZ) 416 kg
4. Yang (CHN) 
7. MICHALSKI 400 kg
DNF BONK -

Lekkoatletyka - Skok o tyczce (M)

1. Da Silva (BRA) 6.03
2. Lavillenie (FRA) 5.98
3. Kendricks (USA) 5.85
4. LISEK 5.75
4. Kudlicka (CZE) 5.75
6. XUE (CHN) 5.65

Lekkoatletyka - 800 m (M)

1. Rudisha (KEN) 1:42.15
2. Makhloufi (ALG) 1:42.61
3. Murphy (USA) 1:42.93
4. Bosse (FRA) 
5. Rotich (KEN) 
6. LEWANDOWSKI 1:44.20

Lekkoatletyka - 400 m (K)

1. Miller (BAH) 49.44
2. Felix (USA) 49.51
3. Jackson (JAM) 49.85
4. Hastings (USA) 
5. Francis (USA) 
6. McPherson (JAM) 

Zapasy klas. -85 kg (M)

1. Czakwetadze (RUS) 
2. Beleniuk (UKR) 
3. Hamzatau (BLR) 
3. Kudla (GER) 
  
  

 

Zapasy klas. -130 kg (M)

1. Lopez Nunes (CUB) 
2. Kayaalp (TUR) 
3. Shariti (AZE) 
3. Semenow (RUS) 
  
  

Kolarstwo torowe - Omnium (M)

1. Viviani (ITA) 207
2. Cavendish (GBR) 194
3. Hansen (DEN) 192
4. Gaviria (COL) 
5. Boudat (FRA) 
6. Kluge (GER) 

16/08


Pływanie - 10 km (M)

1. Weertman (NED) 1:52:59.8
2. Gianniotis (GRE) 1:52:59.8
3. Olivier (FRA) 1:53:02.0
4. Zu (CHN) 
5. Wilimovsky (USA) 
6. Ruffini (ITA) 

Kajakarstwo - C1 1000 m (M)

1. Brendel (GER) 3:56.926
2. Queiroz Dos Santos (BRA) 3:58.529
3. Tarnovschi (MDA) 4:00.852
4. Sztokalow (RUS) 
5. Altuchow (UKR) 
9. KACZOR 3:59.350 (B)

Kajakarstwo - K2 500 m (K)

1. Szabo/Kozak (HUN) 1:43.687
2. Weber/Dietze (GER) 1:43.783
3. NAJA/MIKOLAJCZYK 1:45.207
4. Todorowa/Hryszczun (UKR) 
5. Aniuszina/Stepanowa (RUS) 
6. Liapeszka/Litwinczuk (BLR) 

Kajakarstwo - K1 200 (K)

1. Carrington (NZL) 39.864
2. WALCZYKIEWICZ 40.279
3. Osipenko-Radomska (AZE) 40.401
4. Ponomarenko Janić (SLO) 
5. Guyot (FRA) 
6. Portela Rivas (ESP) 

Kajakarstwo - K1 1000 m (M)

1. Walz (ESP) 3:31.447
2. Dostal (CZE) 3:32.145
3. Anoszkin (RUS) 3.33.363
4. Stewart (AUS) 
5. Pimenta (POR) 
6. Holten (DEN) 

Lekkoatletyka - Rzut dyskiem (K)

1. Perković (CRO) 69.21
2. Robert-Michon (FRA) 66.73
3. Caballero (CUB) 65.34
4. Samuels (AUS) 
5. Su (CHN) 
6. Muller (GER) 

Żeglarstwo - Finn (M)

1. Scott (GBR) 36
2. Zbogar (SLO) 68
3. Paine (USA) 76
4. Zarif (BRA) 
5. Kljaković (CRO) 
6. Salminen (SWE) 

Pływanie synchr. - Duety (K)

1. Iszcznko/Romaszina (RUS) 194.9910
2. Huang/Sun (CHN) 192.3688
3. Inui/Mitsui (JPN) 188.0547
4. Ananasowa/Wołoszyna (UKR) 
5. Carbonell/Mengual (ESP) 
6. Cerruti/Ferro (ITA) 

Gimnastyka sport. - Poręcze (M)

1. Werniajew (UKR) 16.041
2. Leyva (USA) 15.900
3. Belawskij (RUS) 15.783
4. Deng (CHN) 
5. Larduet (CUB) 
6. Muntean (ROU) 

Żeglarstwo - Nacra 17

1. Lange/Carranza (ARG) 
2. Darmanin/Waterhouse (AUS) 
3. Frank/Zajac (AUT) 
  
  
  

Gimnastyka sport. - Ćwczenia wolne (K)

1. Biles (USA) 15.966
2. Raisman (USA) 15.500
3. Tinkler (GBR) 14.933
4. Ferrari (ITA) 
5. Wang (CHN) 
6. Fasana (ITA) 

Gimnastyka sport. - Drążek (M)

1. Hambuechen (GER) 15.766
2. Leyva (USA) 15.500
3. Wilson (GBR) 15.466
4. Mikulak (USA) 
5. Barretto Junior (BRA) 
6. Larduet (CUB) 

Zapasy klas. - 66 kg (M)

1. Stefanek (SRB) 
2. Arutunjan (ARM) 
3. Bokwadze (GEO) 
3. Chunayev (AZE) 
  
  

Zapasy klas. - 98 kg (M)

1. Aleksanjan (ARM) 
2. Lugo Cabrera (CUB) 
3. Ildem (TUR) 
3. Razaei (IRI) 
  
  

Boks -60 kg (M)

1. Conceicao (BRA) 
2. Oumiha (FRA) 
3. Alvarez (CUB) 
3. Dorjnyambuu (MGL) 
  
  

 

Kolarstwo torowe - Omnium (K)

1. Trott (GBR) 230
2. Hammer (USA) 206
3. D'Hoore (BEL) 199
4. Ellis (AUS) 
5. Wild (NED) 
14. PIKULIK 

Kolarstwo torowe - Sprint (K)

1. Vogel (GER) 
2. James (GBR) 
3. Marchant (GBR) 
4. Ligtlee (NED) 
5. Shng (CHN) 
6. Lee (HKG) 

Skoki do wody - trampolina 3 m (M)

1. Cao (CHN) 547.60
2. Laugher (GBR) 523.80
3. Hausding (GER) 498.90
4. Kuzniecow (RUS) 
5. Ipsen (USA) 
6. Kwasza (UKR) 

Kolarstwo torowe - Keirin (M)

1. Kenny (GBR) 
2. Buchli (NED) 
3. Awang (MAS) 
4. Eilers (GER) 
6. ZIELIŃSKI 
9. MAKSEL  

Podnoszenie cięż. +105 kg (M)

1. Talachadze (GEO) 473 kg
2. Minasjan (ARM) 451 kg
3.. Turmanidze (GEO) 448 kg
4. Aleksanjan (ARM) 
5. Saraiva Reis (BRA) 
6. Djangabjew (UZB) 

Tenis stołowy - druż. (K)

1. Chiny 
2. Niemcy 
3. Japonia 
4. Singapur 
  
  

Lekkoatletyka - Wzwyż (M)

1. Drouin (CAN) 2.38
2. Barshim (QAT) 1:52:59.8
3. Bondarenko (UKR) 
4. Grabarz (GBR) 
5. Protsenko (UKR) 
6. Kynard (USA) 

Lekkoatletyka - 1500 m (K)

1. Kipyegon (KEN) 4:08.92
2. Dibaba (ETH) 4:10.27
3. Simpson (USA) 4:10.53
4. Rowbury (USA) 
5. Hassan (NED) 
10. ENNAOUI 4:14.72

Lekkoatletyka - 110 ppł (M)

1. McLeod (JAM) 13.05
2. Ortega (ESP) 13.17
3. Bascou (FRA) 13.24
4. Martinot-Lagarde (FRA) 
5. Allen (USA) 
6. Cabral (CAN) 

Lekkoatletyka - Trójskok (M)

1. Taylor (USA) 17.86 m
2. Clay (USA) 17.76 m
3. Dong (CHN) 17.58 m
4. Cao (CHN) 
5. Murillo (COL) 
12. HOFFMANN 16.31 m

17/08

Badminton - MIKST

1. Ahmad/Natsir (INA) 
2. Chan/Goh (MAS) 
3. Zhang/Zhao (CHN) 
4. Xu/Ma (CHN) 
  
  

Jeździectwo - Skoki druż.

1. FRANCJA 3
2. USA 5
3. Niemcy 8
4. Kanada 
5. Brazylia 
6. Szwajcaria 

Lekkoatletyka - 3000 m z przesz. (M)

1. Kipruto (KEN) 8:03.28
2. Jager (USA) 8:04.28
3. Kemboi (KEN) 8:08.47
4. Mekhissi (FRA) 
5. Elbakkali (MAR) 
6. Kowal (FRA) 

Żeglarstwo - 470 (K)

1. Mills/Clark (GBR) 44
2. Aleh/Powrie (NZL) 54
3. Lecointre/Defrance (FRA) 62
4. Zegers/Van Veen (NED) 
10. SKRZYPULEC/MRÓŻEK-GLISZCZYŃSKA 106
PRZEŁOŻONE NA 19/08  

Boks -69 kg (M)

1. Jeleussinow (KAZ) 
2. Gijasow (UZB) 
3. Cissokho (FRA) 
3. Rabii (MAR) 
  
  

Żeglarstwo - 470 (M)

1. Fantela/Marenic (CRO) 43
2. Belcher/Ryan (AUS) 58
3. Mantis/Kagialis (GRE) 58
4. McNay/Hughes (USA) 
5. Patience/Grube (GBR) 
PRZEŁOŻONE NA 19/08  

Zapasy dow. -48 kg (K)

1. Tosaka (JPN) 
2. Stadnik (AZE) 
3. Sun (CHN) 
3. Jankowa (BUL) 
7. MATKOWSKA 
  

Zapasy dow -58 kg (K)

1. Icho (JPN) 
2. Kobłowa (RUS) 
3. Amri (TUN) 
3. Malik (IND) 
  
  

Zapasy dow. -69 kg (K)

1. Dosho (JPN) 
2. Worobiewa (RUS) 
3. Sydykowa (KAZ) 
3. Fransson (SWE) 
  
  

Tenis stołowy - Druż. (M)

1. Chiny 
2. Japonia 
3. Niemcy 
4. Korea Płd. 
  
  

Taekwondo -49 kg (K)

1. Kim (KOR) 
2. Bogdanović (SRB) 
3. Abakarova (AZE) 
3. Wongpattanakit (THA) 
  
  

Taekwondo -58 kg (M)

1. Zhao (CHN) 
2. Hanprab (THA) 
3. Kim (KOR) 
3. Pie (DOM) 
  
  

Lekkoatletyka - w dal (K)

1. Bartoletta (USA) 7.17
2. Reese (USA) 7.15
3. Spanović (SRB) 7.08
4. Mihambo (GER) 
5. Brume (NGA) 
6. Balta (EST) 

Lekkoatletyka - 200 m (K)

1. Thompson (JAM) 21.78
2. Schippers (NED) 21.88
3. Bowie (USA) 22.15
4. Ta Lou (CIV) 
5. Asher-Smith (GBR) 
6. Ahye (TTO) 

Lekkoatletyka - 100 m ppł (K)

1. Rollins (USA) 12.48
2. Ali (USA) 12.59
3. Castlin (USA) 12.61
4. Ofili (GBR) 
5. Roleder (GER) 
6. Seymour (BAH) 

18/08


Badminton - debel (K)

1. Matsumoto/Takanashi (JPN) 
2. Pedersen/Rytter Juhl (DEN) 
3. Jung/Shin (KOR) 
4. Tahg/Yu (CHN) 
  
  

Kajakarstwo - K2 1000 m (M)

1. Rendeschmidt/Gross (GER) 3:10.781
2. Tomicević/Zorić (SRB) 3:10.969
3. Wallace/Tame (AUS) 3:12.593
4. Silva/Ribeiro (POR) 
5. Nekriosius/Olijnik (LTU) 
6. Ripamonit/Dressino (ITA) 

Kajakarstwo - C1 200 m (M)

1. Cheban (UKR) 32,279
2. Demyanenko (AZE) 39.493
3. Queiroz Dos Santos (BRA) 39.628
4. Benevides Lopez de Ayala (ESP) 
5. Nadiradze (GEO) 
6. Kraitor (RUS) 

Kajakarstwo - K2 200 m (M)

1. Craviotto/Toro (ESP) 32.075
2. Heath/Schofield (GBR) 32.369
3. Lankas/Ramanauskas (LTU) 32.392
4. Totka/Molnar (HUN) 
5. Rauhe/Liebscher (GER) 
6. Grujić/Novaković (SRB) 

Kajakarstwo - K1 500 m (K)

1. Kozak (HUN) 1:52.494
2. Jorgensen (DEN) 1:54.326
3. Carrington (NZL) 1:54.372
4. Litwinczuk (BLR) 
5. Weber (GER) 
12. WOJNAROWSKA 

Triathlon (M)

1. Brownlee A. (GBR) 1:45.01
2. Brownlee J. (GBR) 1:45.07
3. Schoeman (RPA) 1:45.43
4. Murray (RPA) 
5. Pereira (POR) 
6. Van Riel (BEL) 

Lekkoatletyka - 400 m ppł (M)

1. Clement (USA) 47.73
2. Tumuti (KEN) 47.78
3. Copello (TUR) 47.92
4. Barr (IRL) 
5. Whyte (JAM) 
6. Magi (EST) 

Żeglarstwo - 49er FX (K)

1. Grael/Kunze (BRA) 48
2. Maloney/Meech (NZL) 51
3. Hansen/Slaskov-Iversen (DEN) 54
4. Echegoyen/Betanzos (ESP) 
5. Conti/Clapcich (ITA) 
6. Steyaert/Compan (FRA) 

Boks -81 kg (M)

1. La Cruz (CUB) 
2. Nijazmbetow (KAZ) 
3. Bauderlique (FRA) 
3. Bausti (GBR) 
  
  

Żeglarstwo - 49er (M)

1. Burling/Tuke (NZL) 35
2. Outteridge/Jensen (AUS) 78
3. Heil/Ploessel (GER) 83
4. Warrer/Lubeck (DEN) 
5. D'Ortoli/Delpech (FRA) 
8. PRZYBYTEK/KOŁODZIŃSKI 118.3

Skoki do wody - platforma 10 m (K)

1. Ren (CHN) 439.25
2. Si (CHN) 419.40
3. Bonfeit (CAN) 389.20
4. Espinosa (MEX) 
5. Wu (AUS) 
6. Filion (CAN) 

Zapasy dow. -53 kg (K)

1. Maroulis (USA) 
2. Yoshida (JPN) 
3. Sinshin (AZE) 
3. Mattsson (SWE) 
9. KRAWCZYK 
  

Zapasy dow. -63 kg (K)

1. Kawai (JPN) 
2. Mamaszuk (BLR) 
3. MICHALIK 
3. Larionowa (KAZ) 
  
  

Zapasy dow. - 75 k (K)

1. Wiebe (CAN) 
2. Manjurowa (KAZ) 
3. Zhang (CHN) 
3. Bukina (RUS) 
  
  

Hokej na trawie (M)

1. Argentyna 
2. Belgia 
3. Niemcy 
4. Holandia 
5. Hiszpania 
6. Australia 

 

Lekkoatletyka - Pchnięcie kulą (M)

1. Crouser (USA) 22,52 OR
2. Kovacs (USA) 21,78
3. Walsh (NZL) 21.36
4. Elemba (CGO) 21.20
6. MAJEWSKI 20,72
DNF BUKOWIECKI 

Taekwondo -57 kg (K)

1. Jones (GBR) 
2. Calvo Gomez (ESP) 
3. Alizadeh Zenoorin (IRI) 
3. Wahba (EGY) 
  
  

Lekkoatletyka - Rzut oszczepem (K)

1. Kolak (CRO) 66.18
2 Viljoen (RPA) 64.92
3. Spotakova (CZE) 64.80
4. ANDRZEJCZYK 64.78
  
  

Taekwondo -68 kg (M)

1. Abughaush (JOR) 
2. Denisenko (RUS) 
3. Gonzalez Bonilla (ESP) 
3. Lee (KOR) 
9. ROBAK 
  

Lekkoatletyka - Dziesieciobój (M)

1. Eaton (USA) 8893
2. Mayer (FRA) 8834
3. Warner (CAN) 8666
21. WIESIOŁEK 7784
  
  

Lekkoatletyka - 400 m ppł (K)

1. Muhammad (USA) 53.13
2. Petersen (DEN) 53.55
3. Spencer (USA) 53.72
4. Hejnova (CZE) 
5. Tracey (JAM) 
6. Nugent (JAM) 

Lekkoatletyka - 200 m (M)

1. Bolt (JAM) 19.78
2. De Grasse (CAN) 
3. Lemaitre (FRA) 20.12
4. Gemili (GBR) 
5. Martina (NED) 
6. Merritt (USA) 

Siatkówka plażowa (M)

1. Andersson/Cerutti (BRA) 
2. Lupo/Nicolai (ITA) 
3. Brouwer/Meewsen (NED) 
4. Krasilnikow/Semenow (RUS) 
17. ŁOSIAK/KANTOR 
17. FIJAŁEK/PRUDEL 

19/08


Lekkoatletyka - Chód 50 km (M)

1. Toth (SVK) 03:40:58
2. Tallent (AUS) 03:41:16
3. Arai (JPN) 03:41:24
15. BŁOCKI 03:51:31
22. AUGUSTYN 03:55:01
24. FEDACZYŃSKI 03:55:51

Badminton - Singiel (K)

1. Marin (ESP) 
2. Pusarla (IND) 
3. Okuchara (JPN) 
4. Li (CHN) 
  
  

Badminton - Debel (M)

1. Fu/Zhang (CHN) 
2. Goh/Tan (MAS) 
3. Ellis/Landgridge (GBR) 
4. Chai/Hong (CHN) 
  
  

Pływanie synch. - Drużynowo (K)

1. Rosja 196.1439
2. Chiny 192.9841
3. Japonia 189.2056
4. Ukraina 
5. Włochy 
6. Brazylia 

Jeździectwo - Skoki ind.

1. Skelton (GBR) 
2. Fredricson (SWE) 
3. Lamaze (CAN) 
4. Guerdat (SUI) 
5. Farrington (USA) 
6. Al. Thani (QAT) 

Boks -60 kg (K)

1. Mossely (FRA) 
2. Yin (CHN) 
3. Beliakowa (RUS) 
3. Potkonen (FIN) 
  
  

Kolarstwo BMX (K)

1. Pajon (COL) 
2. Post (USA) +0:342
3. Hernandez (VEN) +0:662
4. Crain (USA) 
5. Bondarenko (RUS) 
6. Vanhoof (BEL) 

Kolarstwo BMX (M)

1. Fields (USA) 
2. Van Gorkom (NED) +0:674
3. Rapires Yepes (COL) +0.875
4. Long (USA) 
5. Nyhaug (CAN) 
6. Willoughby (AUS) 

Piłka wodna (K)

1. USA 
2. Włochy 
3. Rosja 
4. Węgry 
  
  

Zapasy dow. -57 kg (M)

1. Chinczegaszwili (GEO) 
2. Giguchi (JPN) 
3. Aliyev (AZE) 
3. Rahim (IRN) 
  
  

Zapasy dow. -74 kg (M)

1. Yazdanicharati (IRN) 
2. Gedujew (RUS) 
3. Hasanov (AZE) 
3. Demirtas (TUR) 
  
  

Hokej na trawie (K)

1. Wielka Brytania 
2. Holandia 
3. Niemcy 
4. Nowa Zelandia 
  
  

Piłka nożna (K)

1. Niemcy 
2. Szwecja 
3. Kanada 
4. Brazylia 
  
  

Pięciobój nowoczesny (K)

1. Esposito (AUS) 1372
2. Clouvel (FRA) 1356
3. NOWACKA 1349
4. Chen (CHN) 
5. Schleu (GER) 
19. MALISZEWSKA 1281

Lekkoatletyka - Chód 20 km (K)

1. Liu (CHN) 01:28:35
2. Gonzalez (MEX) 01:28:37
3. Lu (CHN) 01:28:42
28. BUZIAK 01:35:01
44. SZWARNÓG 01:38:01
DNF DYGACZ 

 

Lekkoatletyka - Tyczka (K)

1. Stefanidi (GRE) 4.85
2. Morris (USA) 4.85
3. McCartney (NZL) 4.80
4. Boyd (AUS) 
5. Bradshaw (GBR) 
6. Buchler (SUI) 

Taekwondo -67 kg (K)

1. Oh (KOR) 
2. Niare (FRA) 
3. Gbagbi (CIV) 
3. Tatar (TUR) 
  
  

Taekwondo -80 kg (M)

1. Cisse (CIV) 
2. Muhammad (GBR) 
3. Beigi Harchegani (AZE) 
3. Oueslati (TUN) 
5. PAZIŃSKI 
  

Lekkoatletyka - 5000 m (K)

1. Cheruiyot (KEN) 14:26.17
2. Obiri (KEN) 14:29.77
3. Ayana (ETH) 14:33.59
4. Cherono (KEN) 
5. Teferi (ETH) 
6. Can (TUR) 

Lekkoatletyka - 4x100 m (K)

1. USA 41.01
2. Jamajka 41.36
3. Wielka Brytania 41.77
4. Niemcy 
5. Trinidad i Tobago 
6. Ukraina 

Lekkoatletyka - 4x100 m (M)

1. Jamajka 37,27
2. Japonia 37.60
3. USA 37.62
4. Kanada 
5. Chiny 
6. Wielka Brytania 

Lekkoatletyka - Rzut młotem (M)

1. Nazarov (TJK) 78,68
2. Cichan (BLR) 03:41:16
3. NOWICKI 77,73
4. Del Real (MEX) 
5. Łomnicky (SVK) 
6. Elseify (QAT) 

20/08


Golf (K)

1. Park (KOR) 268
2. Ko (NZL) 273
3. Feng (CHN) 274
4. Nomura (JPN) 
4. Lewis (USA) 
4. Yang (KOR) 

Badminton - Singiel (M)

1. Chen (CHN) 
2. Lee (MAS) 
3. Axelsen (DEN) 
4. Lin (CHN) 
  
  

Kajakarstwo - K1 200 m (M)

1. Heath (GBR) 35.197
2. Beaumont (FRA) 35.362
3. Craviotto (ESP) 35.662
3. Rauhe (GER) 35.662
5. Rumjancevs (LAT) 
6. Rizza (ITA) 

Kajakarstwo - C2 1000 m (M)

1. Brendel/Vandrey (GER) 3:43.912
2. De Souza Silva/Queiros Dos Santos (BRA) 3:44.819
3. Janczuk/Miszczuk (UKR) 3:45.949
4. Vasbanayai/Mike (HUN) 
5. Sztokałow/Perwuchin (RUS) 
6. Torres/Jorge (CUB) 

Kajakarstwo - K4 500 m (K)

1. Węgry 1:31.482
2. Niemcy 1:32.383
3. Białoruś 1:33.908
4. Ukraina 
5. Nowa Zelandia 
6. Dania 

Kajakarstwo - K4 1000 m (M)

1. Niemcy 3:02.143
2. Słowacja 3:05.044
3. Czechy 3:05.176
4. Australia 
5. Hiszpania 
6. Portugalia 

Triathlon (K)

1. Jorgenssen (USA) 1:56.16
2. Spirig Hug (SUI) 1:56.56
3. Holland (GBR) 1:57.01
4. Stanford (GBR) 
5. Riveros (CHI) 
22. JERZYK 2:01.27

Kolarstwo MTB (K)

1. Rissveds 1:30.15
2. WŁOSZCZOWSKA + 0:37
3. Pendrel (CAN) + 1:07
4. Beatty (CAN) 
5. Nash (CZE) 
6. Neff (SUI) 

Boks -51 kg (K)

1. Adams (GBR) 
2. Ourahmoune (FRA) 
3. Valencia (COL) 
3. Ren (CHN) 
  
  

Boks -56 kg (M)

1. Martinez (COL) 
2. Robeisy 
3. Hernandez (USA) 
3. Argilagos (CUB 
  
  

Boks -75 kg (M)

1. Lopez (CUB) 
2. Melikuziew (UZB)
3. Szachsuwraly (AZE) 
3. Rodriguez (MEX) 
  
  

Gimnastyka artystyczna - Wielobój druż. (K)

1. Mamun (RUS) 76.483
2. Kudrjawcewa (RUS) 75.608
3. Rizatdinowa (UKR) 73.583
4. Son (KOR) 
5. Staniouta (BLR) 
5. Halkina (BLR) 

Koszykówka (K)

1. USA 
2. Hiszpania 
3. Serbia 
4. Francja 
  
  

Piłka ręczna (K)

1. Rosja 
2. Francja 
3. Norwegia 
4. Holandia 
  
  

Zapasy dow. -86 kg (M)

1. Sadulajew (RUS) 
2. Yasar (TUR) 
3. Sharifow (AZE) 
4. Cox (USA) 
  
  

 

Zapasy dow. -125 kg (M)

1. Akgul (TUR) 
2. Ghasemi (IRI) 
3. Saidau (BLR) 
3. Petriaszwili (GEO) 
  
  

Skoki do wody - Platforma 10 m (M)

1. Chen (CHN) 
2. Sanchez (MEX) 
3. Boudia (USA) 
4. Auffret (FRA) 
5. Wolfram (GER) 
  

Piłka nożna (M)

1. Brazylia 
2. Niemcy 
3. Nigeria 
4. Honduras 
  
  

Piłka wodna (M)

1. Serbia 
2. Chorwacja 
3. Włochy 
4. Czarnogóra 
  
  

Lekkoatletyka - wzwyż (K)

1. Beitia (ESP) 1.97
2. Demirewa (BUL) 1.97
3. Vlasić (CRO) 1.97
9. LIĆWINKO 1.93
  
  

Lekkoatletyka - oszczep (M)

1. Rohler (GER) 90.30
2. Yego (KEN) 88.24
3. Walctt (TTO) 85.38
4. Vetter (GER) 
5. Kosynksij (UKR) 
6. Ruuskanen (FIN) 

Taekwondo +67 kg (K)

1. Zheng (CHN) 
2. Espinoza (MEX) 273
3. Galloway (USA) 
3. Walkden (GBR) 
  
  

Lekkoatletyka - 1500 m (M)

1. Centrowitz (USA) 3:50.00
2. Makhloufi (ALG) 3:50.11
3. Willis (NZL) 3:50.24
4. Souleiman (DJI) 
5. Iguider (MAR) 
6. Kiprop (KEN) 

Taekwondo +80 kg (M)

1. Isaev (AZE) 
2. Issoufou Alfaga (NIG) 
3. Cha (KOR) 
3. Siqueira (BRA) 
  
  

Lekkoatletyka - 800 m (K)

1. Semenya (RPA) 1:55.28
2. Niyonsaba (BDI) 1:56.49
3. Wambui (KEN) 1:56.89
4. Bishop (CAN) 
5. JÓŹWIK 1:57,37 PB
6. Sharp (GBR) 

Lekkoatletyka - 5000 m (M)

1. Farah (GBR) 13:03.30
2. Chelimo (USA) 13:03.90
3. Gebrhiwet (ETH) 13:04.35
4. Edris (ETH) 
5. Ahmed (CAN) 
6. Lagat (USA) 

Lekkoatletyka - 4x400 m (K)

1. USA 3:19.06
2. Jamajka 3:20.34
3. Wielka Brytania 3:25.88
4. Kanada 
5. Ukraina 
7. POLSKA 3:27.28

Lekkoatletyka - 4x400 m (M)

1. USA 2:57.30
2. Jamajka 2:58.16
3. Bahamy 2:58.49
4. Belgia 
5. Botswana 
7. POLSKA 3:00.50

Siatkówka (K)

1. Chiny 
2. Serbia 
3. USA 
4. Holandia 
  
  

Pięciobój nowoczesny (M)

1. Lesun (RUS) 1479
2. Tymoszczenko (UKR) 1472
3. Hernandez (MEX) 1468
4. Prades (FRA) 5.
De Luca (ITA)  27. STAŚKIEWICZ 1390
  

21/08


Zapasy dow. -65 kg (M)

1. Ramanow (RUS) 
2. Asgarow (AZE) 
3. Chamizo (ITA) 
3. Nazvruzov (UZB) 
  
  

Zapasy dow. -97 kg (M)

1. Snyder (USA) 
2. Goziumov (AZE) 
3. Saritov (ROU) 
3. Ibragimov (UZB) 
  
  

Lekkoatletyka - Maraton (M)

1. Kipchoge (KEN) 02:08:44
2. Lilesa (ETH) 02:09:54
3. Rupp (USA) 02:10:05
39. KOZŁOWSKI 02:17:34
128. SHEGUMO  
DNF. SZOST 

Gimnastyka artystyczna - Grupowo (K)

1. Rosja 
2. Hiszpania 
3. Bułgaria 
4. Włochy 
5. Bialoruś 
6. Izrael 

Kolarstwo MTB (M)

1. Schurter (SUI) 
2. Kulhavy (CZE) 
3. Coloma Nicolas (ESP) 
4. Marotte (FRA) 
5. Botero (COL) 
6. Fluckinger (SUI) 

Siatkówka (M)

1. Brazylia 
2. Włochy 
3. USA 
4. Rosja 
5-8. POLSKA  
5-8. Argentyna  

Boks -75 kg (M)

1. Shields (USA) 
2. Fontijn (NED) 
3. Szakimowa (KAZ) 
3. Li (CHN) 
  
  

Boks -52 kg (M)

1. Zoirov (UZB) 
2. Aloian (RUS) 
3. Finol (VEN) 
3. Hu (CHN) 
  
  

Boks -64 kg (M)

1. Gaibnazarov (UZB) 
2. Sotomayor (AZE) 
3. Dunajcew (RUS) 
3. Harutyunyan (GER) 
  
  

Boks +91 kg (M)

1. Yoka (FRA) 
2. Joyce (GBR) 
3. Hrgović (CRO) 
3. Dyczko (KAZ) 
  
  

Piłka ręczna (M)

1. Dania 
2. Francja 
3. Niemcy 
4. POLSKA 
5-8. Chorwacja  
5-8. Słowenia  

Koszykówka (M)

1. USA 
2. Serbia 
3. Hiszpania 
4. Australia 
5-8. Argentyna  
5-8. Chorwacja  

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama

Dodaj komentarz

Top