Roberto Di Matteo zwolniony z Chelsea

Po wtorkowej porażce The Blues z Juventusem Turyn właściciel angielskiego klubu – Roman Abramowicz postanowił zakończyć współpracę z włoskim trenerem. Wśród potencjalnych następców media wskazują Rafaela Beníteza.

We wtorkowy Juventus Turyn wręcz zmiażdżył zdobywcę Ligi Mistrzów sprzed roku ? londyńską Chelsea. The Blues, aby wyjść z grupy muszą pokonać FC Nordjsaelland oraz liczyć na porażkę Starej Damy z Szachtarem.

„Jestem odpowiedzialny za wynik i słabą postawę moich zawodników. To ja zdecydowałem się na taki a nie inny skład.  Byłem przekonany, że możemy osiągnąć dobry wynik, jednak okazało się inaczej. Nie chcę mówić o przyszłości, gdyż to nie ja będę o niej decydował”, powiedział tuż po meczu Roberto Di Matteo.

Dzisiaj rano na oficjalnej stronie Chelsea pojawił się komunikat, iż Roberto Di Matteo nie jest już szkoleniowcem angielskiego zespołu. Potencjalnym następcą Włocha ma zostać Rafael Benítez.

Źródło: Chelseafc.com


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Patryk Gęsicki
Student V roku politologii myślący poważnie o dziennikarstwie sportowym. Pasje? Jest ich mnóstwo. Public Relations, piłka nożna, siatkówka (czynnie i biernie), muzyka (głównie R&B, pop, dance), psychologia, film, radio. Pracowałem już w takich serwisach jak fcb24.com, transfery.info, dumakatalonii.pl, od niedawna gościnnie piszę dla pubsport.pl.