Roland Garros 2014 piątek 30. maja – kolejność gier

Roland Garros

Prezentujemy kolejność gier podczas szóstego dnia French Open 2014, podczas którego na korcie pojawią się m.in. Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz.

Philippe Chatrier od 11:00

  • (3) Agnieszka Radwańska (Pol) v Ajla Tomljanovic (Cro)
  • (31) Dmitrij Tursunow (Rus) v (4) Roger Federer (Sui)
  • Paula Ormaechea (Arg) v (7) Maria Szarapowa (Rus)
  • (8) Milos Raonic (Can) v (29) Gilles Simon (Fra)

Suzanne Lenglen – od 11:00

  • (9) Dominika Cibulkova (Svk) v (19) Samantha Stosur (Aus)
  • (25) Marin Cilic (Cro) v (2) Novak Djokovic (Ser)
  • (13) Jo-Wilfried Tsonga (Fra) v (22) Jerzy Janowicz (Pol)
  • (31) Daniela Hantuchova (Svk) v (8) Angelique Kerber (Ger)

Kort 1 – od 11:00

  • Radek Stepanek (Cze) v (18) Ernests Gulbis (Lat)
  • Taylor Townsend (USA) v (14) Carla Suarez-Navarro (Spa)
  • (17) Tommy Robredo (Spa) v (10) John Isner (USA)
  • Pauline Parmentier (Fra) v Mona Barthel (Ger)

Kort 2 – od 11:00

  • Alejandro Falla (Col)/Marinko Matosevic (Aus) v (11) Julien Benneteau (Fra)/Edouard Roger-Vasselin (Fra)
  • Michael Llodra (Fra)/Nicolas Mahut (Fra) v Santiago Gonzalez (Mex)&/cott Lipsky (USA)
  • (6) Tomas Berdych (Cze) v (27) Roberto Bautista-Agut (Spa)
  • Johanna Larsson (Swe) v (18) Eugenie Bouchard (Can)

Kort 3 – od 11:00

  • (1) Su-Wei Hsieh (Tpe)/Shuai Peng (Chn) v Wiera Duszewina (Rus)/Saisai Zheng (Chn)
  • Jarmila Gajdosova (Aus)/Janette Husarova (Svk) v (12) Kristina Mladenovic (Fra)/Flavia Pennetta (Ita)
  • (16) Pablo Cuevas (Uru)/Horacio Zeballos (Arg) v Jack Sock (USA)/Joao Sousa (Por)
  • Chin-Wei Chan (Tpe)/Maks Mirnyj (Blr) v (5) Kristina Mladenovic (Fra)/Daniel Nestor (Can)
  • (8) Julia Goerges (Ger)/Nenad Zimonjic (Ser) v Amandine Hesse (Fra)/Michael Llodra (Fra)

Kort 6 – od 11:00

  •  Sharon Fichman (Can)/Anastazja Pawljuczkowa (Rus) v Jelena Jankovic (Ser)/Alisa Klejbanowa (Rus)
  • (14) Klara Koukalova (Cze)/Monica Niculescu (Rom) v Andrea Petkovic (Ger)/Magdalena Rybarikova (Svk)
  • Henri Kontinen (Fin)/Jarkko Nieminen (Fin) v Feliciano Lopez (Spa)/Jurgen Melzer (Aut)
  • Alize Lim (Fra)/Jeremy Chardy (Fra) v Mathilde Johansson (Fra)/Adrian Mannarino (Fra)
  • (1) Abigail Spears (USA)/Alexander Peya (Aut) v Iveta Melzer (Cze)/Jurgen Melzer (Aut)

Kort 7 – od 11:00

  • Mate Pavic (Cro)/Andre Sa (Bra) v (7) Treat Huey (Phi)/Dominic Inglot (Gbr)
  • Andre Begemann (Ger)/Robin Haase (Ned) v (2) Alexander Peya (Aut)/Bruno Soares (Bra)
  • Garbine Muguruza (Spa) v Anna Karolina Schmiedlova (Svk)
  • Marcel Granollers (Spa) v Martin Klizan (Svk)

Kort 8 – od 11:00

  • Andrea Hlavackova (Cze)/Feliciano Lopez (Spa) v (2) Katarina Srebotnik (Slo/&Rohan Bopanna (Ind)
  • Simone Bolelli (Ita)/Fabio Fognini (Ita) v (15) Jamie Murray (Gbr)/John Peers (Aus)
  • Timea Babos (Hun)/Eric Butorac (USA) v Janette Husarova (Svk)/Oliver Marach (Aut)
  • (3) Jarosława Szwedowa (Kaz)/Bruno Soares (Bra) v Casey Dellacqua (Aus)/Jamie Murray (Gbr)

Kort 16 – od 11:00

  • Tejmuraz Gabaszwili (Rus)/Michaił Kukuszkin (Kaz) v Marin Draganja (Cro)/Florin Mergea (Rom)
  • (16) Marina Erakovic (Nzl)/Arantxa Parra Santonja (Spa) v Kristina Barrois (Ger)/Annika Beck (Ger)
  • Kaia Kanepi (Est)/Aleksadra Panowa (Rus) v Tatjana Maria (Ger)/Elina Switolina (Ukr)

Kort 17 – od 11:00

  • (14) Eric Butorac (USA)/Raven Klaasen (Rsa) v Maximo Gonzalez (Arg)/Juan Monaco (Arg)
  • Shuko Aoyama (Jpn)/Renata Voracova (Cze) v (2) Sara Errani (Ita)/Roberta Vinci (Ita)
  • Andrej Gołubiew (Kaz)/Samuel Groth (Aus) v (4) David Marrero (Spa)/Fernando Verdasco (Spa)
  • Julie Coin (Fra)/Nicolas Mahut (Fra) v (6) Lucie Hradecka (Cze)/Mariusz Fyrstenberg (Pol)
  • (7) Anabel Medina Garrigues (Spa)/David Marrero (Spa) v Alize Cornet (Fra)/Jonathan Eysseric (Fra)

pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/