Roland Garros 2014: Radwańska vs. Zhang /na żywo/

Roland Garros

W niedzielę od meczu Agnieszki Radwańskiej z Shuai Zhang z Chin rozpocznie się drugi tegoroczny turniej wielkoszlemowy. PubSport.pl zaprasza na relację LIVE z tego wydarzenia. Początek o 11:00.

Początek meczu na korcie Philippe Chatrier o 11:00, o tej samej godzinie rozpoznie się też nasza relacja tekstowa z tego pojedynku. By do niej przejść kliknij link poniżej:

RG2014: A. Radwańska vs. S. Zhang LIVE >>

Shuai Zhang to trudna przeciwniczka na początek turnieju. Rozstawiona z numerem trzecim Agnieszka Radwańska będzie musiała już w pierwszej rundzie zmierzyć się z wysoko notowaną zawodniczką. Zhang, m.in. dzięki dotarciu do ćwierćfinału niedawnych zawodów w Rzymie, zajmuje 34. miejsce w klasyfikacji WTA i potwierdziła że potrafi grać na mączce. Podczas rzymskiego turnieju wygrała m.in. z Petrą Kvitovą, a odpadła w tej samej rundzie co Agnieszka Radwańska, przegrywając z Sereną Williams. Będzie to drugie w historii starcie Agnieszki z Zhang, pierwsze – w 2012 roku Polka wygrała w Pekinie 6:2 6:3.

Tego dnia na kortach w Paryżu wystąpią też Jerzy Janowicz, Michał Przysiężny i Katarzyna Piter. Więcej o ich meczach TUTAJ.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/