Radwańska w drugiej rundzie, Zhang walczyła tylko pół seta

A. Radwańska

Nieco ponad godzinę zajęło Agnieszce Radwańskiej pokonanie Shuai Zhang w pierwszej rundzie Roland Garros 2014. Polka zwyciężyła 6:3 6:0 i spokojnie czeka na rywalkę w drugiej rundzie.

Spotkanie to miało dwa oblicza – pierwsze objawiło się na początku, gdy Radwańska nie mogła złapać swojego rytmu, notorycznie przgrywała własny serwis i w konsekwencji po sześciu gemach remisowała z nieźle dysponowaną Chinką 3:3. Do tego momentu żadna z pań nie wygrała swojego podania. 

Przełom nastąpił gry Agnieszka przerwała tę niekorzystną passę i zwyciężyła w swoim gemie serwisowym. To załamało Chinkę, która zaczęła popełniać proste błędy i oddała seta 3:6. 

Druga partia to już właściwie teatr jednej aktorki. Radwańska błyskawicznie wygrała 6 gemów, pokazując przy tym kilka efektownych zagrań.

Polka wygrała 6:3 6:0 i w drugiej rundzie zagra z Czeszką Pliskvą lub Francuzką Johansson. t

Zapis relacji LIVE >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz