Rozlosowano drabinkę żeńskiego Indian Wells 2014

Agnieszka Radwańska od drugiej rundy rozpocznie swój udział w turnieju BNP Paribas Open w Indian Wells. W poniedziałek rozlosowano drabinkę kalifornijskiego turnieju. 

W drugiej rundzie turnieju rozstawiona z numerem drugim Agnieszka Radwańska zmierzy się z Belindą Bencić lub jedną z uczestniczek kwalifikacji. W kolejnych grach może zaś spotkać m.in. Jelenę Janković i Wiktorię Azarenkę. W pierwszej rundzie zaprezentuje się druga z krakowskich sióstr. Przeciwniczką Urszuli Radwańskiej reprezentującą Kanadę Aleksandrą Wozniak. W drugiej fazie zawodów może zaś spotkać się z Sabiną Lisicki.

W Indian Wells trwają jeszcze kwalifikacji do turnieju głównego. Udział biorą w nich m.in. dwie Polki – Magda Linette i Katarzyna Piter.

Mecze pierwszej rundy odbędą się 5. i 6. marca. Tego drugiego dnia do boju rusza także mężczyźni.

Drabinki Indian Wells 2014 >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz