Rozlosowano drabinki Wimbledonu 2014

Korty Wimbledonu

Siedmioro reprezentantów Polski poznało swoich rywali w pierwszej runidzie wielkoszlemowego Wimbledonu 2014, który rozpocznie się 23. czerwca w Londynie. W piętek odbyło się oficjalne losowanie drabinek.

Polscy tenisiści trafili na następujących rywali – Jerzy Janowicz (15) zagra z Hindusem Devvarmanem, Michał Przysiężny z Lleytonem Hewittem, a Łukasz Kubot z Janem Lenardem Struffem z Niemiec. W drugiej rundzie Janowicz i Przysiężny mogą spotkać się w "polskim" pojedynku. 

Wkrótce pod tym linkiem pełna drabinka turnieju męskiego:

WIMBLEDON 2014 – DRABINKA MĘSKIEGO SINGLA

***

Urszula Radwańśka zagra z Angeliką Kerber, Katarzyna Piter z Andreą Petković, Paula Kania z Na Li, a Agnieszka Radwańska z Andreą Mitu. Najlepsza z naszych tenisistek w ewentualnym ćwierćfinale może zagrać z Wiktorią Azarenką.

Wkrótce pod tym linkiem pełna drabinka turnieju żeńskiego:

WIMBLEDON 2014 – DRABINKA KOBIECEGO SINGLA

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz