Rusza siatkarska Liga Mistrzów – we wtorek mecz Asseco Resovii

Od meczu Asseco Resovii Rzeszów z Budvanską Rivijerą rozpocznie się sezon 2014/15 w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Spotkanie to zaplanowane jest na wtorek na 18:00. 

W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów wystartuje 28 drużyn, a Polska będzie mieć trzech predstawicieli. Oprócz Asseco Resovii będą to także Jastrzębski Węgiel oraz PGE Skra Bełchatów. 

Drużyna z Rzeszowa trafiła do grupy C, gdzie będzie rywalizować ze swoim wtorkowym przeciwnikiem z Czarnogóry oraz Berlin Recycling Volleys i ACH Volley Ljubljana.

Wicemistrzowie Polski mają w tym sezonie duże ambicje – po udziale w ćwiercifnale przed rokiem, teraz chcą zrobić krok dalej i przejść do Final 4. 

Na przysłowiowym "papierze" Resovia zdaje się być faworytem całej grupy, a co za tym idzie także meczu z Budvanska Rivijerą. Początek tego starcia we wtorek o 18:00.

RESOVIA – BUDVANSKA LIVE >

TERMINARZ I TABELE CEV LM 2014/15 >> 


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/