W Katarze ruszają MŚ w piłce ręcznej

W środę rusza najważniejsza impreza sprotowa stycznia – MŚ w piłce ręcznej mężczyzn 2015. Turniej w Katarze, z udziałem Polaków będziemy obszernie relacjonować na PubSport.pl.

Specjalnie na mistrzostwa w Katarze przygotowaliśmy nową podstronę, na której znajdziecie oczywiście tabele, terminarze i wyniki, a także wiele innych przydatnych informacji, takich jak składy plan transmisji, zapowiedzi, podsumowania i relacje LIVE z niektórych spotkań. Będą tam oczywiście wszystkie mecze biało-czerwonych, którzy zaczynają batalię w piątek od konfrontacji z Niemcami.

Już teraz zapraszamy na relację LIVE z pierwszego meczu turnieju – Katar vs. Brazylia, którą udostępniamy oczywiście dzięki taksiegra.com. Nasz serwis specjalny MŚ Katar 2015 dostępny jest TUTAJ.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz