Jesteś tutaj
Główna > Serbia 2013 – Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet

Grupy i terminarze:

Zapowiedź MŚ 2013 >>
Plan transmisji w TVP Sport >>

[tab:FINAŁY]

FINAŁ: 22/12/13:

 Serbia  20:22 (11:13)  Brazylia 17:15

O trzecie miejsce: 22/12/13:

 Dania  30:26 (12:15)  POLSKA 14:30

[tab:A]

Grupa A:

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Francja 10 5 5 0 0 125 80 45
2.  Czarnogóra 8 5 4 0 1 135 93 42
3.  Korea Południowa 6 5 3 0 2 158 117 41
4.  Holandia 4 5 2 0 3 147 121 26
5.  Kongo 2 5 1 0 4 86 155 -69
6.  Dominikana 0 5 0 0 5 92 178 -86

 

Czarnogóra  24:22  Korea Płd. 7/12/13
 Francja  31:13  Kongo 7/12/13
 Dominikana  21:44  Holandia 7/12/13
 Korea Płd.  29:26  Holandia 8/12/13
 Kongo  9:35  Czarnogóra 8/12/13
 Dominikana  10:27  Francja 8/12/13
 Korea Płd.  34:20  Kongo 10/12/13
 Dominikana  19:33  Czarnogóra 10/12/13
 Holandia  19:23  Francja 10/12/13
 Dominikana  20:51  Korea Płd. 11/12/13
 Holandia  33:21  Kongo 11/12/13
 Francja  17:16  Czarnogóra 11/12/13
 Kongo  23:22  Dominikana 13/12/13
 Francja  27:22  Korea Płd. 13/12/13
 Czarnogóra  27:25  Holandia 13/12/13

[tab:B]

Grupa B:

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Brazylia 10 5 5 0 0 142 102 40
2.  Serbia 8 5 4 0 1 140 105 35
3.  Dania 6 5 3 0 2 151 112 39
4.  Japonia 4 5 2 0 3 136 131 5
5.  Chiny 2 5 1 0 4 114 168 -54
6.  Algieria 0 5 0 0 5 102 167 -65

Terminarz:

Serbia  28:26  Japonia 6/12/13
Brazylia  30:26  Algieria 7/12/13
 Dania  44:21  Chiny 7/12/13
Chiny  21:34  Brazylia 8/12/13
 Algieria  14:34  Serbia 8/12/13
 Japonia  25:29  Dania 8/12/13
 Chiny  27:33  Japonia 10/12/13
 Brazylia  25:23  Serbia 10/12/13
 Dania  38:20  Algieria 10/12/13
 Brazylia  24:20  Japonia 11/12/13
 Algieria  25:27  Chiny 11/12/13
 Serbia  23:22  Dania 11/12/13
 Japonia  32:23  Algieria 13/12/13
 Serbia  32:18  Chiny 13/12/13
 Dania  18:23  Brazylia 13/12/13

[tab:C]

Grupa C

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Norwegia 10 5 5 0 0 142 90 52
2.  Hiszpania 8 5 4 0 1 130 91 39
3.  POLSKA 6 5 3 0 2 141 95 46
4.  Angola 4 5 2 0 3 135 123 12
5.  Argentyna 2 5 1 0 4 102 141 -39
6.  Paragwaj 0 5 0 0 5 55 165 -110

Terminarz:

Angola  33:23  Argentyna 7/12/13
 Polska  40:6  Paragwaj 7/12/13
  Norwegia  22:20  Hiszpania 7/12/13
 Paragwaj  12:37  Angola 9/12/13
 Hiszpania  26:20
(11:11)
 Polska 9/12/13
 Argentyna  18:37  Norwegia 9/12/13
 Polska  32:23
(18:13)
 Angola 10/12/13
 Argentyna  19:25  Hiszpania 10/12/13
 Norwegia  34:13  Paragwaj 10/12/13
 Paragwaj  9:29  Hiszpania 12/12/13
 Polska  31:17  Argentyna 12/12/13
 Angola  21:26  Norwegia 12/12/13
 Argentyna  25:15  Paragwaj 13/12/13
 Angola  21:30  Hiszpania 13/12/13
  Norwegia  23:18  Polska 13/12/13

[tab:D]

Grupa D

Z grup wychodzą po 4 najlepsze zespoły.

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  Niemcy 10 5 5 0 0 152 116 36
2.  Rumunia 8 5 4 0 1 132 96 36
3.  Węgry 6 5 3 0 2 143 114 29
4.  Czechy 4 5 2 0 3 144 135 9
5.  Tunezja 2 5 2 0 3 109 122 -13
6.  Australia 0 5 0 0 5 68 165 -97

Terminarz:

Węgry  35:27  Czechy 7/12/13
 Niemcy  36:15  Australia 7/12/13
 Rumunia  27:17  Tunezja 7/12/13
 Tunezja  24:26  Węgry 9/12/13
 Czechy  32:37  Niemcy 9/12/13
 Australia 13:32  Rumunia 9/12/13
 Czechy  28:24  Tunezja 10/12/13
 Niemcy  26:23  Rumunia 10/12/13
 Węgry  39:15  Australia 10/12/13
 Australia  10:34  Czechy 12/12/13
 Niemcy  26:20  Tunezja 12/12/13
 Rumunia  21:17  Węgry 12/12/13
 Tunezja  24:15  Australia 13/12/13
 Węgry  26:27  Niemcy 13/12/13
 Rumunia  29:23  Czechy 13/12/13

[tab:1/8]

15/12/2013

Dania  22:21  Czarnogóra 20:45
Belgrad
 Francja  27:19  Japonia 18:00
Belgrad
 Niemcy  29:21  Angola 17:30
Nowy Sad
 POLSKA  31:29 (13:17)  Rumunia 20:15
Nowy Sad

16/12/2013

Brazylia  29:23  Holandia 18:00
Belgrad
 Korea Południowa  27:28  Serbia 20:45
Belgrad
 Węgry  28:21   Hiszpania 17:30
Nowy Sad
Norwegia  31:21   Czechy 20:15
Nowy Sad

[tab:17-24]

Presidend's Cup – o miejsca 17-24:

15/12/13:

 Dominikana 24:29  Algieria 13:15
 Paragwaj PK 23:21
(18:18)
 Australia 15:30
 Kongo 22:23  Chiny 17:45
 Argentyna 21:27  Tunezja 20:00

16/12/13:

Dominikana 27:26 Australia o 23. miejsce
 Algieria 19:29 Paragwaj o 21. miejsce
 Kongo 19:31  Argentyna o 19. miejsce
Tunezja 28:23  Chiny o 17. miejsce

[tab:1/4]

18/12/2013

Brazylia  33:31 PD  Węgry 17:30
Belgrad
 Norwegia  25:28  Serbia 20:15
Belgrad
Francja  21:22 (8:11)  POLSKA 17:30
Nowy Sad
Dania  31:28  Niemcy 20:15
Nowy Sad

[tab:1/2]

20/12/2013

Serbia  24:18 (14:6)  POLSKA 18:00
Belgrad
 Dania  21:27 (10:14)  Brazylia 20:45
Belgrad

[tab:END]


pubsport.pl
Top