Jesteś tutaj
Główna > Siatkówka: Liga Mistrzów 2014/15

cev lm 2014Prezentujemy grupy, wyniki i terminarze Ligi Mistrzów siatkarzy CEV w sezonie 2014/15, w której udział wezmą trzy polskie zespoły: Jastrzębski Węgiel (grupa B), Asseco Resovia Rzeszów (grupa C) oraz PGE Skra Bełchatów (grupa F). Pierwsza kolejka fazy grupowej rusza już 5. listopada 2014.

SEZON 2015/16 w nowym serwisie siatkarskim PubSport.pl >>

[tab:FINAL 4]

MIEJSCE: Berlin

PÓŁFINAŁY:

28/03/15: Zenit Kazań -Berlin Recycling Volleys 3:1 (26:24, 21:25, 25:22, 25:15)
28/03/15: Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)

MECZ O 3. MIEJSCE:

29/03/15: Berlin Recycling Volleys – PGE SKRA BEŁCHATÓW 3:2 (25:21, 19:25, 25:20, 26:28, 23:21)

FINAŁ:

29/03/15: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – Zenit Kazań 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)

[tab:A]

TABELA:

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
5/11/14: Copra Elior – Tomis 2:3 (25:16, 22:25, 25:27, 25:22, 12:15) 20:30
5/11/14:  Lugano – Knack 1:3 (25:22, 17:25, 22:25, 22:25) 18:00
18/11/14: Knack – Copra 3:2 (25:22, 22:25, 23:25, 26:24, 15:12) 20:30
20/11/14: Tomis – Lugano 3:0 (25:19, 25:22, 25:18) 18:00
4/12/14: Copra – Lugano 3:1 (25:21, 25:17, 21:25, 25:16) 20:30
4/12/14: Tomis – Knack 3:1 (22:25, 25:14, 2:23, 25:22) 18:00
16/12/14: Knack – Tomis 2:3 (20:25, 25:20, 25:18, 24:26, 10:15) 20:30
17/12/14: Lugano – Copra 2:3 (18:25, 25:22, 25:22, 33:35, 13:15) 19:00
20/01/15: Copra – Knack 3:1 (21:25, 25:18, 25:18, 25:20) 20:30
21/01/15: Lugano – Tomis 1:3 (19:25, 16:25, 25:17, 20:25) 20:00
27/01/15: Knack – Lugano 3:1 (25:18, 14:25, 25:19, 25:18) 20:00
27/01/15: Tomis – Copra 2:3 (18:25, 25:21, 23:25, 28:26, 16:25) 18:00

[tab:B]

TABELA:

# Drużyna PKT M W(3:2) P(2:3) Sety: RATIO
1. Lokomotiw Nowosybirsk 15 6 5 (0) 1 (0) 15:6 2.50
2. JASTRZĘBSKI WĘGIEL 11 6 4 (1) 2 (0) 13:8 1,63
3. CAI Teruel 7 6 2 (0) 4 (1) 8:12 0.75
4. Marek Union Inkovni 3 6 1 (1) 5 (1) 6:17 0.35

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
5/11/14: CAI – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 0:3 (20:25, 26:28, 20:25) 20:30
6/11/14:  Marek – Lokomotiw 1:3 (20:25, 27:25, 16:25, 20:25) 19:00
19/11/14: Lokomotiw – CAI 3:1 (25:21, 25:15, 23:25, 25:15)
18/11/14: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Marek 3:0 (25:13, 25:16, 25:15) 18:00
3/12/14: CAI – Marek 2:3 (18:25, 25:18, 25:22, 19:25, 14:16) 20:15
3/12/14: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Lokomotiw 1:3 (25:23, 20:25, 20:25, 19:25) 18:00
18/12/14: Lokomotiw – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:0 (25:16, 25:23, 25:15) 13:00
18/12/14: Marek – CAI 0:3 (21:25, 23:25, 23:25) 19:00
22/01/15: Marek – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2:3 (18:25, 25:18, 25:22, 18:25, 7:15) 19:00
20/01/15: CAI – Lokomotiw 3:0 (29:27, 25:23, 26:24) 20:15
27/01/15: Lokomotiw – Marek 3:0 (26:24, 25:18, 25:18)
27/01/15: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – CAI 3:0 (25:14, 25:23, 25:22) 17:30

[tab:C]

TABELA:

# Drużyna PKT: M W(3:2) P(2:3) SETY: RATIO:
1. ASSECO RESOVIA RZESZÓW 14 6 5 (1) 1 (0) 15:5 3.00
2. Berlin Recycling Volleys 14 6 4 (0) 2 (2) 16:7 2.29
3. Budvanska Rivijera Budva 5 6 2 (1) 4 (0) 7:15 0.47
4. ACH Volley Ljublana 3 6 1 (0) 5 (0) 5:15 0.33

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
4/11/14: ASSECO RESOVIA – Budvanska 3:0 (25:22, 25:15, 25:18) 18:00
6/11/14:  Berlin – ACH 3:1 (26:28, 25:19, 28:26, 25:16) 19:30
19/11/14: ACH – ASSECO RESOVIA 0:3 (19:25, 23:25, 19:25) 20:00
20/11/14: Budvanska – Berlin 3:2 (25:22, 32:30, 16:25, 22:25, 15:12) 18:00
4/12/14: ASSECO RESOVIA – Berlin 0:3 (16:25, 22:25, 19:25) 18:00
4/12/14: Budvanska – ACH 3:1 (25:19, 18:25, 25:20, 25:22) 18:00
17/12/14: ACH – Budvanska 3:1 (18:25, 25:18, 25:17, 25:23) 20:00
18/12/14: Berlin – ASSECO RESOVIA 2:3 (19:25, 20:25, 25:21, 25:17, 10:15) 19:30
21/01/15: Berlin – Budvanska 3:0 (25:23, 25:22, 25:16) 19:30
21/01/15: ASSECO RESOVIA – ACH 3:0 (25:19, 25:2, 25:16) 18:00
27/01/15: ACH – Berlin 0:3 (17:25, 22:25, 19:25) 19:00
27/01/15: Budvanska – ASSECO RESOVIA 0:3 (23:25, 19:25, 21:25) 18:00

[tab:D]

TABELA:

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
5/11/14: Zenit – Vfb 3:0 (25:19, 25:18, 25:14) 17:00
5/11/14:  Posojilnica – Olympiakos 1:3 (25:21, 25:27, 17:25, 19:25) 20:25
19/11/14: Olympiakos – Zenit 0:3 (26:28, 19:25, 20:25)
19/11/14: Vfb – Posojilnica 2:3 (25:23, 25:17, 24:26, 24:26, 13:15) 20:00
3/12/14: Zenit – Posojilnica 3:0 (25:20, 25:14, 25:15)
3/12/14: Vfb – Olympiakos 3:0 (25:19, 25:17, 25:18) 20:00
18/12/14: Olympiakos – Vfb 0:3 (22:25, 23:25, 18:25)
17/12/14: Posojilnica – Zenit 0:3 (18:25, 23:25, 20:25) 20:25
21/01/15: Posojilnica – Vfb 0:3 (19:25, 23:25, 15:25) 20:25
21/01/15: Zenit – Olympiakos 3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
27/01/15: Olympiakos – Posojilnica 1:3 (18:25, 23:25, 25:18, 21:25)
27/01/15: VfB – Zenit 0:3 (21:25, 22:25, 22:25) 20:00

[tab:E]

TABELA:

# Drużyna PKT: M W(3:2) P(2:3) Sety: RATIO;
1. Biełogorje Biełgorod 15 6 5 (0) 1 (0) 16:5 3.20
2. Cucine Lube Treia 10 6 3 (0) 3 (1) 12:10 1.20
3. Fenerbahce Grundig Stambuł 7 6 3 (2) 3 (0) 11:14 0.79
4. Paris Volley 5 6 1 (0) 5 (2) 8:16 0.50

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
5/11/14: Fenerbahce – Treia 3:2 (25:21, 28:30, 21:25, 25:23, 15:9) 18:00
6/11/14:  Paris – Biełogorie 0:3 (18:25, 14:25, 22:25) 20:30
18/11/14: Biełogorie – Fenerbahce 3:1 (25:18, 25:16, 22:25, 25:19)
20/11/14: Treia – Paris 3:0 (25:22, 25:19, 25:20) 20:30
3/12/14: Fenerbahce – Paris 3:2 (23:25, 23:25, 25:22, 25:22, 16:14)
3/12/14: Treia – Biełogorie 1:3 (25:22, 23:25, 19:25, 23:25) 20:30
17/12/14: Biełogorie – Treia 3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
17/12/14: Paris – Fenerbachce 3:1 (25:18, 25:23, 23:25, 25:20) 20:30
20/01/15: Paris – Treia 1:3 (18:25, 21:25, 25:23, 20:25) 20:30
20/01/15: Fenerbahce – Biełogorie 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 25:19)
27/01/15: Biełogorie – Paris 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
27/01/15: Treia – Fenerbahce 3:0 (25:14, 25:15, 25:21) 20:30

[tab:F]

TABELA:

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
5/11/14: Antwerpia – Innsbruck 3:1 (22:25, 25:15, 29:27, 25:23) 20:30
5/11/14:  Jihostroj – PGE SKRA 1:3 (20:25, 25:22, 17:25, 19:25) 18:30
19/11/14: PGE SKRA – Antwerpia 3:0 (25:17, 25:18, 25:17) 18:00
19/11/14: Innsbruck – Jihostroj 3:0 (25:22, 25:19, 25:14) 20:25
2/12/14: Innsbruck – PGE SKRA 0:3 (21:25, 27:29, 24:26) 20:25
4/12/14: Antwerpia – Jihostroj 3:0 (25:20, 25:14, 25;16) 20:30
17/12/14: PGE SKRA – Innsbruck 3:0 (25:23 25:22, 25:23) 18:00
17/12/14: Jihostroj – Antwerpia 0:3 (23:25, 23:25, 25:27) 18:00
21/01/15: Jihostroj – Innsbruck 3:1 (25:22, 25:23, 21:25, 25:23) 18:00
21/01/15: Antwerpia – PGE SKRA 1:3 (25:22, 14:25, 20:25, 19:25) 20:30
27/01/15: PGE SKRA – Jihostroj 3:0 (25:17, 25:13, 26:24) 20:00
27/01/15: Innsbruck – Antwerpia 3:1 (31:29, 25:23, 22:25, 24:20) 20:25

[tab:G]

TABELA:

# Drużyna PKT: M W(3:2) P(2:3) SETY: RATIO:
1. Sir Safety Perugia 14 5 5 (1) 1 (0) 16:6 2.67
2. Halkbank Ankara 14 6 5 (1) 1 (0) 16:9 1.77
3. Tours VB 5 6 1 (0) 5 (2) 9:15 0.60
4. Noliko Maaseik 3 6 1 (1) 5 (1) 6:17 0.36

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
4/11/14: Noliko – Tours 3:2 (22:25, 22:25, 25:20, 25:17, 16:14) 20:30
6/11/14:  Perugia – Halkbank 3:1 (25:23, 23:25, 25:23, 30:28) 20:30
19/11/14: Halkbank – Noliko 3:1 (25:17, 21:25, 25:15, 25:23)
19/11/14: Tours – Perugia 2:3 (28:26, 25:27, 25:23, 26:28, 11:15) 20:30
2/12/14: Noliko – Perugia 0:3 (22:25, 15:25, 18:25) 20:30
3/12/14: Tours – Halkbank 1:3 (22:25, 26:24, 20:25, 17:25) 20:30
17/12/14: Halkbank – Tours 3:1 (23:25, 28:26, 25:19, 25:12)
17/12/14: Perugia – Noliko 3:0 (25:19, 25:20, 25:20) 20:30
22/01/15: Perugia – Tours 3:0 (25:19, 25:23, 25:17) 20:30
20/01/15: Noliko – Halkbank 2:3 (25:21, 23:25, 25:23, 30:32,9:15) 20:30
27/01/15: Halkbank – Perugia 3:1 (25:17, 19:25, 25:19, 25:18)
27/01/15: Tours – Noliko 3:0 (25:15, 26:24, 25:20) 20:30


[tab:PlayOffs 12]

11/02/15: Vfb Freidrischafen – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 2:3 (25:19, 24:26, 25:20, 17:25, 15:17)
18/02/15: ASSECO RESOVIA RZESZÓW  – Vfb Freidrischafen 3:1 (25:18, 25:16, 22:25, 25:17)
AWANS: ASSECO RESOVIA

11/02/15: Tomis Constanta – Lokomotiw Nowosybirsk 0:3 (21:25, 15:25, 20:25)
18/02/15: Lokomotiw – Tomis 3:0 (25:13, 25:12, 25:21)
AWANS: LOKOMOTIW

12/02/15: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Sir Safety Perugia 2:3 (25:18, 21:25, 25:27, 26:24, 11:15)
18/02/15: Sir Safety Perugia – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)
AWANS: SIR SAFETY PERUGIA

11/02/15: Cucine Lube Treia – PGE SKRA BEŁCHATÓW 0:3 (22:25, 19:25, 13:25)
19/02/15: PGE SKRA BEŁCHATÓW – Cucine Lube Treia 3:1 (26:24, 19:25, 25:22, 25:21)
AWANS: PGE SKRA

12/02/15: Copra Volley Piacenza – Zenit Kazań 0:3 (22:25, 22;25, 19:25)
19/02/15: Zenit Kazań – Copra Volley Piacenza 3:2 (25:13, 24:26, 25:14, 30:32, 15:10)
AWANS: ZENIT KAZAŃ

10/02/15: Halkbank Ankara – Biełogorie Biełogorod 3:1 (25:20, 20:25, 26:24, 28:26)
17/02/15: Biełogorie – Halkbank 3:1 (14:25, 25:17, 25:16, 25:22) ZŁOTY SET: 11:15
AWANS: HALKBANK ANKARA

[tab:Archiwum]

Sezon 2013/14 >>
[tab:Play Offs 6]

4/3/15: Lokomotiw Nowosybirsk – RESOVIA 1:3 (25:20, 21:25, 27:29, 17:15)
11/3/15: RESOVIA – Lokomotiw 2:3 (20:25, 25:19, 25:22, 19:25, 15:17)
AWANS:  ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

4/3/15: Sir Safety Perugia – PGE SKRA 3:2 (25:17, 20:25, 25:23, 23:25, 16:14)
11/3/15: PGE SKRA – Perugia 3:1 (16:25, 25:22, 25:22, 25:18)
AWANS: PGE SKRA BEŁCHATÓW

4/3/15: Kazań – Halkbank 3:0 (25:19, 25:18, 25:17)
11/3/15: Halkbank – Kazań 3:2 (25:23, 17:25, 25:18, 23:25, 16:14)
AWANS: ZENIT KAZAŃ

[tab:END]


pubsport.pl
Top