Jesteś tutaj
Główna > Siatkówka: Liga Mistrzów 2014/15 > Liga Mistrzów siatkarzy sezon 2012/13

Final Four: (Omsk)

Finały (17 marca)

Mecz o trzecie miejsce: Zenit Kazań – Zaksa Kędzierzyn Koźle 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:17)
Finał: Lokomotiw Nowosibirsk – Bre Banca Cuneo 3:2 (22:25, 26:24, 25:23, 20:25, 16:14)

Półfinały: (16 marca):

Zenit Kazań – Lokomotiw Nowosibirsk 2:3 (25:19, 20:25, 25:22, 16:25, 12:15)
Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Bre Banca Cuneo 2:3 (26:24, 20:25, 20:25, 25:23, 10:15)

Ćwierćfinały:

5/02/2013: Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Arkas Izmir 3:2 (25:19, 22:25, 25:20, 22:25, 15:9)
12/02/2013:  Arkas Izmir – Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 21:25, 25:21, 19:25)
Awans: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

6/02/2013: Zenit Kazań – Dynamo Moskwa 3:0 (25:19, 25:22, 25:18)
13/02/2013: Dynamo Moskwa – Zenit Kazań 0:3 (23:25, 18:25, 22:25)
Awans:  ZENIT KAZAŃ

6/02/2013: Lube Banca Macerata – Bre Banca Cuneo 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)
13/02/2013: Bre Banca Cuneo – Lube Banca Macerata 3:2 (25:17, 25:19, 22:25, 21:25, 15:8) Złoty set: 15:7 
Awans: BRE BANCA CUNEO

Play Off 12:

23/01/2013: Trentino Diatec – Dynamo Moskwa 3:0 (25:19, 25:18, 25:12) złoty set: 12:15
15/01/2013:
 Dynamo Moskwa – Trentino Diatec 3:2 (25:21, 25:23, 20:25, 17:25, 15:12)
Awans: DYNAMO MOSKWA

23/01/2013: PGE Skra Bełchatów – Arkas Izmir 2:3 (14:25, 25:21, 22:25, 25:17, 18:20) złoty set: 12:15
15/01/2013: 
Arkas Izmir – PGE Skra Bełchatów 1:3 (22:25, 25:23, 20:25, 13:25)
Awans: ARKAS IZMIR

23/01/2013: Lube Banca Macerata –  Asseco Resovia Reszów 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:18)
15/01/2013: 
Asseco Resovia Rzeszów – Lube Banca Macerata 0:3 (23:25, 24:26, 19:25)
Awans: LUBE BANCA MACERATA

22/01/2013: Bre Banca Cuneo – Ach Volley Lublana 3:1 (25:16, 25:21, 24:26, 25:16)
15/01/2013: 
Ach Volley Lublana – Bre Banca Cuneo 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
Awans: BRE BANCA CUNEO

22/01/2013: Zenit Kazań – Berlin Recycling 3:2 (25:15, 21:25, 28:30, 25:13, 15:14)
16/01/2013:
Berlin Recycling – Zenit Kazań 2:3 (25:27, 25:23, 25:17, 16:25, 16:18)
Awans: ZENIT KAZAŃ

22/01/2013: Noliko Maaseik – Zaksa Kędzierzyn-Koźle 2:3 (25:22, 18:25, 25:18, 31:33, 13:15)
16/01/2013: 
Zaksa Kędzierzyn-Koźle – Noliko Maaseik 3:0 (25:16, 29:27, 27:25)
Awans: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

Faza grupowa siatkarskiej LM:

[tab:Grupa A]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. Zenit Kazań (RUS) 18 6 6 (0) 0 (0) 18 0 MAX
2. Knack Roeselare (BEL) 9 6 3 (1) 3 (1) 11 12 0.917
3. Vfb Friedrichshafen (GER) 5 6 2 (2) 4 (1) 9 16 0.563
4. Hypo Tirol Innsbruck (AUT) 4 6 1 (1) 5 (2) 7 17 0.412

24.10.2012: Zenit – Knack 3:0 (25:22, 25:18, 25:22)
24.10.2012: Tirol – Friedrichshafen 2:3 (25:19, 25:16, 20:25, 23:25, 9:15)

31.10.2012: Friedrichshafen – Zenit 0:3 (17:25, 21:25, 22:25)
31.10.2012: Knack – Tirol 3:0 (25:22, 25:12, 25:14)

14.11.2012: Zenit – Hypo 3:0 (25:10, 25:16, 34:32)
14.11.2012: Knack – Friedrichshafen 3:1 (26:24, 22:25, 25:20, 25:23)

21.11.2012: Friedrichshafen – Knack 3:2 (15:25, 20:25, 25:18, 25:22, 16:14)
21.11.2012: Tirol – Zenit 0:3 (23:25, 21:25, 17:25)

5.12.2012: Tirol – Knack 2:3 (23:25, 25:17, 25:18, 21:25, 11:15)
5.12.2012: Zenit – Friedrichshafen  3:0 (25:20, 25:17, 25:17)

12.12.2012: Friedrichshafen – Tirol 2:3 (20:25, 22:25, 25:11, 25:17, 12:15)
12.12.2012: Knack – Zenit 0:3 (17:25, 14:25, 26:28)

[tab:Grupa B]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. Lokomotiv Nowosibisrsk (RUS) 15 6 5 (0) 1 (0) 16 5 3.200
2. Berlin Recycyling Volley (GER) 11 6 4 (1) 2 (0) 14 10 1.400
3. Jihostroj Ceskie Budejovice (CZE) 7 6 2 (0) 4 (1) 9 13 0.692
4. Budvanska Rivijera Budva (MNE) 3 6 1 (1) 5 (1) 6 17 0.353

24.10.2012: Budvanska – Lokomotiv 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
25.10.2012: Berlin – Budejovice 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)

31.10.2012: Lokomotiv – Berlin 3:1 (26:24, 25:19, 27:29, 25:22)
30.10.2012: Budejovice – Budvanska 3:0 (27:25, 25:18, 25:22)

13.11.2012: Berlin – Budvanska 3:1 (25:16, 20:25, 25:19, 25:13)
13.11.2012: Budejovice – Lokomotiv 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)

20.11.2012: Lokomotiv – Budejovice 3:1 (25:19, 23:25, 29:27, 25:20)
21.11.2012: Budvanska – Berlin 2:3 (25:23, 23:25, 25:18, 20:25, 13:15)

4.12.2012: Berlin – Lokomotiv 3:1 (15:25, 25:12, 25:19, 25:19)
5.12.2012: Budvanska – Budejovice 3:2 (25:21, 22:25, 25:23, 13:25, 15:7)

12.12.2012: Lokomotiv – Budvanska 3:0 (25:22, 25:15, 29:27)
12.12.2012: Budejovice – Berlin 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:23)

[tab:Grupa C]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. Trentino Diatec (ITA) 18 6 6 (0) 0 (0) 18 2 9.000
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 12 6 4 (0) 2 (0) 13 7 1.857
3. Tours VB (FRA) 6 6 2 (0) 4 (0) 7 12 0.583
4. Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 0 6 0 (0) 6 (0) 1 18 0.056

23.10.2012: ZAKSA – Tours 3:0 (26:24, 25:17, 25:16)
25.10.2012 Trentin0 – Crvena Zvezda 3:0 (25:18, 25:17, 25:20)

1.11.2012: Tours – Trentino 0:3 (19:25, 16:25, 23:25)
30.10.2012: Crvena Zvezda – ZAKSA 0:3 (18:25, 15:25, 19:25)

13.11.2012: Crvena Zvezda – Tours 0:3 (21:25, 13:25, 18:25)
14.11.2012: Trentino – ZAKSA 3:0 (25:22 25:22, 25:22)

21.11.2012: ZAKSA – Trentino  1:3 (24:26, 15:25, 25:16, 23:25)
22.11.2012: Tours – Crvena Zvezda 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)

6.12.2012: ZAKSA – Crvena Zvezda 3:0 (25:23, 25:19, 25:14) PODSUMOWANIE
5.12.2012: Trentino – Tours 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)

12.12.2012: Tours – ZAKSA 1:3 (25:23, 18:25, 23:25, 21:25) Podsumowanie
12.12.2012: Crvena Zvezda – Trentino 1:3 (18:25, 19:25, 25:23, 23:25)

[tab:Grupa D]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. Lube Banca Macherata (ITA) 15 6 5 (0) 1 (0) 16 3 5.333
2. Ach Volley Lublana (SLO) 13 6 4 (0) 2 (1) 14 8 1.750
3. Generali Unterhaching (GER) 8 6 3 (1) 2 (0) 10 13 0.900
4. Euphony ASSE-LENNIK (BEL) 0 6 0 (0) 6 (0) 2 18 0.111

24.10.2012: Ach – Generali 2:3 (25:19, 22:25, 23:25, 25:19, 15:17)
24.10.2012: Euphony – Lube Banca 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

31.10.2012: Generali – Euphony 3:1 (23:25, 25:23, 25:21, 25:19)
1.11.2012: Lube Banca – Ach 3:0 (26:24, 25:13, 25:15)

14.11.2012: Ach – Euphony 3:0 (25:19, 25:15, 25:15)
14.11.2012: Generali – Lube Banca 0:3 (20:25. 24:26, 19:25)

21.11.2012: Euphony – Ach 0:3 (14:25, 19:25, 17:25)
21.11.2012: Lube Banca – Generali 3:0 (25:23, 25:15, 25:20)

5.12.2012: Euphony – Generali 1:3 (21:25, 19:25, 25:18, 24:26)
5.12.2012: Ach – Lube Banca 3:1 (25:23, 25:13, 22:25, 25:23)

12.12.2012: Lube Banca – Euphony 3:0 (25:13, 25:10, 25:20)
12.12.2012: Generali – Ach 1:3 (28:30, 20:25, 25:17, 26:28) 

[tab:Grupa E]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. PGE Skra Bełchatów 18 6 6 (0) 0 (0) 18 3 6.000
2. Dynamo Moskwa (RUS) 12 6 4 (0) 2 (0) 14 8 1.750
3. Tomis Constanta (ROM) 4 6 1 (0) 5 (1) 5 15 0.333
4. Fenerbahce Stambuł (TUR) 2 6 1 (1) 5 (0) 5 17 0.294

23.10.2012: Dynamo – Constanta 3:0 (25:21, 28:26, 25:20)
24.10.2012: SKRA – Fenerbahce 3:0 (25:21, 25:14, 28:26)

31.10.2012: Fenerbahce – Dynamo 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 21:25)
1.11.2012: Constanta – SKRA 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)

15.11.2012: Constanta – Fenerbahce 3:0 (25:18, 25:23, 25:20)
14.11.2012: SKRA – Dynamo 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 25:18)

21.11.2012:Fenerbahce – Constanta 3:2 (25:18, 24:26, 25:23, 20:25, 15:8)
22.11.2012: Dynamo – SKRA 1:3 (18:25, 25:22, 25:27, 21:25)

5.12.2012: SKRA – Tomis 3:0 (25:23, 25:21, 25:11) PODSUMOWANIE
5.12.2012: Dynamo – Fenerbahce 3:1 (24:26, 25:23, 27:25, 25:16)

12.12.2012: Fenerbahce – SKRA 1:3 (28:26, 17:25, 17:25, 17:25) Podsumowanie
12.12.2012: Constanta – Dynamo 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)

[tab:Grupa F]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. Noliko Maaseik (BEL) 17 6 6 (1) 0 (0) 18 3 6.000
2. Arkas Izmir (TUR) 11 6 4 (2) 2 (1) 15 12 1.250
3. Marek Union-Ivkoni Dupnitsa (BUL) 5 6 1 (0) 5 (2) 8 16 0.500
4. Cai Teruel (ESP) 3 6 1 (1) 5 (1) 7 17 0.412

23.10.2012: Noliko – Cai 3:0 (27:25, 30:28, 25:22)
24.10.2012: Izmir – Marek 3:1  (25:13, 25:19, 16:25, 25:23)

31.10.2012: Cai – Izmir 2:3 (25:19, 23:25, 19:25, 25:21, 11:15)
31.10.2012: Marek – Noliko 0:3 (15:25, 23:25, 19:25)

13.11.2012: Izmir – Noliko 1:3 (25:22, 16:25, 25:27, 17:25)
15.11.2012: Marek – Cai 3:1 (26:28, 25:23, 25:20, 25:19)

20.11.2012: Noliko – Izmir 3:2 (21:25, 25:23, 25:18, 26:28, 15:13)
21.11.2012: Cai – Marek 3:2 (26:28, 25:23, 20:25, 25:19, 15:12)

4.12.2012: Noliko – Marek 3:0 (25:15, 25:14, 32:30)
4.12.2012: Izmir – Cai 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:23)

12.12.2012: Cai – Nolko 0:3 (16:25, 22:25, 22:25)
12.12.2012: Marek – Izmir 2:3 (26:24, 26:28, 25:23, 23:25, 12:15)

[tab:Grupa G]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1. Bre Banca Cuneo (ITA) 16 6 6 (0) 0 (1) 18 2 9.000
2. Asseco Resovia Rzeszów 12 6 4 (0) 2 (0) 13 7 1.857
3. Arago de Sete (FRA) 5 6 2 (1) 4 (0) 7 14 0.500
4. Remat Zalau (ROM) 1 6 0 (0) 6 (1) 3 18 0.167

23.10.2012: Remat – Bre Banca 0:3 (30:32, 20:25, 18:25)
25.10.2012: Arago – RESOVIA 1:3 (23:25, 22:25, 25:13, 19:25)

31.10.2012: Bre Banca – Arago 3:0 (25:17, 25:23, 25:23)
31.10.2012: RESOVIA – Remat 3:0 (25:17, 25:23, 25:21 )

14.11.2012: RESOVIA – Bre Banca 0:3 (18:20, 23:25, 20:25)
15.11.2012: Arago – Remat 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)

20.11.2012: Bre Banca – RESOVIA  3:1 (25:19, 14:25, 25:16, 29:27)
21.11.2012: Remat – Arago 2:3 (18:25, 25:23, 22:25, 25:16, 10:15)

4.12.2012: Remat – RESOVIA 0:3 (24:26, 24:26, 22:25) PODSUMOWANIE
6.12.2012: Arago – Bre Banca 0:3 (16:25, 22:25, 16:25)

12.12.2012: Bre Banca – Remat 3:1 (29:31, 25:20, 25:12, 25:19)
12.12.2012: RESOVIA – Arago 3:0 (26:24, 25:14, 25:16) Podsumowanie

[tab:END]


pubsport.pl
Top