Jesteś tutaj
Główna > Siatkówka: Liga Mistrzów 2014/15 > Siatkówka – Liga Mistrzów CEV 2013/14

cev lm 2014Grupy, tabele, terminarze i wyniki Ligi Mistrzów siatkówki 2013/14, w której udział wezmą 3 polskie zespoły. LM Kobiet >>

 

EDYCJA 2014/15 >>

[tab:FINAL4]

PÓŁFINAŁY:

22/3/2014: Jastrzębski Węgiel – Halkbank Ankara 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
22/3/2014: Biełograd – Zenit Kazań 3:1 (25:19, 22:25, 25:18, 25:17)

zapowiedź półfinałów >>

FINAŁ:

23/3/2014: Halbank – Biełograd  1:3 (18:25, 25:22, 16:25, 25:27)

O 3. MIEJSCE:

23/3/2014: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Zenit Kazań 3:1 (25:21, 20:25, 25:17, 25:23)

[tab:PlayOffs6]

6/02/2014: Copra Elior Piacenza – Zenit Kazań 0:3 (23:25, 25:25, 22:25)
12/02/2014: Zenit – Copra 3:0 (25:21, 25:20, 25:22)
AWANS: ZENIT KAZAŃ

5/02/2014: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ASSECO RESOVIA 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)
11/02/2014: ASSECO RESOVIA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (25:27, 25:23, 24:26, 24:26)
AWANS: JASTRZĘBSKI WĘGIEL

5/02/2014: Biełogorje Biełograd – Diatec Trentino 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)
13/02/2014: Diatec Trentino – Biełogorje 0:3 (15:25, 20:25, 22:25)
AWANS: BIEŁOGORJE BIEŁOGRAD

[tab:PlayOffs12]

Pary fazy PlayOffs 12:

16/01/14: Berlin Recycling Volleys- Zenit Kazań (RUS) 0:3 (20:25, 22:25, 20:25)
21/01/14: Zenit Kazań – Berlin Recycling 3:0 (25:11, 25:20, 25:23)
AWANS: Zenit Kazań

16/01/14: Lube Banca Marche Macerata (ITA) – Copra Elior Piacenza (ITA) 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
23/01/14: Copra Elior – Lube Banca 3:0 (25:22, 25:19, 25:20) Złoty set: 15:13
AWANS: Copra Elior Piacenza 

15/01/14: Tours VB (FRA) – Jastrzębski Węgiel (POL) 0:3 (16:25, 24:26, 19:25)
22/01/14: Jastrzębski Węgiel – Tours VB 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
AWANS: Jastrzębski Węgiel

14/01/14: Asseco Resovia Rzeszów (POL) – Knack Roeselare (BEL) 3:1 (22:25, 25:17, 25:20, 25:18)
22/01/14: Knack Roeselare – Asseco Resovia 1:3 (18:25, 28:26, 16:25, 18:25)
AWANS: ASSECO RESOVIA

14/01/14: Noliko Maaseik (BEL) – Diatec Trentino (ITA) 1:3 (25:22, 15:25, 24:26, 18:25)
22/01/14: Diatec Trentino – Niliko Maaseik 3:1 (25:23, 25:19, 26:28, 25:23)
AWANS: DIATEC TRENTINO

16/01/14: Budvanska Rivijera Budva (MNE) vs. Biełogorje Biełograd (RUS) 2:3 (25:14, 24:26, 15:25, 25:19, 10:15)
22/01/14: Biełogorje – Budvanska Rivijera 3:0 (25:22, 25:19, 25:16)
AWANS: Biełogorje Biełograd

Turniej finałowy w Ankarze, gospodarz Halkbank Ankara (TUR)

[tab:Gr A]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Copra Elior Piacenza 16 6 5 1 (1) 17 5 3.60
2.  Tours VB 13 6 5 (2) 1 15 8 1.88
3.  ACH Volley Ljubljana 4 6 1 5 (1) 8 15 0.53
4.  Marek Dupnica 3 6 1 5 3 15 0.20

Terminarz:

23/10/13: Copra – ACH Volley 3:1 (25:18, 24:26, 25:14, 25:23)
24/10/13: Marek – Tours 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)

30/10/13: Tours – Copra 3:2 (25:19, 27:29, 25:13, 22:25, 15:10)
29/10/13: ACH Volley – Marek 3:0 (27:25, 25:18, 25:17)

7/11/13: Copra – Marek 3:0 (25:15, 25:21, 26:24)
5/11/13: ACH Volley – Tours 1:3 (25:23, 26:28, 21:25, 17:25)

4/12/13: Tours – ACH Volley 3:2 (26:24, 22:25, 25:21, 21:25, 15:7)
5/12/13:  Marek – Copra 0:3 (24:26, 19:25, 14:25)

12/12/13: Marek – ACH Volley 3:0 (25:22, 25:21, 25:23)
12/12/13: Copra – Tours 3:0 (25:14, 25:22, 25:23)

18/12/13: Tours – Marek 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)
18/12/13: ACH Volley – Copra 1:3 (25:22, 21:25, 15:25, 2:25)

[tab:Gr B]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Biełogorje Biełgorod 18 6 6 0 18 MAX
2.  Noliko Maaseik 9 6 3 3 10 9 1.11
3.  Olympiakos Pireus 9 6 3 3 9 11 0.82
4.  VK Ostrawa 0 6 0 6 1 18 0.06

Terminarz:

22/10/13: Ostrawa – Olympiakos 1:3 (25:22, 22:25, 22:25, 10:25)
23/10/13: Biełogorje – Noliko 3:0 (25:22, 25:12, 25:18)

29/10/13: Noliko – Ostrawa 3:0 (25:10, 25:10, 25:15)
30/10/13: Olympiakos – Biełogorje 0:3 (19:25, 21:25, 25:27)

5/11/13: Ostrawa – Biełogorje 0:3 (19:25, 27:29, 18:25)
6/11/13: Olympiakos – Noliko 3:1 (28:26, 25:22, 23:25, 25:23)

3/12/13: Noliko – Olympiakos 3:0 (25:18, 31:29, 25:18)
3/12/13:  Biełogorje – Ostrawa 3:0 (25:15, 25:20, 25:16)

11/12/13: Biełogorje – Olympiakos 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)
10/12/13: Ostrawa – Noliko 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)

18/12/13: Noliko – Biełogorje 0:3 (22:25, 21:25, 18:25)
18/12/13: Olympiakos – Ostrawa 3:0 (25:21, 25:20, 26:24)

[tab:Gr C]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  ASSECO RESOVIA RZESZÓW 13 6 4 2 (1) 14 7 2.00
2.  Budvanska Rivijera 12 6 4 (1) 2 (1) 14 9 1.56
3.  Paris Volley 11 6 4 (1) 2 12 9 1.33
4.  Jihostroj Ceske Budejovice 0 6 0 6 3 18 0.17

Terminarz:

24/10/13: Paris – ASSECO RESOVIA 0:3 (20:25, 26:28, 11:25)
24/10/13: Budvanska – Budejovice 3:0 (25:17, 25:18, 25:15)

29/10/13: Budejovice – Paris 1:3 (18:25, 23:25, 25:21, 17:25)
30/10/13: ASSECO RESOVIA – Budvanska 2:3 (23:25, 26:28, 25:23, 25:20, 12:15)

7/11/13: Paris – Budvanska 3:0 (27:25, 25:16, 25:19)
6/11/13: ASSECO RESOVIA – Budejovice 3:1 (25:22, 22:25, 25:16, 25:16)

4/12/13: Budejovice – ASSECO RESOVIA 0:3 (18:25, 24:26, 19:25)
5/12/13:  Budvanska – Paris 2:3 (26:28, 22:25, 25:12, 27:25, 12:15)

12/12/13: Budvanska – ASSECO RESOVIA 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)
11/12/13:  Paris – Budejovice 3:0 (25:13, 25:19, 26:24)

18/12/13: Budejovice – Budvanska 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 18:25)
18/12/13: ASSECO RESOVIA – Paris 3:0

[tab:Gr D]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Diatec Trentino 15 6 5 1 15 4 3.75
2.  Berlin Recycling Volleys 15 6 5 1 16 5 3.20
3.  Energy Investments Lugano 4 6 2 (2) 4 7 16 0.44
4.  Arkas Izmir 2 6 0 6 (2) 5 18 0.28

Terminarz:

23/10/13: Lugano – Arkas 3:2 (18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 15:9) 
18/12/13: Berlin – Trentino 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)

30/10/13: Trentino – Lugano 3:0 (25:16, 25:15, 25:23)
29/10/13: Arkas – Berlin 1:3 (25:23, 15:25, 20:25, 21:25)

6/11/13: Lugano – Berlin 1:3 (25:22, 15:25, 22:25, 18:25)
6/11/13: Arkas – Trentino 0:3 (15:25, 21:25, 13:25)

4/12/13: Trentino – Arkas 3:0 (25:21, 26:24, 25:15)
4/12/13:  Berlin – Lugano 3:0 (25:21, 25:18, 25:18)

10/12/13: Berlin – Arkas 3:0 (25:20, 25:23, 25:14)
10/12/13: Lugano – Trentino 0:3 (16:25, 12:25, 15:25)

24/10/13: Trentino – Berlin 3:1 (25:20, 21:25, 29:27, 25:21)
18/12/13: Arkas – Lugano 2:3 (25:16, 25:20, 23:25, 17:25, 13:15)
[tab:Gr E]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Zenit Kazań 14 6 5 (1) 1 15 9 1.67
2.  Lube Banca Macerata 12 6 4 (1) 2 (1) 15 8 1.88
3.  Lokomotiw Nowosybirsk 7 5 2 3 (1) 9 10 0.90
4. Posojilnica Aich/Dob 0 5 0 5 2 15 0.13

Terminarz:

22/10/13: Lube Banca – Zenit 3:0 (27:25, 25:21, 25:22)
24/10/13: Lokomotiw – Posojilnica 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)

30/10/13: Posojilnica – Lube Banca 0:3 (20:25, 19:25, 17:25)
30/10/13: Zenit – Lokomotiw 3:1 (14:25, 25:13, 25:21, 25:19)

6/11/13: Lube Banca – Lokomotiw 3:2 (25:19, 22:25, 29:27, 22:25, 15:12)
6/11/13: Zenit – Posojilnica 3:1 (25:14, 19:25, 25:15, 25:19)

3/12/13: Posojilnica – Zenit 1:3 (25:20, 22:25, 13:25, 20:25)
3/12/13: Lokomotiw – Lube Banca 3:1 (25:23, 25:15, 19:25, 27:25)

10/12/13: Lokomotiw – Zenit 1:3 (23:25, 24:26, 25:21, 19:25)
10/12/13: Lube Banca – Posojilnica 3:0 (25:19, 25:16, 25:19)

18/12/13: Posojilnica – Lokomotiw
18/12/13: Zenit – Lube Banca 3:2 

[tab:Gr F]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  JASTRZĘBSKI WĘGIEL 14 6 5 (1) 1 16 8 2.00
2.  Halkbank Ankara 13 6 4 2 (1) 14 8 1.75
3.  Tomis Constanta 9 6 3 3 12 12 1.00
4.  Hypo Tirol Innsbruck 0 6 0 6 2 18 0.11

Terminarz:

23/10/13: Tirol – Tomis 1:3 (14:25, 21:25, 25:22, 16:25)
22/10/13: Ankara – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:1 (34:36, 25:16, 25:17, 25:20)

29/10/13: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Tirol 3:0 (25:23, 25:22, 25:20) 
30/10/13: Tomis – Ankara 1:3 (23:25, 25:19, 23:25, 15:25)

5/11/13: Tirol – Ankara 0:3 (19:25, 22:25, 21:25)
6/11/13:  Tomis – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (25:22, 19:25, 15:25, 20:25)

3/12/13: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Tomis 3:1 (25:17, 25:27, 25:21, 25:22)
5/12/13:  Ankara – Tirol 3:0 (25:18, 25:18, 25:15)

11/12/13: Ankara – Tomis 1:3 (21:25, 29:27, 23:25, 21:25)
10/12/13: Tirol – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:3 (25:19, 26:28, 21:25, 22:25)

18/12/13: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – Ankara 3:2
18/12/13: Tomis – Tirol 3:1

[tab:Gr G]

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Knack Roeselare 17 6 6 (1) 0 18 6 3.00
2.  VfB Friedrichshafen 9 6 2 4 (3) 13 13 1.00
3.  ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 8 6 3 (2) 3 (1) 13 13 1.00
4.  Galatasaray Stambuł 2 6 1 (1) 5 5 18 0.28

Terminarz:

22/10/13: Knack – Friedrichshafen 3:1 (20:25, 31:29, 25:17, 25:23)
23/10/13: ZAKSA – Galatasaray 3:0 (25:23, 25:18, 25:22)

30/10/13: Galatasaray – Knack 0:3 (21:25, 23:25, 19:25)
30/10/13: Friedrichshafen – ZAKSA 2:3 (22:25, 25:15, 18:25, 25:19, 20:22)

5/11/13: Knack – ZAKSA 3:1 (25:22, 20:25, 25:20, 25:23)
6/11/13: Friedrichshafen – Galatasaray 3:0 (25:16, 25:20, 25:17)

3/12/13: Galatasaray – Fredrichshafen 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 20:25)
4/12/13:  ZAKSA – Knack 1:3 (26:28, 15:25, 25:17, 23:25)

11/12/13: ZAKSA – Friedrichshafen 3:2 (25:17, 23:25, 21:25, 31:29, 15:11)
10/12/13: Knack – Galatasaray 3:1 (25:21, 33:31, 22:25, 22:25)

18/12/13: Galatasaray – ZAKSA 3:2 (21:25, 25:23, 20:25, 26:24, 15:10)
18/12/13: Friedrichshafen – Knack 2:3 (25:21, 25:22, 31:33, 16:25, 11:15)

 

[tab:END]
***

Edycja 2012/13 >>


pubsport.pl
Top