Mundial Brazylia 2014 MŚ siatkarzy Polska 2014 MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
WYNIKI NA ŻYWO: - piłka nożna - piłka ręczna - siatkówka - tenis - hokej na lodzie - koszykówka - TABELE PIŁKARSKIE

NEWS: Polskie tenisistki bliżej grupy światowej Fed Cup. A. Radwańska – Soler-Espinosa 6:2 6:2, POL-ESP 1:0

Siatkówka kobiet – Liga Mistrzyń 2013/14

cev lm 2014Grupy, tabele, terminarze i wyniki Ligi Mistrzyń siatkówki 2013/14.

LM Mężczyzn >>

FINAL 4

PÓŁFINAŁY:

15/03/14: Dinamo – Rabita 3:0 (25:15, 25:21, 25:23)
15/03/14: Eczacibasi – Vakifbank 1:3 (25:19, 19:25, 22:25, 17:25)

O TRZECIE MIEJSCE:

16/03/14: Rabita -Eczacibasi 3:0 (25:21, 25:12, 27:25)

FINAŁ:

16/03/14: Dinamo - Vakifbank 3:0 (25:23, 25:11, 25:23)

DINAMO KAZAŃ ZWYCIĘŻYŁO W LM 2013/14

Gospodarz: Baku

PlayOffs 6

6/2/2014: Omiczka Omsk – Eczacibasi 1:3 (17:25, 27:29, 25:22, 21:25)
13/2/2014: Eczacibasi – Omiczka 3:0 (25:19, 25:21, 25:16)
AWANS: ECZACIBASI

6/2/2014: VakifBank – RC Cannes 3:1  (21:25, 25:7, 25:18, 25:9)
12/2/2014: RC Cannes – Vakifbank 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:22) ZŁOTY SET: 12:15
AWANS: VAKIFBANK STAMBUŁ

6/2/2014: Volero Zurych – Dinamo Kazań 1:3 (25:20, 14:25, 25:27, 22:25)
11/2/2014: Dinamo Kazań – Volero Zurych 3:1 (21:25, 25:16, 25:19, 25:21)
AWANS: DINAMO KAZAŃ

mecze 4-6 lutego i 11-13 lutego

PlayOffs 12

Pary PlayOffs 12:

15/01/14: Prosecco Doc-Imoco Conegliano (ITA) – Omiczka Omsk Region (RUS) 3:0 (25:23, 25:18, 25:23)
23/01/14: Omiczka – Prosecco 3:0 (25:20, 25;19, 29:27) Złoty set: 15:10
AWANS: Omiczka Omsk 

15/01/14: Atom Trefl Sopot (POL) – Eczacibasi Vitra Stambuł (TUR) 0:3 (21:25, 20:25, 22:25)
21/01/14: Eczacibasi – Atom Trefl 3:1 (16:25, 25:21, 25:21, 25:20)
AWANS: Eczacibasi Stambuł

14/01/14: RC Cannes (FRA) – Galatasaray Daikin Stambuł (TUR) 3:1 (25:17, 25:22, 25:27, 25:23)
23/01/14: Galatasaray – RC Cannes 0:3 (19:25, 16:25, 21:25)
AWANS: RC Cannes

16/01/14: Igtisadchi Baku (AZE) – VakifBank Stambuł (TUR) 0:3 (22:25, 20:25, 20:25)
22/01/14: VakifBank – Igtisadchi 3:0 (25:13, 25:12, 25:20)
AWANS: VakifBank Stambuł

15/01/14: Dinamo Moskwa (RUS) – Dinamo Kazań (RUS) 1:3 (21:25, 21:25, 25:18, 16:25)
22/01/14: Dinamo Kazań – Dinamo Moskwa 3:0 (25:15, 25:22, 25:23)
AWANS: Dinamo Kazań

16/01/14; Volero Zurych (SUI) – RebecchiNMeccanica Piacenza (ITA) 3:1 (25:18, 24:26, 26:24, 25:19)
21/01/14: RebbecchiNMeccanica Piacenza – Volero Zurych 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 19:25)
AWANS: Volero Zurych

Turniej finałowy w Baku, gospodarz: Rabia Baku (AZE)

Grupa A

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Rabita Baku 16 6 6 (2) 0 18 5 3.60
2.  Omichka Omsk Region 14 6 4 2 (2) 16 7 2.86
3.  Dresdner SC 6 6 2 4 7 13 0.54
4.  Beziers Volley 0 6 0 6 1 18 0.06

Terminarz:

23/10/13: Dresdner – Beziers 3:1 (22:25, 25:22, 25:18, 25:21)
24/10/13: Rabita – Omichka 3:2 (25:16, 20:25, 19:25, 23:25, 15:13)

31/10/13: Omichka – Dresdner 3:0 (25:21, 25:17, 25:17)
29/10/13: Beziers – Rabita 0:3 (23:25, 20:25, 17:25)

27/11/13: Dresdner – Rabita 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)
26/11/13: Beziers – Omichka 0:3 (16:25, 22:25, 24:26)

4/12/13: Omichka – Beziers 3:0 (25:9, 25:14, 25:17)
5/12/13: Rabita – Dresdner 3:0 (25:14, 25:15, 25;19)

12/12/13: Rabita – Beziers 3:1 (25:15, 23:15, 25:10, 27:25)
11/12/13: Dresdner – Omichka 1:3 (25:21, 15:25, 20:25, 18:25)

18/12/13: Omichka – Rabita 2:3 (19:25, 22:25, 25:23, 25:19, 11:15)
18/12/13: Beziers – Dresdner 0:3 (17:25, 18:25, 20:25)

Grupa B

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  RebecchiNMeccanica Piacenza 15 6 5 1 16 6 2.67
2.  Dinamo Moskwa 13 6 4 2 (1) 15 9 1.33
3.  Igtisadchi Baku 8 6 3 (1) 3 10 12 0.83
4.  Crvena Zvezda Belgrad 0 6 6 6 18 0.33

Terminarz:

22/10/13: Crvena Zvezda - Igtisadchi 0:3
22/10/13: Dinamo – Piacenza 3:1

31/10/13: Piacenza – Crvena Zvezda 3:0 (25:18, 25:18, 25:11)
29/10/13: Igtisadchi – Dinamo 3:2 (23:25, 25:21, 19:25, 25:23, 15:13)

26/11/13: Crvena Zvezda – Dinamo 1:3 (26:24, 20:25, 16:25, 18:25)
27/11/13: Igtisadchi  - Piacenza 1:3 (16:25, 18:25, 25:21, 20:25)

5/12/13: Piacenza - Igtisadchi 3:0 (25:17, 25:20, 26:24)
4/12/13: Dinamo – Crvena Zvezda 3:1 (25:14, 25:13, 22:25, 25:16)

10/12/13: Dinamo - Igtisadchi 3:0 (25:23, 25:17, 25:18)
10/12/13: Crvena Zvezda – Piacenza 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 15:25)

17/12/13: Piacenza – Dinamo 3:1 (25:21, 25:23, 18:25, 25:18)
17/12/13: Igtisadchi – Crvena Zvezda 3:1 (27:29, 25:13, 25:13, 25:12)

Grupa C

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Vakifbank Stambuł 18 6 6 0 18 1 18.00
2.  ATOM TREFL SOPOT 12 6 4 2 13 8 1.63
3.  Dinamo Bukareszt 6 6 2 4 8 12 0.75
4.  Gent Dames 0 6 0 6 0 18 0.00

Terminarz:

23/10/13: Dinamo – ATOM 1:3 (25:20, 17:25, 17:25, 23:25)
23/10/13: Gent – Vakifbank 0:3 (15:25, 22:25, 21:25)

31/10/13: Vakifbank – Dinamo 3:0 (25:20, 25:7, 25:11)
29/10/13: ATOM – Gent 3:0 (25:9, 25:20, 25:17)

27/11/13: Dinamo – Gent 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)
26/11/13:  ATOM – Vakifbank 1:3 (25:19, 14:25, 19:25, 18:25)

4/12/13: Vakifbank – ATOM 3:0 (25:22, 25:20, 25:12)
4/12/13: Gent – Dinamo 0:3 (17:25, 12:25, 20:25)

11/12/13: Gent – ATOM 0:3 (23:25, 14:25, 21:25)
11/12/13: Dinamo – Vakifbank 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)

17/12/13: Vakifbank – Gent 3:0 (25:13, 25:20, 25:19)
17/12/13: ATOM – Dinamo 3:1 (23:25, 25:17, 25:21, 25:20)

Grupa D

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Eczacibasi Stambuł 18 6 6 18 1 18.0
2.  RC Cannes 12 6 4 2 12 6 2.00
3.  Agel Prostejow 6 6 2 4 7 14 0.50
4.  Schweriner SC 0 6 0 6 2 18 0.11

Terminarz:

24/10/13: Eczacibasi – Agel 3:0 (25:15, 25:14, 25:21)
22/10/13: RC Cannes – Schweriner 3:0

30/10/13: Schweriner - Eczacibasi 0:3 (21:25, 18:25, 23:25)
30/10/13: Agel - RC Cannes 0:3 (18:25, 22:25, 23:25)

28/11/13: Eczacibasi - RC Cannes 3:0 (26:24, 25:21, 25:23)
26/11/13: Agel - Schweriner 3:1 (25:18, 23:25, 25:17, 25:17)

4/12/13: Schweriner  - Agel 1:3 (25:20, 9:25, 16:25, 18:25)
5/12/13: RC Cannes - Eczacibasi 0:3 (18:25, 21:25, 20:25)

12/12/13: RC Cannes – Agel 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)
11/12/13: Eczacibasi - Schweriner 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)

17/12/13: Schweriner - RC Cannes 0:3 (14:25, 16:25, 20:25)
17/12/13: Agel - Eczacibasi 1:3 (25:17, 26:28, 19:25, 23:25)

Grupa E

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Galatasaray Stambuł 14 6 5 (2) 1 (1) 17 8 2.13
2.  Prosecco Conegliano 11 6 4 (2) 2 (1) 15 12 1.25
3.  Azeryol Baku 7 6 2 (1) 4 (2) 11 15 0.73
4.  Unendo Busto Arsizio 4 6 1 5 (1) 6 15 0.40

Terminarz:

23/10/13: Prosecco  - Galatasaray 3:2 (25:23, 25:23, 19:25, 21:25, 18:16)
22/10/13: Azeryol – Unendo 3:2

29/10/13: Unendo – Prosecco 1:3 (13:25, 22:25, 25:22, 17:25)
30/10/13: Galatasaray – Azeryol 3:1 (25:23, 25:21, 27:29, 25:22)

28/11/13: Prosecco- Azeryol 3:2 (23:25, 25:19, 22:25, 25:15, 15:10)
27/11/13: Galatasaray – Unendo 3:0 (26:24, 25:23, 25:11)

3/12/13: Unendo – Galatasaray 0:3 (22:25, 20:25, 23:25)
3/12/13: Azeryol – Prosecco 3:1 (25:23, 30:32, 25:22, 25:23)

10/12/13: Azeryol – Galatasaray 2:3 (25:21, 22:25, 25:21, 15:25, 14:16)
11/12/13: Prosecco – Unendo 3:0 (25:20, 25:15,  26:24)

17/12/13: Unendo – Azeryol 3:0 (25:14, 25:17, 25:19)
17/12/13: Galatasaray – Prosecco 3:2 (24:26, 23:25, 25:19, 25:15, 15:3)

Grupa F

Lp. Drużyna Pkt M W (3:2) P (2:3) Set Str. Ratio
1.  Dinamo Kazań 16 6 5 1 (1) 17 4 4.25
2.  Volero Zurych 12 6 4 (2) 2 (1) 14 12 1.17
3.  Stiinta Bacau 5 6 2 (1) 4 7 14 0.50
4.  TAURON MKS DĄBROWA G. 4 6 1 5 (1) 10 13 0.77

Terminarz:

24/10/13: Volero – Dinamo 0:3 (18:25, 12:25, 18:25)
23/10/13: TAURON MKS – Stiinta 3:0 (25:21, 25:15, 25:18)

29/10/13: Stiinta – Volero 3:2 (17:25, 27:25, 25:20, 8:25, 15:13)
31/10/13:  Dinamo – TAURON MKS 3:1 (29:27, 22:25, 25:15, 25:13)

28/11/13: Volero – TAURON MKS 3:1 (25:12, 16:25, 25:15, 25:18)
26/11/13: Dinamo – Stiinta 3:0 (25:16, 25:18, 25;16)

5/12/13: Stiinta – Dinamo 0:3 (15:25, 17:25, 10:25)
5/12/13: TAURON MKS – Volero 2:3 (26:28, 25:21, 23:25, 25:22, 9:15)

11/12/13: TAURON MKS – Dinamo 0:3 (22:25, 21:25, 20:25)
12/12/13: Volero – Stiinta 3:1 (25:16, 25:23, 26:28, 25:23)

17/12/13: Stiinta – TAURON MKS  3:1 (20:25, 31:29, 25:16, 25:23)
17/12/13: Dinamo – Volero 2:3 (25:23, 25:23, 20:25, 28:25, 8:15)

One response to “Siatkówka kobiet – Liga Mistrzyń 2013/14”

  1. Atom awansował do fazy play-offs Ligi Mistrzyń | Pubsport.pl! Sportowe wiadomości i publicystyka

    […] Liga Mistrzyń […]

Leave a Reply


3 × trzy =