Twoja wyszukiwarka

Siatkówka kobiet – Liga Mistrzyń 2014/15

Prezentujemy grupy, wyniki i terminarze kobiecej Ligi Mistrzyń siatkarzy CEV w sezonie 2014/15.

Liga Mistrzów >>

Pierwsza kolejka grupowa 11 listopada 2014, terminarze wkrótce

A

# Drużyna
1.  Agel Prostejow
2.  CHEMIK POLICE
3.  Dinamo Kazań
4.  Rabita Baku

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
13/11/14: Dinamo – Agel  
12/11/14:  CHEMIK – Rabita 18:00
26/11/14: Rabita – Dinamo  
26/11/14: Agel – CHEMIK 17:30
10/12/14: Dinamo – CHEMIK  
10/12/14: Agel – Rabita 17:30
15/01/15: Rabita – Agel  
14/01/15: CHEMIK – Dinamo 18:00
20/01/15: CHEMIK – Agel 18:00
22/01/15: Dinamo – Rabita  
28/01/15: Rabita – CHEMIK  
28/01/15: Agel – Dinamo 17:30

B

# Drużyna
1.  Azeryol Baku
2.  Fenerbahce Stambuł
3.  Nantes VB
4.  Stiinta Bacau

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
12/11/14: Azeryol – Nantes  
13/11/14:  Stinta – Fenerbahce  
26/11/14: Fenerbahce – Azeryol  
26/11/14: Nantes – Stinta  
10/12/14: Azeryol – Stinta  
9/12/14: Nantes – Fenerbahce  
14/01/15: Fenerbahce – Nantes  
14/01/15: Stinta – Azeryol  
21/01/15: Stinta – Nantes  
21/01/15: Azeryol – Fenerbahce  
28/01/15: Fenerbahce – Stinta  
28/01/15: Nantes – Azeryol  

C

# Drużyna
1.  Dynamo Moskwa
2.  Dresdner HC
3.  Lp Salo
4.  Unendo Yamamay Busto Arsizio

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
12/11/14: Busto Arsizio – Salo  
12/11/14:  Dresdner – Dynamo  
26/11/14: Dynamo – Busto Arsizio  
27/11/14: Salo – Dresdner  
10/12/14: Busto Arsizio – Dresdner  
9/12/14: Salo – Dynamo  
13/01/15: Dynamo – Salo  
14/01/15: Dresdner – Busto Arsizio  
21/01/15: Dresdner – Salo  
21/01/15: Busto Arsizio – Dynamo  
28/01/15: Dynamo – Dresdner  
28/01/15: Salo – Busto Arsizio  

D

# Drużyna
1.  Eczacibasi VitrA Stambuł
2.  IMPEL WROCŁAW
3.  Omiczka Omsk Region
4.  Volero Zurych

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
13/11/14: Zurich – IMPEL 20:00
12/11/14:  Eczacibasi – Omiczka  
27/11/14: Omiczka – Zurich  
25/11/14: IMPEL – Eczacibasi 19:00
11/12/14: Zurich – Eczacibasi 20:00
9/12/14: IMPEL – Omiczka 19:00
14/01/15: Omiczka – Impel  
13/01/15: Eczacibasi – Zurich  
22/01/15: Eczacibasi – IMPEL  
22/01/15: Zurich – Omiczka 20:00
28/01/15: Omiczka – Eczacibasi  
28/01/15: IMPEL – Zurich 19:00

E

# Drużyna
1.  Nordmeccanica Piacenza
2.  Partizan Vizura Belgrad
3.  RC Cannes
4.  Vakifbank Stambuł

TERMINARZ:

Data Mecz Godzina
13/11/14: Vakifbank – Partizan  
12/11/14:  Cannes – Piacenza  
26/11/14: Piacenza – Vakifbank  
25/11/14: Partizan – Cannes  
11/12/14: Vakifbank – Cannes  
09/12/14: Partizan – Piacenza  
14/01/15: Piacenza – Partizan  
13/01/15: Cannes – Vakifbank  
21/01/15: Cannes – Partizan  
21/01/15: Vakifbank – Piacenza  
28/01/15: Piacenza – Cannes  
28/01/15: Partizan – Vakifbank  

Reklama

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus