Młodzież Skry na wycieczce do Turcji

W meczu szóstej kolejki Ligi Mistrzów siatkarze Skry Bełchatów zagrają na wyjeździe z Fenerbachce Stambuł. Początek spotkania o 18:30. 

Bełchatowianie imponują w tym sezonie LM skutecznością. Każdy z dotychczasowych pięciu meczów rozstrzygnęli na swoją korzyść, nie tracąc w nich nawet punktu. Może dwukrotna wiktoria nad Tomisem Constanta nie robi zbyt wielkiego wrażenia, ale już odprawienie z kwitkiem takiego potentata jak Dynamo Moskwa powinno. W związku z takimi wynikami drużyna Jacka Nawrockiego ma już pewny awans z pierwszego miejsca w grupie i może sobie pozwolić na ulgowe potraktowanie środowej potyczki w Stambule.

Do Turcji nie pojechało kilku kluczowych zawodników Skry, są to: Mariusz Wlazły, Daniel Pliński, Wytze Kooistra, Michał Winiarski i Dante Boninfante. Nawet to nie powinno jednak odebrać ekipie z Bełchatowa szans na zwycięstwo. Dzisiejszy przeciwnik przeżywa w tym sezonie LM wyjątkowo trudne chwile. Fenerbahce zajmuje ostatnie miejsce w grupie, ma zaledwie dwa punkty i gubiło punkty we wszystkich meczach. Nawet teoretyczne najsłabszy spośród tej czwórki Tomis wywalczył w starciach z Turkami 4 punkty.

Skra jest obecnie wiceliderem Plus Ligi, strata do Zaksy Kędzierzyn-Koźle wynosi 2 punkty. W ostatniej kolejce wicemistrzowie kraju pokonali mistrza – Resovię 3:0.

Początek konfrontacji w Stambule o 18:30, transmisja w Polsacie Sport Extra.

***

Tabele i wyniki Ligi Mistrzów siatkarzy >>>

***

Informacje o transmisjach spotkań ostatniej kolejki LM na Tele-Sport.pl


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/