Liga Mistrzów siatkarzy 2015/16

Prezentujemy grupy, terminarz oraz wyniki rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV w sezonie 2015/16. 

Play Off 12

17/02/16: PGE Skra Bełchatów – Ziraat Bankasi Ankara 3:1 (15:19, 25:27, 25:20, 27:25)
2/03/16: Ziraat – Skra 3:2 (20:25, 13:25, 28:26, 28:26, 15:10)
AWANS: PGE SKRA

16/02/16: Lotos Trefl Gdańsk – Zenit Kazań 1:3 (19:25, 25:22, 17:25, 15:25)
2/03/16:  Zenit – Lotos 3:0 (25:19, 25:16, 25:22)
AWANS: Zenit

17/02/16: Tours VB – Biełogorie 0:3 (19:25, 16:25, 23:25)
2/03/16:  Biełogorie – Tours 2:3 (23:25, 25:22, 25:20, 17:25, 13:15)
AWANS: Biełogorie

17/02/16: Volley Asse-Lennik – Trentino Diatec 2:3 (25:23, 17:25, 22:25, 25:21, 13:15)
3/03/16: Trentino – Volley 3:0
AWANS: Trentino Diatec

16/02/16: Arkas Izmir – Cucine Lube Civitanova 0:3 (20:25, 21:25, 19:25)
2/03/16:  Cucine – Arkas 3:1
AWANS: Cucine Lube Civitanova

17/02/16: Halkbank Ankara – DHL Modena 3:0 (25:20, 25:21, 25:13)
3/03/16: DHL – Halkbank 3:2
AWANS: Halkbank Ankara

FINAL 4 – 14-16. kwietnia 2016 w Krakowie (gospodarz – Asseco Resovia Rzeszów)

Play Off 6

16/03/16: Zenit Kazań – PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:23, 25:21, 23:25, 25:27, 16:18)
24/03/16: PGE Skra – Zenit 0:3 (19:25, 23:25, 19:25)
AWANS: Zenit Kazań

17/03/16: Trentino – Biełogorie 3:0 (25:20, 25:17, 28:26)
22/03/16: Biełogorie – Trentino 2:3 (17:25, 25:21, 23:25, 25:22, 14:16)
AWANS: Trentino

17/03/16: Cucine Lube Civitanova – Haklbank Ankara 3:2 (21:25, 21:25, 25:17, 25:18, 15:11)
23/03/16: Halkbank – Cucine 3:2 (27:29, 26:24, 25:22, 20:25, 15:13) złoty set: 15:17
AWANS: Cucine Lube

FINAL 4

W Krakowie

PÓŁFINAŁY:

16/04/16: Zenit – Asseco Resovia
16/04/16: Trentino – Cucine Lube

A

DrużynaMWPSETYPKT
Biełogorie65115:415
Arkas Izmir64214:912
Berlin Recycling Volleys63312:119
Marek Dupnitsa6061:180

TERMINARZ:

GRUPA A
Berlin – Arkas 2:3 (27:25, 18:25, 22:25, 25:13, 12:15) 19:30 4.11.15
Marek  – Biełogorie 0:3 (15:25, 15:25, 17:25) 18:00 4.11.15
Biełogorie – Berlin 3:0 (25:18, 25:17, 26:24) 19:00 17.11.15
Arkas – Marek 3:1 (25:17, 21:25, 25:22, 25:18) 20:00 17.11.15
Berlin – Marek 3:0 (25:18, 25:20, 25:17) 19:30 2.12.15
Arkas – Biełogorie 3:0 20:00 1.12.15
Biełogorie – Arkas 3:0 (25:20, 25:18, 25:23) 19:00 16.12.15
Marek – Berlin 0:3 (14:25, 19:25, 25:27) 18:30 16.12.15
Marek – Arkas 0:3 18:30 20.01.16
Berlin – Biełogorie 1:3 19:30 20.01.16
Biełogorie – Marek 3:0 19:00 26.01.16
Arkas – Berlin 2:3 20:00 26.01.16

B

DrużynaMWPSetyPKT
Zairaat Bankasi65115:615
Dinamo Moskwa63311:910
Vfb Friedrischafen6248:126
Paris Volley6247:145

TERMINARZ:

GRUPA B
Ziraat – Paris 3:0 (25:16, 25:17, 25:16) 18:00 4.11.15
Dinamo – VfB 3:0 (25:16, 25:20, 25:16) 19:00 3.11.15
VfB – Ziraat 1:3 (20:25, 25:18, 15:25, 23:25) 20:30 18.11.15
Paris – Dinamo 3:2 (29:27, 15:25, 27:29, 30:28, 15:12) 19:00 17.11.15
Ziraat – Dinamo 3:0 18:00 2.12.15
Paris – VfB 3:0 (25:23, 25:16, 25:22) 20:00 2.12.15
VfB – Paris 3:0 (26:24, 27:25, 25:19) 19:00 16.12.15
Dinamo – Ziraat 3:0 (25:21, 25:22, 25:22) 20:00 17.12.15
Dinamo – Paris 3:0 19:00 20.01.16
Ziraat – VfB 3:1 18:00 21.01.16
VfB – Dinamo 3:0 20:00 26.01.16
Paris – Ziraat 1:3 20:30 26.01.16

C

DrużynaMWPSetyPKT
Trentino65117:416
Tours65115:814
PAOK6155:153
Noliko6156:163

TERMINARZ:

GRUPA C
Trentino – Noliko 3:0 (25:18, 25:19, 25:21) 20:30 5.11.15
Tours – PAOK 3:1 (25:20, 21:25, 25:17, 25:16) 20:30 4.11.15
PAOK – Trentino 1:3 (22:25, 25:18, 21:25, 13:25) 18:00 18.11.15
Noliko – Tours 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 21:25) 20:30 18.11.15
Trentino – Tours 3:0 (25:10, 25:20, 26:24) 20:30 2.12.15
Noliko – PAOK 3:0 (37:35, 25:22, 25:19) 20:30 1.12.15
PAOK – Noliko 3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:19) 18:00 16.12.15
Tours – Trentino 3:2 (18:25, 25:21, 27:25, 22:25, 15:10) 20:30 16.12.15
Tours – Noliko 3:0 20:30 20.01.16
Trentino – PAOK 3:0 20:30 19.01.16
PAOK – Tours 1:3 19:00 26.01.16
Noliko – Trentino 0:3 20:30 26.01.16

D

DrużynaMWPSetyPKT
Zenit Kazań66018:118
Halkbank Ankara64213:911
Hypo Tirol6249:146
Budvanska6062:181

TERMINARZ:

GRUPA D
Hypo – Zenit 0:3 (17:25, 22:25, 38:40) 20:25 5.11.15
Budvanska – Halkbank 0:3 (20:25. 20:25, 26:28) 18:00 5.11.15
Halkbank – Hypo 3:2 (23:25, 25:21, 30:32, 25:21, 15:12) 18:00 18.11.15
Zenit – Budvanska 3:0 (25:20, 25:15, 25:19) 19:00 18.11.15
Hypo – Budvanska 3:0 (25:21, 25:19, 25:21) 20:25 3.12.15
Zenit – Halkbank 3:0 (25:23, 25:14, 25:16) 19:00 2.12.15
Halkbank – Zenit 1:3 (25:21, 23:25, 25:21, 25:19) 18:00 16.12.15
Budvanska – Hypo 2:3 (25:19, 22:25, 25:23, 20:25, 5:15) 18:00 17.12.15
Budvanska – Zenit 0:3 18:00 21.01.16
Hypo – Halkbank 1:3 20:25 21.01.16
Halkbank – Budvanska 3:0 19:00 26.01.16
Zenit – Hypo 3:0 19:00 26.01.16

E

DrużynaMWPSetyPKT
Cucine65116:515
PGE SKRA BEŁCHATÓW64213:712
Knack63311:129
Dukla6062:180

TERMINARZ:

GRUPA E
Dukla – PGE SKRA 0:3> (16:25, 22:25, 19:25) 18:00 5.11.15
Cucine – Knack 3:1 (25:18, 25:18, 24:26, 25:17) 20:30 4.11.15
Knack – Dukla 3:1 (22:25, 25:17, 25:22, 25:22) 20:30 17.11.15
PGE SKRA – Cucine 1:3 (28:30, 25:18, 21:25, 20:25) 18:00 18.11.15
Dukla – Cucine 0:3 (18:25, 24:26, 15:25) 18:00 3.12.15
PGE SKRA – Knack 3:0 (25:23, 27:25, 25:18) 18:00 1.12.15
Knack – PGE SKRA 1:3 (19:25, 15:25, 25:21, 14:25) 20:30 15.12.15
Cucine – Dukla 3:0 (25:20, 25:23, 25:20) 20:30 16.12.15
Cucine – PGE SKRA 3:0 20:30 20.01.16
Dukla – Knack 1:3 18:00 21.01.16
Knack – Cucine 3:1 20:30 26.01.16
PGE SKRA – Dukla 3:0 18:00 26.01.16

F

DrużynaMWPSetyPKT
Modena65117:316
LOTOS TREFL GDAŃSK65115:614
Vojvodina6155:153
Ach Volley Bled6153:163

TERMINARZ:

GRUPA F
Ach Volley – Modena 0:3 (25:27, 17:25, 17:25) 18:00 5.11.15
LOTOS TREFL – Vojvodina 3:0 (25:18, 25:16, 25:19) 18:00 3.11.15
Vojvodina – Ach Volley 3:0 (25:22, 25:21, 25:19) 20:00 18.11.15
Modena – LOTOS TREFL 3:0 (25:16, 30:28, 25:12) 20:30 19.11.15
Ach Volley – LOTOS TREFL 0:3 (18:25, 17:25, 14:25) 18:00 3.12.15
Modena – Vojvodina 3:0 (25:6, 25:14, 28:26) 20:30 3.12.15
Vojvodina – Modena 0:3 (21:25, 22:25, 14:25) 20:00 16.12.15
LOTOS TREFL – Ach Volley 3:0 (25:19, 25:17, 25:23) 18:00 15.12.15
LOTOS TREFL – Modena 3:2 18:00 20.01.16
Ach Volley – Vojvodina 3:1 18:00 21.01.16
Vojvodina – LOTOS TREFL 1:3 20:00 26.01.16
Modena – Ach Volley 3:0 20:30 26.01.16

G

#DrużynaMWPSetyPKT
1.Asseco Resovia Rzeszów66018:118
2.Asse-Lennik64213:1010
3.Lugano6248:127
4.Tomis Constanta6062:181

TERMINARZ:

GRUPA G
ASSECO RESOVIA – Lugano 3:0 (25:16, 25:17, 25:19) 18:00 4.11.15
Asse-Lennik – Tomis 3:2 (28:26, 23:25, 25:13, 21:25, 15:10) 20:30 4.11.15
Tomis – ASSECO RESOVIA 0:3 (20:25, 19:25, 21:25) 18:00 17.11.15
Lugano – Asse-Lennik 2:3 (28:26, 24:26, 25:23, 22:25, 8:15) 19:30 19.11.15
ASSECO RESOVIA – Asse-Lennik 3:0 (25:16, 25:18, 25:18) 18:00 2.12.15
Lugano – Tomis 3:0 (26:24, 25:23, 25:22) 19:30 3.12.15
Tomis – Lugano 0:3 (18:25, 8:25, 22:25) 18:00 17.12.15
Asse-Lennik – ASSECO RESOVIA 1:3 20:30 16.12.15
Asse-Lennik – Lugano 3:0 20:30 20.01.16
ASSECO RESOVIA – Tomis 3:0 20:30 20.01.16
Tomis – Asse-Lennik 0:3 18:00 26.01.16
Lugano – ASSECO RESOVIA 0:3 19:30 26.01.16L
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus