Jesteś tutaj
Home > Siatkówka kobiet – CEV Liga Mistrzyń > Siatkarska Liga Mistrzyń 2015/16

Prezentujemy terminarz, tabele, grupy oraz wyniki Ligi Mistrzyń siatkarek CEV w sezonie 2015/16. 

Final 4

W Montichiari (ITA)

PÓŁFINAŁY:

9/04/16: Kazań – Pomi Casalmaggiore
9/04/16: Fenerbahce – Vakifbank

Play Off 6

10/03/16: Vakifbank – Volero 3:2
24/03/16: Volero – Vakifbank 1:3
AWANS: Vakifbank

9/03/16: Fenerbahce – Dinamo Moskwa 3:1
22/03/16: Dinamo – Fenerbahce 2:3
AWANS:  Fenerbahce

10/03/16: Dinamo Kazań – Piacenza 3:0
23/03/16: Piacenza – Kazań 0:3
AWANS: Dinamo Kazań

Play Off 12

Play Off 12

10/02/16: Eczacibasi  Stambuł – VakifBank Stambuł 2:3
24/02/16:
VakifBank Stambuł – Eczacibasi 3:0
AWANS: VakifBank Stambuł

10/02/16: Lokomotiw Baku – Volero Zurich 3:2
25/02/16: 
Volero – Lokomotiw 3:1
AWANS: Volero Zurich

9/02/16: CHEMIK POLICE – Fenerbahce Stambuł 0:3
23/02/16:
Fenerbahce – CHEMIK 3:0
AWANS: Fenerbahce Stambuł

10/02/16: Dresdner SC – Dinamo Moskwa 1:3
24/02/16: Dinamo – Dresdner 3:0 
AWANS: Dinamo Moskwa

11/02/16: Urałoczka Jekaterynburg – Dinamo Kazań 1:3
24/02/16: Dinamo Kazań – Urałoczka 3:1
AWANS: Dinamo Kazań

10/02/16: PGE ATOM TREFL SOPOT – Nordmeccanica Piacenza 3:2 
24/02/16: Piacenza – PGE ATOM 3:1
AWANS: Nordmeccanica Piacenza

A

TABELA:

DrużynaMWPSetyPKT
Dinamo Kazań65115:515
Lokomotiw Baku64214:812
Allianz Stuttgart6246:136
Azerrail Baku6156:153

TERMINARZ/WYNIKI:

GRUPA A
Dinamo – Lokomotiw 3:1 (25:21, 23:25, 25:22, 25:22) 19:00 28.10.15
Azerrial – Allianz 3:0 (25:18, 25:23, 25:18) 15:00 28.10.15
Allianz – Dinamo 0:3 (17:25, 20:25, 22:25) 19:00 11.11.15
Lokomotiw – Azerrial 3:1 (25:14, 22:25, 25:21, 25:21) 18:00 11.11.15
Dinamo – Azerrial 3:0 (25:9, 25:21, 25:20) 19:00 26.11.15
Lokomotiw – Allianz 3:0 (25:18, 25:17, 25:18) 15:00 25.11.15
Allianz – Lokomotiw 3:1 (25:23, 26:24, 16:25, 25:16) 19:00 9.12.15
Azerrial – Dinamo 1:3 (20:25, 25:21, 21:25, 17:25) 15:00 9.12.15
Azerrial – Lokomotiw 1:3 15:00 19.01.15
Dinamo – Allianz 3:0 19:00 20.01.15
Allianz – Azerrial 3:0 19:00 27.01.15
Lokomotiw – Dinamo 3:0 15:00 27.01.15

B

TABELA:

DrużynaMWPSetyPKT
Vakifbank Stambuł66018:317
PGE ATOM TREFL SOPOT64212:712
Novarra62410:127
Calcit Kamnik6060:180

TERMINARZ:

GRUPA B
Calcit – PGE ATOM TREFL 0:3 (14:25, 19:25, 17:25) 20:00 29.10.15
Vakifbank – Novara 3:1 (25:20, 21:25, 25:20, 25:18) 18:00 28.10.15
Novara – Calcit 3:0 (25:21, 25:12, 25:19) 20:30 11.11.15
PGE ATOM TREFL – Vakifbank 0:3 (17:25, 20:25, 18:25) 18:00 10.11.15
Calcit – Vakifbank 0:3 (12:25, 14:25, 15:25) 20:00 26.11.15
PGE ATOM TREFL – Novara 3:0 (25:21, 25:21, 25:21) 18:00 24.11.15
Novara – PGE ATOM TREFL 1:3 (25:22, 21:25, 22:25, 21:25) 20:30 9.12.15
Vakifbank – Calcit 3:0 (25:19, 25:8, 25:17) 18:00 9.12.15
Vakifbank – PGE ATOM TREFL 3:0 18:00 20.01.15
Calcit – Novara 0:3 20:00 19.01.15
Novara – Vakifbank 2:3 20:30 27.01.15
PGE ATOM TREFL – Calcit 3:0 18:00 27.01.15

C

TABELA:

DrużynaMWPSetyPKT
Pomi Casalmaggiore64216:1013
Eczacibasi Stambuł64215:1011
CHEMIK POLICE64213:911
Agel Porstejov6063:181

TERMINARZ/WYNIKI:

GRUPA C
Eczacibasi – Pomi 2:3 (22:25, 18:25, 25:13, 27:25, 11:15) 16:00 27.10.15
CHEMIK – Agel 3:0 (25:18, 25:16, 25:21) 18:00 28.10.15
Agel – Eczacibasi 0:3 (21:25, 23:25, 22:25) 17:00 10.11.15
Pomi – CHEMIK 2:3 (16:25, 23:25, 25:23, 25:19, 12:15) 20:30 11.11.15
Eczacibasi – CHEMIK 3:0 (25:22, 25:18, 26:24) 16:00 26.11.15
Pomi – Agel 3:0 (25:20, 25:16, 25:21) 20:30 25.11.15
Agel – Pomi 1:3 (15:25, 23:25, 25:23, 15:25) 17:00 9.12.15
CHEMIK – Eczacibasi 3:1 (25:22, 25:19, 25:27, 25:21) 18:00 10.12.15
CHEMIK – Pom 1:3 18:00 20.01.15
Eczacibasi – Agel 3:2 16:00 19.01.15
Agel – CHEMIK 0:3 16:30 27.01.15
Pomi – Eczacibasi 2:3 20:30 27.01.15

D

TABELA:

DrużynaMWPSetyPKT
Volero Zurich66018:118
Urałoczka Jekaerynburg64213:1010
Vizura Belgrad6156:154
RC Cannes6155:164

TERMINARZ:

GRUPA D
Vizura – Cannes 3:0 (25:23, 25:23, 25:15) 19:00 28.10.15
Volero – Urałoczka 3:0 (25:11, 25:18, 25:14) 20:00 29.10.15
Urałoczka – Vizura 3:0 (25:14, 25:21, 25:19) 16:00 11.11.15
Cannes – Volero 0:3 (25:27, 17:25, 14:25) 20:00 10.11.15
Vizura – Volero 0:3 (17:25, 17:25, 12:25) 19:00 25.11.15
Cannes – Urałoczka 2:3 (21:25, 16:25, 25:18, 25:22, 13:15) 20:30 25.11.15
Urałoczka – Cannes 3:0 (25:19, 25:14, 25:10) 16:00 8.12.15
Volero – Vizura 3:0 20:00 10.12.15
Volero – Cannes 3:0 20:00 21.01.15
Vizura – Urałoczka 2:3 19:00 21.01.15
Urałoczka – Volero 1:3 16:00 27.01.15
Cannes – Vizura 3:1 20:30 27.01.15

E

TABELA:

DrużynaMWPSetyPKT
Fenerbahce Stambuł66018:317
Dresdner SC63311:137
IMPEL WROCŁAW6247:178
Telekom Baku6157:174

TERMINARZ/WYNIKI:

GRUPA E
Dresdner – Fenerbahce 1:3 (17:25, 24:26, 25:19, 12:25) 19:00 28.10.15
Telekom – IMPEL 0:3 (17:25, 12:25, 24:26) 14:00 29.10.15
IMPEL – Dresdner 2:3 (21:25, 25:23, 26:24, 21:25, 13:15) 18:00 11.11.15
Fenerbahce – Telekom 3:2 (21:25, 22:25, 25:22, 25:11, 15:6) 18:00 11.11.15
Dresdner – Telekom 3:0 (25:16, 25:21, 26:24) 19:00 25.11.15
Fenerbahce – IMPEL 3:0 (25:13, 25:10, 26:24) 18:00 25.11.15
IMPEL – Fenerbahce 0:3 (23:25, 22:25, 18:25) 18:00 9.12.15
Telekom – Dresdner 2:3 (21:25, 25:20, 21:25, 25:17, 7;15) 14:00 10.12.15
Telekom – Fenerbahce 0:3 14:00 21.01.15
Dresdner – IMPEL 1:3 19:00 20.01.15
IMPEL – Telekom 2:3 20:30 27.01.15
Fenerbahce – Dresdner 3:0 19:00 27.01.15

F

TABELA:

DrużynaMWPSetyPKT
Dinamo Moskwa65116:315
Piacenza65115:614
Alba Blaj6248:147
Le Cannet6062:180

TERMINARZ:

GRUPA F
Piacenza – Dinamo M. 3:1 (25:15, 21:25, 25:20, 25:20) 20:30 29.10.15
Le Cannet – Blaj 1:3 (20:25, 20:25, 25:16, 17:25) 20:00 27.10.15
Blaj – Piacenza 0:3 (24:26, 1825, 23:25) 18:00 11.11.15
Dinamo M. – Le Cannet 3:0 (25:20, 25:13, 25:17) 19:00 12.11.15
Piacenza – Le Cannet 3:0 (25:21, 25:16, 25:16) 20:30 26.11.15
Dinamo M. – Blaj 3:0 (25:22, 25:23, 25:18) 19:00 25.11.15
Blaj – Dinamo M. 0:3 (18:25, 13:25, 17:25) 18:00 9.12.15
Le Cannet – Piacenza 0:3 (21:25, 19:25, 15:25) 20:00 9.12.15
Le Cannet – Dinamo M. 0:3 20:00 19.01.15
Piacenza – Blaj 3:2 20:30 20.01.15
Blaj – Le Cannet 3:1 18:00 27.01.15
Dinamo M. – Piacenza 3:0 19:00 27.01.15

pubsport.pl
Top