Orlen Liga 2015/16

Prezentujemy terminarz, tabelę oraz wyniki rozgrywek żeńskiej Orlen Ligi w sezonie 2015/16.

TABELA:

 DrużynaMPKTWPSet
Chemik Police123612036:7
PGE Atom Trefl Sopot122910232:12
Impel Wrocław122710231:15
Tauron MKS Dąbrowa G.12279331:16
Budowlani Łódź12237529:17
Polski Cukier Muszynianka12217525:21
PPTS Piła12207525:22
BKS Aluprof Bielsko-Biała12154820:26
KS Pałac Bydgoszcz1273915:32
SK Bank Legionovia1251119:33
Developres SkyRes Rzeszów12421010:34
KSZO Ostrowiec Św.1220125:36

TERMINARZ:

MECZWYNIKGODZDATA
1. kolejka
Chemik Police - KS Pałac Bydgoszcz3:0 (25:14, 25:18, 25:16)14:4518.10.15
Developres SkyRes Rzeszów - PGE Atom Trefl Sopot0:3 (18:25, 23:25, 15:25)20:0017.10.15
Polski Cukier Muszynianka - PPTS Piła3:2 (25:20, 25:22, 21:25, 23:25, 16:14)20:3019.10.15
Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:0 (25:16, 25:12, 25:18)18:0015.10.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Aluprof Bielsko-Biała3:2 (22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)18:0019.10.15
SK Bank Legionovia Legionowo - Budowlani Łódź0:3 (13:25, 15:25, 18:25)18:0016.10.15
2. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź0:3 (13:25, 20:25, 23:25)18:0028.10.15
BKS Aluprof Bielsko-Biała - SK Bank Legionovia Legionowo3:1 (26:24, 23:25, 25:18, 25:22)18:0018.11.15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Dąbrowa Górnicza0:3 15:25, 19:25, 16:25)20:3021.10.15
PPTS Piła - Impel Wrocław1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 17:25)19:0021.10.15
Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka0:3 (18:25, 23:25, 11:25)18:0021.10.15
Chemik Police - PGE Atom Trefl Sopot3:1 (25:18, 26:24, 20:25, 27:25)18:0021.10.15
3. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - PGE Atom Trefl Sopot1:3 (23:25, 26:24, 20:25, 22:25)14:4524.10.15
Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police0:3 (22:25, 19:25, 23:25)17:0024.10.15
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów3:0 (25:19, 25:16, 25:17)14:4525.10.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PPTS Piła3:0 (25:12, 25:13, 25:18)20:3026.10.15
SK Bank Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec3:0 26:24, 25:23, 25:18)18:0026.10.15
Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała3:2 (25:18, 23:25, 25:21, 27:29, 15:10)18:0023.10.15
4. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - BKS Aluprof Bielsko-Biała0:3 (20:25, 22:25, 18:25)14:4531.10.15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Budowlani Łódź0:3 (19:25, 23:25, 20:25)17:0031.10.15
PPTS Piła - SK Bank Legionovia Legionowo3:1 (25:18, 30:28, 22:25, 25:13)18:0031.10.15
Developres SkyRes Rzeszów - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza1:3 (22:25, 23:25, 25:19, 25:27)18:0031.10.15
Chemik Police - Impel Wrocław3:0 (25:18, 25:16, 26:2420:0031.10.15
PGE Atom Trefl Sopot - Polski Cukier Muszynianka3:0 (25:13, 25:17, 25:2019:0031.10.15
5. kolejka
Polski Cukier Muszynianka - KS Pałac Bydgoszcz3:1 (25:20, 25:20, 20:25, 25:20)18:004.11.15
Impel Wrocław - PGE Atom Trefl Sopot1:3 (15:25, 25:22, 15:25, 21:25)20:304.11.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police0:3 (19:25, 20:25, 20:25)18:004.11.15
SK Bank Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów2:3 (22:25, 25:22, 25:11, 23:25, 7:15)19:004.11.15
PPTS Piła - Budowlani Łódź3:1 (26:24, 25:22, 20:25, 25:21)18:004.11.15
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:1 (25:23, 25:18, 31:33, 25:14)18:004.11.15
6. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (25:18, 21:25, 25:18, 21:25, 15:13)18:009.11.15
PPTS Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała3:2 (19:25, 12:25, 25:14, 25:23, 15:10)18:007.11.15
Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź0:3 (16:25, 12:25, 27:29)18:009.11.15
Chemik Police - SK Bank Legionovia Legionowo3:0 (25:20, 25:16, 25:22)17:008.11.15
PGE Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza1:3 (25:17, 18:25, 22:25, 18:25)16:008.11.15
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław2:3 (20:25, 25:20, 25:19, 24:26, 5:15)14:458.11.15
7. kolejka
Impel Wrocław - KS Pałac Bydgoszcz3:1 25:8, 25:19, 23:25, 25:14)17:0015.11.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Muszynianka2:3 (25:23, 21:25, 23:25, 25:17, 11:15)17:0014.11.15
SK Bank Legionovia Legionowo - PGE Atom Trefl Sopot0:3 (16:25, 17:25, 15:25)14:4515.11.15
Budowlani Łódź - Chemik Police1:3 (25:19, 13:25, 24:26, 14:25)18:0016.11.15
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów3:0 (25:17, 28:26, 25:15)18:0014.11.15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PPTS Piła0:3 (19:25, 20:25, 13:25)18:0014.11.15
8. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - PPTS Piła1:3 (20:25, 25:21, 11:25, 21:25)14:4522.11.15
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (19:25, 25:15, 25:19, 23:25, 15:13)18:0021.11.15
Chemik Police - BKS Aluprof Bielsko-Biała3:0 (25:22, 25:13, 25:20)18:0022.11.15
PGE Atom Trefl Sopot - Budowlani Łódź3:2 (25:20, 17:25, 25:19, 21:25, 15:8)18:0018.11.15
Polski Cukier Muszynianka - SK Bank Legionovia Legionowo3:0 (25:19, 25:22, 25:15)18:0023.11.15
Impel Wrocław - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza3:2 (13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)18:0019.11.15
9. kolejka
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KS Pałac Bydgoszcz3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21)17:0028.11.15
SK Bank Legionovia Legionowo - Impel Wrocław0:3 (22:25, 18:25, 19:25)18:0028.11.15
Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka3:0 (25:16, 25:15, 25:16)20:0028.11.15
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PGE Atom Trefl Sopot0:3 (18:25, 14:25, 17:25)18:0027.11.15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Chemik Police0:3 (14:25, 15:25, 11:25)17:0028.11.15
PPTS Piła - Developres SkyRes Rzeszów3:0 (25:15, 26:24, 25:23)18:0028.11.15
10. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów3:1 (25:13, 26:24, 11:25, 25:23)18:002.12.15
Chemik Police - PPTS Piła3:0 (25:20, 25:18, 25:17)18:002.12.15
PGE Atom Trefl Sopot - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:0 (25:18, 25:16, 25:16)18:002.12.15
Polski Cukier Muszynianka - BKS Aluprof Bielsko-Biała3:1 (21:25, 27:25, 25:19, 25:18)18:002.12.15
Budowlani Łódź - Impel Wrocław2:3 (23:25, 18:25, 25:16, 25:13, 13:25)18:002.12.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - SK Bank Legionovia Legionowo3:0 (25:22, 25:17, 25:20)18:002.12.15
11. kolejka
SK Bank Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz2:3 (25:14, 22:25, 25:22, 22:25, 11:15)18:006.12.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź3:2 (22:25, 25:18, 22:25, 25:16, 15:6)18:006.12.15
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Impel Wrocław1:3 (19:25, 28:26, 17:25, 18:25)18:005.12.15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Polski Cukier Muszynianka0:3 (14:25, 24:26, 17:25)17:005.12.15
PGE Atom Trefl Sopot - PPTS Piła3:1 (25:21, 25:18, 21:25, 28:26)18:005.12.15
Chemi Police - Developres SkyRes Rzeszów3:1 25:19, 23:25, 25:20, 25:19)18:005.12.15
12. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Chemik Police1:3 (20:25, 22:25, 25:21, 21:25)17:0012.12.15
PGE Atom Trefl Sopot - Developres SkyRes Rzeszów3:1 (25:19, 21:25, 25:16, 25:21)15:0013.12.15
PPTS Piła - Polski Cukier Muszynianka3:2 16:25, 25:18, 25:21, 19:25, 16:14)14:4513.12.15
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław0:319:0012.12.15
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza0:3 (17:25, 18:25, 15:25)18:0012.12.15
Budowlani Łódź - SK Bank Legionovia Legionowo3:0 (25:19, 25:16, 25:20)18:0012.12.15
13. kolejka
Budowlani Łódź - KS Pałac Bydgoszcztbc03.02.15
SK Bank Legionovia Legionowo - BKS Aluprof Bielsko-Białatbc03.02.15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Świętokrzyskitbc03.02.15
Impel Wrocław - PPTS Piłatbc03.02.15
Polski Cukier Muszynianka - Developres SkyRes Rzeszówtbc03.02.15
PGE Atom Trefl Sopot - Chemik Policetbc03.02.15
14. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - PGE Atom Trefl Sopottbc16.01.16
Chemik Police - Polski Cukier Muszyniankatbc16.01.16
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocławtbc16.01.16
PPTS Piła - Tauron MKS Dąbrowa Górniczatbc16.01.16
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - SK Bank Legionovia Legionowotbc16.01.16
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Budowlani Łódźtbc16.01.16
15. kolejka
BKS Aluprof Bielsko-Biała - KS Pałac Bydgoszcztbc23.01.16
Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec Świętokrzyskitbc23.01.16
SK Bank Legionovia Legionowo - PPTS Piłatbc23.01.16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszówtbc23.01.16
Impel Wrocław - Chemik Policetbc23.01.16
Polski Cukier Muszynianka - PGE Atom Trefl Sopottbc23.01.16
16. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Polski Cukier Muszyniankatbc30.01.16
PGE Atom Trefl Sopot - Impel Wrocławtbc30.01.16
Chemik Police - Tauron MKS Dąbrowa Górniczatbc30.01.16
Developres SkyRes Rzeszów - SK Bank Legionovia Legionowotbc30.01.16
PPTS Piła - Budowlani Łódźtbc30.01.16
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BKS Aluprof Bielsko-Białatbc30.01.16
17. kolejka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS Pałac Bydgoszcztbc6.02.16
BKS Aluprof Bielsko-Biała - PPTS Piłatbc6.02.16
Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszówtbc6.02.16
SK Bank Legionovia Legionowo - Chemik Policetbc6.02.16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Atom Trefl Sopottbc6.02.16
Impel Wrocław - Polski Cukier Muszyniankatbc6.02.16
18. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocławtbc13.02.16
Polski Cukier Muszynianka - Tauron MKS Dąbrowa Górniczatbc13.02.16
PGE Atom Trefl Sopot - SK Bank Legionovia Legionowotbc13.02.16
Chemik Police - Budowlani Łódźtbc13.02.16
Developres SkyRes Rzeszów - BKS Aluprof Bielsko-Białatbc13.02.16
PPTS Piła - KSZO Ostrowiec Świętokrzyskitbc13.02.16
19. kolejka
PPTS Piła - KS Pałac Bydgoszcztbc20.02.16
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Developres SkyRes Rzeszówtbc20.02.16
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Chemik Policetbc20.02.16
Budowlani Łódź - PGE Atom Trefl Sopottbc20.02.16
SK Bank Legionovia Legionowo - Polski Cukier Muszyniankatbc20.02.16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocławtbc20.02.16
20. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - Tauron MKS Dąbrowa Górniczatbc27.02.16
Impel Wrocław - SK Bank Legionovia Legionowotbc27.02.16
Polski Cukier Muszynianka - Budowlani Łódźtbc27.02.16
PGE Atom Trefl Sopot - BKS Aluprof Bielsko-Białatbc27.02.16
Chemik Police - KSZO Ostrowiec Świętokrzyskitbc27.02.16
Developres SkyRes Rzeszów - PPTS Piłatbc27.02.16
21. kolejka
Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcztbc5.03.16
PPTS Piła - Chemik Policetbc5.03.16
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - PGE Atom Trefl Sopottbc5.03.16
BKS Aluprof Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszyniankatbc5.03.16
Budowlani Łódź - Impel Wrocławtbc5.03.16
SK Bank Legionovia Legionowo - Tauron MKS Dąbrowa Górniczatbc5.03.16
22. kolejka
KS Pałac Bydgoszcz - SK Bank Legionovia Legionowotbc12.03.16
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódźtbc12.03.16
Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Białatbc12.03.16
Polski Cukier Muszynianka - KSZO Ostrowiec Świętokrzyskitbc12.03.16
PGE Atom Trefl Sopot - PPTS Piłatbc12.03.16
Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszówtbc12.03.16
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus