Plus Liga 2015/16

Prezentujemy terminarz, wyniki oraz tabelę rozgrywek siatkarskiej Plus Ligi w sezonie 2015/16. 

Play offs

FINAŁ:

ZAKSA KĘDZIERZYN 3:0 ASSECO RESOVIA

21/04/16: ZAKSA – Resovia 3:0
22/04/16: ZAKSA – Resovia 3:0
26/04/16: Resovia – ZAKSA 0:3

O TRZECIE MIEJSCE:

PGE SKRA 3:0 LOTOS TREFL

21/04/16: Skra – Lotos 3:0
22/04/16: Skra – Lotos 3:0
26/04/16: Lotos – Skra 0:3

O PIĄTE MIEJSCE:

CERRAD CZARNI 0:2 CUPRUM LUBIN

15/04/16: Cerrad – Cuprum 0:3
22/04/16: Cuprum – Cerrad 3:2

O SIÓDME MIEJSCE:

AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 1:2 JASTRZĘBSKI WĘGIEL

18/04/16: Politechnika – Jastrzębski Węgiel 1:3
23/04/16: Jastrzębski Węgiel – Politechnika 2:3
ew. 24/04/16: Jastrzębski Węgiel – Politechnika 3:0

O DZIEWIĄTE MIEJSCE:

ŁUCZNICZKA BYDGOSZCZ 2:1 INDYKPOL AZS

14/04/16: Bydgoszcz – Olsztyn 3:0
20/04/16: Olsztyn – Bydgoszcz 3:1
ew. 21/04/16: Olsztyn – Bydgoszcz 2:3

O JEDENASTE MIEJSCE:

AZS CZĘSTOCHOWA 2:0 BBTS BIELSKO-BIAŁA

15/04/16: Częstochowa – BBTS 3:0
24/04/16: BBTS – Częstochowa 1:3

O TRZYNASTE MIEJSCE:

MKS BĘDZIN 0:2 EFFECTOR KIELCE

20/04/16: Będzin – Effector 1:3
24/04/16: Effector – Będzin 3:2

Faza zasadnicza

TABELA:

#DrużynaPKTMWPSety
1.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle692623374:15
2.Asseco Resovia Rzeszów582618866:33
3.PGE Skra Bełchatów582621567:34
4.Lotos Trefl Gdańsk502618858:43
5.Cuprum Lubin4626151159:44
6.Cerrad Czarni Radom4526151155:45
7.Jastrzębski Węgiel4026131353:42
8.AZS Politechnika Warszawska3626131349:53
9.Indykpol AZS Olsztyn3326111544:55
10.Łuczniczka Bydgoszcz3226111537:53
11.BBTS Bielsko-Biała252681839:63
12.AZS Częstochowa192662033:68
13.Effector Kielce182652133:70
14.MKS Będzin172652128:67

TERMINARZ:

MECZWYNIKGODZDATA
1. kolejka
AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów1:3 (27:25, 22:25, 21:25, 19:25)18:0030.10.15
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów1:3 (22:25, 16:25, 25:22, 18:25)18:0030.10.15
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk2:3 (18:25, 25:17, 25:20, 18:25, 10:15)18:0030.10.15
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel2:3 (22:25, 19:25, 29:27, 25:21, 15:17)20:0031.10.15
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle2:3 (22:25, 25:23, 25:21, 18:25, 8:15)18:002.11.15
Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz3:1 (25:23, 23:25, 25:16, 25:21)20:302.11.15
AZS Politechnika Warszawska - Cuprum Lubin3:2 (23:25, 21:25, 25:20, 25:17, 15:13)19:0030.10.15
2. kolejka
Cuprum Lubin - AZS Częstochowa3:2 (22:25, 25:21, 17:25, 25:20, 15:9)17:007.11.15
Łuczniczka Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom0:3 (17:25, 11:25, 15:25)14:457.11.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Politechnika Warszawska3:0 (25:22, 25:17, 28:26)18:006.11.15
Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn3:2 (19:25, 25:22, 25:21, 23:25, 16:14)20:007.11.15
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin3:0 (25:18, 25:23, 25:15)15:007.11.15
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała3:0 (25:21, 25:17, 25:18)17:007.11.15
Effector Kielce - Lotos Trefl Gdańsk1:3 (11:25, 22:25, 25:23, 17:25)17:007.11.15
3. kolejka
AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk1:3 (16:25, 25:20, 21:25, 20:25)18:0011.11.15
Łuczniczka Bydgoszcz - Effector Kielce3:1 (25:18, 22:25, 25:20, 25:23)17:0011.11.15
Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała2:3 (22:25, 22:25, 25:17, 25:19, 13:15)18:0011.11.15
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn3:0 (25:18, 25:18, 27:25)18:0010.11.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin3:0 (25:10, 25:17, 25:18)17:0011.11.15
AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom1:3 (19:25, 25:19, 22:25, 15:25)20:3010.11.15
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów1:3 (21:25, 25:16, 20:25, 22:25)14:4511.11.15
4. kolejka
AZS Częstochowa - Cerrad Czarni Radom0:3 (11:25, 27:29, 21:25)17:0014.11.15
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska3:2 (17:25, 21:25, 25:19, 27:25, 18:16)20:0014.11.15
BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz1:3 (19:25, 25:20, 15:25, 24:26)18:0013.11.15
MKS Będzin - Cuprum Lubin1:3 (26:24, 20:25, 22:25, 22:25)18:0014.11.15
Effector Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3 (14:25, 22:25, 17:25)17:0014.11.15
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel2:3 (22:25, 25:14, 25:20, 21:25, 9:15)18:0014.11.15
PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk3:0 (25:17, 25:20, 25:19)14:4514.11.15
5. kolejka
PGE Skra Bełchatów - AZS Częstochowa3:0 (25:17, 25:21, 25:11)15:0021.11.15
Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów1:3 (25:23, 20:25, 27:29, 23:25)20:0021.11.15
Jastrzębski Węgiel - Lotos Trefl Gdańsk2:3 (25:20, 25:20, 18:25, 20:25, 12:15)17:0022.11.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała3:0 (25:11, 27:25, 25:16)17:0021.11.15
MKS Będzin - AZS Politechnika Warszawska3:0 (26:24, 25:18, 25:22)18:0020.11.15
Cuprum Lubin - Effector Kielce3:0 (31:29, 25:20, 25:22)18:0020.11.15
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn3:0 (25:15, 25:23, 25:20)14:4521.11.15
6. kolejka
AZS Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn0:3 (23:25, 18:25, 22:25)18:3025.11.15
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom0:3 (18:25, 17:25, 22:25)19:0025.11.15
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin3:1 (29:27, 14:25, 25:21, 25:20)18:0025.11.15
Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska2:3 (22:25, 25:21, 25:21, 22:25, 8:15)18:0025.11.15
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle1:3 (25:21, 20:25, 25:27, 24:26)20:3025.11.15
Lotos Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz3:0 (25:12, 25:22, 25:14)19:0025.11.15
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:16)18:0025.11.15
7. kolejka
Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa20:3002.12.15
Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów0:3 (26:28, 21:25, 22:25)18:0027.11.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk2:3 (19:25, 25:22, 25:16, 23:25, 10:15)14:4528.11.15
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin2:3 (25:19, 21:25, 26:24, 22:25, 10:15)20:0029.11.15
Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce3:1 (25;17, 20:25, 25:20, 25:15)18:0030.11.15
AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała3:0 (25:22, 25:21, 25:18)19:0030.11.15
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin3:0 (25:20, 25:14, 25:17)18:0028.11.15
8. kolejka
AZS Częstochowa - MKS Będzin3:1 (25:19, 23:25, 25:20, 25:19)18:005.12.15
Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:22)14:455.12.15
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Politechnika Warszawska2:3 (24:26, 21:25, 25:22, 25:19, 14:!6)17:005.12.15
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni Radom2:3 (22:25, 22:25, 25:18, 28:26, 12:15)14:005.12.15
Lotos Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin3:2 (22:25, 25:18, 30:28, 24:26, 18:16)14:456.12.15
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz3:0 (25:23, 28:26, 25:17)18:005.12.15
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle2:3 (17:25, 25:21, 20:25, 25:19, 10:15)20:005.12.15
9. kolejka
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa3:0 (27:25, 29:27, 25:13)18:009.12.15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel3:0 (25:20, 25:20, 25:21)18:309.12.15
Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów2:3 (21:25, 25:18, 19:25, 25:15, 10:15)18:009.12.15
AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk2:3 (28:26, 23:25, 21:25, 25:22, 10:15)19:009.12.15
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała3:0 (25:19, 25:17, 29:27)18:009.12.15
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów3:2 (27:25, 21:25, 18:25, 27:25, 15:10)20:308.12.15
MKS Będzin - Effector Kielce1:3 (25:17, 22:25, 20:25, 17:25)19:009.12.15
10. kolejka
AZS Częstochowa - Effector Kielce3:2 (18:25, 23:25, 25:16, 25:21, 17:15)14:4512.12.15
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin3:2 25:20, 25:23, 20:25, 24:26, 15:5)18:0012.12.15
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn3:2 (22:25, 17:25, 25:17, 25:12, 15:12)17:0012.12.15
Lotos Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom3:1 (25:21, 25:17, 23:25, 25:22)20:0012.12.15
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin3:2 (24:26, 27:29, 25:23, 25:15, 16:14)18:0012.12.15
PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska3:0 (27:25, 25:18, 25:23)15:0012.12.15
Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3 (22:25, 20:25, 18:25)17:0013.12.15
11. kolejka
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Częstochowa3:017:0019.12.15
Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz3:014:4519.12.15
Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów1:320:0019.12.15
AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel3:018:0021.12.15
Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk3:214:4520:12.15
MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów0:317:0020.12.15
Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała3:118:0018.12.15
12. kolejka
AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała3:212.01.16
Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce3:112.01.16
MKS Będzin - Lotos Trefl Gdańsk0:312.01.16
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn1:312.01.16
Łuczniczka Bydgoszcz AZS Politechnika Warszawska3:112.01.16
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom3:012.01.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin3:012.01.16
13. kolejka
AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska3:016.01.16
Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:316.01.16
Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin2:316.01.16
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz1:316.01.16
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów1:316.01.16
Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel0:316.01.16
Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk3:016.01.16
14. kolejka
PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce3:223.01.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom3:023.01.16
Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała3:1tbc18.03.16
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa3:123.01.16
Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn3:123.01.16
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin3:123.01.16
Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawska3:023.01.16
15. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel1:330.01.16
AZS Częstochowa - Cuprum Lubin1:330.01.16
Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz3:130.01.16
AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:330.01.16
MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów0:330.01.16
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów0:330.01.16
Lotos Trefl Gdańsk - Effector Kielce3:130.01.16
16. kolejka
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów2:3 (22:25, 29:31, 26:24, 25:23, 13:15)18:0010.02.16
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa3:1 (19:25 25:21 25:19, 25:23)17:0010.02.16
Effector Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz2:3 (20:25, 25:20, 25:19, 16:25, 15:17)18:009.02.16
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel3:2 (25:22, 25:23, 23:25, 23:25, 15:13)19:0010.02.16
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin3:1 22:25, 27:25, 27:25, 25:19)17:307.02.16
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:3 (22:25, 13:25, 22:25)18:0010.02.16
Cerrad Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska1:3 (25:22, 27:29, 13:25, 21:25)18:0010.02.16
17. kolejka
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała3:1 (25:23, 25:20, 20:25, 25:19)18:0012.02.16
AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn3:2 (21:25, 25:11, 25:23, 21:25, 15:13)19:0013.02.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Effector Kielce3:0 (25:22, 25:18, 25:14)17:0013.02.16
Cuprum Lubin - MKS Będzin3:2 (23:25, 25:14, 25:20, 23:25, 15:7)17:0013.02.16
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów0:320:0013.02.16
Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa3:1 (27:25, 23:25, 25:17, 25:21)17:0013.02.16
Lotos Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów3:0 (25:17, 25:20, 25:16)14:4513.02.16
18. kolejka
AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów2:317:0020.02.16
Lotos Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel1:314:4520.02.16
Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz3:020:0020.02.16
BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:314:0020.02.16
AZS Politechnika Warszawska - MKS Będzin2:319:0017.02.16
Effector Kielce - Cuprum Lubin3:215:0020.02.16
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom3:218:0019.02.16
19. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa3:1 (25:21, 25:12, 22:25, 25:21)18:0023.02.16
AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce3:0 (27:25, 25:22, 25:15)19:0024.02.16
Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin3:0 (25:15, 25:18, 26:24)18:0024.02.16
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała1:3 (22:25 20:25, 25:20, 19:@5)18:0024.02.16
Łuczniczka Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk0:3 (21:25, 23:25, 23:25)18:0024.02.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:21)20:3024.02.16
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów2:3 (23:25, 27:25, 25:27, 25:20, 10:15)18:0024.02.16
20. kolejka
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel2:320:0027.02.16
Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle3:114:4528.02.16
PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz0:315:0027.02.16
Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów3:014:4527.02.16
Effector Kielce - Cerrad Czarni Radom1:317:0027.02.16
BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska0:317:0027.02.16
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn3:018:0027.02.16
21. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn - Effector Kielce3:017:304.03.16
MKS Będzin - AZS Częstochowa3:15.03.16
Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała3:24.03.16
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów1:36.03.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów2:314:456.03.16
Cuprum Lubin - Lotos Trefl Gdańsk3:020:005.03.16
Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel0:35.03.16
22. kolejka
AZS Częstochowa - Łuczniczka Bydgoszcz0:318:0011.03.16
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin3:114:4513.03.16
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:314:4512.03.16
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska0:320:0012.03.16
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom3:111.03.16
Effector Kielce - MKS Będzin1:312.03.16
BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn3:110.03.16
23. kolejka
Effector Kielce - AZS Częstochowa2:319.03.16
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów0:316.03.16
MKS Będzin - BBTS Bielsko - Biała0:319.03.16
Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk3:118.03.16
AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów1:320.03.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz3:019.03.16
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel3:118:009.03.16
24. kolejka
AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:302.04.16
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom3:002.04.16
Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska2:302.04.16
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin3:131.03.16
Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn3:102.04.16
BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce3:002.04.16
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin0:302.04.16
25. kolejka
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów0:306.04.16
Lotos Trefl Gdańsk - MKS Będzin3:112.04.16
Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów0:323.03.16
Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel3:006.04.16
BBTS Bielsko-Biała - AZS Częstochowa1:306.04.16
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle0:305.04.16
AZS Politechnika Warszawska - Łuczniczka Bydgoszcz3:106.04.16
26. kolejka
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin3:009.04.16
AZS Politechnika Warszawska - AZS Częstochowa3:209.04.16
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn3:010.04.16
Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom3:009.04.16
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała3:109.04.16
Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów0:36.04.16
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce2:311.04.16
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus