Jesteś tutaj
Główna > Skoki narciarskie – Puchar Świata 2014/15 > Letnia Grand Prix 2014

Prezentujemy terminarz i klasyfikację Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w sezonie 2014. 

PUCHAR ŚWIATA ZIMOWY 2014/15 >>

[tab:Terminarz]

Data: Miejsce Skocznia Typ Godzina
25.7.14  WISŁA

PROGRAM >>

HS134 Drużynowo 20:15
26.7.14  WISŁA HS134 Indywidualnie 17:00
9.8.14  EINSIDELN HS117 Indywidualnie  
15.8.14  COURCHEVEL HS132 Indywidualnie  
23.8.14  HAKUBA HS131 Indywidualnie  
24.8.14  HAKUBA HS131 Indywidualnie  
20.9.14  AŁMATY HS140 Indywidualnie  
21.9.14  AŁMATY HS140 Indywidualnie  
28.9.14  HINZENBACH HS94 Indywidualnie  
4.10.14  KLINGENGTHAL HS140 Indywidualnie  

[tab:Klasyfikacja]

#Kraj NazwiskoSUMA:
1.SLOJernej Damjan441
2.NORPhillip Sjoeen382
3.JPNTaku Takeuchi316
4.AUTGregor Schlierenzauer244
5.POLPIOTR ŻYŁA224
6.JPNJunshiro Kobayashi217
7.GERRichard Freitag216
8.CZERoman Koudelka216
9.AUTMichael Hayboeck201
10.NORDaniel-Andre Tande198
11.NORAndreas Stjernen178
12.SLOMatjaz Pungertar175
13.JPNReruhi Shimizu175
14.SLOPeter Prevc168
15.SUIGregor Deschwanden160
16.POLKAMIL STOCH136
17.RUSWladislaw Bojarincew136
18.GERAndreas Wellinger116
19.NORTom Hilde106
20.JPNShohei Tochimoto103
21.GERMichael Neumayer102
22.NORRune Velta100
23.SUISimon Ammann96
24.RUSMichaił Maksimoczkin95
25.GERDaniel Wenig90
26.AUTStefan Kraft87
27.GERMarinus Kraus84
28.ITADavide Bresadola84
29.JPNKento Sakuyama81
30.GERSeverin Freund79
31.FINLauri Asikainen78
32.NORAnders Bardal77
33.AUTThomas Diethart75
34.NORAnders Fannemel69
35.SLONejc Dezman65
36.POLJAKUB WOLNY63
37.FINSami Niemi62
38.GERMarkus Eisenbichler60
39.POLMACIEJ KOT55
40.SLORobert Kranjec55
41.GERKarl Geiger51
42.SLOTomaz Naglic48
43.POLDAWID KUBACKI45
44.RUSIlmir Hazetdinow40
45.CZEJan Matura40
46.CZEJakub Janda39
47.GERAndreas Wank37
48.CZEAntonin Hajek33
49.JPNNoriaki Kasai31
50.JPNYuta Watase31
51.SLOJurij Tepes28
52.RUSDenis Korniłow27
53.SLOCene Prevc27
54.GERDominik Maylaender24
55.SLOMiran Zupancic24
56.FRAVincent Descombes Savoie22
57.CZEMartin Cikl22
58.CZECestmir Kozisek22
59.CZELukas Hlava22
60.AUTManuel Fettner19
61.KAZKonstantin Sokolenko19
62.POLJAN ZIOBRO18
63.JPNKenshiro Ito14
64.SUIKillian Peier14
65.POLSTEFAN HULA13
66.GERSebastian Bradatsch13
67.FINAnssi Koivuranta11
68.AUTClemens Aigner10
69.ITASebastian Colloredo9
70.NORJoachim Hauer9
71.SLOJure Sinkovec9
72.SUILuca Egloff9
73.GERPaul Winter9
74.POLALEKSANDER ZNISZCZOŁ8
75.GERStephan Leyhe6
76.SLORok Justin4
77.USANicolas Fairall2
78.ROMEduard Torok2
79.ROMSorin Iulian Pitea2
80.AUTDaniel Huber1
81.GERPius Paschke1
82.USANicholas Alexander1
83.ITAAndreas Morassi1
84.KAZMarat Żaparow1

[tab:Wyniki konkursów]

25/07/14 – WISŁA – drużynowo:

1. POLSKA
2. CZECHY
3. AUSTRIA
4. NIEMCY
5. NORWEGIA

26/07/14 – WISŁA:

1. Prevc (SLO)
2. ŻYŁA
3. Wellinger (GER)
4. Stjernen (NOR)
5. Fannemel (NOR)

14. ZIOBRO
17. KUBACKI
18. HULA
25. KOT
26. STOCH
28. WOLNY
37. MURAŃKA
42. ZNISZCZOŁ
46. KŁUSEK
47. MIĘTUS

9/08/14 – Einsideln

1. Schlierenzauer (AUT)
2. ŻYŁA
3. Hayboeck (AUT)
4. Freitag (GER)
5. STOCH

12. KUBACKI
21. KOT
31. ZIOBRO
59. MURAŃKA

15/08/14 Courchevel:

1.Stjernen (NOR)
2. Sjoeen (NOR)
3. STOCH
4. Hilde (NOR)
5. Hayboeck (AUT)

16. KOT
27. ŻYŁA
32. KUBACKI
54. ZIOBRO
55. MURAŃKA

23/08/14 Hakuba:

1.Sjoen (NOR)
2. Damjan (SLO)
3. Tande (NOR)
4. Takeuchi (JPN)
5. Neumayer (GER)

13. WOLNY
32. HULA
33. ZNISZCZOŁ
36. BIEGUN
39. KŁUSEK

24/08/14 Hakuba:

1. Sjoen (NOR)
2. Tande (NOR)
3. Damjan (SLO)
4. Takeuchi (JPN)
5. Pungertar (SLO)

11. WOLNY
23. ZNISZCZOŁ
31. KŁUSEK
38. HULA
40. BIEGUN

20/09/14 Ałmaty:

1. DAMJAN
2. SHIMIZU
3. BOJARINCEW
4. TAKEUCHI
5. MAKSIMOCZKIN

21/09/14 Ałmaty:

1.Takeuchi
2. Damjan
3. Sjoeen
4. Bojarincew
5. Pungertar

28/09/14: Hinzenbach:

1. Koudelka
2. Schlierenzauer
3. Kraus
4. Freitag
5. Hayboeck

10. STOCH
11. KOT
13. ŻYŁA
15. WOLNY
22. KUBACKI

04/10/14 Klingenthal:

1. Freitag (GER)
2. Koudelka (CZE)
3. Velta (NOR)
4. Damjan (SLO)
5. Bardal (NOR) 
6. ŻYŁA 

35. KUBACKI
36. STOCH

[tab:END]


pubsport.pl
Top