Jesteś tutaj
Główna > Skoki narciarskie – Puchar Świata 2014/15 > Skoki narciarskie – PŚ, Sezon 2012/13

[tab:Klasyfikacje 2012/13]

Klasyfikacja generalna PŚ w skokach 2012/13:

Klasyfikacja końcowa:

#
Nazwisko
Kraj
Punkty
1. Gregor Schlierenzauer  AUT 1620
2. Anders Bardal  NOR 999
3. Kamil Stoch  POL 953
4. Severin Freund  GER 923
5. Anders Jacobsen  NOR 878
6. Robert Kranjec  SLO 802
7. Peter Prevc  SLO 744
8. Richard Freitag  GER 736
9. Michael Neumayer  GER 678
10. Tom Hilde  NOR 618
15. Piotr Żyła  POL 485
18. Maciej Kot  POL 460
36. Dawid Kubacki  POL 142
38. Krzysztof Miętus  POL 103
53. Stefan Hula  POL 28
64. Jan Ziobro  POL 11
67. Aleksander Zniszczoł  POL 8
74. Klemens Murańka  POL 6
80. Krzysztof Biegun  POL 1

Klasyfikacja Pucharu Narodów w skokach narciarskich:

Klasyfikacja końcowa:

#
Kraj
Punkty
1.  Norwegia 5605
2.  Austria 5599
3.  Niemcy 5199
4.  Słowenia 4664
5.  POLSKA 3447 
6.  Japonia 2183
7.  Czechy 1770 
8.  Rosja 959 
9.  Szwajcaria 636
10.  Włochy 378

Klasyfikacja PŚ w lotach narciarskich:

Klasyfikacja końcowa:

#
Nazwisko
Kraj
Punkty
1. Gregor Schlierenzauer  AUT 544
2. Robert Kranjec  SLO 407
3. Andreas Stjernen  NOR 313
4. Juri Tepes  SLO 306
5. Peter Prevc  SLO 296
6. Jan Matura  CZE 236
7.  Michael Neumayer  GER 218
8. Piotr Żyła  POL  200
9. Kamil Stoch  POL 198
16. Maciej Kot  POL  108
30. Krzysztof Miętus  POL  42 
51. Dawid Kubacki  POL 
56. Krzysztof Biegun  POL 

 Klasyfikacja generalna PŚ w skokach narc. kobiet:

Klasyfikacja końcowa sezonu 2012/13:

#
Nazwisko
Kraj
Punkty
1. Sara Takanashi  JPN 1297
2. Sarah Hendrickson  USA 1047
3. Coline Mattel  FRA 823
4. Jacqueline Seifriedsberger  AUT 817
5. Anette Sagen  NOR 612
6. Katja Pozun  SLO 499
7. Carina Vogt  GER 481
8. Lindsey Van  USA 432
9. Jessica Jerome  USA 422
10. Daniela Iraschko  AUT 390

[tab:Wyniki 12/13]

Wyniki konkursów PŚ w skokach:

23/11/2012: Lillehammer, konkurs mieszany:

1. Norwegia
2. Japonia
3. Włochy

24/11/2012 Lillehammer, indywidualny HS100:

1. Freund
2. Morgenstern
3. Bardal

25. Kot
30. Stoch

24/11/2012 Lillehammer, indywidualny HS138:

1. Schlierenzauer
2. Fannemel
3.  Morgenstern

26. Krzysztof Miętus

30/11/2012 Kuusamo, drużynowy:

1. Niemcy
2. Austria
3. Słowenia

1/12/2012 Kuusamo, indywidualny:

1. Freeund
2.  Wassiliew
3. Ammann

22. Kubacki

8/12/2012 Soczi, indywidualny:

1. Schlierenzauer
2. Freund
3. Kofler

28. Kot
30. Kubacki

9/12/2012 Soczi, indywidualny:

1. Kofler
2. Freitag
3. Wellinger

17. Kubacki
22. Kot

15/12/2012 Engelberg, indywidualny:

1. Kofler
2. Stoch
3. Schlierenzauer

9. Kubacki

16/12/2012 Engelberg, indywidualny:

1. Schlierenzauer
2. Kofler
2. Wellinger

13. Kot
14. Stoch
17. Kubacki
31. Miętus

30/12/2012 Oberstdorf:

1. Jacobsen
2. Schlierenzauer
3. Freund

14. Stoch

1/1/2013 Ga-Pa:

1. Jacobsen
2. Schlierenzauer
3. Bardal
4. Hilde
5. Kot
6. Stoch

4/1/2013 Innsbruck:

1. Schlierenzauer
2. Stoch
3. Bardal

9. Kot 

6/01/2013 Bischofshofen:

1. Schlierenzauer
2. Jacobsen
3. Kraft
4. Stoch

10. Kot

9/12/2013 Wisła:

1. Bardal
2. Freitag
3. Velta

6. Żyła
7. Stoch 

11/1/2013 Zakopane, drużynowy:

1. Słowenia
2. Polska
3. Austria

12/1/2013 Zakopane:

1. Jacobsen
2. Bardal
3. Stoch

5. Kot

19/1/2013 Sapporo:

1. Matura
2. Hilde
3. Kranjec

9. Stoch
10. Kot
23. Kubacki
26. Żyła

20/1/2013 Sapporo:

1. Matura
2. Kranjec
3. Wank

5. Stoch
14. Kot
18. Kubacki
22. Żyła
25. Miętus

26/1/2013 Vikersund:

1. Schlierenzauer
2. Ammann
3. Kranjec
4. Stjernen
5. Stoch
6. Żyła

16. Kot
25. Miętus
32. Kubacki

3/2/2013 Harrachov:

1. Schlierenzauer
2. Kranjec
3. Matura

9. Stoch
14. Miętus
16. Kot
22. Żyła
30. Kubacki

3/2/2013 Harrachov:

1. Schlierenzauer
2. Matura
3. Tepes

8. Stoch
13. Żyła
16. Kot
21. Miętus

13/02/2013 Klingenthal:

1. Hvala
2. Takeuchi
3. Schlierenzauer

6. Żyła
9. Stoch
12. Miętus
14. Kot
30. Stoch – dyskwalifikacja w II serii
31. Kubacki

16/02/2013 Oberstdorf:

1. Freitag
2. Stjernen
3. Schlierenzauer

30. Biegun
33. Murańka
39. Kłusek
DSQ Ziobro

17/02/2013 Oberstdorf – drużynowo:

1. Norwegia
2. Austria
3. Słowenia

6. Polska (Biegun, Ziobro, Zniszczoł, Murańka)

9/3/2013 Lahti – konkurs drużynowy:

1. Niemcy
2. Norwegia
3. POLSKA

10/3/2013 Lahti:

1. Freitag
2. Bardal
3. Freund

5. Stoch
6. Kot
12. Żyła
19. Miętus

12/3/2013 Kuopio:

1. STOCH
2. Ito
3. Freund

15/3/2013 Trondheim:

1. Stoch
2. Freitag
3. Ito

9. Żyła
17. Kubacki
24. Kot
29. Hula
50. Miętus

17/3/2013 Oslo:

1. Żyła
1. Schlierenzauer
3. Krnajec
4. Stoch
11. Kot

22/03/2013 Planica:

1. Schlierenzauer
2. Prevc
3. Żyła

8. Kot
11. Stoch

23/03/2013 Planica – drużynowo:

1. Słowenia
2. Norwegia
3. Austria
4. POLSKA

[tab:END]


pubsport.pl
Top