Twoja wyszukiwarka

Turniej Czterech Skoczni 2014/15

W tym miejscu zgromadzimy najważniejsze informacje dotyczące Turnieju Czterech Skoczni 2014/15. Wyniki, tabele, terminarze oraz zasady turnieju w jednym miejscu!

PUCHAR ŚWIATA 2014/15 >>

Terminarz

Z – Zapowiedź
P – Podsumowanie
L – Live

 Dzień Godz. Typ Skocznia Linki:
27/12 16:30 kwalifikacje Oberstdorf – K120 L P
28/12
29/12
17:30 Konkurs K.O. Oberstdorf – K120 PRZEŁOŻONY  P
31/12 14:00 kwalifikacje Ga-Pa – K125  P
1/01 14:00 Konkurs K.O. Ga-Pa – K125
3/01 14:00 kwalifikacje Innsbruck – K120 P
4/01 14:00 Konkurs K.O Innsbruck – K120 P
5/01 16:30 kwalifikacje Bischofshofen – K125
6/01 16:30  Konkurs K.O Bischofshofen – K125

Wyniki konkursów

Oberstdorf:

# nr Kraj ZAWODNIK Odl. 1 Pkt 1 Odl. 2 Pkt 2 SUMA
1 40  AUT KRAFT, Stefan 136.5 149.6 129.0 142.3 291.9
2 49  AUT HAYBOECK, Michael 137.5 140.4 132.5 144.6 285.0
3 1  SVN PREVC, Peter 139.5 146.7 125.5 137.2 283.9
4 11  POL STOCH, Kamil 129.0 127.9 131.0 147.0 274.9
5 28  AUT KOFLER, Andreas 135.5 141.9 126.0 132.9 274.8
6 8  NOR FANNEMEL, Anders 128.5 132.7 131.0 138.0 270.7
7 48  CZE KOUDELKA, Roman 131.0 130.2 127.0 135.1 265.3
8 3  JPN KASAI, Noriaki 137.5 137.2 123.0 127.1 264.3
9 9  JPN DAMJAN, Jernej 126.5 123.8 130.5 138.7 262.5
9 15  SVN ITO, Daiki 128.0 127.6 128.0 134.9 262.5
26 45  POL ŻYLA, Piotr   125.0 121.6 110.5 105.6 227.2

Ga-Pa:

# nr Kraj ZAWODNIK Odl. 1 Pkt 1 Odl. 2 Pkt 2 SUMA
1 1  NOR JACOBSEN, Anders 135.5 140.7 136.5 145.3 286.0
2 49  SUI AMMANN, Simon 138.0 139.0 133.0 140.4 279.4
3 3  SVN PREVC, Peter 136.5 136.2 136.0 140.7 276.9
4 50  AUT SCHLIERENZAUER, Gregor 132.5 132.8 139.5 142.9 275.7
5 9  NOR VELTA, Rune 134.0 132.2 136.5 140.5 272.7
6 4  AUT KRAFT, Stefan 132.0 132.0 135.0 138.0 270.0
7 8  AUT HAYBOECK, Michael 134.0 132.8 138.0 137.0 269.8
8 2  JPN KASAI, Noriaki 133.5 134.6 137.5 135.1 269.7
9 5  GER FREITAG, Richard 127.0 121.3 134.5 140.5 261.8
10 6  GER FREUND, Severin 127.5 124.6 135.5 135.6 260.2
15 13  POL STOCH, Kamil   123.5 118.5 126.0 125.3 243.8
17 11  POL ZYLA, Piotr   127.0 121.3 127.0 120.4 241.7

Innsbruck:

# NR   ZAWODNIK   ODL 1 PKT 1  ODL 2 PKT 2 SUMA
1 3 FREITAG, Richard 133.5 140.6 132.0 137.9 278.5
2 2 KRAFT, Stefan 137.0 140.6 127.0 132.9 273.5
3 49 AMMANN, Simon 132.0 130.1 130.5 133.6 263.7
3 7 KASAI, Noriaki 128.5 130.5 132.0 133.2 263.7
5 50 SCHLIERENZAUER, Gregor 127.0 129.5 129.5 132.9 262.4
6 1 HAYBOECK, Michael 125.0 128.4 138.0 129.1 257.5
7 13 STOCH, Kamil 127.0 126.6 130.0 126.2 252.8
8 15 FREUND, Severin 131.0 127.0 126.5 122.4 249.4
9 14 JACOBSEN, Anders 133.5 129.9 124.0 118.9 248.8
10 4 KOUDELKA, Roman 124.0 124.6 125.5 124.0 248.6
13 10 ŻYLA, Piotr 130.5 128.2 123.5 114.5 242.7
22 43 KUBACKI, Dawid 125.0 116.7 118.5 104.0 220.7
28 42 ZNISZCZOL, Aleksander 124.5 111.8 107.0 90.3 202.1

Bischofshofen:

# Nr Zawodnik ODL 1 PKT 1 ODL 2 PKT 2 SUMA
1 HAYBOECK, Michael 137.5 146.8 136.5 141.6 288.4
2 4 KASAI, Noriaki 132.5 135.7 137.0 141.4 277.1
3 2 KRAFT, Stefan 133.5 137.3 132.0 134.0 271.3
4 11 PREVC, Peter 133.0 134.7 134.5 136.5 271.2
5 3 JACOBSEN, Anders 130.5 131.6 136.0 139.0 270.6
6 8 FREITAG, Richard 129.5 127.2 133.5 137.9 265.1
7 10 SCHLIERENZAUER, Gregor 132.0 134.1 130.0 130.5 264.6
8 5 FREUND, Severin 131.0 132.3 128.5 125.6 257.9
9 36 FANNEMEL, Anders 130.0 126.8 127.0 121.6 248.4
10 50 AMMANN, Simon 130.5 128.8 136.0 117.9 246.7
11 29 DEZMAN, Nejc 125.0 116.1 132.0 129.6 245.7
12 17 NEUMAYER, Michael 127.5 123.7 126.5 119.4 243.1
13 22 KOUDELKA, Roman 125.5 117.1 128.5 125.3 242.4
14 16 TANDE, Daniel Andre 124.0 116.2 127.5 122.0 238.2
15 13   STOCH, Kamil   126.5 121.2 124.5 116.7 237.9

Klasyfikacja

# KrajZawodnikSuma1.2.3.4.
1.AUTStefan Kraft1106.7291.9270273.5271.3
2.AUTMichael Hayboeck1100.7285269.8257.5288.4
3.SVNPeter Prevc1077.2283.9276.9245.2271.2
4.JPNNoriaki Kasai1074.8264.3269.7263.7277.1
5.NORAnders Jacobsen1060.1254.7286248.8270.6
6.GERRichard Freitag1056.8251.4261.8278.5265.1
7.AUTGregor Schlierenzauer1050.2247.5275.7262.4264.6
8.GERSeverin Freund1022.5255260.2249.4257.9
9.CZERoman Koudelka1013.4265.3257.1248.6242.4
10.POLKAMIL STOCH1009.4274.9243.8252.8237.9
11.NORAnders Fannemel981.1270.7245.3216.7248.4
12.GERMarinus Kraus954.9246.9248.1228.9231
13.GERMichal Neumayer932.8230.2236.2223.3243.1
14.GERStephan Leyhe931.8241.8243.3226.2220.5
15.RUSDimitrij Wassiliew924.9236236.5225.6226.8
16.AUTThomas Diethart899.8222.3233.9219224.6
17.SUISimon Ammann898.9109.1279.9263.7246.7
18.NORRune Velta851.9248.1272.798.3232.9
19.POLPIOTR ŻYŁA819.4227.2241.7242.7107.8
20.NORAnders Bardal810.7236.4237.4110.6226.3
21.NORJohann Andre Forfang802.1220.3237.9244.199.8
22.SVNJernej Damjan771.9262.599.8194.7214.9
23.AUTAndreas Kofler720.9274.8249.498.897.9
24.JPNTaku Takeuchi713239.3237.90235.8
25.NORPhillip Sjoeen701.5256.7236.2105.4103.2
26.SVNNejc Dezman689.7108.1114221.9245.7
27.SVNMatjaz Pungertar669.7109.5103.4222.4234.4
28.CZEJan Matura658.70232.2208.2218.3
29.SVNRobert Kranjec657.5231.8106.9106.9211.9
30.FINLauri Asikainen647.4258.6103.1184.3101.4
31.FINJarkko Maeaettae635.881.2239222.293.4
32.JPNDaiki Ito604.5262.5233.4108.60
33.GERDaniel Wenig561.3236.1111.3107106.9
34.SUIGregor Deschwanden558.10217.2109.8231.1
35.RUSWładisław Bojarincew547.7173.475.3197.9101.1
36.POLDAWID KUBACKI535.8103103.1220.7109
37.POLALEKSANDER ZNISZCZOŁ502111.8102.3202.185.8
38.AUTManuel Fettner44600224222
39.NORDaniel Andre Tande439.20105.595.5238.2
40.JPNKento Sakuyama424.4106110.5104.2103.7
41.JPNJunshiro Kobayashi404.799.5108.610393.6
42.FINAnsi Koivuranta396.610686.7100.6103.3
43.RUSIlmir Hazetdinow325.600103.8221.8
44.FRAVincent Descombes Sevoie304.6217.187.500
45.CZEJakub Janda303.90102.496.3105.2
46.AUTManuel Poppinger303.600110.2193.4
47.FRARonan Lamy Chappuis303.5093.2210.30
48.GERAndreas Wank296.4104.6191.800
49.SVNRok Justin195.80096.799.1
50.GERMarkus Eisenbichler195.48700108.4
51.FINSami Niemi192.80104.8880
52.USANicolas Fairall1898301060
53.AUTClemens Aigner187.10085102.1
54.BULWładimir Zografski185.209293.20
55.ITADavide Bresadola181.289.391.900
56.RUSMichaił Maksimoczkin175.471104.400
57.CANMatthew Rowley116.1116.1000
58.GERKarl Geiger104.8104.8000
59.AUTElias Tollinger100.4000100.4
60.POLBARTŁOMIEJ KŁUSEK98.100098.1
61.KORSeou Choi9191000
62.POLKLEMENS MURAŃKA90.6090.600
63.JPNReruhi Shimizu89.500089.5
64.GERTim Fuchs76.676.6000
65.SVNAnze Lanisek66.466.4000
66.POLJAN ZIOBRO66.166.1000
1. Oberstdorf
2. Garmisch-Partenkirchen
3. Innsbruck
4. Bischofshofen

Areny

Skocznia Oberstdorf

Oberstdorf, fot. Wikipedia

Ga-Pa

Ga-Pa, fot. http://www.zugspitzland.de

Bergisel

Innsbruck, fot. Wikipedia /autor: Mathias Bigge/

Bischofshofen

Bischofshofen, fot. Wikipedia /autor: junafani/

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
comments powered by Disqus