Jesteś tutaj
Główna > Eurobasket Słowenia 2013 (ME w koszykówce mężczyzn)

Terminarz, grupy i wyniki turnieju Eurobasket 2013. Mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn rozgrywane w Słowenii w dniach 4-22. września z udziałem reprezentacji Polski.

[tab:FINAŁY]

 21. września  o 5. miejsce  Ukraina  63:69  Słowenia
 21. września  o 7. miejsce Serbia  76:64  Włochy
 22. września  17:30
o 3. miejsce
 Hiszpania  92:66  Chorwacja
 22. września  21:00
FINAŁ
Litwa  66:80  Francja

[tab:Gr A]

Lublana:

Lp. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Francja 9 5 4 1 403 344 59
2.  Ukraina 9 5 4 1 378 352 26
3.  Belgia 7 5 2 3 344 371 -27
4.  Wielka Brytania 7 5 2 3 360 396 -36
5.  Niemcy 7 5 2 3 390 396 -6
6.  Izrael 6 5 1 4 364 380 -16

Do drugiej fazy awansują 3 najlepsze zespoły

1. kolejka:

4. września  Izrael   71:75 (66:66)PD  Wielka Brytania
4. września  Belgia   57:58  Ukraina
4. września  Francja   74:80  Niemcy

2. kolejka:

5. września Ukraina  74:67   Izrael
5. września Niemcy  73:77 PD
(63:63) 
 Belgia
5. września  Wielka Brytania  65:88   Francja

3. kolejka:

6. września  Niemcy  83:88   Ukraina
6. września  Belgia  76:71   Wielka Brytania
6. września  Francja  72:63   Izrael

4. kolejka:

8. września  Wielka Brytania  81:74   Niemcy
8. września  Ukraina  71:77   Francja
8. września  Izrael  87:69   Belgia

5. kolejka:

9. września  Wielka Brytania  68:87   Ukraina
9. września  Niemcy  80:76   Izrael
9. września  Belgia  65:82   Franca

[tab:Gr B]

Jesenice:

Lp. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Serbia 8 5 3 2 371 366 5
2.  Łotwa 8 5 3 2 365 360 5
3.  Litwa 8 5 3 2 347 337 10
4.  Bośnia i Hercegowina 8 5 3 2 358 359 -1
5.  Czarnogóra 7 5 2 3 376 382 -6
6.  Macedonia 6 5 1 4 356 369 -23

Do drugiej fazy awansują 3 najlepsze zespoły

1. kolejka:

4. września  Łotwa  86:75  Bośnia i Hercegowina
4. września  Macedonia  80:81  Czarnogóra
4. września  Serbia  63:56  Litwa

2. kolejka:

5. września  Czarnogóra  72:73  Łotwa
5. września  Bośnia i Hercegowina  67:77  Serbia
5. września  Litwa  75:67  Macedonia

3. kolejka:

6. września  Czarnogóra   70:76  Bośnia i Hercegowina
6. września  Łotwa  59:67  Litwa
6. września  Macedonia  89:75  Serbia

4. kolejka:

8. września  Bośnia i Hercegowina  62:54  Macedonia
8. września Serbia  80:71  Łotwa
8. września Litwa  77:70
(63:63)PD
 Czarnogóra

5. kolejka:

9. września Łotwa  76:66  Macedonia
9. września Litwa  72:78  Bośnia i Hercegowina
9. września Czarnogóra  83:76  Serbia

[tab:Gr C]

Celje:

Lp. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Hiszpania 9 5 4 1 369 269 100
2.  Chorwacja 9 5 4 1 337 341 -4
3.  Słowenia 8 5 3 2 347 344 3
4.  Czechy 7 5 2 3 316 339 -23
5.  Gruzja 6 5 1 4 366 394 -28
6.  POLSKA 6 5 1 4 329 377 -48

Do drugiej fazy awansują 3 najlepsze zespoły

1. kolejka:

4. września  14:30  Gruzja  84:67  POLSKA
4. września  17:45  Hiszpania  68:40  Chorwacja
4. września  21:00  Czechy  60:62  Słowenia

2. kolejka:

5. września  14:30  Chorwacja  77:76  Gruzja
5. września  17:45  Czechy  69:68  POLSKA
5. września  21:00  Hiszpania  69:78  Słowenia

3. kolejka:

7. września  14:30  Hiszpania  60:39  Czechy
7. września  17:45  Chorwacja  74:70  POLSKA
7. września  21:00  Słowenia  72:68  Gruzja

4. kolejka:

8. września  14:30  POLSKA  53:89  Hiszpania
8. września  17:45  Czechy  95:79  Gruzja
8. września  21:00  Słowenia  74:76  Chorwacja

5. kolejka

9. września  14:30 Gruzja  59:83  Hiszpania
9. września  17:45  Chorwacja  70:53  Czechy
9. września  21:00  Słowenia  61:71  POLSKA

[tab:Gr D]

Koper:

Lp. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Włochy 10 5 5 0 391 339 52
2.  Finlandia 9 5 4 1 358 337 21
3.  Grecja 8 5 3 2 392 350 42
4.  Szwecja 6 5 1 4 345 391 -46
5.  Turcja 6 5 1 4 355 398 -43
6.  Rosja 6 5 1 4 374 400 -26

Do drugiej fazy awansują 3 najlepsze zespoły

1. kolejka:

4. września  Turcja  55:61  Finlandia
4. września  Szwecja  51:79  Grecja
4. września  Rosja  69:76  Włochy

2. kolejka:

5. września  Finlandia  81:60  Szwecja
5. września  Włochy  90:75  Turcja
5. września  Rosja  71:80  Grecja

3. kolejka:

7. września  Rosja  62:81  Szwecja
7. września  Włochy  62:44  Finlandia
7. września  Turcja  61:84  Grecja

4. kolejka:

8. września  Finlandia  86:83
(67:67)PD
 Rosja
8. września  Grecja  72:81  Włochy
8. września  Turcja  87:74  Szwecja

5. kolejka:

9. września  Grecja  77:86  Finlandia
9. września  Włochy  82:79  Szwecja
9. września  Turcja  77:89  Rosja

[tab:Gr E]

Lp. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Serbia 9 5 4 1  371 343 29
2.  Litwa 9 5 4 1 355 314 41
3.  Francja 8 5 3 2  388 380 8
4.  Ukraina 7 5 2 3 325 364 -39
5.  Belgia 6 5 1 4 318 358 -40
6.  Łotwa 6 5 1 4 362 360 2

Do finałowej fazy awansują 4 najlepsze zespoły

1. kolejka:

 11. września  21:00  Litwa  76:62  Francja
 11. września  14:30  Łotwa  85:51  Ukraina
 11. września  17:45  Belgia  69:76  Serbia

2. kolejka:

 13. września  21:00 Francja  102:91  Łotwa
 13. września  14:30  Litwa  86:67  Belgia
 13. września  17:45  Ukraina  82:75  Serbia

3. kolejka:

 15. września  21:00  Serbia  77:65  Francja
 15. września  17:45  Ukraina  63:70  Litwa
 15. września  14:30  Łotwa  56:60  Belgia

[tab:Gr F]

Lp. Drużyna Pkt M Z P Zdob Str. +/-
1.  Chorwacja 8 5 4  1  372  361  8
2.  Słowenia 8 5  3  2  385  379 6
3.  Włochy 8 5  3 2  374  357  17
4.  Hiszpania 7 5  2 3  375  339  36
5.  Finlandia 7 5  2  3  341  385  -44
6.  Grecja 6 5 1  4  381  407  -26

Do finałowej fazy awansują 4 najlepsze zespoły

1. kolejka:

 12. września  17:45  Grecja  79:75  Hiszpania
 12. września  21:00 Słowenia  84:77  Włochy
 12. września  14:30  Finlandia  66:88  Chorwacja

2. kolejka:

 14. września  17:45  Hiszpania  76:68  Finlandia
 14. września  21:00  Grecja  65:73  Słowenia
 14. września  14:30  Chorwacja  76:68  Włochy

3. kolejka:

 16. września  17:45  Włochy  86:81
(70:70)PD
 Hiszpania
 16. września  21:00  Finlandia  :  Słowenia
 16. września  14:30  Chorwacja  92:88
(70:70)PD
 Grecja

[tab:1/4]

 18. września  17:30  Hiszpania  90:60  Serbia
 18. września  21:00 Słowenia  72:82  Francja
 19. września  17:45  Chorwacja  84:72  Ukraina
 19. września  21:00  Litwa  81:77  Włochy

[tab:1/2]

Półfinały:

 20. września  17:45 Litwa  77:62  Chorwacja
 20. września  21:00 Hiszpania  72:75 (65:65)PD  Francja

O miejsca 5-8:

 19. września  14:30 Serbia 
74:92  Słowenia
 20. września 14:30 Ukraina  66:58  Włochy

[tab:END]


pubsport.pl
Top