Smuda robi z nas idiotów? Czy nauczy się wreszcie mówić porządnie?

Franciszek Smuda znów kłamie.. Ale dlaczego?

Dziś jak zawszę po powrocie ze szkoły pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem wiadomości sportowe w internecie. I okazało się, że to co usłyszałem w „Cafe Futbol” 2.01.11 to nieprawda! Tam red. Mateusz Borek wykonał telefon do naszego selekcjonera, ten co prawda nie odebrał, ale potem oddzwonił i powiedział, że oddał głos na Xaviego. Dziś pojawiła się informacja, że oddał głos na Inieste ! Franiu czy musisz kłamać? Po co to robisz? Może po prostu Smuda nie panuje nad swoimi wypowiedziami, a może cały czas chce być w mediach i dlatego mówi to, co wydaje mu się za odpowiednie w czasie.

Ale to nie pierwsze takie wpadki Smudy. Mówił np. o Wojtkowiaku, że to jest prawy obrońca, potem zmienił zdanie, że to jest „urodzony – środkowy”, a gdy zawiódł, Smuda znów powiedział, że widzi go na prawej obronie. Testował Łukasza Mierzejewskiego na prawej, lewej obronie, a potem w wywiadzie powiedział, że chce go sprawdzić na środku. Ale po co? Inna sprawa z tym słynnym „zakazem” picia. Tak się chwalił, że u niego nie będzie picia, że jest ZAKAZ spożywania alkoholu! A potem w wywiadach Żewłakow i Boruc powiedzieli, że żadnego zakazu nie było! Mało tego Smuda powiedział do Boruca: „Jak chcesz się napić, przyjdź – pierdolniemy razem”.

Kolejną sprawą, która mnie nie pokoi jest kiepska wymowa. Obejrzałem wiele wywiadów, których udzielił i wniosek jest jeden – nie umie porządnie posługiwać się językiem polskim. Wiem, że Smuda był w Niemczech więc pomyślałem, że może temu. A skąd! Poszukałem w internecie i okazało się, że on tylko parę lat był zza granicą. Więc dlaczego tak słabo mówi..?


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/