Jesteś tutaj
Główna > Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 > Terminarz IO w Soczi – dzień po dniu

Prezentujemy szczegółowy terminarz ZIO Soczi 2014. Dzień po dniu, godzina po godzinie, nie przegap żadnego wydarzenia.

[tab:6/02]

Czwartek, 6 lutego:

SNOWBOARD
07:00
Slopestyle (K) – kwalifikacje
11:00 Slopestyle (M) – kwalifikacje

NARCIARSTWO DOWOLNE
15:00 
Jazda po muldach (K) – kwalifikacje 1

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE
16:30
Drużynowo – program skrócony mężczyzn
18:10 Drużynowo – program skrócony par sportowych

[tab:7/02]

Piątek, 7 lutego:

CEREMONIA OTWARCIA ZIO SOCZI 2014
17:14 
Otwarcie Igrzysk

[tab:8/02]

Sobota, 8 lutego:

ZAPOWIEDŹ DNIA >>

SNOWBOARD
o6:30  Slopestyle (M) – półfinały
09:45 Slopestyle (M)- FINAŁ

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00 
Bieg łączony 7.5 + 7.5 km (K) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
12:30 
bieg na 5000 m (M) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00 
USA – Finlandia
14:00 Kanada – Szwajcaria

BIATHLON:
15:30
Sprint na 10 km (M) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
15:30 
Drużynowo – program skrócony par tanecznych
17:10 Drużynowo – program skrócony kobiet
19:05 Drużynowo – program dowolny par sportowych

NARCIARSTWO DOWOLNE
15:00 Jazda po muldach (K) – kwalifikacje 2
19:00. 19:35, 20:10 Jazda po muldach (K) – FINAŁ

SANECZKARSTWO:
15:30 
Mężczyźni – jedynki – 1. zjazd
17:40 Mężczyźni – jedynki – 2. zjazd

SKOKI NARCIARSKIE:
17:30
 skocznia normalna K95 (M) – kwalifikacje

[tab:9/02]

Niedziela, 9 lutego:

SNOWBOARD
07:30  Slopestyle (K) – półfinaly
10:15 Slopestyle (K)- FINAŁ

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Zjazd (M) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00
Szwecja – Japonia
14:00 Rosja – Niemcy

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00 
Bieg łączony 15 + 15 km (M) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
12:30 
bieg na 3000 m (K) – FINAŁ

BIATHLON:
15:30
 Sprint na 7.5 km (K) – FINAŁ

SANECZKARSTWO:
15:30
Mężczyźni – jedynki 3. zjazd
17:40 Mężczyźni jedynki – 4. zjazd FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
Drużynowo – program dowolny mężczyzn
17:05 Drużynowo – program dowolny kobiet
18:10 Drużynowo – program dowolny par tanecznych – FINAŁ

SKOKI NARCIARSKIE:
18:30
 skocznia normalna K95 (M) – FINAŁ

[tab:10/02]

Poniedziałek, 10 lutego:

CURLING:
6:00
Faza grupowa (M) DEN – CHN, GER – CAN, SUI – SWE, RUS – GBR
11:00 Faza grupowa (K) CHN – CAN, SUI – USA, RUS – DEN, SWE – GBR
16:00 faza grupowa (M) SWE – GBR, CAN – SUI, USA – NOR, DEN – RUS

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Superkobinacja (K)
12:00 Superkobinacja (K) – FINAŁ

SHORT TRACK:
10:45
biegi na 1500 m (M) – kwalifikacje
11:27 biegi na 500 m (K) – kwalifikacje
12:04 biegi na 1500 m (M) – półfinały
12:35 sztafeta na 3000 m (K) – półfinały
13:05 biegi na 1500 m (M) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
11:00 
USA – Szwajcaria
16:00 Finlandia – Kanada

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
14:00 
bieg na 500 m (M) – 1. przejazd
15:55 bieg na 500 m (M) – 2. przejazd FINAŁ

NARCIARSTWO DOWOLNE
16:00 Jazda po muldach (M) – kwalifikacje 1
16:50 Jazdo po muldach (M) – kwalifikacje 2
19:00, 19:35, 20:10 Jazda po muldach (M) – FINAŁ

SANECZKARSTWO:
15:45 
Kobiety – jedynki 1. zjazd
17:35 Kobiety – jedynki 2. zjazd

BIATHLON:
16:00
 Bieg pościgowy na 12.5 km (M) – FINAŁ

[tab:11/02]

Wtorek, 11 lutego:

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (K) KOR – JPN, RUS – USA, SUI – DEN, SWE – CAN
11:00 Faza grupowa (M) NOR – RUS, CAN – SWE, USA – CHN, GBR – GER
16:00 faza grupowa (K) KOR – SUI, GBR – USA, CHN – RUS, DEN – JPN

NARCIARSTWO DOWOLNE:
7:00  Slopestyle (K) – kwalifikacje
10:00 Slopestyle (K)- FINAŁ

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00
sprint tech. dowolną (K) – kwalifikacje
11:25 sprint tech. dowolną (M) – kwalifikacje
13:00 sprint tech. dowolną (K) FINAŁ
13:25
sprint tech. dwolną (M) FINAŁ

SNOWBOARD
11:00  Halfpipe (M) – kwalifikacje
16:00 Halfpipe (M) – półfianły
18:30 Halfpipe (M)- FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
11:00 
Niemcy – Szwecja
16:00 Rosja – Japonia

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
13:45 
bieg na 500 m (K) – 1. przejazd
15:34 bieg na 500 m (K) – 2. przejazd FINAŁ

SANECZKARSTWO:
15:30
Kobiety – jedynki 3. zjazd
17:20 Kobiety – jedynki 4. zjazd FINAŁ

BIATHLON:
16:00
 Bieg pościgowy na 10 km (K) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
program skrócony par sportowych

SKOKI NARCIARSKIE:
18:30
 skocznia normalna K95 (K) – FINAŁ

[tab:12/02]

Środa, 12 lutego:

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (M) DEN-USA, CHN-SUI, NOR-GER
11:00 Faza grupowa (K) USA-CHN, KOR-SWE, JPN-RUS, CAN-GBR
16:00 faza grupowa (M) SUI-GBR, GER-CHN, DEN-SWE, RUS-CAN

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
18:00
Czechy – Szwecja
18:00 Łotwa – Szwajcaria

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00 Szwajcaria – Finlandia
13:30  Kanada – USA

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
15:00 
bieg na 1000 m (M) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:45 
program dowolny par sportowych FINAŁ

KOMBINACJA NORWESKA
10:30
Skoki na skoczni normalnej K95
13:30 Bieg na 10 km FINAŁ

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Zjazd (K) – FINAŁ

SNOWBOARD
11:00  Halfpipe (K) – kwalifikacje
16:00 Halfpipe (K) – półfinały
18:30 Halfpipe (K) – FINAŁ

SANECZKARSTWO:
15:15
 Dwójki – 1. zjazd
16:45 Dwójki – 2. zjazd FINAŁ

[tab:13/02]

Czwartek, 13 lutego:

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (K) CHN-GBR, CAN-DEN, SUI-SWE
11:00 Faza grupowa (M) CAN-DEN, GBR -USA, RUS-SUI, NOR-SWE
16:00 faza grupowa (K) SWE-DEN, RUS-KOR, JPN-USA, SUI-CAN

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
09:00
 Finlandia – Austria
13:30 Rosja – Słowenia
13:30 Słowacja – USA
18:00 Kanada – Norwegia

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00 
Japonia – Niemcy
18:00 Szwecja – Rosja

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
15:00 
bieg na 1000 m (K) – FINAŁ

SHORT TRACK:
11:00
biegi na 500 m (K) – ćwierćfinały
11:25 biegi na 1000 m (M) – kwalifikacje
12:10 biegi na 500 m (K) – półfinały
12:30 sztafeta na 5000 m (M) – półfinały
13:05 biegi na 500 m (K) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
program skrócony solistów

BIATHLON:
15:00
 Bieg indywidualny na 20  km (M) – FINAŁ

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00
Bieg indywidualny tech. klasyczną na 10 km (K) – FINAŁ

NARCIARSTWO DOWOLNE:
07:15  Slopestyle (M) – kwalifikacje
10:30 Slopestyle (M)- FINAŁ

SKELETON:
08:30
Kobiety, 1. zjazd
9:40 Kobiety, 2. zjazd

SANECZKARSTWO:
17:15 
Zawody drużynowe FINAŁ

[tab:14/02]

Piątek, 14 lutego:

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (M) SWE-CHN, USA-GER, CAN-NOR
11:00 Faza grupowa (K) USA-DEN, GBR-JPN, KOR-CHN, RUS-SUI
16:00 faza grupowa (M) RUS-USA, CHN-NOR, GBR-DEN, SUI-GER

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
09:00
 Czechy – Łotwa
13:30 Szwecja – Szwajcaria
18:00 Norwegia – Finlandia
18:00 Kanada – Austria

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
program dowolny solistów – FINAŁ

BIATHLON:
15:00
 Bieg indywidualny na 15  km (K) – FINAŁ

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00
 Bieg indywidualny tech. klasyczną na 15 km (M) – FINAŁ

SKOKI NARCIARSKIE
18:30 
zawody na dużej skoczni HS134 – kwalifikacje

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Superkobinacja (M)
12:30 Superkobinacja (M) – FINAŁ

NARCIARSTWO DOWOLNE:
14:45  Aerials (K) – kwalifikacje 1
15:30 Aerials (K) – kwalifikacje 2
18:30, 18:55, 19:10 Aerials (K)- FINAŁ

SKELETON:
16:40
 Kobiety – 3. zjazd
17:50 Kobiety – 4. zjazd FINAŁ
13:30 Mężczyźni -1. zjazd
15:05 Mężczyźni – 2. zjazd

[tab:15/02]

Sobota, 15 lutego:

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (K) CAN-JPN, CHN-SWE, GBR-KOR
11:00 Faza grupowa (M) SWE-GER, CAN-GBR, DEN-SUI, RUS-CHN
16:00 faza grupowa (K) CAN-RUS, USA-SWE, SUI-GBR, DEN-CHN

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Supergigant (K) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
09:00 
Słowacja – Słowenia
13:30 USA – Rosja
18:00 Szwajcaria – Czechy
18:00 Szwecja – Łotwa

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00 
Ćwierćfinał 1
13:30 Ćwierćfinał 2

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00
 Sztafeta 4×5 km (klas. + dow.) (K)  – FINAŁ

SHORT TRACK:
11:00 biegi na 1500 m (K) – kwalifikacje
11:43 bieg na 1000 m (M) – ćwierćfinały
12:12 biegi na 1500 m (K) – półfinały
12:43 biegi na 1000 m (M) – półfinały
13:06 biegi na 1500 m (K) – FINAŁ
13:20 
biegi na 1000 m (M) – FINAŁ 

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
14:3
bieg na 1500 m (M) – FINAŁ

SKELETON:
15:45
 Mężczyźni 3. zjazd
17:15 Mężczyźni 4. zjazd FINAŁ

SKOKI NARCIARSKIE

18:30  18:45 zawody na dużej skoczni HS134 – FINAŁ

[tab:16/02]

Niedziela, 16 lutego:

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (M) USA – CAN, SWE – RUS, GBR – NOR
11:00 Faza grupowa (K) USA-CAN, SWE-RUS, DEN-KOR, JPN-SUI
16:00 faza grupowa (M) CHN-CAN, USA-SWE, NOR-SUI, GER-DEN

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Supergigant (M) – FINAŁ

SNOWBOARD:
08:00 
Cross (K) – seeding
10:15 Cross (K) – 1/4 finału
10:30 Cross (K) – 1/2 finału
10:40 Cross (K) FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
09:00 
Austria – Norwegia
13:30 Rosja – Słowacja
13:30 Słowenia – USA
18:00 Finlandia – Kanada

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00 
Miejsca 5-8
18:00 Miejsca 5-8

BIEGI NARCIARSKIE:
11:00
 Sztafeta 4×10 km (klas. + dow.) (M)  – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
15:0
bieg na 1500 m (K) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
program skrócony par tanecznych

BIATHLON:
16:00 17:00
 Bieg masowy na 15 km (M) – FINAŁ
przełożone z powodu dużej mgły

BOBSLEJE:
17:15
Dwójki (M) – 1. zjazd
18:50 Dwójki (M) – 2. zjazd

[tab:17/02]

Poniedziałek, 17 lutego:

BIATHLON:
12:30 
Bieg masowy na 15 km (M) – FINAŁ przełożone na wtorek
16:00 Bieg masowy na 12.5 km (K) – FINAŁ

CURLING:
6:00
 Faza grupowa (K) KOR-USA, RUS-GBR, JPN-CHN
11:00 Faza grupowa (M) GER-RUS, SUI-USA, NOR-DEN, CHN-GBR
16:00 faza grupowa (K) DEN-GBR, JPN-SWE, CHN-SUI, CAN-KOR

SNOWBOARD:
08:00 
Cross (M) – seeding – odwołane z powodu mgły, przełożone na wtorek
10:30 Cross (M) – 1/8 finału
10:55 Cross (M) – 1/4 finału
11:04 Cross (M) – 1/2 finału
11:12 Cross (M) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
13:30 
Półfinał 1
18:00 Półfinał 2

NARCIARSTWO DOWOLNE:
14:45  Aerials (M) kwalifikacje 1
15:30 Aerials (M) kwalifikacje 2
18:30, 18:55, 19:05 Aerials (M)- FINAŁ

BOBSLEJE:
15:30
Dwójki (M) – 3. zjazd
17:05 Dwójki (M) – 4. zjazd  FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 program dowolny par tanecznych FINAŁ

SKOKI NARCIARSKIE
18:15 
zawody drużynowe na dużej skoczni HS134 (M) – FINAŁ

[tab:18/02]

Wtorek, 18 lutego:

CURLING:
6:00
 Norwegia – Wielka Brytania /baraż o 1/2 finału/

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Slalom Gigant (K)
11:30 Slalom Gigant (K) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
09:00 
Słowenia – Austria
13:30 Rosja – Norwegia
18:00 Szwajcaria – Łotwa
18:00 Czechy – Słowacja

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
09:00 
Mecz o 7. miejsce
13:30 Mecze o 5. miejsce

SHORT TRACK:
10:30 
biegi na 1000 m (K) kwalifikacje
11:15 biegi na 500 m (M) – kwalifikacje
11:54 sztafeta na 3000 m (K) – FINAŁ

KOMBINACJA NORWESKA
10:30
 Skoki na skoczni dużej
13:00 Bieg na 10 km FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
14:0
bieg na 10 000 m (M) – FINAŁ

NARCIARSTWO DOWOLNE:
14:45 Halfpipe (M) – kwalifikacje
18:30 Halfpipe (M) – FINAŁ

BOBSLEJE:
16:15
 Kobiety – 1. zjazd
17:23 Kobiety – 2. zjazd

BIATHLON:
11:30 
Bieg masowy na 15 km (M) – FINAŁ 

SNOWBOARD:
7:30 Cross (M) – 1/8 finału
7:50 Cross (M) – 1/4 finału
8:10 Cross (M) – 1/2 finału
8:18 Cross (M) – FINAŁ

[tab:19/02]

Środa, 19 lutego:

SNOWBOARD:
6:15
Slalom gigant równoległy K – kwalifikacje
6:42 Slalom gigant równoległy M – kwalifikacje
10:00 Slalom gigant równoległy K – 1/8
10:12 Slalom gigant równoległy M – 1/8
10:48 Slalom gigant równoległy K – 1/4
10:54 Slalom gigant równoległy M – 1/4
11:15 Slalom gigant równoległy K – 1/2
11:18 Slalom gigant równoległy M – 1/2
11:31 Slalom gigant równoległy K – FINAŁ
11:35 
Slalom gigant równoległy M – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
09:00 Ćwierćfinał 1
13:30 Ćwierćfinał 2
18:00 Ćwierćfinał 3
18:00 Ćwierćfinał 4

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
08:00 
Slalom Gigant (M)
11:30 Slalom Gigant (M) – FINAŁ

BIEGI NARCIARSKIE:
10:15
 sprint drużynowy tech. klas. (K) – kwalifikacje
11:06 sprint drużynowy tech. klas. (M) – kwalifikacje
12:45 sprint drużynowy tech. klas.(K) FINAŁ
13:15 
sprint drużynowy tech. klas. (M) FINAŁ

CURLING:
11:00 Półfinał (K)
11:00 Półfinał (K)
16:00 Półfinał (M)
16:00 Półfinał (M)

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
14:3
bieg na 5 000 m (K) – FINAŁ

BIATHLON:
15:30
 Sztafeta mieszana (M+K) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
program skrócony solistek

BOBSLEJE:
17:15
Kobiety – 3. zjazd
18:23 Kobiety – 4. zjazd FINAŁ

[tab:20/02]

Czwartek, 20 lutego:

NARCIARSTWO DOWOLNE
08:15 Ski Cross (M) – seeding
10:30 Ski Cross (M) – 1/8
11:05 Ski Cross (M) – 1/4
11:25 Ski Cross (M) – 1/2
11:45 Ski Cross (M) – FINAŁ
15:30 
Halfpipe (K)
18:30 Halfpipe (K) – FINAŁ

KOMBINACJA NORWESKA
09:00
 Skoki drużynowe na skoczni dużej
12:00 Bieg na 4×5 km FINAŁ

CURLING:
09:30 Mecz  o brązowy medal (K)
14:30 FINAŁ (K)

HOKEJ NA LODZIE KOBIET:
13:00 
Mecz o brązowy medal
18:00 FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
16:00 
program dowolny solistek –  FINAŁ

[tab:21/02]

Piątek, 21 lutego:

NARCIARSTWO DOWOLNE
08:45 Ski Cross (K) – seeding
10:30 Ski Cross (K) –  1/8
11:05 Ski Cross (K) – 1/4
11:25 Ski Cross (K) 1/2
11:41 Ski Cross (K) – FINAŁ

CURLING:
09:30 Mecz  o brązowy medal (M)
14:30 FINAŁ (M)

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
13:00 Półfinały
18:00 Półfinały

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
13:45 
Slalom  (K)
17:15 Slalom (K) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
14:3
biegi sztafetowe M – 1/4
15:23 biegi sztafetowe K – 1/4
16:13 biegi sztafetowe M – 1/2

BIATHLON:
15:30
 Sztafeta 4x6km (K) – FINAŁ

SHORT TRACK:
17:30
biegi na 500 m (M) – kwalifikacje
17:44 biegi na 1000 m (K) – 1/4
18:13 biegi na 500 m (M) – 1/2
18:21 biegi  na 1000 m (K) – 1/2
18:43 biegi na 500 m (M) – FINAŁ
18:53 biegi na 1000 m (K) – FINAŁ
19:18 sztafeta na 5000 m (M) – FINAŁ

[tab:22/02]

Sobota, 22 lutego:

SNOWBOARD:
6:15
 Slalom równoległy (K) – kwalifikacje
6:42 Slalom równoległy (M)  – kwalifikacje
10:15 Slalom równoległy (K) – 1/8
10:27 Slalom równoległy (M) – 1/8
11:03 Slalom równoległy (K) – 1/4
11:09 Slalom równoległy (M) – 1/4
11:30 Slalom równoległy (K) – 1/2
11:33 Slalom równoległy (M) – 1/2
11:46 Slalom równoległy (K) – FINAŁ
11:50 Slalom równoległy (M) – FINAŁ

BIEGI NARCIARSKIE:
10:30 
Bieg masowy na 30 km tech. dowolną (K) – FINAŁ

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:
13:45 
Slalom  (M)
17:15 Slalom (M) – FINAŁ

ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE:
14:3
biegi sztafetowe K – półfinały
14:51 biegi sztafetowe M – FINAŁ
15:14 
biegi sztafetowe K – FINAŁ

BIATHLON:
15:30
 Sztafeta 4×7,5km (M) – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
16:00 Mecz o brązowy medal

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE:
17:30
Pokazy mistrzów

BOBSLEJE:
17:30 
czwórki (M) – 1. zjazd
19:00 czwórki (M) – 2. zjazd

[tab:23/02]

Niedziela, 23 lutego:

BIEGI NARCIARSKIE:
08:00 
Bieg masowy na 50 km tech. dowolną (M) – FINAŁ

BOBSLEJE:
10:30 
czwórki (M) – 3. zjazd
12:00 czwórki (M) – 4. zjazd – FINAŁ

HOKEJ NA LODZIE MĘŻCZYZN:
13:00 FINAŁ

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA:
17:00 
ceremonia zamknięcia

[tab:END]


pubsport.pl
Top