Jesteś tutaj
Główna > Tenis ziemny – turniej WTA Indian Wells 2015 > Indian Wells 2013

Drabinki, wyniki i terminarze turnieju tenisowego Indian Wells 2013. Impreza w Kalifornii rozpoczęła się 4 marca.

[tab:Turniej kobiet]

1/4: 1/2: FINAŁ:
Azarenka (1) w
Woźniacki (8) o
Woźniacki (8) 2 6 7
Kerber (4) w Kerber (4) 6 4 5
Stosour (7) o
Woźniacki (8) 2 2
Kvitova (5) 6 4 3 Szarapowa (2) 6 6
Kirilenko (12) 4 6 6
Kirilenko (12) 4 3
Errani (6) 6 2 Szarapowa (2) 6 6
Szarapowa (2) 7 6

 

[hide-this-part morelink=”1. ćwiartka (U. Radwańska):”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Azarenka (1)
vs Azarenka (1)
wolny los 6:4 6:1
Foretz Hantuchova
3:6 6:3 4:6 Azarenka (1)
Hantuchova 3:6 6:3 6:0
Switolina Flipkens (28)
0:6 0:6 Niculescu
Niculescu 6:4 4:6 3:6
wolny los Flipkens (28)
vs Azarenka (1)
Flipkens (28) 6:3 6:1
Hsieh (20) U. RADWAŃSKA
vs. Hsieh (20)
wlony los 3:6 3:6
Mattek-Sands Hampton
7:5 3:6 1:6 Hampton
Hampton 0:6 6:7
U. RADWAŃSKA U. RADWAŃSKA
6:3 6:3 U. RADWAŃSKA
Rus 6:3 6:4
wolny los Stephens (15)
vs Azarenka (1)
Stephens (15) vs
Petrowa (10) Woźniacki (8)
vs Petrowa (10)
wolny los 6:2 6:3
Martić Voegele
6:4 4:6 3:6 Petrowa (10)
Voegele 6:! 6:2
Robson Goerges (21)
6:2 6:7 1:6 Arvidsson
Arvidsson 3:6 3:6
wolny los Goerges (21)
vs.
Goerges (21) Petrowa (10)
Wesnina (29) 6:7 3:6
vs Wesnina (29) Woźniacki (8)
wolny los 3:6 7:5 6:1
Date Krumm Date Krumm
6:4 3:6 6:3 Wesnina (29)
Wokobojewa 2:6 1:6
Puig Woźniacki (8)
7:6 2:6 2:6 Cornet
Cornet 4:6 6:3 3:6
wolnt los Woźniacki (8)
vs.
Woźniacki (8)

[/hide-this-part][hide-this-part morelink=”2. ćwiartka:”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Kerber (4)
vs Kerber (4)
wolny los 6:2 6:2
Begu Begu
6:2 6:4 Kerber (4)
Watson 6:1 7:6
Lucic Wickmayer (30)
7:5 6:3 Lucic
Parmentier 6:3 3:6 2:6
wolny los Wickmayer (30)
vs Kerber (4)
Wickmayer (30) 6:4 7:5
Makarowa (17) Muruguza
vs. Makarowa (17)
wolny los 3:6 6:1 4:6
Jovanovski Muruguza
6:2 5:7 3:6 Muruguza
Muruguza 6:4 7:6
Rybarikowa Rybarikowa
7:6 6:0 Rybarikowa
Oprandi 6:2 4:6 6:2
wolny los Safarova (16)
vs Kerber (4)
Safarova (16) vs
Ivanović (11) Stosour (7)
vs Ivanović (11)
wolny los 6:2 6:1
Hradecka Townsend
6:3 6:7 3:6 Ivanović (11)
Townsend 1:6 6:3 0:6
Beck Barthel (24)
6:3 4:6 1:6 Berents
Berents 1:6 4:6
wolny los Barthel (24)
vs.
Barthel (24) Barthel (24)
Peng (32) 6:4 2:6 3:6
vs Peng (32) Stosour (7)
wolny los 6:0 4:6 6:3
Dulgheru Dulgheru
6:4 6:4 Peng (32)
Larcher de Brito 3:6 6:3 2:6
Keys Stosour (7)
6:4 4:6 6:3 Keys
Oudin 3:6 4:6
wolny los Stosour (7)
vs.
Stosour (7)

[/hide-this-part][hide-this-part morelink=”3. ćwiartka (A. Radwańska):”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Kvitova (5)
vs Kvitova (5)
wolny los 6:4 3:6 6:3
Goworcowa Goworcowa
6:2 3:6 6:4 Kvitova (5)
Minella 6:2 7:6
Morita Tsurenko
1:6 2:6 Tsurenko
Tsurenko 6:1 3:6 6:1
wolny los Szwedowa (31)
vs Kvitova (5)
Szwedowa (31) 6:2 6:3
Zakopal. (19) Zakopalowa (19)
vs. Zakopal. (19)
wolny los 6:7 6:2 6:3
Eraković Peer
3:6 4:6 Zakopalowa (19)
Peer 6:4 7:5
Halep Cibulkova (12)
6:2 6:0 Halep
Davis 5:7 6:7
wolny los Cibulkova (12)
vs Kvitova (5)
Cibulkova (12) vs
Kirilenko (11) Kirilenko (11)
vs Kirilenko (11)
wolny los 4:6 6:4 6:1
Pironkowa McHale
3:6 4:6 Kirilenko (11)
McHale 6:3 4:6 6:2
Craybas Burdette
3:6 1:6 Burdette
Burdette 7:6 6:1
wolny los Paszek (23)
vs.
Paszek (23) Kirilenko (11)
Cirstea (27) 6:1 4:6 7:5
vs Cirstea (27) A. RADWANSKA (3)
wolny los 4:6 6:3 6:1
Medina Garr. Medina Garr.
6:1 6:3 Cirstea (27)
DellAcqua 7:6 3:6 4:6
Puchkowa A. RADW.(3)
3:6 3:6 Sanchez 
Sanchez 2:6 1:6
wolny los A. RADW. (3)
vs.
A. RADW. (3)

[/hide-this-part][hide-this-part morelink=”4. ćwiartka:”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Errani (6)
vs Errani (6)
wolny los 6:2 3:6 6:3
Min Dominguez Lino
6:1 4:6 3:6 Errani (6)
Dominguez Lino 6:3 6:1
Babos Larsson
7:6 2:6 0:6 Larsson
Larsson 7:5 6:1
wolny los Pawljuczenkowa (26)
vs Errani (6)
Pawljucz. (26) 6:3 6:2
Jankovic (18) Bartoli (9)
vs. Jankovic (18)
wolny los 6:0 2:6 5:7
Kuzniecowa Kuzniecowa
6:3 6:1 Kuzniecowa
Hlavackova 4:6 4:6
Mladenovic Bartoli (9)
4:6 1:6 Scheepers
Scheepers 3:6 3:6
wolny los Bartoli (9)
vs Errani (6)
Bartoli (9)  vs
Vinci (14)  Szarapowa (2)
vs Vinci (14)
wolny los 6:3 6:4
Zheng Pierwak
1:6 2:6 Vinci (14)
Pierwak 6:2 4:6 4:6
Arruabarena Ve. Arruabarena Ve.
6:4 1:6 6:3 Arruabarena Ve.
Karatanczewa 6:1 6:4
wolny los Lepczenko (22)
vs.
Lepczenko (22)  Arruabarena Ve.
Suarez N. (25)  5:7 0:6
vs Suarez N. (25) Szarapowa (2)
 wolny los 6:1 6:1
Soler Espinoza Soler Espinoza
6:7 6:2 6:1 Suarez N. (25)
King 5:7 3:6
Penetta Szarapowa (2)
5:7 1:6 Schiavone
Schiavone 2:6 1:6
wolny los Szarapowa (2)
vs.
Szarapowa (2) 

[/hide-this-part]

[tab:Turniej mężczyzn]

1/4: 1/2: FINAŁ:
Djoković (1) 6 6
Tsonga (8) 3 1
 Djoković (1) 6 4 4
Murray (3) 7 3 1  Del Potro (7) 4 6 6
Del Potro (7) 6 6 6
Del Potro (7) 6 3 4
Berdych (6) 6 6 Nadal (5) 4 6 6
Andersson 4 4
 Berdych (6) 4 5
Nadal (5) 6 6  Nadal (5) 6 7
Federer (2) 4 2

[hide-this-part morelink=”1. ćwiartka:”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Djoković (1)
vs Djoković (1)
wolny los 6:0 5:7 6:2
Fognini Fognini
6:4 6:3 Djoković (1)
Bedene 7:6 6:1
Ebden  Dimitrow (31)
6:3 4:6 6:4 Ebden
Kuzniecow 4:6 4:6
wolny los  Dimitrow (31)
vs Djoković (1)
Dimitrow (31)  6:0 7:6
Querrey (24)  Querrey (24)
vs. Querrey (24)
wolny los  6:3 6:4
Sock Karlović
6:3 6:7 2:6 Querrey (24)
Karlović  7:6 6:7 7:5
Matosević Matosević
7:5 6 :2 Matosević
Robredo 7:5 6:0
wolny los  Monaco (14)
vs Djoković (1)
Monaco (14)  vs
Cilić (12)  Tsonga (8)
vs Cilić (12)
wolny los  7:6 6:2
Zeballos Ramos
3:6 3:6 Cilić (12)
Ramos 6:3 4:6 3:6
Munoz Raonić (17)
5:7 3:6 Llodra
Llodra w.o.
wolny los  Raonić (17)
vs.
Raonić (17) Raonić (17)
Fish (32) 6:4 5:7 4:6
vs Fish (32) Tsonga (8)
wolny los  6:3 3:6 6:4
Becker Reynolds
3:6 6:3 4:6 Fish (32)
Reynolds 6:7 6:7
Blake Tsonga (8)
6:3 6:4 Blake
Haase 6:7 4:6
wolny los  Tsonga (8)
vs.
Tsonga (8) 

[/hide-this-part][hide-this-part morelink=”2. ćwiartka:”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Murray (3)
vs Murray (3)
wolny los 5:7 6:2 6:2
Donskoy Donskoy
6:2 6:1 Murray (3)
Ito 6:3 6:2
Lu Lu
2:6 6:2 6:2 Lu
Smyczek 7:6 7:6
wolny los  Klizan (26)
vs Murray (3)
Klizan (26)  7:6 6:4
Dołgopołow (22)  Berlocq 
vs. Dołgopołow (22)
wolny los  3:6 7:6 3:6
Giraldo Berlocq
0:6 6:2 5:7 Berlocq
Berlocq 6:2 6:2
Tursunow Nishikori (16)
4:6 4:6 Petzschner
Petzschner 3:6 2:6
wolny los Nishikori (16)
vs Murray (3)
Nishikori (16)  vs
Almagro (11)  Del Potro (7)
vs Almagro (11)
wolny los  7:5 6:1
Lacko Gimeno Traver
1:6 4:6 Almagro (11)
Gimeno Traver 3:6 7:6 6:7
Andujar Haas (19)
2:6 6:1 6:4 Andujar
Johnson 3:6 6:7
wolny los  Haas (19)
vs.
Haas (19)  Haas (19)
Chardy (25)  1:6 2:6
vs Chardy (25) Del Potro (7)
wolny los  2:6 6:2 4:6
Phau Phau
7:6 6:2 Phau
Falla 2:6 5:7
Dawidienko Del Potro (7)
7:6 6:2 Dawidienko
Mathieu 3:6 4:6
wolny los  Del Potro (7)
vs.
Del Potro (7) 

[/hide-this-part][hide-this-part morelink=”3.  ćwiartka (Janowicz, Kubot):”]

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Berdych (6)
vs Berdych (6)
wolny los 6:2 6:4
Zverev Zverev
3:6 6:3 7:6 Berdych (6)
Melzer 6:4 6:1
Troicki F. Mayer (27)
6:4 3:6 4:6 Goffin
Goffin 4:6 2:6
wolny los  F. Mayer (27)
vs Berdych (6)
Mayer (27)  6:1 7:5
JANOWICZ Gasquet (10)
vs. JANOWICZ (24)
wolny los  7:6 4:6 6:3
Granollers Nalbandian
4:6 2:6 JANOWICZ (24)
Nalbandian 1:6 4:6
Bellucci Gasquet (10)
4:6 3:6 Tomic
Tomic 6:7 2:6
wolny los  Gasquet (10)
vs Berdych (6)
Gasquet (10)  vs
Simon (13)  Anderson
vs Simon (13)
wolny los  6:3 3:6 7:6
Muller Lorenzi
5:7 4:6 Simon (13)
Lorenzi 3:6 7:6 6:4
KUBOT Paire
7:5 5:7 2:6 Paire
Paire 6:4 6:2
wolny los Kohlschreiber (24)
vs.
Kohlschrei. (24)  Simon (13)
Verdasco (29)  3:6 6:1 4:6
vs Verdasco (29) Anderson
wolny los  1:6 0:6
Nieminen Nieminen
4:6 6:3 6:3 Nieminen
Sijsling vs
Hanescu Anderson
6:7 3:6 Anderson
Anderson 3:6 6:4 6:3
wolny los  Ferrer (4)
vs.
Ferrer (4) 

[/hide-this-part][hide-this-part morelink=”4. ćwiartka:”]:

I runda: II runda: III Runda: 1/8: 1/4:
Nadal (5) 
vs Nadal (5)
wolny los 7:6 6:2
Soeda Harrison
0:6 6:4 3:6 Nadal (5)
Harrison w.o.
L. Mayer L. Mayer
vs L. Mayer 
Malisse 6:2 6:3
wolny los  Jużnyj (30)
vs Nadal (5)
Jużnyj (30)  4:6 6:4 7:5
Seppi (20)  Gulbis
vs. Seppi (20)
wolny los  7:5 6:4
Brands Brands
6:0 7:6 Seppi (20)
Baghdatis 7:5 3:6 4:6
Gulbis Gulbis
6:3 6:2 Gulbis
F. Lopez 6:2 6:0
wolny los  Tipsarević (9)
vs Nadal (5)
Tipsarević (9)  vs
Isner (15)  Federer (2)
vs Isner (15)
wolny los  7:6 3:6 4:6
Hewitt Hewitt
6:4 3:6 6:1 Hewitt
Rosol 4:6 5:7
Odesnik Wawrinka (18)
7:5 7:5 Odesnik
Bautista Agut 6:3 2:6 1:6
wolny los Wawrinka (18)
vs.
Wawrinka (18)  Wawrinka (18)
Benneteau (28) 3:6 7:6 5:7
vs Benneteau (28) Federer (2)
wolny los 4:6 2:6
Pella Dodig
1:6 2:6 Dodig
Dodig 3:6 1:6
Pospisil Federer (2)
6:7 3:6 Istomin
Istomin 2:6 3:6
wolny los  Federer (2)
vs.
Federer (2) 

[/hide-this-part]

[tab:INFO]

W turnieju kobiet wezmą udział m.in. Wiktoria Azarenka, Maria Szarapowa, Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska. Z pierwszej 10. rankingu  WTA zabraknie jedynie Sereny Williams oraz Na Li. Początek turnieju głównego w środę 6.03.2013.

W turnieju mężczyzn wystąpią Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz, a także największe gwiazdy światowego tenisa, z Rogerem Federerem, Novakiem Djokovicem, Andy Murrayem i wracającym na korty Rafaelem Nadalem na czele. Początek turnieju głównego w czwartek 7.02.2013.

[tab:END]





pubsport.pl
Top