Jesteś tutaj
Główna > Tenis > Australian Open 2018

Prezentujemy terminarz i wyniki turnieju Australian Open 2018 – czyli pierwszej w tenisowym kalendarzu imprezy wielkoszlemowej, która odbędzie się w dniach 15-28 stycznia. 

 WYNIKI LIVE >>

Losowanie drabinek w czwartek 11. stycznia

Turniej kobiet

Drabinka turnieju >>

Drabinka turnieju >>

Edytuj
Runda Data Zawodnik I Zawodnik II Wynik
I 16-sty S. Halep D. Alva 7:6 6:1
I 16-sty E. Bouchard O. Dodln 6:3 7:6
I 16-sty L. Davis J. Cepelova 6:7 6:3 6:1
I 16-sty A. Petkovic P. Kvitova 6:3 4:6 10:8
I 16-sty A. Barty A. Sabalenka 6:7 6:4 6:4
I 16-sty C. Giorgi A. Kalinskaja 6:4 6:3
I 16-sty N. Osaka K. Kucova 7:5 6:2
I 16-sty O. Jabeur E. Vesnina 3:6 4:6
I 16-sty J. Konta M. Brengle 6:3 6:1
I 16-sty B. Pera A. Blinkova 6:2 6:2
I 16-sty L. Arruabarrena R. Hogenkamp 6:1 6:2
I 16-sty K. Ahn B. Strycova 1:6 5:7
I 16-sty L. Safarova A. Tomijanovic 7:5 6:3
I 16-sty S Cirstea Z. Diyas 5:7 6:4 6:3
I 16-sty L. Cabrera B. Haddad-Maia 6:7 4:6
I 16-sty V. Cepede Ka. Pliskova 3:6 4:6
I 16-sty G. Muguruza J. Ponchet 6:4 6:3
I 16-sty S. Hsieh L. Zhu 0:6 6:0 8:6
I 16-sty N. Vikhlyantseva L. Tsurenko 6:3 3:6 4:6
I 16-sty /09:00/ Kr. Pliskova A. RADWAŃSKA 6:2 3:6 2:6
I 16-sty A. Kerber A. Friedsam 6:0 6:4
I 16-sty N. Hibino D. Vekic 5:7 3:6
I 16-sty T. Maria M. Sharapova 1:6 4:6
I 16-sty V. Lepchenko A. Sevastova 6:3 3:6 2:6
I 16-sty K. Mladenovic A. Bogdan 3:6 2:6
I 16-sty Y. Putintseva H. Watson 7:5 7:6
I 16-sty P. Hercog E. Alexandrova 6:7 4:6
I 16-sty Q. Wang M. Keys 1:6 5:7
I 16-sty M. Lucic-Baroni S. Rogers 7:6 5:7 6:2
I 16-sty C. McHale A. Sasnovich 3:6 2:6
I 16-sty K. Nara M. Vondrousova 5:7 4:6
I 16-sty C. Witthoeft C. Garcia 5:7 3:6
I 15-sty V. Williams B. Benclc 3:6 5:7
I 15-sty L. Kumkhum J. Larsson 6:3 7:5
I 15-sty A. Van Uytvanck P. Martic 6:7 3:6
I 15-sty I. Begu E. Makarova 6:4 6:4 8:6
I 15-sty D. Gavrilova I. Falconi 6:1 6:1
I 15-sty V. Kuzmova E. Martens 2:6 1:6
I 15-sty A. Cornet X. Wang 6:4 6:2
I 15-sty S. Kenln J. Goerges 4:6 4:6
I 15-sty S. Stephens S. Zhang 6:2 6:7 2:6
I 15-sty D. Allertova P. Parmentler 6:3 6:0
I 15-sty /2:00/ J. Brady M. LINETTE 6:2 4:6 3:6
I 15-sty A. K. Schmiedlova D. Kasatkina 0:6 3:6
I 15-sty S. Peng M. Kostjuk 2:6 2:6
I 15-sty J. Fourlis O. Rogowska 3:6 7:6 2:6
I 15-sty M. Sakkarl K. Sinialkova 2:6 7:6 4:6
I 15-sty J. Jorović E. Svitolina 3:6 2:6
I 15-sty J. Ostapenko F. Schliavone 6:1 6:4
I 15-sty Y. Duan M. Duque-Marino 6:0 6:1
I 15-sty M. Niculescu M. Barthel 4:6 5:7
I 15-sty A. Krunic A. Kontaveit 4:6 5:7
I 15-sty D. Cibulkova K. Kanepl 2:6 2:6
I 15-sty S. Stosur M. Pulg 6:4 6:7 4:6
I 15-sty /3:30/ C. Suarez Navarro M. FRĘCH 7:5 7:4
I 15-sty T. Babos C. Vandeweghe 7:6 6:2
I 15-sty A. Pavlyuchenkova K. Kozlova 3:6 6:4 6:3
I 15-sty V. Golubic K. Bondarenko 6:7 6:4 2:6
I 15-sty K. Flipkens A. Riske 2:6 7:6 6:3
I 15-sty T. Townsend M. Rybarikova 0:6 5:7
I 15-sty K. Bertens C. Bellis 6:7 6:4 6:2
I 15-sty N. Gibbs W. Tomowa 6:1 6:1
I 15-sty J. Fett M. Eguchi 6:3 6:2
I 15-sty M. Buzarnescu C. Wozniacki 2:6 3:6
II 18-sty Halep Bouchard 6:2 6:2
II 18-sty Davis Petkovic 4:6 6:0 6:0
II 18-sty Barty Giorgi 5:7 6:4 6:1
II 18-sty Osaka Vesnina 7:6 6:2
II 18-sty Konta Pera 4:6 5:7
II 18-sty Arruabarena Strycova 3:6 4:6
II 18-sty Safarova Cirstea 6:2 6:4
II 18-sty Haddad M. Ka. Pliskova 1:6 1:6
II 18-sty Muguruza Hsieh 6:7 4:6
II 18-sty /01:01/ Tsurenko RADWAŃSKA 6:2 5:7 3:6
II 18-sty Kerber Vekic 6:4 6:1
II 18-sty Sharapova Lepchenko 6:1 7:6
II 18-sty Bogdan Putivtseva 1:6 6:2 6:3
II 18-sty Alexandrova Keys 0:6 1:6
II 18-sty Lucic B. Sasnovich 3:6 1:6
II 18-sty Vondrousova Garcia 7:6 2:6 6:8
II 17-sty Bencic Kumkhum 1:6 3:6
II 17-sty Martić Begu 6:4 7:6
II 17-sty Gavrilova Martens 5:7 3:6
II 17-sty Cornet Goerges 6:4 6:3
II 17-sty Zhang Allertova 4:6 6:7
II 17-sty /ok. 3:00/ LINETTE Kasatkina 7:6 6:2
II 17-sty Kostjuk Rogowska 6:3 7:5
II 17-sty Sinakova Svitolina 6:4 2:6 1:6
II 17-sty Ostapenko Duan 6:3 3:6 6:4
II 17-sty Barthel Kontaveit 3:6 6:4 3:6
II 17-sty Kanepi Puig 6:4 6:3
II 17-sty Suarez N. Babos 6:4 2:6 6:2
II 17-sty Pavluchenkova Bondarenko 2:6 3:6
II 17-sty Flipkens Rybarikova 4:6 6:0 2:6
II 17-sty Bertens Gibbs 7:6 6:0
II 17-sty Fett Wozniacki 6:3 2:6 5:7
III 20-sty Halep Davis 4:6 6:4 15:13
III 20-sty Barty Osaka 4:6 2:6
III 20-sty Pera Strycova 2:6 2:6
III 20-sty Safarova Ka. Pliskova 6:7 5:7
III 20-sty Hsieh RADWAŃSKA 6:2 7:5
III 20-sty Kerber Sharapova 6:1 6:3
III 20-sty Bogdan Keys 3:6 4:6
III 20-sty Sasnovich Garcia 3:6 7:5 2:6
III 19-sty Kumkhum Martić 3:6 6:3 5:7
III 19-sty Mertens Cornet 7:5 6:4
III 19-sty /01:00 Allertova LINETTE 6:1 6:4
III 19-sty Kostjuk Svitolina 2:6 2:6
III 19-sty Ostapenko Kontaveit 3:6 6:1 3:6
III 19-sty Kanepi Suarez N. 6:1 1:6 3:6
III 19-sty Bondarenko Rybarikova 5:7 6:3 1:6
III 19-sty Bertens Wozniacki 4:6 3:6
1/8 22-sty Halep Osaka 6:3 6:2
1/8 22-sty Strycova Ka. Pliskova 7:6 3:6 2:6
1/8 22-sty Hsieh Kerber 6:4 5:7 2:6
1/8 22-sty Keys Garcia 6:3 6:2
1/8 21-sty Martić Mertens 6:7 5:7
1/8 21-sty Allertova Svitolina 3:6 0:6
1/8 21-sty Kontaveit Suarez N. 6:4 4:6 6:8
1/8 21-sty Rybarikova Wozniacki 3:6 0:6
1/4 24-sty Halep Ka. Pliskova 6:3 6:2
1/4 24-sty Kerber Keys 6:1 6:2
1/4 23-sty Mertens Svitolina 6:4 6:0
1/4 23-sty Suarez N. Wozniacki 0:6 7:6 2:6
1/2 25-sty /06:00/ Halep Kerber 6:3 4:6 9:7
1/2 25-sty /04:00/ Mertens Wozniacki 3:6 6:7
FINAŁ 27-sty Halep Wozniacki 6:7 6:3 4:6

Turniej mężczyzn

Drabinka turnieju >>

Runda Data Zawodnik I Zawodnik II WYNIK
I 15-sty R. Nadal V. Estrella Burgos 6:1 6:1 6:1
I 15-sty N. Jarry L. Mayer 2:6 6:7 3:6
I 15-sty J. Millman B. Corlic 7:5 6:4 6:1
I 15-sty P. Lorenzi D. Dzumhur 6:3 6:2 6:7 2:6 4:6
I 15-sty D. Schwartzman D. Lajovic 2:6 6:3 5:7 6:4 11:9
I 15-sty C. Ruud Q. Halys 6:3 3:6 6:7 7:5 11:9
I 15-sty A. Dolgopolov A. Haider-Maurer 7:6 6:4 6:4
I 15-sty E. Ebden J. Isner 6:4 3:6 6:3 6:3
I 15-sty P. Carreno-Busta J. Kubler 7:5 4:6 7:5 6:1
I 15-sty G. Simon M. Copil 7:5 6:4 6:3
I 15-sty S. Caruso M. Jaziri 7:6 6:3 3:6 5:7 3:6
I 15-sty F. Delbonis G. Muller 5:7 4:6 3:6
I 15-sty P. Cuevas M. Youzhan 7:6 6:3 7:5
I 15-sty D. Sela R. Harrison 3:6 7:5 6:3 5:7 2:6
I 15-sty D. Brown J. Sousa 4:6 3:6 6:4 7:6 1:6
I 15-sty V. Pospisil M. Cilic 2:6 2:6 6:4 6:7
I 15-sty G. Dimitrov D. Novak 6:3 6:2 6:1
I 15-sty M. McDonald E. Ymer 6:4 6:3 4:6 6:1
I 15-sty M. Boghdatis Y. Bhambri 7:6 6:4 6:3
I 15-sty D. Ferrer A. Rublev 5:7 7:6 2:6 7:6 2:6
I 15-sty N. Kyrgios R. Dutra Silva 6:1 6:2 6:4
I 15-sty V. Troicki A. Bolt 6:7 4:6 6:2 6:3 6:4
I 15-sty S. Tsitsipas D. Shapovalov 1:6 3: 6:7
I 15-sty J. Tsonga K. King 4:6 4:6 1:6
I 15-sty A. Anderson K. Edmund 7:6 3:6 6:3 3:6 4:6
I 15-sty P. Herbert D. Istomin 2:6 1:6 7:5 6:7
I 15-sty G. Melzer N. Basilashvili 3:6 3:6 6:2 3:6
I 15-sty R. Bemelmans L. Pouille 6:4 6:4 6:7 7:6
I 15-sty P. Kohlschreleiber Y. Nishloka 3:6 6:2 0:6 6:1 2:6
I 15-sty A. Seppi C. Moutet 3:6 6:4 6:2 6:2
I 15-sty I. Karlovic L. Djere 7:6 6:3 7:6
I 15-sty Y. Sugita J. Sock 6:1 7:6 5:7 6:3
I 16-sty D. Thiem G. Pella 6:4 6:4 6:4
I 16-sty S. Johnson D. Kudla 7:6 3:6 6:7 2:6
I 16-sty V. Safranek J. Vesely 4:6 3:6 3:6
I 16-sty M. Berrettini A. Mannarino 4:6 4:6 4:6
I 16-sty R. Bautista Agut F. Verdasco 1:5 5:7 5:7
I 16-sty C. Stebe M. Marterer 0:6 3:6 4:6
I 16-sty J. Chardy T. Sandgren 4:6 6:7 2:6
I 16-sty R. Berankis S. Wawrinka 3:6 4:6 6:2 6:7
I 16-sty N. Djokovic D. Young 6:1 6:2 6:4
I 16-sty G. Monfils J. Munar 6:3 7:6 6:4
I 16-sty T. Smyczek A. Popyrin 6:3 6:7 6:3 6:3
I 16-sty J. Donaldson A. Ramos-Vinolas 2:6 3:6 4:6
I 16-sty M. Zverev H. Chung 2:6 1:6 kr
I 16-sty T. Kokkinakis D. Medvedev 2:6 7:6 6:7 4:6
I 16-sty M. Kukushkin P. Gojowczyk 3:6 3:6 1:6
I 16-sty T. Fabbiano A. Zverev 1:6 6:7 5:7
I 16-sty D. Goffin M. Bachinger 6:7 6:3 6:2 6:4
I 16-sty J.Benneteau T. Daniel 6:7 7:6 6:4 6:1
I 16-sty E. Donskoy F. Mayer 6:4 6:4 6:4
I 16-sty H. Zeballos F. Fognini 4:6 4:6 5:7
I 16-sty T. Berdych A. de Minaur 6:3 3:6 6:0 6:1
I 16-sty G. Garcia-Lopez B. Paire 6:0 6:7 6:1 6:4
I 16-sty K. Khachanov P. Polansky 7:6 7:6 6:4
I 16-sty F. Tiafoe J. Del Potro 3:6 4:6 3:6
I 16-sty S. Querrey F. Lopez 6:4 6:4 6:2
I 16-sty R. Albot M. Fucsovics 2:6 3:6 6:4 5:7
I 16-sty N. Kicker J. Thompson 6:3 6:1 4:6 3:6 6:3
I 16-sty L. Lacko M. Raonic 6:7 7:5 6:4 7:6
I 16-sty R. Gasquet B. Kavcic 6:1 6:4 7:5
I 16-sty L. Sonego R. Haase 6:3 7:5 6:7 7:5
I 16-sty S. Kwon Soon J. Struff 1:6 2:6 4:6
I 16-sty A. Bedene R. Federer 3:6 4:6 3:6
II 17-sty Nadal L Mayer 6:3 6:4 7:6
II 17-sty Millman Dzumhur 5:7 6:3 4:6 1:6
II 17-sty Schwartzman Ruud 6:4 6:2 6:3
II 17-sty Dołgopolov Ebden 7:6 6:3 6:4
II 17-sty Carreno-B. Simon 6:2 3:0 kr
II 17-sty Jaziri G. Muller 5:7 4:6 7:6 6:3 2:6
II 17-sty Cuevas Harrison 4:6 6:7 4:6
II 17-sty Sousa Cilic 1:6 5:7 2:6
II 17-sty Dimitrov McDonald 4:6 6:2 6:4 0:6 8:6
II 17-sty Baghdatis Rublev 4:6 7:6 4:6 2:6
II 17-sty Kyrgios Troicki 7:5 6:4 7:6
II 17-sty Shapovalov Tsonga 6:3 3:6 6:1 6:7 5:7
II 17-sty Edmund Istomin 6:2 6:2 6:4
II 17-sty Basilashvili Bemelmans 7:5 6:1 6:3
II 17-sty Nishioka Seppi 1:6 3:6 4:6
II 17-sty Karlovic Sugita 7:6 6:7 7:5 4:6 12:10
II 18-sty Thiem Kudla 6:7 3:6 6:3 6:2 6:3
II 18-sty Vesely Mannarino 3:6 6:7 7:5 3:6
II 18-sty Verdasco Marterer 4:6 6:4 6:7 6:3 3:6
II 18-sty Sandgren Wawrinka 6:2 6:1 6:4
II 18-sty Djokovic Monfils 4:6 6:3 6:1 6:3
II 18-sty Smyczek Ramos-V. 4:6 2:6 6:7
II 18-sty Chung Medvedev 7:6 6:1 6:1
II 18-sty Gojowczyk A. Zverev 1:6 3:6 6:4 3:6
II 18-sty Goffin Benneteau 6:1 6:7 1:6 6:7
II 18-sty Donskoy Fognini 6:2 3:6 4:6 1:6
II 18-sty Berdych Garcia-L. 6:2 2:6 6:2 6:3
II 18-sty Khachanov Del Potro 4:6 6:7 7:6 4:6
II 18-sty Querrey Fucsovics 4:6 6:7 6:4 2:6
II 18-sty Kicker Lacko 6:2 7:5 1:6 7:5
II 18-sty Gasquet Sonego 6:2 6:2 6:3
II 18-sty Struff Federer 4:6 4:6 6:7
III 19-sty Nadal Dzumhur 6:1 6:3 6:1
III 19-sty Schwartzman Dołgopolov 6:7 6:2 6:3 6:3
III 19-sty Carreno-B. G. Muller 7:6 4:6 7:5 7:5
III 19-sty Harrison Cilic 6:7 3:6 6:7
III 19-sty Dimitrov Rublev 6:3 4:6 6:4 6:4
III 19-sty Kyrgios Tsonga 7:6 4:6 7:6 7:6
III 19-sty Edmund Basilashvili 7:6 3:6 4:6 6:0 7:5
III 19-sty Seppi Karlovic 6:3 7:6 6:7 6:7 9:7
III 20-sty Thiem Mannarino 6:4 6:2 7:5
III 20-sty Marterer Sandgren 7:5 3:6 5:7 6:7
III 20-sty Djokovic Ramos-V. 6:2 6:3 6:3
III 20-sty Chung A. Zverev 5:7 7:6 2:6 6:3 6:0
III 20-sty Benneteau Fognini 6:3 2:6 1:6 6:4 3:6
III 20-sty Berdych Del Potro 6:3 6:3 6:2
III 20-sty Fucsovics Kicker 6:3 6:3 6:2
III 20-sty Gasquet Federer 2:6 5:7 4:6
1/8 21-sty Nadal Schwartzman 6:3 6:7 6:3 6:3
1/8 21-sty Carreno-B. Cilic 7:6 3:6 6:7 6:7
1/8 21-sty Dimitrov Kyrgios 7:6 7:6 4:6 7:6
1/8 21-sty Edmund Seppi 6:7 7:5 6:2 6:3
1/8 22-sty Thiem Sandgren 2:6 6:4 4:7 7:6 3:6
1/8 22-sty Djokovic Chung 6:7 5:7 6:7
1/8 22-sty Fognini Berdych 1:6 4:6 4:6
1/8 22-sty Fucsovics Federer 4:6 6:7 2:6
1/4 23-sty Nadal Cilic 6:3 3:6 7:6 2:6 0:2/krecz
1/4 23-sty Dimitrov Edmund 4:6 6:3 3:6 4:6
1/4 24-sty Sandgren Chung 4:6 6:7 3:6
1/4 24-sty Berdych Federer 6:7 3:6 4:6
1/2 25/01 /9:30/ Cilic Edmund 6:2 7:6 6:2
1/2 26/01 /9:30/ Chung Federer 1:6 2:5
FINAŁ 28/01 /9:30/ Cilic Federer 2:6 7:6 3:6 6:3 1:6

Debel Mężczyzn

Runda Data Zawodnik I Zawodnik II WYNIK
I 18-sty /2:30/ KUBOT/Melo Lorenzi/Zverev 6:2 6:2
I 18-sty Elgin/Rublov Purcell/Saville 3:6 4:6
I 17-sty Fognini/Granollers-P. Bolt/Mousley 6:7 6:3 6:2
I 18-sty Copil/Troicki Ram/Sharan 6:7 4:6
I 17-sty F. Lopez/M. Lopez Mergea/Zimonjic 6:2 6:4
I 17-sty McLachlan/Struff Kokkinakis/Thopson 6:4 6:3
I 17-sty Carreno-B./Garcia-L. Haase/Middelkoop 4:6 6:3 6:2
I 18-sty Lipsky/Marrero Klaasen/Venus 7:6 7:6
I 18-sty Herbert/Mahut Ebden/Milman 7:6 7:5
I 18-sty Pella/Schartzman Podlipnik-C./Wasilewskij 6:3 3:6 6:7
I 18-sty Shamasdin/Skupski Daniell/Ingolt 4:6 6:2 3:6
I 17-sty Nys/Paire Gonzalez/Peralta 6:4 0:6 6:2
I 18-sty Bopanna/Roger-V. Harrison/Pospisil 6:2 7:6
I 18-sty Cerretani/Skupski L. Mayer/Sousa 6:7 5:7
I 17-sty Gojowczyk/F. Mayer Koolhof/Sitak 2:6 1:6
I 17-sty Delbonis/Estrella-B. Marach/Pavic 1:6 4:6
I 17-sty J. Murray/Soares Tiafoe/Young 5:7 6:4 6:4
I 18-sty Paes/Raja Basilashvili/Haider-M. 6:2 6:3
I 17-sty Benneteau/Eysseric Mektic/Peya 3:6 0:6
I 17-sty Polmans/Whittinghton Cabal/Farah 6:7 6:7
I 17-sty Dodig/Verdasco Johnson/Querrey 4:6 3:6
I 17-sty Andujar/Ramos Ratiwatana/Ratiwatana 6:4 6:4
I 18-sty Istomin/Kukushkin Groth/Hewitt 3:6 3:6
I 18-sty Duran/Molteni Rojer/Tecau 4:6 3:6
I 17-sty Bryan/Bryan Donskoy/Medvedev 5:7 7:5 6:1
I 17-sty Fabbiano/Sela Mirny/Oswald 6:7 6:3 6:&
I 18-sty Monroe/Smith Kyrgios/Reid 4:6 7:5 6:7
I 18-sty Chardy/Martin Cuevas/Zeballos 6:3 6:7 7:6
I 18-sty /02:30/ MATKOWSKI/Qureshi Demoliner/Huey 7:6 6:4
I 17-sty Jebavy/Vesely Lindstedt/Skogur 5:7 5:7
I 17-sty Albot/Chung Erlich/Nestor 7:6 6:3
I 18-sty Dzumhur/Lajović Kontinen/Peers 6:4 2:6 2:6
II 20-sty KUBOT/Melo Purcell/Saville 6:3 7:6
II 19-sty Fognini/Granollers Ram/Sharan 6:4 6:7 2:6
II 19-sty F. Lopez/M. Lopez McLachlan/Struff 6:4 3:6 2:6
II 20-sty Carreno-B./Garcia-L. Lipsky/Marreno 3:6 7:6 6:3
II 20-sty Herbert/Mahut Podlipnik/Wasilewskij 6:7 7:5 6:7
II 20-sty Daniell/Ingolt Nys/Paire 6:4 6:2
II 19-sty Bopanna/Roger-V. L. Mayer/Sousa 6:2 7:6
II 19-sty Koolhof/Sitak Marach/Pavic 7:6 4:6 4:6
II 20-sty J. Murray/Soares Paes/Raja 6:7 7:5 6:7
II 19-sty Mektic/Peya Cabal/Farah 6:7 5:7
II 19-sty Johnson/Querrey Andujar/Ramos 4:6 4:6
II 20-sty Groth/Hewitt Rojer/Tecau 7:6 4:6 7:5
II 19-sty Bryan/Bryan Mirny/Oswald 6:7 6:4 6:4
II 20-sty Kyrgios/Reid Chardy/Martin walkower
II 20-sty MATKOWSKI/Quereshi Lindstedt/Skugor 7:6 6:4
II 19-sty Albot/Chung Kontinen/Peers 6:4 7:6
1/8 22-sty KUBOT/Melo Ram/Sharan 3:6 7:6 6:4
1/8 22-sty McLachlan/Struff Carreno-B./Garcia-L. 6:4 7:6
1/8 22-sty Podlipnik/Wasilewskij Daniell/Ingolt 4:6 3:6
1/8 22-sty Bopanna/Roger-V. Marach/Pavic 4:6 7:6 3:6
1/8 21-sty Paes/Raja Cabal/Farah 1:6 2:6
1/8 21-sty Andujar/Ramos Groth/Hewitt 3:3 kr
1/8 21-sty Bryan/Bryan Chardy/Martin 6:7 7:6 6:3
1/8 21-sty MATKOWSKI/Quereshi Albot/Chung walkower
1/4 23/01 (g. 3:00) KUBOT/Melo McLachlan/Struff 4:6 7:6 6:7
1/4 24-sty Daniell/Ingolt Marach/Pavic 4:6 7:6 6:7
1/4 24-sty Cabal/Farah Groth/Hewitt 6:4 7:5
1/4 23/01 (g. 01:00) Bryan/Bryan MATKOWSKI/Quereshi 6:1 6:4
1/2 25-sty McLachlan/Struff Marach/Pavic 6:4 5:7 6:7
1/2 25-sty Cabal/Farah Bryan/Bryan 7:6 7:5
FINAŁ 27/01 /11:00/ Marach/Pavic Cabal/Farah 6:4 6:4

Debel Kobiet

Edytuj
Runda Data Zawodnik I Zawodnik II WYNIK
I 17-sty Chan/Sestini H. Han/Liang 6:3 6:0
I 17-sty Wang/Wang Kalashnikova/Lepchenko 4:6 2:6
I 17-sty Maria/Parmentier Krajicek/Kudriavceva 4:6 6:1 3:6
I 17-sty Robson/Vandeweghe Chan/Srebotnik 6:7 4:6
I 17-sty Klepac/Martinez S. Golubic/Stojanovic 3:6 3:6
I 17-sty Rodionova/Wichlanceva Bondarenko/Krunic 2:6 2:6
I 18-sty Ostapenko/Pavluczenkova Arruabarrena/Parra-S. 0:6 6:4 0:6
I 18-sty Dzalamidze/Knoll Babos/Mladenovic 5:7 3:6
I 17-sty Safarova/Strycova Broady/Smith 6:2 6:1
I 17-sty Kozlova K./Putinceva Olaru/Sawchuk 3:6 3:6
I 17-sty Kudermetova/Sabalenka Cirstea/Haddad 2:6 2:6
I 18-sty Cornet/Watson ROSOLSKA/Spears 2:6 7:5 4:6
I 17-sty Atawo/Groenfeld Shama/Woodcock 7:6 6:3
I 18-sty Adamczak/Sanders Hozumi/Kato 3:6 5:7
I 17-sty L. Kiczenok/Ninomiya Kerkhove/Morozova 6:7 2:6
I 17-sty Buzarnescu/Irgoyen Hsieh/Peng 3:6 5:7
I 18-sty Bertens/Larsson N. Kiczenok/Rodionowa 6:4 6:7 1:6
I 17-sty Friedsam/Van Uytvanck Pliskova/Vekic 0:5 kr
I 17-sty Hibino/Jrak Moore/Perez 4:6 4:6
I 17-sty Lucic-B./Petkovic Begu/Niculescu 7:6 3:6 2:6
I 18-sty Melichar/Peshke Birrell/Fourlis 6:4 6:7 6:1
I 19-sty Bregle/Puig Bai/Hives 6:4 1:6 6:4
I 18-sty Gavrilova/Kasatkin Brady/King 4:6 1:6
I 18-sty Mertens/Schuurs Barty/Delacqua 3:6 5:7
I 18-sty Dabrowski/Xu Flipkens/Schiavone 6:3 6:2
I 17-sty Bellis/Condrousova Aleksandrova/Sevastova 3:6 2:6
I 18-sty Jiang/Tang Barthel/Witthoeft 6:7 5:7
I 18-sty Townsend/Voracova Aoyama/Yang 4:6 4:6
I 18-sty Krejickova/Sinalkova Hon/Tomljanovic 7:5 6:3
I 18-sty Diyas/LINETTE Bains/Wallace 6:2 6:2
I 18-sty Jakupovic/Khromachova Davis/Riske 6:4 6;2
I 17-sty Bouchard/Stephens Makarova/Vesnina 4:6 2:6
II 19-sty Chan/Sestini Kalashnikova/Lepchenko 6:0 7:5
II 19-sty Krajicek/Kurdiavceva Chan/Srebotnik 6:4 3:6 6:7
II 20-sty Golubic/Stojanovic Bondarenko/Krunic 7:6 6:2
II 20-sty Arruabarrena/Parra-S. Babos/Mladenovic 6:3 3:6 4:6
II 19-sty Safarova/Strycova Olaru/Sawchuk 6:2 6:2
II 20-sty Cirstea/Haddad ROSOLSKA/Spears 4:6 6:3 6:3
II 19-sty Atwo/Groenfeld Hozumi/Kato 6:1 6:1
II 19-sty Kerkhove/Morozova Hsieh/Peng 4:6 1:6
II 20-sty N. Kiczenok/Rodionova Pliskova Kr./Vekic 1:6 6:3 7:6
II 19-sty Moore/Perez Begu/Niculescu 6:3 3:6 5:7
II 20-sty Melichar/Peshke Bregle/Puig 6:2 6:2
II 20-sty Brady/King Mertens/Schuurs 6:4 6:2
II 19-sty Dabrowski/Xu Aleksandrova/Sevastova 6:4 6:4
II 20-sty Barthel/Witthoeft Aoyama/Yang 1:6 5:7
II 20-sty Krejickova/Sinalkova Diyas/LINETTE 6:4 6:2
II 19-sty Jakupovic/Khromachova Makarova/Vesnina 6:6 3:6
1/8 22-sty Chan/ Sestini Chan/Srebotnik 6:3 6:2
1/8 22-sty Golubic/Stojanovic Babos/Mladenovic 5:7 2:6
1/8 22-sty Safarova/Strycova Cirstea/Haddad 2:6 6:0 6:4
1/8 21-sty Atwo/Groenfeld Hsieh/Peng 4:6 2:6
1/8 21-sty N. Kiczenok/Rodionova Begu/Niculescu 1:4 kr
1/8 21-sty Melichar/Peshke Brady/King 4:6 6:7
1/8 22-sty Dobrowski/Xu Aoyama/Yang 7:6 6:1
1/8 22-sty Krejickova/Sinalkova Makarova/Vesnina 6:7 7:6 2:6
1/4 23-sty Chan/Sestini Babos/Mladenovic 4:6 6:0 6:7
1/4 23-sty Safarova/Strycova Hsieh/Peng 1:6 4:6
1/4 23-sty Begu/Niculescu Brady/King 4:6 6:2 6:0
1/4 23-sty Dobrowski/Xu Makarova/Vesnina 6:0 1:6 6:7
1/2 24-sty Babos/Mladenovic Hsieh/Peng 6:4 6:2
1/2 24-sty Begu/Niculescu Makarova/Vesnina 4:6 3:6
FINAŁ 26-sty Babos/Mladenovic Makarova/Vesnina 6:4 6:3

 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Top