Jesteś tutaj
Główna > Tenis > Australian Open 2018 > Drabinka kobiecego Australian Open 2018

Prezentujemy drabinkę turnieju żeńskiego Australian Open 2018, który rozpocznie się 15. stycznia w Melbourne. 

TERMINARZ I WYNIKI TURNIEJU >> | WYNIKI LIVE >>

1. ćwiartka

I runda II runda III runda 1/8 finału 1/4 finału
S. Halep – D. Alva7:6 6:1
E. Bouchard – O. Dodln6:3 7:6 Halep – Bouchard6:2 6:2
L. Davis – J. Cepelova6:7 6:3 6:1 Halep – Davis4:6 6:4 15:13
A. Petkovic – P. Kvitova6:3 4:6 10:8 Davis – Petkovic4:6 6:0 6:0
A. Barty – A. Sabalenka6:7 6:4 6:4 Halep – Osaka6:3 6:2
C. Giorgi – A. Kalinskaja6:4 6:3 Barty – Giorgi5:7 6:4 6:1
N. Osaka – K. Kucova7:5 6:2 Barty – Osaka4:6 2:6
O. Jabeur – E. Vesnina3:6 4:6 Osaka – Vesnina7:6 6:2
J. Konta – M. Brengle6:3 6:1 Halep – Ka. Pliskova6:3 6:2
B. Pera – A. Blinkova6:2 6:2 Konta – Pera4:6 5:7
L. Arruabarrena – R. Hogenkamp6:1 6:2 Pera – Strycova2:6 2:6
K. Ahn – B. Strycova1:6 5:7 Arruabarena – Strycova3:6 4:6
L. Safarova – A. Tomijanovic7:5 6:3 Strycova – Ka. Pliskova7:6 3:6 2:6
S Cirstea – Z. Diyas5:7 6:4 6:3 Safarova – Cirstea6:2 6:4
L. Cabrera – B. Haddad-Maia6:7 4:6 Safarova – Ka. Pliskova6:7 5:7
V. Cepede – Ka. Pliskova3:6 4:6 Haddad M. – Ka. Pliskova1:6 1:6

 

2. ćwiartka

I runda II runda III runda 1/8 finału 1/4 finału
G. Muguruza – J. Ponchet6:4 6:3
S. Hsieh – L. Zhu0:6 6:0 8:6 Muguruza – Hsieh6:7 4:6
N. Vikhlyantseva – L. Tsurenko6:3 3:6 4:6 Hsieh – RADWAŃSKA6:2 7:5
Kr. Pliskova – A. RADWAŃSKA6:2 3:6 2:6 Tsurenko – RADWAŃSKA6:2 5:7 3:6
A. Kerber – A. Friedsam6:0 6:4 Hsieh – Kerber6:4 5:7 2:6
N. Hibino – D. Vekic5:7 3:6 Kerber – Vekic6:4 6:1
T. Maria – M. Sharapova1:6 4:6 Kerber – Sharapova6:1 6:3
V. Lepchenko – A. Sevastova6:3 3:6 2:6 Sharapova – Lepchenko6:1 7:6
K. Mladenovic – A. Bogdan3:6 2:6 Kerber – Keys6:1 6:2
Y. Putintseva – H. Watson7:5 7:6 Bogdan – Putivtseva1:6 6:2 6:3
P. Hercog – E. Alexandrova6:7 4:6 Bogdan – Keys3:6 4:6
Q. Wang – M. Keys1:6 5:7 Alexandrova – Keys0:6 1:6
M. Lucic-Baroni – S. Rogers7:6 5:7 6:2 Keys – Garcia6:3 6:2
C. McHale – A. Sasnovich3:6 2:6 Lucic B. – Sasnovich3:6 1:6
K. Nara – M. Vondrousova5:7 4:6 Sasnovich – Garcia3:6 7:5 2:6
C. Witthoeft – C. Garcia5:7 3:6 Vondrousova – Garcia7:6 2:6 6:8

3. ćwiartka

I runda II runda III runda 1/8 finału 1/4 finału
V. Williams – B. Benclc3:6 5:7
L. Kumkhum – J. Larsson6:3 7:5 Bencic – Kumkhum1:6 3:6
A. Van Uytvanck – P. Martic6:7 3:6 Kumkhum – Martić3:6 6:3 5:7
I. Begu – E. Makarova6:4 6:4 8:6 Martić – Begu6:4 7:6
D. Gavrilova – I. Falconi6:1 6:1 Martić – Mertens6:7 5:7
V. Kuzmova – E. Martens2:6 1:6 Gavrilova – Martens5:7 3:6
A. Cornet – X. Wang6:4 6:2 Mertens – Cornet7:5 6:4
S. Kenln – J. Goerges4:6 4:6 Cornet – Goerges6:4 6:3
S. Stephens – S. Zhang6:2 6:7 2:6 Mertens – Svitolina6:4 6:0
D. Allertova – P. Parmentler6:3 6:0 Zhang – Allertova4:6 6:7
J. Brady – M. LINETTE6:2 4:6 3:6 Allertova – LINETTE6:1 6:4
A. K. Schmiedlova – D. Kasatkina0:6 3:6 LINETTE – Kasatkina7:6 6:2
S. Peng – M. Kostjuk2:6 2:6 Allertova – Svitolina3:6 0:6
J. Fourlis – O. Rogowska3:6 7:6 2:6 Kostjuk – Rogowska6:3 7:5
M. Sakkarl – K. Sinialkova2:6 7:6 4:6 Kostjuk – Svitolina2:6 2:6
J. Jorović – E. Svitolina3:6 2:6 Sinakova – Svitolina6:4 2:6 1:6

4. ćwiartka

I runda II runda III runda 1/8 finału 1/4 finału
J. Ostapenko – F. Schliavone6:1 6:4
Y. Duan – M. Duque-Marino6:0 6:1 Ostapenko – Duan6:3 3:6 6:4
M. Niculescu – M. Barthel4:6 5:7 Ostapenko – Kontaveit3:6 6:1 3:6
A. Krunic – A. Kontaveit4:6 5:7 Barthel – Kontaveit3:6 6:4 3:6
D. Cibulkova – K. Kanepl2:6 2:6 Kontaveit – Suarez N.6:4 4:6 6:8
S. Stosur – M. Pulg6:4 6:7 4:6 Kanepi – Puig6:4 6:3
C. Suarez Navarro – M. FRĘCH7:5 7:4 Kanepi – Suarez N.6:1 1:6 3:6
T. Babos – C. Vandeweghe7:6 6:2 Suarez N. – Babos6:4 2:6 6:2
A. Pavlyuchenkova – K. Kozlova3:6 6:4 6:3 Suarez N. – Wozniacki0:6 7:6 2:6
V. Golubic – K. Bondarenko6:7 6:4 2:6 Pavluchenkova – Bondarenko2:6 3:6
K. Flipkens – A. Riske2:6 7:6 6:3 Bondarenko – Rybarikova5:7 6:3 1:6
T. Townsend – M. Rybarikova0:6 5:7 Flipkens – Rybarikova4:6 6:0 2:6
K. Bertens – C. Bellis6:7 6:4 6:2 Rybarikova – Wozniacki3:6 0:6
N. Gibbs – W. Tomowa6:1 6:1 Bertens – Gibbs7:6 6:0
J. Fett – M. Eguchi6:3 6:2 Bertens – Wozniacki4:6 3:6
M. Buzarnescu – C. Wozniacki2:6 3:6 Fett – Wozniacki6:3 2:6 5:7

FINAŁY

PÓŁFINAŁY FINAŁ
Halep – Kerber 6:3 4:6 9:7
Halep – Wozniacki 6:7 6:3 4:6
Mertens – Wozniacki 3:6 6:7

 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Top