Jesteś tutaj
Główna > Tenis > French Open 2018

Drabinki, wyniki, terminarz i inne informacje o turnieju wielkoszlemowym French Open 2018 na kortach Roland Garros (27 maja – 10 czerwca)

WYNIKI NA ŻYWO >>

Terminarz kobiet

DRABINKA >>

Runda Data Zawodnik I Zawodnik II WYNIK
I 30-05 Halep (1) Riske 2:6 6:1 6:1
I 28-05 Georges M. Townsend 4:6 2:6
I 28-05 Mattek-Sands Larsson 6:4 6:3
I 28-05 Petkovic Mladenovic (29) 7:6 6:2
I 28-05 Gavrilova (24) Cirstea 4:6 7:6 6:3
I 28-05 Pera Vesnina 6:3 6:2
I 28-05 Watson Dodin 6:3 6:0
I 28-05 Lepchenko Mertens (16) 7:6 6:7 0:6
I 28-05 Kerber (12) Barthel 6:2 6:3
I 28-05 Bogdan Vondrousova 6:3 1:6 6:4
I 28-05 Sasnovich Allertova 6:4 6:3
I 28-05 Sabalenka Bertens (18) 2:6 1:6
I 28-05 Zhang (27) Kucova 6:0 7:5
I 28-05 Begu AK. Schmiedlova 6:4 5:7 9:7
I 28-05 Peng Krunic 6:3 6:4
I 28-05 Duan Garcia (7) 1:6 0:6
I 28-05 Muguruza (3) Kuznetsova 7:6 6:2
I 28-05 Ferro Witthoeft 6:4 6:2
I 28-05 Stosur Wickmayer 6:2 6:4
I 28-05 Hercog Pavlyuchenkova (30) 4:6 6:7
I 28-05 Rybarikova (19) Kumkhum 6:3 6:0
I 28-05 Bencic Chiesa 3:6 7:6 7:5
I 28-05 Tsurenko Voegele 4:6 6:2 6:2
I 28-05 Siegmund Vandeweghe (15) 4:6 4:6
I 28-05 Goerges (11) Cibulkova 6:4 5:7 6:0
I 28-05 Van Uytwanck Wallace 6:1 6:0
I 28-05 K. Pliskova S. Williams 6:7 4:6
I 28-05 Vikhlyantseva Barty (17) 3:6 1:6
I 28-05 Sharapova (28) Hogenkamp 6:1 4:6 6:3
I 28-05 Bondarenko Vekic 2:6 4:6
I 28-05 Safarova Ponchet 6:4 6:1
I 28-05 Krejcikova K. Pliskova (6) 6:7 4:6
I 27-05 Ostapenko (5) Kozlova 5:7 3:6
I 28-05 Sinalkova Azarenka 7:5 7:5
I 27-05 Zheng Makarova 4:6 1:6
I 27-05 Nara Strycova (26) 6:1 3:6 4:6
I 27-05 Konta (22) Putintseva 4:6 3:6
I 27-05 Brady Hesse 6:1 6:1
I 27-05 Martic Y. Wang 6:2 6:3
I 27-05 Q. Wang V. Williams (9) 6:4 7:5
I 28-05 Keys (13) Vickery 6:3 6:3
I 28-05 Dolehide Golubic 6:4 6:4
I 27-05 LINETTE Diyas 3:6 1:6
I 28-05 Kenin N. Osaka (21) 2:6 5:7
I 28-05 Buzarnescu (31) King 6:3 6:3
I 28-05 Peterson Hsieh 6:4 6:3
I 27-05 Schiavone Kuzmova 6:7 6:7
I 27-05 Tomljanovic Svitolina (4) 5:7 3:6
I 27-05 P. Kvitova (8) Cepede Royg 3:6 6:1 7:5
I 28-05 Arruabarrena Babos 7:6 6:3
I 27-05 Dulgheru McHale 5:7 7:6 6:3
I 27-05 Brengle Kontaveit (25) 1:6 6:4 2:6
I 28-05 Sevastova (20) Duque-M. 6:4 1:6 3:6
I 28-05 Giorgi Min 6:3 6:2
I 27-05 FRĘCH Alexandrova 6:3 3:6 6:3
I 27-05 Rus Stephens (10) 2:6 0:6
I 28-05 Kasatkina (14) Kanepi 6:4 6:1
I 28-05 Maria Flipkens 6:7 4:6
I 28-05 Minella Sakkari 6:7 2:6
I 28-05 Konjuh Suarez Navarro (23) 0:6 1:6
I 27-05 Cornet (32) Errani 2:6 6:2 6:3
I 27-05 Paquet Parmentier 6:3 6:7 2:6
I 28-05 Japovic Garcia-Perez 3:6 4:6
I 27-05 Collins Wozniacki (2) 6:7 1:6
II 31-05 Halep Townsend 6:3 6:1
II 31-05 Mattek-Sands Petkovic 0:6 6:7
II 31-05 Gavrilova Pera 5:7 7:5 6:3
II 31-05 Watson Mertens 3:6 4:6
II 31-05 Kerber Bogdan 6:2 6:3
II 31-05 Sasnovich Bertens 4:6 2:6
II 31-05 Zhang Begu 3:6 4:6
II 31-05 Peng C. Garcia 4:6 6:3 3:6
II 31-05 Muguruza Ferro 6:4 6:3
II 31-05 Stosur Pavlyuchenkova 6:2 7:6
II 31-05 Rybarikova Bencic 6:2 6:4
II 31-05 Tsurenko Vandeweghe 3:6 6:4 6:0
II 31-05 Goerges Van Uytwanck 7;5 7:6
II 31-05 S. Williams Barty 3:6 6:3 6:4
II 31-05 Sharapova Vekic 7:5 6:4
II 31-05 Safarova K. Pliskova 6:3 4:6 1:6
II 30-05 Kozlova Sinalkova 7:6 4:6 4:6
II 30-05 Makarova Strycova 4:6 2:6
II 30-05 Putintseva Brady 6:4 6:3
II 30-05 Martic Q. Wang 1:6 1:6
II 30-05 Keys Dolehide 6:4 6:1
II 30-05 Diyas N.Osaka 4:6 5:7
II 30-05 Buzarnescu Peterson 6:1 6:2
II 30-05 Kuzmova Svitolina 3:6 4:6
II 30-05 Kvitova Arruabarrena 6:0 6:4
II 30-05 Dulgheru Kontaveit 5:7 2:6
II 30-05 Duque Giorgi 0:6 3:6
II 2018-05-30 /ok.. 15:30/ FRĘCH Stephens 2:6 2:6
II 30-05 Kasatkina Flipkens 6:3 6:3
II 30-05 Sakkari Suarez Navarro 7:5 6:3
II 30-05 Cornet Parmentier 7:6 4:6 2:6
II 30-05 Garcia-Perez Wozniacki 1:6 0:6
III 2-06 Halep Petkovic 7:5 6:0
III 2-06 Gavrilova Mertens 3:6 1:6
III 2-06 Kerber Bertens 7:6 7:6
III 2-06 Begu C. Garcia 1:6 3:6
III 2-06 Muguruza Stosur 6:0 6:2
III 2-06 Rybarikova Tsurenko 2:6 4:6
III 2-06 Goerges S. Williams 3:6 4:6
III 2-06 Sharapova K. Pliskova 6:2 6:1
III 1-06 Sinalkova Strycova 2:6 3:6
III 1-06 Putintseva Q. Wang 1:6 7:5 6:4
III 1-06 Keys Osaka 6:1 7:6
III 1-06 Buzarnescu Svitolina 6:3 7:5
III 1-06 Kvitova Kontaveit 6:7 6:7
III 1-06 Giorgi Stephens 6:4 1:6 6:8
III 1-06 Kasatkina Sakkari 6:1 1:6 6:3
III 1-06 Parmentier Wozniacki 0:6 3:6
1/8 4-06 Halep Mertens 6:2 6:1
1/8 4-06 Kerber C. Garcia 6:2 6:3
1/8 4-06 Muguruza Tsurenko 0:2 – krecz
1/8 4-06 S. Williams Sharapova walkower
1/8 3-06 Strycova Putintseva 4:6 3:6
1/8 3-06 Keys Buzarnescu 6:1 6:4
1/8 3-06 Kontaveit Stephens 2:6 0:6
1/8 3-06 Kasatkina Wozniacki 7:6 6:3
1/4 6-06 Halep Kerber 6:7 6:3 6:2
1/4 6-06 Muguruza Sharapova 6:2 6:1
1/4 5-06 Putintseva Keys 6:7 4:6
1/4 5-06 Stephens Kasatkina 6:3 6:2
1/2 7-06 Halep Muguruza 6:1 6:4
1/2 7-06 Keys Stephens 4:6 4:6
FINAŁ 9-06 Halep Stephens 3:6 6:4 6:1

Terminarz mężczyzn

DRABINKA >>

Runda Data Zawodnik I Zawodnik II WYNIK
I 28-05 Nadal (1) Bolelli 6:4 6:3 7:6
I 28-05 Sousa Pella 2:6 3:6 4:6
I 28-05 Jaziri Youzhny 2:6 6:2 6:2 3:6 6:2
I 28-05 Seppi Gasquet (27) 0:6 2:6 2:6
I 28-05 Shapovalov (24) Millman 7:5 6:4 6:2
I 28-05 Harrison Marterer 1:6 3:6 5:7
I 28-05 Bhambri Bemelmans 4:6 4:6 1:6
I 28-05 Zopp Sock (14) 6:7 6:2 4:6 7:6 6:3
I 28-05 Schwartzman (11) Hemery 6:1 6:3 6:1
I 28-05 Basic Pavlasek 7:6 5:7 2:6 2:6
I 28-05 Ebden Fabbiano 4:6 7:5 2:6 6:3 2:6
I 28-05 Coric Kohlschreiber (22) 6:3 3:6 6:3 6:4
I 28-05 Lopez (28) Stakhovsky 2:6 4:6 2:6
I 28-05 M. Zverev Mayer 6:2 6:1 7:6
I 28-05 Bedene Cuevas 4:6 3:6 2:6
I 28-05 Lorenzi Anderson (6) 1:6 2:6 4:6
I 28-05 Cilić (3) Duckworth 6:3 7:5 7:6
I 29-05 HURKACZ Sandgren 6:2 6:2 3:6 6:3
I 28-05 Donskoy Struff 1:6 3:6 0:6
I 28-05 Johnson Mannarino (25) 7:6 6:2 6:2
I 28-05 Fognini (18) Andujar 6:4 6:2 6:1
I 28-05 Sela Ymer 6:7 3:6 1:6
I 28-05 Pospisil Fucsovics 3:6 3:6 6:7
I 28-05 De Minaur Edmund 2:6 4:6 3:6
I 28-05 Isner (9) Rubin 6:3 7:6 7:6
I 28-05 Zeballos Sugita 6:4 6:7 6:4 6:2
I 28-05 Polansky Herbert 3:6 6:4 2:6 2:6
I 28-05 Chardy Berdych (17) 7:6 7:6 1:6 5:7 6:2
I 28-05 Ramos (31) Kukushkin 7:6 6:4 6:1
I 28-05 Thompson Ruud 1:6 4:6 6:2 6:4 3:6
I 28-05 L. Mayer Benneteau 6:2 6:7 2:6 3:6
I 28-05 Mahut Del Potro (5) 6:1 1:6 2:6 4:6
I 27-05 Goffin ( 8) Haase 4:6 4:6 6:4 6:1 6:0
I 28-05 Karlovic Moutet 6:7 4:6 6:7
I 27-05 Klizan Djere 7:6 4:6 7:6 6:1
I 27-05 Benchertirt Monfils (32) 6:3 1:6 2:6 1:6
I 28-05 Trungelliti Tomic 6:4 5:7 6:4 6:4
I 28-05 Cecchinato Copil 2:6 6:7 7:5 6:2 10:8
I 27-05 Delbonis Bellucci 6:1 6:3 3:6 6:1
I 27-05 Kovalik Carreno Busta (10) 6:4 1:6 5:7 6:7
I 28-05 Bautista Agut (13) Istomin 6:2 6:7 1:6 6:4 6:4
I 28-05 Baghdatis Giraldo 6:3 4:3 kr
I 28-05 Munar Ferrer 3:6 3:6 7:6 7:6 7:5
I 28-05 Dutra Silva Djoković (20) 3:6 4:6 4:6
I 27-05 Verdasco (30) Nishioka 6:7 6:4 6:3 6:7 7:5
I 27-05 Andreozzi Fritz 6:7 6:3 3:6 6:2 6:3
I 27-05 Jarry Donaldson 3:6 6:4 6:3 3:6 4:6
I 27-05 Safwat Dimitrov (4) 1:6 4:6 6:7
I 28-05 Thiem (7) Ivashka 6:2 6:4 6:1
I 28-05 Tsitsipas Taberner 7:5 6:7 6:4 6:3
I 27-05 Otte Berrettini 6:3 5:7 2:6 1:6
I 28-05 Gulbis Muller (29) 2:6 6:4 6:4 6:3
I 27-05 Nishikori (19) Janvier 7:6 6:4 6:3
I 28-05 Paire Carballes 6:3 6:7 7:9 6:1
I 28-05 Basilashvili Simon 4:6 0:6 7:6 4:6
I 28-05 Tiafoe Querrey (12) 1:6 2:6 6:7
I 27-05 Pouille (15) Medvedev 6:2 6:3 6:4
I 28-05 Gojowczyk Norrie 1:6 0:2 krecz
I 28-05 Khachanov Haider Maier 7:6 6:3 6:3
I 28-05 Garcia Lopez Wawrinka (23) 6:2 3:6 4:6 7:6 6:3
I 27-05 Dzumhur (26) Kudla 6:4 6:2 6:2
I 27-05 Barrere Albot 6:4 6:0 5:7 1:6 2:6
I 28-05 Vesely Lajovic 3:6 1:6 3:6
I 27-05 Berankis A. Zverev (2) 1:6 1:6 2:6
II 31-05 Nadal Pella 6:2 6:1 6:1
II 31-05 Jaziri Gasquet 2:6 6:3 3:6 0:6
II 31-05 Shapovalov Marterer 7:5 6:7 5:7 4:6
II 31-05 Bemelmans Zopp 6:4 6:4 3:6 4:6 4:6
II 31-05 Schwartzman Pavlasek 6:1 6:3 6:1
II 31-05 Fabbiano Coric 6:4 2:6 1:6 1:6
II 31-05 Stakhovsky M. Zverev 3:6 7:6 6:7 1:6
II 31-05 Cuevas Anderson 3:6 6:3 6:7 4:6
II 31-05 Cilić HURKACZ 6:2 6:2 6:7 7:5
II 31-05 Struff Johnson 6:4 6:7 2:6 2:6
II 31-05 Fognini Ymer 6:4 6:1 6:2
II 31-05 Fucsovics Edmund 0:6 6:1 2:6 3:6
II 31-05 Isner Zeballos 6:7 7:6 7:6 6:2
II 31-05 Herbert Chardy 2:6 6:3 6:2 3:6 9:7
II 31-05 Ramos Ruud 6:4 6:2 6:4
II 31-05 Benneteau Del Potro 4:6 3:6 2:6
II 31-05 Goffin Moutet 7:5 6:0 6:1
II 30-05 Klizan Monfils 2:6 4:6 4:6
II 30-05 Trungelliti Cecchinato 1:6 6:7 1:6
II 30-05 Delbonis Carreno Busta 6:7 6:7 6:3 4:6
II 30-05 Bautista Giraldo 6:4 7:5 6:3
II 30-05 Munar Djoković 6:7 4:6 4:6
II 30-05 Verdasco Andreozzi 6:3 6:2 6:2
II 30-05 Donaldson Dimitrow 7:6 4:6 6:4 4:6 8:10
II 30-05 Thiem Tsitsipas 6:2 2:6 6:4 6:4
II 30-05 Barrettini Gulbis 6:2 3:6 6:4 6:3
II 30-05 Nishikori Paire 6:3 2:6 4:6 6:2 6:3
II 30-05 Simon Querrey 1:6 7:6 6:4 6:1
II 30-05 Pouille Norrie 6:2 6:4 5:7 7:6
II 30-05 Khachanov Garcia Lopez 6:2 7:6 6:7 6:3
II 30-05 Dzumhur Albot 6:3 6:3 5:7 1:6 7:5
II 30-05 Lajovic A. Zverev 6:2 5:7 6:4 1:6 2:6
III 2-06 Nadal Gasquet 6:3 6:2 6:2
III 2-06 Marterer Zopp 6:2 6:1 6:4
III 2-06 Schwartzman Coric 7:5 6:3 6:3
III 2-06 M. Zverev Anderson 1:6 7:6 3:6 6:7
III 2-06 Cilić Johnson 6:3 6:2 6:4
III 2-06 Fognini Edmund 6:3 4:6 3:6 6:4 6:4
III 2-06 Isner Herbert 7:6 6:4 7:6
III 2-06 Ruud Del Potro 5:7 4:6 1:6
III 1-06 Goffin Monfils 6:7 6:3 4:6 7:5 6:3
III 1-06 Cecchinato Carreno Busta 2:6 7:6 6:3 6:1
III 1-06 Bautista Djoković 4:6 7:6 6:7 2:6
III 1-06 Verdasco Dimitrow 7:6 6:2 6:4
III 1-06 Thiem Barrettini 6:3 6:7 6:3 6:2
III 1-06 Nishikori Simon 6:3 6:1 6:3
III 1-06 Pouille Khachanov 3:6 5:7 3:6
III 1-06 Dzumhur A. Zverev 2:6 3:6 6:4 6:7 5:7
1/8 4-06 Nadal Marterer 6:3 6:2 7:6
1/8 4-06 Schwartzman Anderson 1:6 2:6 7:5 7:6 6:2
1/8 4-06 Cilić Fognini 6:4 6:1 3:6 6:7 6:3
1/8 4-06 Isner Del Potro 4:6 4:6 4:6
1/8 3-06 Goffin Cecchinato 5:7 6:4 0:6 3:6
1/8 3-06 Djoković Verdasco 6:3 6:4 6:2
1/8 3-06 Thiem Nishikori 6:2 6:0 5:7 6:4
1/8 3-06 Khachanov A. Zverev 6:4 6:7 6:2 3:6 3:6
1/4 6-06 Nadal Schwartzman 4:6 6:3 6:2 6:2
1/4 6-06 Cilić Del Potro 6:7 7:5 3:6 5:7
1/4 5-06 Cecchinato Djoković 6:3 7:6 1:6 7:6
1/4 5-06 Thiem A. Zverev 6:4 6:2 6:1
1/2 8-06 Nadal Del Potro 6:4 6:1 6:2
1/2 8-06 Cecchinato Thiem 5:7 6:7 1:6
FINAŁ 10-06 Nadal Thiem 6:4 6:3 6:2

 


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Top