Jesteś tutaj
Główna > Tenis > Indian Wells 2018

Prezentujemy terminarz i wyniki turnieju Indian Wells 2018. Turniej odbywać się będzie w dniach 7 – 18 marca w USA. 

WYNIKI LIVE >>>

Turniej kobiet

DRABINKA TURNIEJU >>>

Runda Data Zawodnik I Zawodnik II Wynik
I 7.03 Halep (1) wolny los
I 7.03 Duan Pliskova Kr. 4:6; 6:7
I 7.03 Rogers Dolehide 6:3; 6:7; 3:6
I 7.03 wolny los Cibulkova (30)
I 7.03 Mertens (22) wolny los
I 7.03 Wang Bacsinszky 6:0; 4:6; 6:2
I 7.03 Stosur Davis 3:6; 6:3; 6:3
I 7.03 wolny los Mladenovic (14)
I 7.03 Konta (11) wolny los
I 7.03 Vondrousova Brengle 6:2; 6:2
I 7.03 Sabalenka Lepchenko 7:5; 6:1
I 7.03 wolny los Kuznetsova (19)
I 7.03 Strycova (25) wolny los
I 7.03 Martić Maria 6:3; 6:1
I 7.03 Bencić Babos 1:6; 6:1; 7:6
I 7.03 wolny los Ostapenko (6)
I 7.03 Muguruza (3) wolny los
I 7.03 Bouchard Vickery 3:6; 4:6
I 7.03 Osaka Sharapova 6:4; 6:4
I 7.03 wolny los A. RADWAŃSKA (31)
I 7.03 Vandeweghe (17) wolny los
I 7.03 Nara Kanepi 6:1; 4:6; 4:6
I 7.03 Vekic Sakkari 4:6; 2:6
I 7.03 wolny los Barty (16)
I 7.03 Kvitova (9) wolny los
I 7.03 Putintseva Van Untvanck 6:0; 2:6; 6:2
I 7.03 Anisimova Parmentier 6:2; 6:2
I 7.03 wolny los Pavluchenkova (23)
I 7.03 Zhang (32) wolny los
I 7.03 Kenin Liu 6:2; 6:0
I 7.03 Krunic Begu 6:3; 4:6; 6:2
I 7.03 wolny los Pliskova Ka. (5)
I 8.03 V. Williams (8) wolny los
I 8.03 Niculescu Cirstea 2:6 3:6
I 8.03 S. Williams Dijas 7:5 6:3
I 8.03 wolny los Bertens (29)
I 8.03 Sevastova (21) wolny los
I 8.03 Puig Haddad Maia 6:3 7:6
I 8.03 Zvonareva Vikhlyantseva 3:6 2:6
I 8.03 wolny los Goerges (12)
I 8.03 Keys (15) wolny los
I 8.03 Collins Townsend 2:6 6:4 6:3
I 8.03 Zhuk Cornet 7:5 6:4
I 8.03 wolny los Rybarikova (18)
I 8.03 Suarez N. (27) wolny los
I 8.03 Witthoefet Hsieh 4:5 -krecz
I 8.03 Cepede Barthel 2:6 1:6
I 8.03 wolny los Svitolina (4)
I 8.03 Garcia (7) wolny los
I 8.03 Brady Buzarnescu 3:6 6:4 6:2
I 8.03 Wickmayer Day 6:3 6:2
I 8.03 wolny los Gavrilova (26)
I 8.03 Vesnina (24) wolny los
I 8.03 Sorribes Bellis 0:6 3:6
I 8.03 Makarova Flipkens 6:2 6:4
I 8.03 wolny los Kerber (10)
I 8.03 Stephens (13) wolny los
I 8.03 Azarenka Watson 6:4 6:2
I 8.03 McHalle Sinalkova 6:3 2:6 6:7
I 8.03 wolny los Kasatkina (20)
I 8.03 Kontaveit (28) wolny los
I 8.03 Sasnovich LINETTE 5:7 7:6 7:6
I 8.03 Arruabarrena Tsurenko 3:6 6:3 6:4
I 8.03 wolny los Wozniacki (2)
II 9.03 Halep Pliskova Kr. 6:4 6:4
II 9.03 Dolehide Cibulkova 5:7 6:3 6:4
II 9.03 Mertens Wang 6:4 3:6 3:6
II 9.03 Stosur Mladenovic 5:7 5:7
II 9.03 Konta Vondrousova 6:7 4:6
II 9.03 Sabalenka Kuznetsova 6:4 6:3
II 9.03 Strycova Martić 5:7 4:6
II 9.03 Bencić Ostapenko 4:6 6:3 1:6
II 9.03 Muguruza Vickery 6:2 5:7 1:6
II 9.03 Osaka A. RADWAŃSKA 6:3 6:2
II 9.03 Vandeweghe Kanepi 6:0 7:6
II 9.03 Sakkari Barty 6:4 6:2
II 9.03 Kvitova Putintseva 6:7 7:6 6:4
II 9.03 Anisimova Pavluchenkova 6:4 6:1
II 9.03 Zhang Kenin 6:2 6:3
II 9.03 Begu Pliskova Ka. 6:7 1:6
II 10.03 V. Williams Cirstea 6:3 6:4
II 10.03 S. Williams Bertens 7:6 7:5
II 10.03 Sevastova Puig 6:2 2:6 6:1
II 10.03 Vikhlyantseva Goerges 4:6 1:6
II 10.03 Keys Collins 3:6 6:7
II 10.03 Zhuk Rybarikova 6:3 2:6 7:5
II 10.03 Suarez N. Hsieh 6:4 2:6 7:5
II 10.03 Barthel Svitolina 4:6 3:6
II 10.03 Garcia Brady 6:4 6:4
II 10.03 Wickmayer Gavrilova 6:7 2:6
II 10.03 Vesnina Bellis 2:6 6:1 6:1
II 10.03 Makarova Kerber 6:3 4:6 2:6
II 10.03 Stephens Azarenka 6:1 7:5
II 10.03 Sinalkova Kasatkina 2:6 2:5 krecz
II 10.03 Kontaveit Sasnovich 2:6 4:6
II 10.03 Arruabarrena Wozniacki 4:6 1:6
III 11.03 Halep Dolehide 1:6 7:6 6:2
III 11.03 Wang Mladenovic 6:1 6:2
III 11.03 Vondrousova Sabalenka 6:2 6:2
III 11.03 Martić Ostapenko 6:3 6:3
III 11.03 Vickery Osaka 3:6 3:6
III 11.03 Vandeweghe Sakkari 2:6 4:6
III 11.03 Kvitova Anisimova 2:6 4:6
III 11.03 Zhang Pliskova Ka. 5:7 7:5 3:6
III 12.03 V. Williams S. Williams 6:3 6:4
III 12.03 Sevastova Goerges 6:3 6:3
III 12.03 Collins Zhuk 6:4 6:4
III 12.03 Suarez N. Svitolina 7:5 6:3
III 12.03 Garcia Gavrilova 7:5 6:4
III 12.03 Vesnina Kerber 5:7 2:6
III 12.03 Stephens Kasatkina 4:6 3:6
III 12.03 Sasnovich Wozniacki 4:6 6:2 3:6
1/8 13.03 Halep Wang 7:5 6:1
1/8 13.03 Vondrousova Martić 3:6 6:7
1/8 13.03 Osaka Sakkari 6:1 5:7 6:1
1/8 13.03 Anisimova Pliskova Ka. 1:6 6:7
1/8 13.03 V. Williams Sevastova 7:6 6:4
1/8 13.03 Collins Suarez N. 2:6 4:6
1/8 13.03 Garcia Kerber 1:6 1:6
1/8 13.03 Kasatkina Wozniacki 6:4 7;5
1/4 14.03 Halep Martić 6:4 6:7 6:3
1/4 14.03 Osaka Pliskova Ka. 6:2 6:3
1/4 15.03 V. Williams Suarez N. 6:3 6:2
1/4 15.03 Kerber Kasatkina 0:6 2:6
1/2 16.03 Halep Osaka 3:6 0:6
1/2 16.03 V. Williams Kasatkina 6:4 4:6 5:7
FINAŁ 18.03 Kasatkina Osaka 3:6 2:6

Turniej mężczyzn

DRABINKA TURNIEJU >>>

Runda Data Zawodnik I Zawodnik II WYNIK
I 8.03 Federer (1) wolny los
I 8.03 Harrison Delbonis 2:6 6:4 5:7
I 8.03 Paire Krueger 4:6 6:1 4:6
I 8.03 wolny los Krajinovic (25)
I 8.03 Mannarino (20) wolny los
I 8.03 Copil Polansky 6:7 7:6 6:7
I 8.03 Benneteau Chardy 4:6 6:7
I 8.03 wolny los Fognini (16)
I 8.03 Berdych (12) wolny los
I 8.03 Karlovic Marterer 7:6; 6:7; 7:6
I 8.03 Lacko Lajovic 4:6 4:6
I 8.03 wolny los Chung (23)
I 8.03 Cuevas (30) wolny los
I 8.03 Shapovalov Berankis 6:3 6:4
I 8.03 Albot Tsitspipas 6:7 2:6
I 8.03 wolny los Thiem (5)
I 8.03 Dimitrov (3) wolny los
I 8.03 Verdasco Pella 6:2 1:6 6:2
I 8.03 Fritz Opelka 4:6 7:6 6:4
I 8.03 wolny los Rublev (27)
I 8.03 Ramos-Vinolas (19) wolny los
I 8.03 Coric Young 6:0 6:2
I 8.03 Donaldson King 6:1 4:6 6:4
I 8.03 wolny los Bautista (13)
I 8.03 Carreno Busta (11) wolny los
I 8.03 Zeballos Sugita 6:7 6:4 7:6
I 8.03 Johnson Medvedev 6:7 4:6
I 8.03 wolny los Kyrgios (17)
I 8.03 Dzumhur (26) wolny los
I 8.03 Kicker Vesely 7:5 6:3
I 8.03 Khachanov Donskoy 3:6 6:1 6:7
I 8.03 wolny los Andersson (7)
I 9.03 Sock (8) wolny los
I 9.03 Fabbiano Klahn 6:4 6:4
I 9.03 Tiafoe Escobedo 5:7 3:6
I 9.03 wolny los Lopez (28)
I 9.03 Querrey (18) wolny los
I 9.03 Kukushkin Zverev M. 3:6 6:4 1:6
I 9.03 Bhambri Mahut 7:5 6:3
I 9.03 wolny los Pouille (9)
I 9.03 Schwartzman (14) wolny los
I 9.03 Baghdatis Nishioka 7:5 3:6 7:5
I 9.03 Sela Gojowczyk 6:4 6:4
I 9.03 wolny los Edmund (21)
I 9.03 Raonic (32) wolny los
I 9.03 Pospisil Auger 2:6 6:7
I 9.03 Youzhny Sousa 6:4 4:6 6:7
I 9.03 wolny los Zverev A. (4)
I 9.03 Del Potro (6) wolny los
I 9.03 Struff De Minaur 6:3 6:7 6:7
I 9.03 Basilashvilli Sandgren 3:6 1:2 kr
I 9.03 wolny los Ferrer (29)
I 9.03 Nishikori (22) wolny los
I 9.03 Mayer Estrella Burgos 4:6 6:4 6:1
I 9.03 Daniel Norrie 6:3 1:6 6:1
I 9.03 wolny los Djokovic (10)
I 9.03 Isner (15) wolny los
I 9.03 Monfils Ebden 6:3 6:3
I 9.03 Herbert Simon 6:7 7:6 6:3
I 9.03 wolny los Muller (24)
I 9.03 Kohlschreiber (31) wolny los
I 9.03 Smyczek Djere 6:3 6:2
I 9.03 Troicki Fucsovics 6:7 1:6
I 9.03 wolny los Cilic (2)
II 10.03 Federer Delbonis 6:3 7:6
II 10.03 Krueger Krajinovic 2:6 2:6
II 10.03 Mannarino Polansky 6:1 6:4
II 10.03 Chardy Fognini 4:6 7:6 6:4
II 10.03 Berdych Marterer 6:1 6:4
II 10.03 Lajovic Chung 7:6 3:6 3:6
II 10.03 Cuevas Shapovalov 7:6 6:3
II 10.03 Tsitspipas Thiem 2:6 6:3 3:6
II 10.03 Dimitrov Verdasco 6:7 6:4 3:6
II 10.03 Fritz Rublev 6:4 7:6
II 10.03 Ramos-V. Coric 0:6 3:6
II 10.03 Donaldson Bautista 4:6 2:6
II 10.03 Carreno Zeballos 3:6 6:3 7:6
II 10.03 Medvedev Kyrgios 6:7 7:5 6:4
II 10.03 Dzumhur Kicker 6:4 2:6 1:6
II 10.03 Donskoy Andersson 5:7 4:6
II 11.03 Sock Fabbiano 6:2 7:5
II 11.03 Escobedo Lopez 4:6 3:6
II 11.03 Querrey Zverev M. 6:4 7:5
II 11.03 Bhambri Pouille 6:4 6:4
II 11.03 Schwartzman Baghdatis 5:7 4:6
II 11.03 Sela Edmund 6:4 6:4
II 11.03 Raonic Auger 6:4 6:4
II 11.03 Sousa A. Zverev 7:5 5:7 6:4
II 11.03 Del Potro De Minaur 6:2 6:1
II 11.03 Sandgren Ferrer 2:6 6:7
II 11.03 Bemelmans Mayer 4:6 1:6
II 11.03 Daniel Djokovic 7:6 4:6 6:1
II 11.03 Isner Monfils 7:6 6:7 5:7
II 11.03 Herbert Muller 6:3 7:5
II 11.03 Kohlshreiber Smyczek 1:6 6:4 6:4
II 11.03 Fucsovics Cilic 5:7 3:6
III 12.03 Federer Krajinovic 6:2 6:1
III 12.03 Mannarino Chardy 5:7 6:4 1:6
III 12.03 Berdych Chung 4:6 4:6
III 12.03 Cuevas Thiem 3:6 6:4 4:2 kr
III 12.03 Verdasco Fritz 6:4 2:6 6:7
III 12.03 Coric Bautista 6:1 6:3
III 12.03 Carreno Medvedev 6:1 7:5
III 12.03 Kicker Andersson 6:7 6:7
III 13.03 Sock Lopez 6:7 6:4 4:6
III 13.03 Querrey Bhambri 6:7 6:4 6:4
III 13.03 Baghdatis Sela 7:6 6:4
III 13.03 Raonic Sousa 7:5 4:6 6:2
III 13.03 Del Potro Ferrer 6:4 7:6
III 13.03 Mayer Daniel 6:4 6:1
III 13.03 Monfils Herbert 2:6 1:3 kr.
III 13.03 Kohlshreiber Cilic 6:4 6:4
1/8 14.03 Federer Chardy 7:5 6:4
1/8 14.03 Chung Cuevas 6:1 6:3
1/8 14.03 Fritz Coric 2:6 7:6 4:6
1/8 14.03 Carreno Andersson 6:4 3:6 6:7
1/8 14.03 Lopez Querrey 3:6 4:6
1/8 14.03 Baghdatis Raonic 6:7 4:7
1/8 14.03 Del Potro Mayer 3:6 7:6 6:3
1/8 14.03 Herbert Kohlshreiber 4:6 6:7
1/4 15.03 Federer Chung 7:5 6:1
1/4 15.03 Coric Andersson 2:6 6:4 7:6
1/4 16.03 Querrey Raonic 5:7 6:2 3:6
1/4 16.03 Del Potro Kohlshreiber 3:6 6:3 6:4
1/2 17.03 Federer Coric 5:7 6:4 6:4
1/2 17.03 Raonic Del Potro 2:6 3:6
FINAŁ 18.03 Federer Del Potro  4:6 7:6 6:7

 


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Top