Terrell Owens Touchdown 150

Terrell Owens, skrzydłowy zespołu NFL Cincinati Bengals został właśnie trzecim zawodnikiem w historii zawodowej futbolu amerykańskiego, który złapał co najmniej 150 podań na przyłożenie. Oprócz niego w klubie tym są Jerry Rice i Randy Moss.

W historii Owens dał się poznać jako szalenie utalentowany zawodnik, który często nie potrafi zapanować nad emocjami. Efektem tego są częste zmiany klubów i liczne konflikty z jego udziałem. Być może będzie kiedyś czas, żeby szerzej opisać jego sylwetkę. Dziś zapraszam tylko na filmik prezentujący wejście T.O do klubu 150.

Z pewnością waszą uwagę przykuła ,,cieszynka” Owensa. To także jeden z jego znaków rozpoznawczych. Popatrzcie co przed laty, grając w San Francisco 49ers robił na stadionie Dallas Cowboys:


Wszystko to na kilka lat przed przejściem do… Dallas Cowboys. Oto miks ,,popisów” Owensa:

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz