Trening z Balotellim i Reusem? Teraz to możliwe!

Marco Reus i Mario Balotelli to gwiazdy światowej piłki, które promują obuwie marki Puma. Już teraz dzięki sieci Intersport i tej uznanej marce odzieżowej, masz okazję poczuć się jak profesjonalny piłkarz. 

Sieć Intersport razem z PUMĄ przygotowała ciekawą promocję. Kupując buty evoPOWER (w przypadku Balotellego, który jest ambasadorem marki) lub evoSPEED (w przypadku innego ambasadora PUMY, Marco Reusa), sieć sklepów Intersport do zestawu dołączy bonusy w postaci pendrive’a z treningiem wybranego przez kupujących ambasadora oraz torbę sportową PUMY za 1 zł (do wyczerpania zapasów).

Regulamin akcji dostępny jest w sklepie oraz na www.intersport.pl.

Co więcej, pod adresem http://www.intersport.pl/campaign/pl-puma-evo-challenge można zapisać się do udziału w evoCHALLENGE, który daje szansę na stoczenie gierki treningowej z Balotellim i Reusem na żywo!”

źródło: inf. prasowa


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/