Twoja wyszukiwarka
Piłka LM

Dwa hity w 1/8, rozlosowano pary fazy pucharowej

Zakończyło się losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA 2014/15. Do najciekawszych starć tej rundy dojdzie między Manchesterem City i FC Barceloną oraz PSG i Chelsea Londyn.

puchar-lm

W poniedziałek losowanie 1/8 LM 2014/15. Poznaj koszyki

W poniedziałek o 12:00 rozlosowane zostaną pary 1/8 finału Champions League 2014/15. Prezentujemy podział na koszyki.

Piłka LM

4. kolejka LM: wszystkie gole z wtorku

Prezentujemy bramki z wtorkowych spotkań w Lidze Mistrzów UEFA. Tego dnia awans do następnej fazy zapewniły sobie drużyny Realu Madryt i Borussii Dortmund.

Piłka LM

Gr D: Borussia odreagowuje w LM, Arsenal grał do końca

W spotkania grupy D Ligi Mistrzów UEFA Arsenal Londyn wygrał w Brukseli z Anderlechtem 2:1, a Borussia rozgromiła na wyjeździe Galatarsaray 4:0

uefa-champions-league-2013-1403699681

Gr C: Leverkusen lepsze od Petersburga, bez bramek w Monaco

W meczach grupy C piłkarskiej Ligi Mistrzów Bayer Leverkusen pokonał Zenit Petersburg 2:0, a Monaco bezbramkowo zremisowało z Benfiką Lizbona.

Piłka LM

Gr B: Real udzielił lekcji Liverpoolowi, Ludogorec nie przestaje zaskakiwać

W grupie B piłkarskiej Ligi Mistrzów niepodzielnie panuje Real Madryt. Królewscy bez problemu wygrali na Anfield z Liverpoolem 3:0. W drugim spotkaniu Ludogorec Razgrad niespodziewanie pokonał FC Basel 1:0.

LM

Gr A: Atletico zdemolowało Malmo, Olympiakos ograł Juventus

W meczach trzeciej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów Atletico Madryt rozbiło u siebie Malmo 5:0, a Olympiakos Pireus wygrał 1:0 z Juventusem Turyn. Nowym liderem w tabeli zostali Rojiblancos.

puchar-lm

Gr H: Szachtar rozbił BATE, pięć goli Luiza Adriano; Porto lepsze od Bilbao

W grupie H piłkarskiej LM Szachtar Donieck bezlitośnie pobił BATE Borysów 7:0, a FC Porto zwyciężyło 2:1 z Athletikiem Bilbao.

Piłka LM

Gr G: Bezwzględna Chelsea, rollercoaster w Gelsenkirchen

W meczach grupy G piłkarskiej Ligi Mistrzów wysoką wygraną nad Mariborem zaliczyła londyńska Chelsea. Dużo więcej dramaturgii było w Gelsenkirchen, gdzie grający w dziesiątkę Sporting Lizbona odrobił dwa gole straty, ale ostatecznie i tak przegrał z Schalke.

LM

Gr F: Milik nie pomógł na Camp Nou, PSG z trudem wygrywa w Nikozji

W meczach grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów FC Barcelona pokonała u siebie Ajax Amsterdam 3:1, a APOEL Nikozja w ostatnich minutach przegrał z PSG. W barwach Ajaxu w drugiej połowie grał Arkadiusz Milik.