Twoja wyszukiwarka

LIGA MISTRZÓW 2014/15

Terminarz oraz wyniki Ligi Mistrzów UEFA w sezonie 2014/15. Od kwalifikacji, aż po wielki finał.

WTOREK 16/09/14 – zapowiedź 1. kolejki

A

#
Drużyna
M
W
R
P
Gole:
+/-
PKT:
1.Juventus Turyn11002:0+23
2.Olympiakos Pireus11003:2+13
3.Atletico Madryt10012:3-10
4.Malmo FF10010:2-20

TERMINARZ:

16/09/2014: Olympiacos – Atletico 3:2 (2:1)
16/09/2014: Juventus – Malmo 2:0 (0:0)

1/10/2014: Malmo – Olympiacos /20:45/
1/10/2014: Atletico – Juventus /20:45/

22/10/2014: Atletico – Malmo /20:45/
22/10/2014: Olympiacos – Juventus /20:45/

4/11/2014: Olympiacos – Juventus /20:45/
4/11/2014: Malmo – Atletico /20:45/

26/11/2014: Atletico – Olympiacos /20:45/
26/11/2014: Malmo – Juventus /20:45/

9/12/2014: Olympiacos – Malmo /20:45/
9/12/2014: Juventus – Atletico /20:45/

B

#
Drużyna
M
W
R
P
Gole
+/-
PKT
1.Real Madryt11005:1+43
2.Liverpool FC 11002:1+13
3.Ludogorec Razgrad10011:2-10
4.FC Basel10011:5-40

TERMINARZ:

16/09/2014: Liverpool – Ludogorec 2:1 (0:0)
16/09/2014: Real – Basel 5:1 (4:1)

1/10/2014: Basel – Liverpool /20:45/
1/10/2014: Ludogorec – Real /20:45/

22/10/2014: Ludogorec – Basel /20:45/
22/10/2014: Liverpool – Real /20:45/

4/11/2014: Basel – Ludoborec /20:45/
4/11/2014: Real – Liverpool /20:45/

26/11/2014: Ludogorec – Liverpool /20:45/
26/11/2014: Basel – Real /20:45/

9/12/2014: Real – Ludogorec /20:45/
9/12/2014: Liverpool – Basel /20:45/

C

#
Drużyna
M
W
R
P
Gole
+/-
PKT
1.Zenit Petersburg11002:0+23
2.AS Monaco11001:0+13
3.Bayer Leverkusen10010:1-10
4.Benfica Lizbona10010:2-20

TERMINARZ:

16/09/2014: Monaco – Leverkusen 1:0 (0:0)
16/09/2014: Benfica – Zenit 0:2 (0:2)

1/10/2014: Zenit – Monaco /18:00/
1/10/2014: Leverkusen – Benfica /20:45/

22/10/2014: Leverkusen – Zenit /20:45/
22/10/2014: Monaco – Benfica /20:45/

4/11/2014: Zenit – Leverkusen /18:00/
4/11/2014: Benfica – Monaco /20:45/

26/11/2014: Zenit – Benfica /18:00/
26/11/2014: Leverkusen – Monaco /20:45/

9/12/2014: Monaco – Zenit /20:45/
9/12/2014: Benfica – Leverkusen /20:45/

D

#
Drużyna
M
W
R
P
Gole
+/-
PKT:
1.Borussia Dortmund11002:0+23
2.Galatasaray Stambuł10101:101
2.Anderlecht Bruksela10101:101
4.Arsenal FC10010:2-20

TERMINARZ:

16/09/2014: Galatasaray – Anterlecht 1:1 (0:0)
16/09/2014: Borussia – Arsenal 2:0 (1:0)

1/10/2014: Arsenal – Galatasaray /20:45/
1/10/2014: Anderlecht – Borussia /20:45/

22/10/2014: Anderlecht – Arsenal /20:45/
22/10/2014: Galatasaray – Borussia /20:45/

4/11/2014: Arsenal – Anderlecht /20:45/
4/11/2014: Borussia – Galatasaray /20:45/

26/11/2014: Anderlecht – Galatasaray /20:45/
26/11/2014: Arsenal – Borussia /20:45/

9/12/2014: Galatasaray – Arsenal /20:45/
9/12/2014: Borussia – Anderlecht /20:45/

E

# DRUŻYNA PKT
1. AS Roma 3
2. Bayern Monachium 3
3. Manchester City 0
4. CSKA Moskwa 0

TERMINARZ:

17/09/2014: Roma – CSKA 5:1 (4:0)
17/09/2014: Bayern – Manchester City 1:0 (0:0)

30/09/2014: CSKA – Bayern /18:00/
30/09/2014: Manchester City – Roma /20:45/

21/10/2014: CSKA – Manchester City /18:00/
21/10/2014: Roma – Bayern /20:45/

5/11/2014: Manchester City – CSKA /20:45/
5/11/2014: Bayern – Roma /20:45/

25/11/2014: CSKA – Roma /18:00/
25/11/2014: Manchester City – Bayern /20:45/

10/12/2014: Roma – Manchester City /20:45/
10/12/2014: Bayern – CSKA /20:45/

F

# DRUŻYNA pkt
1. FC Barcelona 3
2. PSG 1
3. Ajax Amsterdam 1
4. APOEL Nikozja 0

TERMINARZ:

17/09/2014: Barcelona – APOEL 1:0 (0:0)
17/09/2014: Ajax – PSG 1:1 (0:1)

30/09/2014: PSG – Barcelona /20:45/
30/09/2014: APOEL – Ajax /20:45/

21/10/2014: APOEL – PSG /20:45/
21/10/2014: Barcelona – Ajax /20:45/

5/11/2014: PSG – APOEL /20:45/
5/11/2014: Ajax – Barcelona /20:45/

25/11/2014: APOEL – Barcelona /20:45/
25/11/2014: PSG – Ajax /20:45/

10/12/2014: Barcelona – PSG /20:45/
10/12/2014: Ajax – APOEL /20:45/

G

# DRUŻYNA PKT
1. Chelsea FC 1
2. Schalke 04 Gelsenkirchen 1
3. Sporting Lizbona 1
4. Maribor NK 1

TERMINARZ:

17/09/2014: Chelsea – Schalke 1:1 (1:0)
17/09/2014: Maribor – Sporting 1:1 (0:1)

30/09/2014: Sporting – Schalke /20:45/
30/09/2014: Schalke – Maribor /20:45/

21/10/2014: Schalke – Sporting /20:45/
21/10/2014: Chelsea – Maribor /20:45/

5/11/2014: Maribor -Chelsea /20:45/
5/11/2014: Sporting – Schalke /20:45/

25/11/2014: Schalke - Chelsea /20:45/
25/11/2014: Sporting – Maribor /20:45/

10/12/2014: Chelsea – Sporting /20:45/
10/12/2014: Maribor – Schalke /20:45/

H

# DRUŻYNA PKT
1. FC Porto 3
2. Szachtar Donieck 1
3. Athletic Bilbao 1
4. BATE Borysów 0

TERMINARZ:

17/09/2014: Porto – BATE 6:0 (3:0)
17/09/2014: Bilbao – Szachtar 0:0

30/09/2014: Szachtar – Porto* /20:45/ 
30/09/2014: BATE – Bilbao /20:45/

21/10/2014: BATE – Szachtar /20:45/
21/10/2014: Porto – Bilbao /20:45/

5/11/2014: Szachtar – BATE* /20:45/
5/11/2014: Bilbao – Porto /20:45/

25/11/2014: BATE – Porto /18:00/
25-11/2014: Szachtar – Biblao* /20:45/

10/12/2014: Porto – Szachtar /20:45/
10/12/2014: Bilbao – BATE /20:45/

* Swoje domowe mecze Szachtar Donieck rozegra we Lwowie

El. 1

1/07/14: Santa Coloma (AND) -Banants (ARM) 1:0 (1:0)
8/07/14: Banants (ARM) – Santa Coloma (AND) 3:2 (1:1)
AWANS: SANTA COLOMA (AND)

1/07/14: La Fiorita (SRM) – Levadia (EST) 0:1 (0:0)
8/07/14: Levadia (EST) – La Fiorita (SRM) 7:0 (2:0)
AWANS: LEVADIA (EST)

2/07/14: Lincoln (GBZ) – HB Torshavn (FAR) 1:1 (1:0)
8/07/14: HB Torshavn (FAR) – Lincoln (GBZ) 5:2 (3:0)
AWANS: HB TORSHAVN (FAR)

El. 2

16/07/2014: LEGIA WARSZAWA – Saint Patrick's Athletic (IRL) 1:1 (0:1)
23/07/2014: Saint Patrick's – LEGIA WARSZAWA 0:5 (0:1)
AWANS: LEGIA WARSZAWA

15/07/14: BATE Borysów (BLR) – Skenderbeu (ALB) 0:0
22/07/14: Skenderbeu (ALB) – BATE Borysów (BLR) 1:1 (0:1)
AWANS: BATE Borysów

15/07/14: SantaColoma -Maccabi Tel-Awiw 0:1 (0:0)
22/07/14: Maccabi Tel-Awiw (ISR) – Santa Coloma (AND) 0:0
AWANS: Maccabi Tel-Awiw

16/07/14: Dinamo Tibilisi (GEO) – FK Aktobe (KAZ) 0:1 (0:0)
23/07/14: FK Aktobe (KAZ) – Dinamo Tibilisi (GEO) 3:0 (1:0)
AWANS: FK Aktobe 

15/07/14: HSK Zrinjski (BIH) – NK Maribor (SLO) 0:0
23/07/14: NK Maribor (SLO) – HSK Zrinjski (BIH) 2:0 (1:0)
AWANS: NK Maribor

15/07/14: FC Sheriff (MDA) – FK Sutjeska (MNE) 2:0 (0:0)
22/07/14: FK Sutjeska (MNE) – FC Sheriff (MDA) 0:3 (0:2)
AWANS: FC Sheriff

15/07/14: Sparta Praga (CZE) – Levadia (EST) 7:0 (3:0)
22/07/14: Levadia – Sparta Praga 1:1 (0:1)
AWANS: Sparta Praga

16/07/14: Malmo FF (SWE) – FK Ventspils (LAT) 0:0
23/07/14: FK Ventspils (LAT) – Malmo (SWE) 0:1 (0:1)
AWANS: Malmo FF

15/07/14: Slovan Bratysława (SVK) – New Saints (WAL) 1:0 (0:0)
22/07/14: New Saints (WAL) – Slovan Bratysława (SVK) 0:0
AWANS: Slovan Bratysława

15/07/14: KR Rejkjavik (ISL) – Celtic (SCO) 0:1 (0:0)
22/07/14: Celtic – KR Rejkjavik 4:0 (3:0)
AWANS: Celtic

15/07/14: Cliftonville FC (NIR) – Debreczyn (HUN) 0:0
22/07/14: Debreczyn (HUN) – Cliftonville (NIR) 2:0 (0:0)
AWANS: Debreczyn

15/07/14: Partizan Belgrad (SRB) – HB Torshavn (FAR) 3:0 (1;0)
22/07/14:HB - Partizan Belgrad (SRB) 1:3 (1:0)
AWANS: Partizan Belgrad

15/07/14: FK Rabotnicki (MKD) – HJK Helsinki (FIN) 0:0
23/07/14: HJK Helsinki (FIN) – FK Rabotnicki 2:1 (2:0)
AWANS: HJK Helsinki

15/07/14: Dinamo Zagrzeb (CRO) – Żalgiris Wilno (LTU) 2:0 (0:0)
22/07/14: Żaligiris Wilno (LTU) – Dinamo Zagrzeb (CRO) 0:2 (0:0)
AWANS: Dinamo Zagrzeb

16/07/14: Ludogorec Razgrad (BUL) – F91 Dudelange (LUX) 4:0 (2:0)
22/07/14: F91 Dudelange (LUX) – Ludogorec Razgrad (BUL) 1:1 (0:0)
AWANS: Ludogorec Razgrad 

15/07/14: Valetta FC (MLT) – Karabach FK (AZE) 0:1 (0:1)
22/07/14: Karabach FK (AZE) – Valetta FC (MLT) 4:0 (1:0)
AWANS: Karabach FK 

16/07/14: Stroemsgodset IF (NOR) – Steaua Bukareszt (ROM) 0:1 (0:0)
23/07/14: Steaua Bukareszt (ROM) – Stroemsgodset IF (NOR) 2:0 (0:0)
AWANS: Steaua Bukareszt

El. 3 

Mecze: 29/30 lipca oraz 5-6 sierpnia

ŚCIEŻKA MISTRZOWSKA:

30/07/14: LEGIA WARSZAWA – Celtic Glasgow 4:1 (2:1)
06/08/14: Celtic Glasgow - LEGIA WARSZAWA 3:0WO* Na boisku - 0:2 (0:1)
AWANS: CELTIC GLASGOW
*W drużynie Legii zagrał nieuprawniony zawodnik Bartosz Bereszyński, wyniki zweryfikowany jako walkower

29/07/14: Karabach Agdam (AZE) – FC Salzburg 2:1 (1:0)
06/08/14: FC Salzburg – Karabach Agdam 2:0 (2:0)
AWANS: FC SALZBURG

29/07/14: Debreczyn VSC – BATE Borysów 1:0 (0:0)
05/08/14: BATE Borysów – Debreczyn VSC 3:1 (1:1)
AWANS: BATE Borysów

29/07/14: Slovan Bratysława – Sheriff Tyraspol (MDA) 2:1 (1:0)
06/08/14: Sheriff – Slovan 0:0
AWANS: SLOVAN BRATYSŁAWA

30/07/14: Ludogorec Razgrad (BUL) – Partizan Belgrad 0:0
6/08/14: Partizan – Ludogorec 2:2 (2:2)
AWANS: LUDOGOREC RAZGRAD

30/07/14: Aalborg BK – Dinamo Zagrzeb 0:1 (0:0)
06/08/14: Dinamo – Aalborg 0:2 (0:1)
AWANS: AALBORG BK

30/07/14: Aktobe (KAZ) – Steaua Bukareszt 2:2 (0:1)
06/08/14: Steaua – Aktobe 2:1 (2:0)
AWANS: STEAUA BUKARESZT

30/07/14: Maribor - Maccabi Tel-Awiw 1:0 (0:0)
05/08/14: Maccabi – Maribor 2:2 (1:1)
AWANS: MARIBOR

30/07/14: HJK Helsinki – APOEL Nikozja 2:2 (2:0)
06/08/14: APOEL – HJK 2:0 (2:0)
AWANS: APOEL NIKOZJA

29/07/14: Sparta Praga – Malmo FF 4:2 (1:2)
06/08/14: Malmo FF – Sparta 2:0 (1:0)
AWANS: MALMO FF


ŚCIEŻKA LIGOWA:

30/07/14: AEL Limassol (CYP) – Zenit Petersburg 1:0 (0:0)
06/08/14: Zenit Petersburg – AEL Limassol 3:0 (0:0)
AWANS: ZENIT PETERSBURG

30/07/14: Dnipro Dniepropietrowsk – FC Kopenhaga 0:0
06/08/14: Kopenhaga – Dnipro 2:0 (1:0)
AWANS: FC KOPENHAGA

29/07/14: Feyenoord Rotterdam – Besiktas Stambuł 1:2 (0:1)
06/08/14: Besiktas – Feyenoord 3:1 (1:0)
AWANS: BESIKTAS STAMBUŁ

29/07/14: Grasshopper Zurych – LOSC Lille 0:2 (0:1)
05/08/14: Lille – Grasshopper 1:1 (1:1)
AWANS: LOSC LILLE

30/07/14: Standard Liege – Panathinaïkos Ateny 0:0
05/08/14: Panathinaikos – Standard 1:2 (1:2)
AWANS: STANDARD LIEGE

PlayOffs

ŚCIEŻKA MISTRZOWSKA:

20/08/2014: Maribor – Celtic FC 1:1 (1:1)
26/08/2014: Celtic FC – Maribor 0:1 (0:0)
AWANS: NK MARIBOR

19/08/2014: FC Salzburg – Malmo FF 2:1 (1:0)
27/08/2014: Malmo – Salzburg 3:0 (2:0)
AWANS: MALMO FF

20/08/2014: Aalborg – APOEL Nikozja 1:1 (1:0)
26/08/2014: APOEL – Aalborg 4:0 (2:0)
AWANS: APOEL NIKOZJA

19/08/2014: Steaua Bukareszt - Ludogorec Razgrad 1:0 (0:0)
27/08/2014: Ludogorec – Steaua /20:45/ 1:0 (0:0) k. 6:5
AWANS: LUDOGOREC RAZGRAD

20/08/2014: Slovan Bratysława – BATE Borysów 1:1 (0:1)
26/08/2014: BATE – Slovan 3:0 (1:0)
AWANS: BATE BORYSÓW

ŚCIEŻKA LIGOWA:

19/08/2014: Besiktas – Arsenal FC 0:0
27/08/2014: Arsenal – Besiktas 1:0 (1:0)
AWANS: ARSENAL FC

20/08/2014: Standard Liege – Zenit Petersburg 0:1 (0:1)
26/08/2014: Zenit – Standard 3:0 (1:0)
AWANS: ZENIT PETERSBURG

19/08/2014: FC Kopenhaga – Bayer Leverkusen 2:3 (2:3)
27/08/2014: Bayer – Kopenhaga 4:0 (3:0)
AWANS: BAYER LEVERKUSEN

20/08/2014: LOSC Lille – FC Porto 0:1 (0:0)
26/08/2014: Porto – Lille 2:0 (0:0)
AWANS: FC PORTO

19/08/2014: SSC Napoli – Athletic Bilbao 1:1 (0:1)
27/08/2014: Athletic – Napoli 3:1 (0:0)
AWANS: ATHLETIC BILBAO

SEZON 2013/14 >>

Reklama

POCHWAL NAS PRZED SWOIMI ZNAJOMYMI:

comments powered by Disqus