Jesteś tutaj
Główna > UEFA Liga Narodów 2018/19

Prezentujemy szczegóły rozgrywek Ligi Narodów UEFA 2018/19 – podział na ligi, grupy, terminarz, wyniki oraz tabele.

  • Wszystkie europejskie federacje zostaną podzielone na cztery ligi według rankingu po zakończeniu eliminacji Mundialu 2018
  • Triumfatorzy każdej z lig uzyskają prawo udziału w mistrzostwach Europy 2020.
  • Każda liga podzielona zostanie na cztery grupy.
  • Triumfatorzy grup w poszczególnych ligach awansują do turniejów finałowych (marzec 2019 dla lig B, C,D, czerwiec 2019 dla ligi A)
  • Ostatnie zespoły w grupach wewnątrz lig A, B i C zostaną zdegradowane do niższej ligi w kolejnej edycji.

Dywizja I

Grupa A:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Francja211042:1
2.Niemcy101010:0
3.Holandia100101:2

06/09/2018 Niemcy – Francja 0:0
09/09/2018 Francja – Holandia 2:1

13/10/2018 Holandia – Niemcy (godz. 20:45)
16/10/2018 Francja – Niemcy (godz. 20:45)

16/11/2018 Holandia – Francja (godz. 20:45)
19/11/2018 Niemcy – Holandia (godz. 20:45)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Szwajcaria110036:0
2.Belgia110033:0
3.Islandia100100:9

08/09/2018 Szwajcaria – Islandia 6:0
11/09/2018 Islandia – Belgia (godz. 20:45)

12/10/2018 Belgia – Szwajcaria (godz. 20:45)
15/10/2018 Islandia – Szwajcaria (godz. 20:45)

15/11/2018 Belgia – Islandia (godz. 20:45)
18/11/2018 Szwajcaria – Belgia (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Portugalia311001:0
2.POLSKA110101:1
3.Włochy120111:2

07/09/2018 Włochy – POLSKA 1:1 (0:1)
10/09/2018 Portugalia – Włochy 1:0

11/10/2018 POLSKA – Portugalia (godz. 20:45)
14/10/2018 POLSKA – Włochy (godz. 20:45)

17/11/2018 Włochy – Portugalia (godz. 20:45)
20/11/2018 Portugalia – POLSKA (godz. 20:45)

Grupa D:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Hiszpania220068:1
2.Anglia100101:2
3.Chorwacja100100:6

08/09/2018 Anglia – Hiszpania 1:2
11/09/2018 Hiszpania – Chorwacja 6:0

12/10/2018 Chorwacja – Anglia (godz. 20:45)
15/10/2018 Hiszpania – Anglia (godz. 20:45)

15/11/2018 Chorwacja – Hiszpania (godz. 20:45)
18/11/2018 Anglia – Chorwacja (godz. 20:45)

Dywizja II


Grupa A:
# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Ukraina220063:1
2.Czechy100101:2
3.Słowacja100100:1

06/09/2018 Czechy – Ukraina 1:2
09/09/2018 Ukraina – Słowacja 1:0

13/10/2018 Słowacja – Czechy (godz. 15:00)
16/10/2018 Ukraina – Czechy (godz. 20:45)

16/11/2018 Słowacja – Ukraina (godz. 20:45)
19/11/2018 Czechy – Słowacja (godz. 20:45)

Grupa B:

# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Rosja311002:1
2.Turcja321014:4
3.Szwecja010012:3

07/09/2018 Turcja – Rosja 1:2
10/09/2018 Szwecja – Turcja 2:3

11/10/2018 Rosja – Szwecja (godz. 20:45)
14/10/2018 Rosja – Turcja (godz. 18:00)

17/11/2018 Turcja – Szwecja (godz. 18:00)
20/11/2018 Szwecja – Rosja (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Bośnia i Hercegowina220063:1
2.Irlandia Północna100101:2
3.Austria100100:1

08/09/2018 Irlandia Północna – Bośnia i Hercegowina 1:2
11/09/2018 Bośnia i Hercegowina – Austria 1:0

12/10/2018 Austria – Irlandia Północna (godz. 20:45)
15/10/2018 Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna (godz. 20:45)

15/11/2018 Austria – Bośnia i Hercegowina (godz. 20:45)
18/11/2018 Irlandia Północna – Austria (godz. 18:00)

Grupa D:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Walia210134:2
2.Dania110032:0
3.Irlandia100100:4

06/09/2018 Walia – Irlandia 4:1
09/09/2018 Dania – Walia 2:0

13/10/2018 Irlandia – Dania (godz. 20:45)
16/10/2018 Irlandia – Walia (godz. 20:45)

16/11/2018 Walia – Dania (godz. 20:45)
19/11/2018 Dania – Irlandia (godz. 20:45)

Dywizja III


Grupa A:
# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Szkocja311002:0
2.Albania321011:2
3.Izrael010010:1

07/09/2018 Albania – Izrael 1:0
10/09/2018 Szkocja – Albania 2:0

11/10/2018 Izrael – Szkocja (godz. 20:45)
14/10/2018 Izrael – Albania (godz. 20:45)

17/11/2018 Albania – Szkocja (godz. 20:45)
20/11/2018 Szkocja – Izrael (godz. 20:45)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Finlandia220062:0
2.Grecja210132:2
2.Węgry210132:2
4.Estonia200200:2

08/09/2018 Finlandia – Węgry 1:0
08/09/2018 Estonia – Grecja 0:1

11/09/2018 Węgry – Grecja 2:1
11/09/2018 Finlandia – Estonia 1:0

12/10/2018 Grecja – Węgry (godz. 20:45)
12/10/2018 Estonia – Finlandia (godz. 20:45)

15/10/2018 Finlandia – Grecja (godz. 20:45)
15/10/2018 Estonia – Węgry (godz. 20:45)

15/11/2018 Węgry – Estonia (godz. 20:45)
15/11/2018 Grecja – Finlandia (godz. 20:45)

18/11/2018 Węgry – Finlandia (godz. 20:45)
18/11/2018 Grecja – Estonia (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Bułgaria220063:1
2.Norwegia210132:1
3.Cypr210132:3
4.Słowenia200202:4

06/09/2018 Słowenia – Bułgaria 1:2
06/09/2018 Norwegia – Cypr 2:0

09/09/2018 Bułgaria – Norwegia 1:0
09/09/2018 Cypr – Słowenia 2:1

13/10/2018 Norwegia – Słowenia (godz. 18:00)
13/10/2018 Bułgaria – Cypr (godz. 20:45)

16/10/2018 Słowenia – Cypr (godz. 20:45)
16/10/2018 Norwegia – Bułgaria (godz. 20:45)

16/11/2018 Cypr – Norwegia (godz. 20:45)
16/11/2018 Słowenia – Norwegia (godz. 20:45)

19/11/2018 Cypr – Norwegia (godz. 20:45)
19/11/2018 Bułgaria – Słowenia (godz. 20:45)

Grupa D:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Czarnogóra211042:0
2.Serbia211043:2
3.Rumunia202022:2
4.Litwa200200:3

07/09/2018 Litwa – Serbia 0:1
07/09/2018 Rumunia – Czarnogóra 0:0

10/09/2018 Czarnogóra – Litwa 2:0
10/09/2018 Serbia – Rumunia 2:2

11/10/2018 Czarnogóra – Serbia (godz. 20:45)
11/10/2018 Litwa – Rumunia (godz. 20:45)

14/10/2018 Rumunia – Serbia (godz. 15:00)
14/10/2018 Litwa – Czarnogóra (godz. 20:45)

17/11/2018 Serbia – Czarnogóra (godz. 15:00)
17/11/2018 Rumunia – Litwa (godz. 20:45)

20/11/2018 Serbia – Litwa (godz. 20:45)
20/11/2018 Czarnogóra – Rumunia (godz. 20:45)

Dywizja IV


Grupa A:

# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Gruzja622003:0
2.Andora220201:1
3.Łotwa120110:1
4.Kazachstan120111:3

06/09/2018 Kazachstan – Gruzja 0:2
06/09/2018 Łotwa – Andora 0:0

09/09/2018 Gruzja – Łotwa 1:0
10/09/2018 Andora – Kazachstan 1:1

13/10/2018 Gruzja – Andora (godz. 18:00)
13/10/2018 Łotwa – Kazachstan (godz. 18:00)

16/10/2018 Kazachstan – Andora (godz. 16:00)
16/10/2018 Łotwa – Gruzja (godz. 20:45)

15/11/2018 Kazachstan – Łotwa (godz. 16:00)
16/11/2018 Andora – Gruzja (godz. 20:45)

19/11/2018 Andora – Łotwa (godz. 18:00)
19/11/2018 Gruzja – Kazachstan (godz. 18:00)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Luksemburg220067:0
2.Białoruś211045:0
3.Mołdawia201110:4
4.San Marino200200:8

08/09/2018 Białoruś – San Marino 5:0
08/09/2018 Luksemburg – Mołdawia 4:0

11/09/2018 San Marino – Luksemburg 0:3
11/09/2018 Mołdawia – Białoruś 0:0

12/10/2018 Białoruś – Luksemburg (godz. 20:45)
12/10/2018 Mołdawia – San Marino (godz. 20:45)

15/10/2018 Białoruś – Mołdawia (godz. 20:45)
15/10/2018 Luksemburg – San Marino (godz. 20:45)

15/11/2018 San Marino – Mołdawia (godz. 20:45)
15/11/2018 Luksemburg – Białoruś (godz. 20:45)

18/11/2018 Mołdawia – Luksemburg (godz. 18:00)
18/11/2018 San Marino – Białoruś (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Kosowo421102:0
2.Wyspy Owcze321013:3
3.Azerbejdżan220201:1
4.Malta120112:4

07/09/2018 Azerbejdżan – Kosowo 0:0
07/09/2018 Wyspy Owcze – Malta 3:1

10/09/2018 Kosowo – Wyspy Owcze 2:0
10/09/2018 Malta – Azerbejdżan 1:1

11/10/2018 Wyspy Owcze – Azerbejdżan (godz. 20:45)
11/10/2018 Kosowo – Malta (godz. 20:45)

14/10/2018 Wyspy Owcze – Kosowo (godz. 18:00)
14/10/2018 Azerbejdżan – Malta (godz. 18:00)

17/11/2018 Malta – Kosowo (godz. 18:00)
17/11/2018 Azerbejdżan – Wyspy Owcze (godz. 18:00)

20/11/2018 Malta – Wyspy Owcze (godz. 20:45)
20/11/2018 Kosowo – Azerbejdżan (godz. 20″45)

Grupa D:

# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Macedonia622004:0
2.Liechtenstein321013:2
3.Armenia321012:3
4.Gibraltar020020:4

06/09/2018 Armenia – Liechtenstein 2:1
06/09/2018 Gibraltar – Macedonia 0:2

09/09/2018 Macedonia – Armenia 2:0
09/09/2018 Liechtenstein – Gibraltar 2:0

13/10/2018 Armenia – Gibraltar (godz. 18:00)
13/10/2018 Macedonia – Liechtenstein (godz. 20:45)

16/10/2018 Armenia – Macedonia (godz. 18:00)
16/10/2018 Gibraltar – Liechtenstein (godz. 20:45)

16/11/2018 Gibraltar – Armenia (godz. 20:45)o
16/11/2018 Liechtenstein – Macedonia (godz. 20:45)

19/11/2018 Macedonia – Gibraltar (godz. 20:45)
19/11/2018 Liechtenstein – Armenia (godz. 20:45)


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Top