Jesteś tutaj
Główna > UEFA Liga Narodów 2018/19

Prezentujemy szczegóły rozgrywek Ligi Narodów UEFA 2018/19 – podział na ligi, grupy, terminarz, wyniki oraz tabele.

  • Wszystkie europejskie federacje zostaną podzielone na cztery ligi według rankingu po zakończeniu eliminacji Mundialu 2018
  • Triumfatorzy każdej z lig uzyskają prawo udziału w mistrzostwach Europy 2020.
  • Każda liga podzielona zostanie na cztery grupy.
  • Triumfatorzy grup w poszczególnych ligach awansują do turniejów finałowych (marzec 2019 dla lig B, C,D, czerwiec 2019 dla ligi A)
  • Ostatnie zespoły w grupach wewnątrz lig A, B i C zostaną zdegradowane do niższej ligi w kolejnej edycji.

Dywizja I

Grupa A:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Niemcy
1.Francja
1.Holandia

06/09/2018 Niemcy – Francja (godz. 20:45)
09/09/2018 Francja – Holandia (godz. 20:45)

13/10/2018 Holandia – Niemcy (godz. 20:45)
16/10/2018 Francja – Niemcy (godz. 20:45)

16/11/2018 Holandia – Francja (godz. 20:45)
19/11/2018 Niemcy – Holandia (godz. 20:45)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Belgia
1.Szwajcaria
1.Islandia

08/09/2018 Szwajcaria – Islandia (godz. 18:00)
11/09/2018 Islandia – Belgia (godz. 20:45)

12/10/2018 Belgia – Szwajcaria (godz. 20:45)
15/10/2018 Islandia – Szwajcaria (godz. 20:45)

15/11/2018 Belgia – Islandia (godz. 20:45)
18/11/2018 Szwajcaria – Belgia (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Portugalia
1.Włochy
1.POLSKA

07/09/2018 Włochy – POLSKA (godz. 20:45)
10/09/2018 Portugalia – Włochy (godz. 20:45)

11/10/2018 POLSKA – Portugalia (godz. 20:45)
14/10/2018 POLSKA – Włochy (godz. 20:45)

17/11/2018 Włochy – Portugalia (godz. 20:45)
20/11/2018 Portugalia – POLSKA (godz. 20:45)

Grupa D:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Hiszpania
1.Anglia
1.Chorwacja

08/09/2018 Anglia – Hiszpania (godz. 20:45)
11/09/2018 Hiszpania – Chorwacja (godz. 20:45)

12/10/2018 Chorwacja – Anglia (godz. 20:45)
15/10/2018 Hiszpania – Anglia (godz. 20:45)

15/11/2018 Chorwacja – Hiszpania (godz. 20:45)
18/11/2018 Anglia – Chorwacja (godz. 20:45)

Dywizja II


Grupa A:
# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Słowacja
1.Ukraina
1.Czechy

06/09/2018 Czechy – Ukraina (godz. 20:45)
09/09/2018 Ukraina – Słowacja (godz. 15:00)

13/10/2018 Słowacja – Czechy (godz. 15:00)
16/10/2018 Ukraina – Czechy (godz. 20:45)

16/11/2018 Słowacja – Ukraina (godz. 20:45)
19/11/2018 Czechy – Słowacja (godz. 20:45)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Rosja
1.Szwecja
1.Turcja

07/09/2018 Turcja – Rosja (godz. 20:45)
10/09/2018 Szwecja – Turcja (godz. 20:45)

11/10/2018 Rosja – Szwecja (godz. 20:45)
14/10/2018 Rosja – Turcja (godz. 18:00)

17/11/2018 Turcja – Szwecja (godz. 18:00)
20/11/2018 Szwecja – Rosja (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Austria
1.Bośnia i Hercegowina
1.Irlandia Północna

08/09/2018 Irlandia Północna – Bośnia i Hercegowina (godz. 15:00)
11/09/2018 Bośnia i Hercegowina – Austria (godz. 20:45)

12/10/2018 Austria – Irlandia Północna (godz. 20:45)
15/10/2018 Bośnia i Hercegowina – Irlandia Północna (godz. 20:45)

15/11/2018 Austria – Bośnia i Hercegowina (godz. 20:45)
18/11/2018 Irlandia Północna – Austria (godz. 18:00)

Grupa D:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Walia
1.Irlandia
1.Dania

06/09/2018 Walia – Irlandia (godz. 20:45)
09/09/2018 Dania – Walia (godz. 18:00)

13/10/2018 Irlandia – Dania (godz. 20:45)
16/10/2018 Irlandia – Walia (godz. 20:45)

16/11/2018 Walia – Dania (godz. 20:45)
19/11/2018 Dania – Irlandia (godz. 20:45)

Dywizja III


Grupa A:
# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Szkocja
1.Albania
1.Izrael

07/09/2018 Albania – Izrael (godz. 20:45)
10/09/2018 Szkocja – Albania (godz. 20:45)

11/10/2018 Izrael – Szkocja (godz. 20:45)
14/10/2018 Izrael – Albania (godz. 20:45)

17/11/2018 Albania – Szkocja (godz. 20:45)
20/11/2018 Szkocja – Izrael (godz. 20:45)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Węgry
1.Grecja
1.Finlandia
1.Estonia

08/09/2018 Finlandia – Węgry (godz. 18:00)
08/09/2018 Estonia – Grecja (godz. 20:45)

11/09/2018 Węgry – Grecja (godz. 20:45)
11/09/2018 Finlandia – Estonia (godz. 20:45)

12/10/2018 Grecja – Węgry (godz. 20:45)
12/10/2018 Estonia – Finlandia (godz. 20:45)

15/10/2018 Finlandia – Grecja (godz. 20:45)
15/10/2018 Estonia – Węgry (godz. 20:45)

15/11/2018 Węgry – Estonia (godz. 20:45)
15/11/2018 Grecja – Finlandia (godz. 20:45)

18/11/2018 Węgry – Finlandia (godz. 20:45)
18/11/2018 Grecja – Estonia (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Słowenia
1.Norwegia
1.Bułgaria
1.Cypr

06/09/2018 Słowenia – Bułgaria (godz. 20:45)
06/09/2018 Norwegia – Cypr (godz. 20:45)

09/09/2018 Bułgaria – Norwegia (godz. 18:00)
09/09/2018 Cypr – Słowenia (godz. 20:45)

13/10/2018 Norwegia – Słowenia (godz. 18:00)
13/10/2018 Bułgaria – Cypr (godz. 20:45)

16/10/2018 Słowenia – Cypr (godz. 20:45)
16/10/2018 Norwegia – Bułgaria (godz. 20:45)

16/11/2018 Cypr – Norwegia (godz. 20:45)
16/11/2018 Słowenia – Norwegia (godz. 20:45)

19/11/2018 Cypr – Norwegia (godz. 20:45)
19/11/2018 Bułgaria – Słowenia (godz. 20:45)

Grupa D:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Rumunia
1.Serbia
1.Czarnogóra
1.Litwa

07/09/2018 Litwa – Serbia (godz. 20:45)
07/09/2018 Rumunia – Czarnogóra (godz. 20:45)

10/09/2018 Czarnogóra – Litwa (godz. 20:45)
10/09/2018 Serbia – Rumunia (godz. 20:45)

11/10/2018 Czarnogóra – Serbia (godz. 20:45)
11/10/2018 Litwa – Rumunia (godz. 20:45)

14/10/2018 Rumunia – Serbia (godz. 15:00)
14/10/2018 Litwa – Czarnogóra (godz. 20:45)

17/11/2018 Serbia – Czarnogóra (godz. 15:00)
17/11/2018 Rumunia – Litwa (godz. 20:45)

20/11/2018 Serbia – Litwa (godz. 20:45)
20/11/2018 Czarnogóra – Rumunia (godz. 20:45)

Dywizja IV


Grupa A:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Gruzja
1.Łotwa
1.Kazachstan
1.Andora

06/09/2018 Kazachstan – Gruzja (godz. 16:00)
06/09/2018 Łotwa – Andora (godz. 20:45)

09/09/2018 Gruzja – Łotwa (godz. 18:00)
10/09/2018 Andora – Kazachstan (godz. 20:45)

13/10/2018 Gruzja – Andora (godz. 18:00)
13/10/2018 Łotwa – Kazachstan (godz. 18:00)

16/10/2018 Kazachstan – Andora (godz. 16:00)
16/10/2018 Łotwa – Gruzja (godz. 20:45)

15/11/2018 Kazachstan – Łotwa (godz. 16:00)
16/11/2018 Andora – Gruzja (godz. 20:45)

19/11/2018 Andora – Łotwa (godz. 18:00)
19/11/2018 Gruzja – Kazachstan (godz. 18:00)

Grupa B:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Białoruś
1.Luksemburg
1.Mołdawia
1.San Marino

08/09/2018 Białoruś – San Marino (godz. 18:00)
08/09/2018 Luksemburg – Mołdawia (godz. 20:45)

11/09/2018 San Marino – Luksemburg (godz. 20:45)
11/09/2018 Mołdawia – Białoruś (godz. 20:45)

12/10/2018 Białoruś – Luksemburg (godz. 20:45)
12/10/2018 Mołdawia – San Marino (godz. 20:45)

15/10/2018 Białoruś – Mołdawia (godz. 20:45)
15/10/2018 Luksemburg – San Marino (godz. 20:45)

15/11/2018 San Marino – Mołdawia (godz. 20:45)
15/11/2018 Luksemburg – Białoruś (godz. 20:45)

18/11/2018 Mołdawia – Luksemburg (godz. 18:00)
18/11/2018 San Marino – Białoruś (godz. 20:45)

Grupa C:

# DrużynaMWRPPKTBramki
1.Azerbejdżan
1.Wyspy Owcze
1.Malta
1.Kosowo

07/09/2018 Azerbejdżan – Kosowo (godz. 18:00)
07/09/2018 Wyspy Owcze – Malta (godz. 20:45)

10/09/2018 Kosowo – Wyspy Owcze (godz. 20:45)
10/09/2018 Malta – Azerbejdżan (godz. 20:45)

11/10/2018 Wyspy Owcze – Azerbejdżan (godz. 20:45)
11/10/2018 Kosowo – Malta (godz. 20:45)

14/10/2018 Wyspy Owcze – Kosowo (godz. 18:00)
14/10/2018 Azerbejdżan – Malta (godz. 18:00)

17/11/2018 Malta – Kosowo (godz. 18:00)
17/11/2018 Azerbejdżan – Wyspy Owcze (godz. 18:00)

20/11/2018 Malta – Wyspy Owcze (godz. 20:45)
20/11/2018 Kosowo – Azerbejdżan (godz. 20″45)

Grupa D:

# DrużynaPKTMWRPBramki
1.Macedonia
1.Armenia
1.Liechtenstein
1.Gibraltar

06/09/2018 Armenia – Lichtenstein (godz. 20:45)
06/09/2018 Gibraltar – Macedonia (godz. 20:45)

09/09/2018 Macedonia – Armenia (godz. 18:00)
09/09/2018 Lichtenstein – Gibraltar (godz. 20:45)

13/10/2018 Armenia – Gibraltar (godz. 18:00)
13/10/2018 Macedonia – Lichtenstein (godz. 20:45)

16/10/2018 Armenia – Macedonia (godz. 18:00)
16/10/2018 Gibraltar – Lichtenstein (godz. 20:45)

16/11/2018 Gibraltar – Armenia (godz. 20:45)
16/11/2018 Lichtenstein – Macedonia (godz. 20:45)

19/11/2018 Macedonia – Gibraltar (godz. 20:45)
19/11/2018 Lichtenstein – Armenia (godz. 20:45)


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Top