Venus Williams pokonana!

Roland Garros

Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy French Open po ograniu w równo godzinę na korcie centralnym Venus Williams!

Polka, która zajmuje trzecią pozycję w rankingu WTA łatwo ograła Venus Williams, narzuciła swój rytm gry. Pierwszego seta wygrała 6:2 całkowicie dominując na korcie. W drugiej partii zaś Amerykanka przełamała Isię przy stanie 5:1 i wygrała dwa następne gemy. Jednak w końcówce silnymi nerwami wykazała się Polka będąc lepsza w grze na przewagi. O słabej postawie byłego numeru 1, niech świadczą 33 niewymuszone błędy. Villiams zaliczyła bezbarwny występ.

W trzeciej rundzie Agnieszka Radwańska spotka się ze Swietłaną Kuzniecową.

Stan rywalizacji 6:2, 6:3.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Kasia Bącalska
Dziennikarstwem zainteresowałam się paradoksalnie w klasie dziennikarskiej. Zaczynałam od organizacji wydarzeń kulturalnych w Katowicach m.in (Tydzień Teatrów Lalkowych), reportaży z "dzielnicy", felietonów sportowych dla gazetki szkolnej i tekstów "do szuflady". Przestało mi to wystarczać i zaczęłam publikować na pubsport.pl (znaleźć mnie też możecie na blogu - jedenastunamurawie.blox.pl) oraz na portalu transfery.info. W marcu tego roku poprowadziłam prezentację zawodników GKS Katowice wespół z Radosławem Bryłką - rzecznikiem klubu. Od października studentka.....choć jeszcze nie wie jaki kierunek i lokalizację weźmie na ster.
http://jedenastunamurawie.blox.pl/html