Vilanova: Liga się jeszcze nie skończyła

Na pomeczowej konferencji prasowej trener FC Barcelony powiedział: „W lidze zostało jeszcze 75 punktów do zdobycia, a Atlético Madryt traci do nas zaledwie trzy punkty. Mamy jeszcze wiele do zrobienia”.

„Liga nie została jeszcze zakończona. Pozostało jeszcze wiele spotkań do końca. Real będzie walczył do upadłego. Przypominam, że w pierwszym roku mieliśmy podobną przewagę nad Realem i musieliśmy wygrać mecz na Santiago Bernabéu”, stwierdził Tito Vilanova na pomeczowej konferencji prasowej.

Trener Blaugrany pochwalił również obecną dyspozycję Atlético Madryt. „Oni są bardzo silną i solidną drużyną od wielu lat. Już w końcówce poprzedniego sezonu pokazali, na co ich stać”.

„Teraz musimy skupić się na kolejnym przeciwniku, jakim będzie Athletic Bilbao. Nie dbamy o to, co dzieje się z Realem czy Atlético. Musimy skupić się na sobie”, dodał.

Vilanova nie krył dumy z powodu występu aż jedenastu piłkarzy La Masíi. „Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z tego powodu, tym bardziej, że siedmiu czy ośmiu zawodników to Katalończycy”.

Na koniec nie mogło zabraknąć komentarza na temat Levante: „Oni są zespołem, który umie grać z kontry i mają piłkarzy, którzy są dobrzy w powietrzu. Bramka na początku drugiej połowy dała nam spokój, na którym nam tak bardzo zależało”.

Źródło: FCBarcelona.cat


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Patryk Gęsicki
Student V roku politologii myślący poważnie o dziennikarstwie sportowym. Pasje? Jest ich mnóstwo. Public Relations, piłka nożna, siatkówka (czynnie i biernie), muzyka (głównie R&B, pop, dance), psychologia, film, radio. Pracowałem już w takich serwisach jak fcb24.com, transfery.info, dumakatalonii.pl, od niedawna gościnnie piszę dla pubsport.pl.