Vinci bezradna w starciu z Radwańską, jest ćwierćfinał!

A. Radwańska

Agnieszka Radwańska bez większych problemów awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Madrycie. Polka w dwóch krótkich setach ograła Włoszkę Robertę Vinci.

Mecz zakończył się wynikiem 6:1 6:1 i wygrana krakowianki nawet na chwilę nie była zagrożona. Polka w ósmym starciu z tą przeciwniczką odniosła siódmy triumf, potwierdzając, że na ten moment jest lepszą tenisistką od Roberty Vinci.

Niestety spotkanie rozegrano na korcie, który nie pozwalał na przeprowadzenie transmisji telewizyjnej. Pozostaje mieć nadzieję, że ćwierćfinałowe starcie Radwańskiej – z kimś z dwójki Errani – Garcia, będziemy mogli obejrzeć w TV i szczegółowo zrelacjonować na naszych łamach.

Wcześniej w Madrycie odbyły się już 3 inne mecze 1/8 finału. W najlepszej "ósemce" zameldowały się Serena Williams, Petra Kvitova i Na Li.