Vive o potwierdzenie dominacji

W sobotę o 18:00 w Kielcach odbędzie się mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów piłki ręcznej. Vive Targi Kielce zmierzą się z Metalurgiem Skopje w spotkaniu na szczycie grupy C. 

Będzie to pierwszy pojedynek w serii rewanżowej. Tydzień temu w stolicy Macedonii mistrzowie Polski pokonali dzisiejszego rywala 23:21. Ewentualne powtórzenie takiego rezultatu otworzyłoby kielczanom autostradę do pierwszej lokaty w grupie. Trener Bogdan Wenta jest świadomy stawki spotkania i przypomina, że Metalurgowi będzie zależeć na dobrym wyniku równie mocno.

Przeczytaj podsumowanie 5. kolejki Ligi Mistrzów >>

W kieleckim obozie było w ciągu tygodnia kilka kontuzji i mniejszych urazów. Na szczęście większość graczy będzie gotowych do walki w sobotnie popołudnie. Do sił wrócili już Ivan Cupić, Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski. Niestety Wenta nie będzie mógł posłać na boisko Tomasza Rosińskiego oraz bramkarza Venio Loserta, który nie jest zgłoszony do LM. W zespole gości nie zagra Miladin Kozlina.

Transmisja na żywo od 17:45 w Polsacie Sport.

Tabele i grupy LM >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/