W piątek pierwszy konkurs w Kuusamo – Koudelka utrzyma plastron?

W piątek o 17:00 kolejny konkursu Pucharu świata w skokach narciarskich. Tym razem najlepsi skoczkowie świata zmierzą się na skoczni Ruka w Kuusamo. Niestety ponownie zabraknie Kamila Stocha. 

Polski mistrz olimpijski wciąż leczy kontuzję, jakiej nabawił się na treningu w Klingenthal i odpuści kolejny weekend rozgrywek pucharowych. Pod jego nieobecność, nasz kraj będzie reprezentować czwórka zawodników – Piotr Żyła, Krzysztof Biegun, Aleksander Zniszczoł oraz Dawid Kubacki. W eliminacjach odpadli natomiast Maciej Kot, Jan Ziobro i Stefan Hula. 

Biało-czerwoni nie będą jednak faworytami zawodów. Do tego grona zaliczać się będą na pewno lider PŚ – Roman Koudelka oraz Norweg Anders Bardal. Ten drugi zawodnik pokazał świetną formę w eliminacjach i kto wie, czy to nie jemu należy przyznać największe szanse. Bardzo dobrze w czwartek skakał również Andreas Wellinger. 

LISTA STARTOWA I SERII W KUUSAMO >>

Konkurs na obiekcie Rukatunturi wystartuje o godzinie 17:00, a w PubSport.pl będziecie mogli posłuchać relacji LIVE AUDIO. 

PŚ w skokach: konkurs w Kuusamo LIVE >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz