W sobotę startuje PŚ w biegach narciarskich 2014/15

W sobotnie przedpołudnie rozpocznie się nowy sezon w biegach narciarskich. W fińskim Kuusamo odbędzie się rywalizacja w sprincie w stylu klasycznym. 

Ćwiercfinały tej widowiskowej konkurencji rozpoczną się o 12:00, wcześniej odbędą się oczywiście kwalifikacje, które wyłonią trzydzieści uczestniczek rundy finałowej. Polscy kibice liczą na Justynę Kowalczyk, ale i Sylwię Jaśkowiec, która od tego roku trenuje razem z mistrzynią i ma znacząco poprawić swoje rezultaty. 

Na dobrą sprawę nie wiadomo czego spodziewać się po pierwszym występie Justyny Kowalczyk w sezonie. Polka jest ponoć "do tyłu" o jakieś sześć tygodni, względem swoich konkurentek. Właśnie z takim opóźnieniem rozpoczęła bowiem przygotowania do nowej edycji Pucharu Świata. Jak to przełożysię na sobotni rezultat? Przekonamy się w sobotę od 12:00, gdy rozpocznie się walka w sprincie techniką klasyczną.

PŚ w biegach narciarskich 2014/15 >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/