W sobotę startuje PŚ w biegach narciarskich 2014/15

W sobotnie przedpołudnie rozpocznie się nowy sezon w biegach narciarskich. W fińskim Kuusamo odbędzie się rywalizacja w sprincie w stylu klasycznym. 

Ćwiercfinały tej widowiskowej konkurencji rozpoczną się o 12:00, wcześniej odbędą się oczywiście kwalifikacje, które wyłonią trzydzieści uczestniczek rundy finałowej. Polscy kibice liczą na Justynę Kowalczyk, ale i Sylwię Jaśkowiec, która od tego roku trenuje razem z mistrzynią i ma znacząco poprawić swoje rezultaty. 

Na dobrą sprawę nie wiadomo czego spodziewać się po pierwszym występie Justyny Kowalczyk w sezonie. Polka jest ponoć "do tyłu" o jakieś sześć tygodni, względem swoich konkurentek. Właśnie z takim opóźnieniem rozpoczęła bowiem przygotowania do nowej edycji Pucharu Świata. Jak to przełożysię na sobotni rezultat? Przekonamy się w sobotę od 12:00, gdy rozpocznie się walka w sprincie techniką klasyczną.

PŚ w biegach narciarskich 2014/15 >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz