W sobotę żużlowe GP Finlandii, niestety bez Kasprzaka

Lider Speedway Grand Prix Krzysztof Kasprzak nie weźmie udziału w trzecich zawodach imprezy – GP Finlandii w Tampere, które zostaną rozegrane w sobotni wieczór. 

Po dwóch rundach GP 2014 – w Nowej Zelandii i Bydgoszczy, Kasprzak zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej z 35 punktami na koncie. Niestety nie poporawi tego dorobku w fińskim Tampere. Start uniemożliwiła mu kontuzja odniesiona podczas niedawnych zawodów Speedway Best Pairs. 

Miejsce Kasprzaka w GP Finlandii zajmie pierwszy rezerwowy – Fin Kauko Nieminen. Decyzja o wycofaniu Krzysztofa zapadła podczas piątkowego treningu.

W związku z absencją Kasprzaka, w GP Finlandii wystartuje tylko jeden biało-czerwony – Jarosław Hampel. Wystąpi on w biegach numer: 1, 6, 10, 14, 18 oraz miejmy nadzieję w półfinale i finale.

O tym jak dużo punktów straci Polak po sobotnich zawodach przegonamy się oglądając transmisję w Canal + Family od 17:40. 

Klasyfikacja i terminarz SGP 2014 >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz