W sobotę żużlowe GP Finlandii, niestety bez Kasprzaka

Lider Speedway Grand Prix Krzysztof Kasprzak nie weźmie udziału w trzecich zawodach imprezy – GP Finlandii w Tampere, które zostaną rozegrane w sobotni wieczór. 

Po dwóch rundach GP 2014 – w Nowej Zelandii i Bydgoszczy, Kasprzak zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej z 35 punktami na koncie. Niestety nie poporawi tego dorobku w fińskim Tampere. Start uniemożliwiła mu kontuzja odniesiona podczas niedawnych zawodów Speedway Best Pairs. 

Miejsce Kasprzaka w GP Finlandii zajmie pierwszy rezerwowy – Fin Kauko Nieminen. Decyzja o wycofaniu Krzysztofa zapadła podczas piątkowego treningu.

W związku z absencją Kasprzaka, w GP Finlandii wystartuje tylko jeden biało-czerwony – Jarosław Hampel. Wystąpi on w biegach numer: 1, 6, 10, 14, 18 oraz miejmy nadzieję w półfinale i finale.

O tym jak dużo punktów straci Polak po sobotnich zawodach przegonamy się oglądając transmisję w Canal + Family od 17:40. 

Klasyfikacja i terminarz SGP 2014 >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/