Widzew ukarał trzech piłkarzy

T-Mobile Ekstraklasa logo

Adam Banasiak, Aléx Bruno oraz Mehdi Ben Dhifallah zostali ukarani finansowo za osłabianie swojej drużyny w meczach ligowych

Tunezyjczyk Mehdi Ben Dhifallah osłabił Widzew w ostatnim spotkaniu z Wisłą Kraków. Pierwszą żółtą kartkę otrzymał za symulowanie kolejną i w konsekwencji czerwoną za przyjęcie piłki ręką.

„Szkoda, że Ben stracił głowę i uniemożliwił nam przeprowadzenie dwóch ofensywnych zmian, jakie sobie zaplanowaliśmy”, powiedział trener Radosław Mroczkowski.

W meczu z Pogonią Szczecin, czerwoną kartkę zarobił również Adam Banasiak, natomiast w spotkaniu z Piastem Gliwice Aléx Bruno uderzył rywala łokciem w twarz. Co prawda sędzia tego nie zauważył, jednak Komisja Ligi Ekstraklasy SA postanowiła ukarać Brazylijczyka dyskwalifikacją na dwa spotkania.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Patryk Gęsicki
Student V roku politologii myślący poważnie o dziennikarstwie sportowym. Pasje? Jest ich mnóstwo. Public Relations, piłka nożna, siatkówka (czynnie i biernie), muzyka (głównie R&B, pop, dance), psychologia, film, radio. Pracowałem już w takich serwisach jak fcb24.com, transfery.info, dumakatalonii.pl, od niedawna gościnnie piszę dla pubsport.pl.