Wieczorny trening skoczków w Falun przerwany

Odwołano wieczorne treningi przed kwalifikacjami do konkursu o MŚ w Falun. Powodem był silny wiatr. Skoczyć zdążyło 64 zawodników.

Pierwsza seria treningowa rozpoczęła się o 19:00 i mimo upływu blisko dwóch godzin, nie udało się jej dokończyć. Skoki zdołało oddać 64 skoczków. Jako ostatni swoją próbę oddał Markus Eisenbichlr (numer startowy 71). Do tego czasu najlepiej spisał się jego rodak Marinus Kraus (95 m).

Skoczyć zdołało także pięciu Polaków (wszyscy prócz Stocha) i to dobra wiadomość dla trenera Kruczka. Dzięki temu zyskał on choć trochę więcej informacji na temat formy poszczególnych zawodników przed decyzją odnośnie wyboru czwórki na kwalifikacje.

Najlepiej wypadli Kelemens Murańka i Aleksander Zniszczoł (odpowiednio 11 i 12 miejsce), 15. był Piotr Żyła, 18 Dawid Kubacki, a 21. Jan Ziobro.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz