Wimbledon 2014 – kolejność gier na czwartek 26. czerwca

Korty Wimbledonu

Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz stoczą w czwartek swoje mecze drugiej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu 2014. Prezentujemy kolejność gier na wszystkich kortach londyńskiej imprezy 26. czerwca.

Oprócz Janowicza i Kubota na kortach pojawią się też debliści Katarzyna Piter (w duecie z Austriaczką Meusburger), Mariusz Fyrstenbert (z Amerykaninem Ramem) oraz Tomek Bednarek, który w mikście zagra razem z Vanią King z USA.

DRABINKI I WYNIKI WIMBLEDONU 2014 >>

KORT CENTRALNY od 14:00
1. Lukas Rosol (CZE) v Rafael Nadal (ESP) [2]
2. Angelique Kerber (GER) [9] v Heather Watson (GBR)
3. Gilles Muller (LUX) v Roger Federer (SUI) [4]
Kort nr 1 od 14:00
1. Serena Williams (USA) [1] v Chanelle Scheepers (RSA)
2. Stan Wawrinka (SUI) [5] v Yen-Hsun Lu (TPE)
3. Timea Bacsinszky (SUI) v Maria Szarapowa (RUS) [5]
Kort nr 2 od 12:30
1. Richard Gasquet (FRA) [13] v Nick Kyrgios (AUS)
2. Sam Querrey (USA) vs Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [14] – dokończenie ze środy
3. Silvia Soler-Espinosa (ESP) v Eugenie Bouchard (CAN) [13]
4. Jerzy Janowicz (POL) [15] v Lleyton Hewitt (AUS) – ok 16:00
5. Simona Halep (ROU) [3] v Lesia Tsurenko (UKR)
Kort nr 3 od 12:30
1. Milos Raonic (CAN) [8] v Jack Sock (USA)
2. Ana Ivanovic (SRB) [11] v Jie Zheng (CHN)
3. Karolina Pliskova (CZE) v Sabine Lisicki (GER) [19]
4. Jarkko Nieminen (FIN) v John Isner (USA) [9]
Kort 12 od 12:30
1. Jiri Vesely (CZE) v Gael Monfils (FRA) [24]
2. Andrea Petkovic (GER) [20] v Irina-Camelia Begu (ROU)
3. Klara Koukalova (CZE) [31] v Madison Keys (USA)
4. Feliciano Lopez (ESP) [19] v Ante Pavic (CRO)
Kort 18 od 12:30
1. Denis Kudla (USA) v Kei Nishikori (JPN) [10]
2. Zarina Dijas (KAZ) v Carla Suarez Navarro (ESP) [15]
3. Marcel Granollers (ESP) [30] v Santiago Giraldo (COL)
Kort 8 od 12:30
1. Lukasz Kubot (POL) v Dusan Lajovic (SRB)
2. Julian Reister (GER) v Denis Istomin (UZB)
3. Donna Vekic (CRO) v Wiera Zwonariewa (RUS)
4. Belinda Bencic (SUI) v Victoria Duval (USA)
Kort 16 od 12:30
1. Petra Cetkovska (CZE) v Alize Cornet (FRA) [25]
2. Adrian Mannarino (FRA) v Tommy Robredo (ESP) [23]
3. Alize Cornet (FRA) / Caroline Garcia (FRA) v Hao-Ching Chan (TPE) / Yung-Jan Chan (TPE)
4. Bob Bryan (USA) [1] / Mike Bryan (USA) [1] v Matthew Ebden (AUS) / Samuel Groth (AUS)
Kort 17 od 12:30
1. Philipp Kohlschreiber (GER) [22] v Simone Bolelli (ITA)
2. Lourdes Dominguez Lino (ESP) v Kirsten Flipkens (BEL) [24]
3. Alison Riske (USA) v Camila Giorgi (ITA)
4. Sorana Cirstea (ROU) / Maria Kirilenko (RUS) v Dominika Cibulkova (SVK) / Kirsten Flipkens (BEL)
Kort 4 od 12:30
1. Andreas Siljestrom (SWE) / Igor Zelenay (SVK) vJonathan Marray (GBR) / John-Patrick Smith (AUS)
2. Liezel Huber (USA) [15] / Lisa Raymond (USA) [15] v Yvonne Meusburger (AUT) / Katarzyna Piter (POL)
3. Benjamin Becker (GER) / Oliver Marach (AUT) v Jaroslav Levinsky (CZE) / Jiri Vesely (CZE)
4. Eric Butorac (USA) / Timea Babos (HUN) v Philipp Oswald (AUT) / Yvonne Meusburger (AUT)
Kort 5 od 12:30
1. Santiago Gonzalez (MEX) / Scott Lipsky (USA) v Lukas Dlouhy (CZE) / Paul Hanley (AUS)
2. Mate Pavic (CRO) / Andre Sa (BRA) v Treat Huey (PHI) [10] / Dominic Inglot (GBR) [10]
3. Leander Paes (IND) [5] / Radek Stepanek (CZE) [5] v Mariusz Fyrstenberg (POL) / Rajeev Ram (USA)
Kort 6 od 12:30
1. Kyle Edmund (GBR) / Sergij Stachowski (UKR) v Roberto Bautista Agut (ESP) / Igor Sijsling (NED)
2. Alla Kudrjawcevw (RUS) [11] / Anastasia Rodionova (AUS) [11] v Yanina Wickmayer (BEL) / Shuai Zhang (CHN)
3. Rohan Bopanna (IND) [8] / Aisam Qureshi (PAK) [8] v Frantisek Cermak (CZE) / Michaił Elgin (RUS)
4. Varvara Lepchenko (USA) / Saisai Zheng (CHN) v Andrea Hlavackova (CZE) [9] / Jie Zheng (CHN) [9]
Kort 7 od 12:30
1. Julien Benneteau (FRA) [4] / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [4] v Daniele Bracciali (ITA) / Jonathan Erlich (ISR)
2. Maks Mirnyj (BLR) / Michaił Jużnyj (RUS) v Alexander Peya (AUT) [2] / Bruno Soares (BRA) [2]
3. Ludmyła Kiczenok (UKR) / Nadiia Kiczenok (UKR) v Lauren Davis (USA) / Monica Puig (PUR)
4. Irina-Camelia Begu (ROU) / Karin Knapp (ITA) v Jekaterina Makarowa (RUS) [5] / Jelena Wiesnina (RUS) [5]
Kort 9 od 12:30
1. Bradley Klahn (USA) / Michael Venus (NZL) v Austin Krajicek (USA) / Donald Young (USA)
2. Eva Hrdinova (CZE) / Bojana Jovanovski (SRB) v Andreja Klepac (SLO) / Maria-Teresa Torro-Flor (ESP)
3. Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA) v Robin Haase (NED) / Jesse Huta Galung (NED)
4. Francesca Schiavone (ITA) / Silvia Soler-Espinosa (ESP) v Jarmila Gajdosova (AUS) / Arina Rodionova (AUS)
Kort 10 od 12:30
1. Frank Dancevic (CAN) v Michaił Kukuszkin (KAZ)
2. Jarosława Szwedowa (KAZ) v Kaia Kanepi (EST)
3. Nicholas Monroe (USA) / Simon Stadler (GER) v Simone Bolelli (ITA) / Fabio Fognini (ITA)
4. Naomi Broady (GBR) / Eleni Daniilidou (GRE) v Raquel Kops-Jones (USA) [7] / Abigail Spears (USA) [7]
Kort 11 od 12:30
1. Edward Corrie (GBR) / Daniel Smethurst (GBR) vJohan Brunstrom (SWE) / Frederik Nielsen (DEN)
2. Pablo Cuevas (URU) [16] / David Marrero (ESP) [16] v Colin Fleming (GBR) / Ross Hutchins (GBR)
3. Tomasz Bednarek (POL) / Vania King (USA) v Divij Sharan (IND) / Shuko Aoyama (JPN)
4. Su-Wei Hsieh (TPE) [1] / Shuai Peng (CHN) [1] v Darija Jurak (CRO) / Megan Moulton-Levy (USA)
Kort 19 od 12:30
1. Michael Llodra (FRA) [12] / Nicolas Mahut (FRA) [12] v Federico Delbonis (ARG) / Leonardo Mayer (ARG)
2. Mona Barthel (GER) / Janette Husarova (SVK) v Anastasia Pawljuczenkowa (RUS) / Lucie Safarova (CZE)
3. Jocelyn Rae (GBR) / Anna Smith (GBR) v Flavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS)
4. Julian Knowle (AUT) [9] / Marcelo Melo (BRA) [9] v Martin Emmrich (GER) / Christopher Kas (GER)
Do ustalenia – nie przed 18:00
1. Henri Kontinen (FIN) / Alla Kudrjawcewa (RUS) v Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO)
2. Andre Begemann (GER) / Olga Sawczuk (UKR) v Florin Mergea (ROU) / Jelina Swtolina (UKR)
3. Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) v Jurgen Melzer (AUT) / Anabel Medina Garrigues (ESP)
4. Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR) v Raven Klaasen (RSA) / Marina Erakovic (NZL)
5. Treat Huey (PHI) / Lisa Raymond (USA) v Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA)


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/