Wimbledon 2014: Kolejność gier w dniu 1. lipca

Korty Wimbledonu

Bez udziału polskich singlistów trwać będzie dalsza część Wimbledonu 2014. Prezentujemy kolejność gier na wszysytkich kortach w dniu 1. lipca 2014. Wystąpią m.in. nasi juniorzy oraz Klaudia Jans-Ignacik i Marcin Matkowski ze swoimi zagranicznymi partnerami w grze podwójnej.

Plan gier na Wimbledonie 2014 we wtorek 1. lipca 2014:

KORT CENTRALNY od 14:00
1. Angelique Kerber (GER) [9] v Maria Sharapova (RUS) [5]
2. Nick Kyrgios (AUS) v Rafael Nadal (ESP) [2]
3. Petra Kvitova (CZE) [6] v Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
KORT NR 1 od 14:00
1. Tommy Robredo (ESP) [23] v Roger Federer (SUI) [4]
2. Lucie Safarova (CZE) [23] v Ekaterina Makarova (RUS) [22]
3. Serena Williams (USA) [8] / Venus Williams (USA) [8] v Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI)
KORT NR 2 od 12:30
1. Simona Halep (ROU) [3] v Zarina Diyas (KAZ)
2. Stan Wawrinka (SUI) [5] v Feliciano Lopez (ESP) [19]
3. Lyudmyla Kichenok (UKR) / Nadiia Kichenok (UKR) vs Sara Errani (ITA) [2] / Roberta Vinci (ITA) [2]
4. Feliciano Lopez (ESP) / Jurgen Melzer (AUT) v Jean-Julien Rojer (NED) [11] / Horia Tecau (ROU) [11]
KORT NR 3 od 12:30
1. Sabine Lisicki (GER) [19] v Yaroslava Shvedova (KAZ)
2. Milos Raonic (CAN) [8] v Kei Nishikori (JPN) [10]
3. Michael Llodra (FRA) [12] / Nicolas Mahut (FRA) [12] v Marcel Granollers (ESP) [6] / Marc Lopez (ESP) [6]
4. Rohan Bopanna (IND) [7] / Andrea Hlavackova (CZE) [7] v Colin Fleming (GBR) / Jocelyn Rae (GBR)
KORT 12 od 12:30
1. Bob Bryan (USA) [1] / Mike Bryan (USA) [1] v Juan-Sebastian Cabal (COL) [15] / Marcin Matkowski (POL) [15]
2. Su-Wei Hsieh (TPE) [1] / Shuai Peng (CHN) [1] vs Yuliya Beygelzimer (UKR) / Klaudia Jans-Ignacik (POL)
3. Dominic Inglot (GBR) / Johanna Konta (GBR) v Bob Bryan (USA) [2] / Kveta Peschke (CZE) [2]
4. Nicholas Monroe (USA) / Shuai Zhang (CHN) v Bruno Soares (BRA) [13] / Martina Hingis (SUI) [13]
5. Julia Goerges (GER) [10] / Anna-Lena Groenefeld (GER) [10] v Ekaterina Makarova (RUS) [5] / Elena Vesnina (RUS) [5]
KORT 18 od 12:30
1. Jamie Murray (GBR) [14] / John Peers (AUS) [14] v Alexander Peya (AUT) [2] / Bruno Soares (BRA) [2]
2. Guy Forget (FRA) / Cedric Pioline (FRA) v Andrew Castle (GBR) / Mikael Pernfors (SWE)
3. Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK) v Garbine Muguruza (ESP) [16] / Carla Suarez Navarro (ESP) [16]
4. Flavia Pennetta (ITA) / Samantha Stosur (AUS) vs Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) / Lucie Safarova (CZE)
5. Jamie Murray (GBR) [10] / Casey Dellacqua (AUS) [10] v Jesse Huta Galung (NED) / Andreja Klepac (SLO)
KORT 13 od 12:30
1. Helen Ploskina (UKR) v Kimberly Birrell (AUS)
2. Jan Choinski (GER) vs Michael Mmoh (USA) [11]
3. Stefan Kozlov (USA) [6] v Rafael Matos (BRA)
4. Dalma Galfi (HUN) v Jana Fett (CRO)
5. Pedro Iamachkine (PER) v Dennis Uspensky (USA)
6. Alex Rybakov (USA) v Petros Chrysochos (CYP)
KORT 16 od12:30
1. Daniel Appelgren (SWE) v Naoki Nakagawa (JPN) [9]
2. Sofia Kenin (USA) v Leticia Garcia Vidal (BRA)
3. Tornado Alicia Black (USA) [3] v Anna Brogan (GBR)
4. Ivana Jorovic (SRB) [1] v Paula Badosa Gibert (ESP)
5. Neal Skupski (GBR) / Naomi Broady (GBR) vs David Marrero (ESP) [9] / Arantxa Parra-Santonja (ESP) [9]
6. Anhelina Kalinina (UKR) [9] v Dasha Ivanova (USA)
KORT 17 od 12:30
1. Julien Benneteau (FRA) [4] / Edouard Roger-Vasselin (FRA) [4] v Eric Butorac (USA) [13] / Raven Klaasen (RSA) [13]
2. Alize Cornet (FRA) / Caroline Garcia (FRA) vs Raquel Kops-Jones (USA) [7] / Abigail Spears (USA) [7]
3. Ashleigh Barty (AUS) [6] / Casey Dellacqua (AUS) [6] v Anabel Medina Garrigues (ESP) [12] / Yaroslava Shvedova (KAZ) [12]
4. Mikhail Elgin (RUS) / Anastasia Rodionova (AUS) v Juan-Sebastian Cabal (COL) [11] / Raquel Kops-Jones (USA) [11]
5. Alexander Peya (AUT) [3] / Abigail Spears (USA) [3] v Martin Klizan (SVK) / Belinda Bencic (SUI)
KORT 4 od 12:30
1. Julian Cash (GBR) v Taylor Harry Fritz (USA)
2. Seone Mendez (AUS) vs Holly Hutchinson (GBR)
3. Alexander Sendegeya (GBR) v Simon Friis Soendergaard (DEN)
4. Isabelle Wallace (GBR) v Julia Grabher (AUT)
5. Johan Sebastien Tatlot (FRA) [8] v Omar Jasika (AUS)
6. Nicolae Frunza (ROU) v Joshua Sapwell (GBR)
KORT 5 od 12:00
1. Elena Gabriela Ruse (ROU) v Aliona Bolsova Zadoinov (ESP) [4]
2. Martin Blasko (SVK) vs Francis Tiafoe (USA) [7]
3. Pedro Martinez Portero (ESP) v Seong Chan Hong (KOR)
4. Sandra Samir (EGY) [14] v Michaela Gordon (USA)
5. Nicolas Alvarez (PER) v Alex Molcan (SVK)
6. Jil Belen Teichmann (SUI) [5] v Evgeniya Levashova (RUS)
KORT 6 od 12;30
1. Julian Knowle (AUT) [9] / Marcelo Melo (BRA) [9] v Chris Guccione (AUS) / Lleyton Hewitt (AUS)
2. Rohan Bopanna (IND) [8] / Aisam Qureshi (PAK) [8] vs Vasek Pospisil (CAN) / Jack Sock (USA)
3. Mike Bryan (USA) [1] / Katarina Srebotnik (SLO) [1] v Chris Guccione (AUS) / Oksana Kalashnikova (GEO)
4. Aisam Qureshi (PAK) [16] / Vera Dushevina (RUS) [16] v Oliver Marach (AUT) / Karolina Pliskova (CZE)
KORT 7 od 12:00
1. Kristina Schmiedlova (SVK) [8] v Usue Maitane Arconada (USA)
2. Naiktha Bains (AUS) [16] vs Greetje Minnen (BEL)
3. Andrea Pellegrino (ITA) v Hyeon Chung (KOR) [2]
4. Duck Hee Lee (KOR) [10] v Filippo Baldi (ITA)
5. Matias Zukas (ARG) [13] v Chan-Yeong Oh (KOR)
6. Kamil Majchrzak (POL) [12] v Noah Rubin (USA)
KORT 9 od12:00
1. Nino Serdarusic (CRO) v Marcelo Zormann (BRA) [14]
2. Bogdan Ionut Apostol (ROU) vs Yunseong Chung (KOR)
3. Tami Grende (INA) v Anna Bondar (HUN) [15]
4. Natalia Vikhlyantseva (RUS) v Iryna Shymanovich (BLR) [6]
5. Renata Zarazua (MEX) v Justina Mikulskyte (LTU)
6. Simona Heinova (CZE) v Shilin Xu (CHN) [10]
KORT 10 od 12:30
1. Tracy Austin (USA) [2] / Helena Sukova (CZE) [2] v Nathalie Tauziat (FRA) / Andrea Temesvari (HUN)
2. Pablo Cuevas (URU) [16] / David Marrero (ESP) [16] v Daniel Nestor (CAN) [3] / Nenad Zimonjic (SRB) [3]
3. Anastasia Mikheeva (GBR) v Jelena Ostapenko (LAT)
4. Lukas Dlouhy (CZE) / Liezel Huber (USA) vs Daniel Nestor (CAN) [5] / Kristina Mladenovic (FRA) [5]
KORT 11 od 12:00
1. Hubert Hurkacz (POL) v Lucas Miedler (AUT)
2. Jaume Munar (ESP) [4] vs Ku Keon Kang (KOR)
3. Marie Bouzkova (CZE) v Rebecca Sramkova (SVK)
4. Jordi Arconada (ARG) v David Poljak (CZE)
5. Harry Bourchier (AUS) v Tim Van Rijthoven (NED)
6. Marketa Vondrousova (CZE) [12] v Viktoria Kuzmova (SVK)
KORT 19 od 12:00
1. Joel Cannell (GBR) v Jan Zielinski (POL)
2. Gabriella Taylor (GBR) v Katherine Sebov (CAN)
3. Maia Lumsden (GBR) v Catherine Cartan Bellis (USA) [2]
4. Katie Swan (GBR) v Ioana Loredana Rosca (ROU) [11]
5. Andrey Rublev (RUS) [1] v Matteo Berrettini (ITA)
6. Margot Yerolymos (FRA) v Katie Boulter (GBR)
DO USTALENIA nie przed 18:00
1. Mate Pavic (CRO) / Bojana Jovanovski (SRB) vs Horia Tecau (ROU) [6] / Sania Mirza (IND) [6]
2. Justin Gimelstob (USA) / Mark Knowles (BAH) v Jonas Bjorkman (SWE) [1] / Todd Woodbridge (AUS) [1]
3. Mansour Bahrami (IRI) [1] / Henri Leconte (FRA) [1] v Peter Fleming (USA) / Patrick McEnroe (USA)
4. Nenad Zimonjic (SRB) [15] / Samantha Stosur (AUS) [15] v Martin Emmrich (GER) / Michaella Krajicek (NED)
5. Petar Conkic (SRB) v Logan Smith (USA)
6. Jean-Julien Rojer (NED) [8] / Anna-Lena Groenefeld (GER) [8] v Florin Mergea (ROU) / Elina Svitolina (UKR)
7. Iva Majoli (CRO) / Magdalena Maleeva (BUL) v Lindsay Davenport (USA) [1] / Mary Joe Fernandez (USA) [1]

Drabinki Wimbledonu 2014 >>

 


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/